XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 2,7 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 2.65km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.2km2.65km
   
1PAŁKA Piotr 403CZĘSTOCHOWAM30-3900:00:2900:09:10
2ORZECHOWSKI Kamil 328TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:2900:09:10
3ZABORSKI Ryszard 395TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-4900:00:3000:09:14
4SIADAK Arkadiusz 351KOSZALINM30-3900:00:3000:09:17
EMILIT Grzegorz 25310 BIAŁOGARDKARLINOM30-3900:00:32 DNF00:09:43 DNF
6STEBELSKI Jasiek 365KOSZALINM30-3900:00:3300:09:46
7WOJCIECHOWICZ Jacek 392KOSZALINM40-4900:00:3100:09:47
8KALETA Sebastian 286CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4900:00:3300:09:49
9GOLIŃSKI Łukasz 261K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3200:09:50
10CZAPLIŃSKI Jacek 238TAGER KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3200:09:50
11SITOWSKI Marcin 353FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:00:3700:10:01
12TOKARSKI Szymon 376KOSZALINM40-4900:00:4000:10:03
13OBOLIK Mirosław 327RYMAŃM50-5900:00:3400:10:09
14KUBIAK Maciej 302REKUOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-4900:00:3500:10:11
15BURDA Robert 230KOSPELKOSZALINM40-4900:00:3400:10:12
16ZWOLIŃSKI Jan 400TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-5900:00:3400:10:15
17NAKONIECZNY Rafał 325TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:10:15
18BRZOZOWSKI Piotr 227BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM40-4900:00:3300:10:15
19MOKSA Dariusz 321KOSZALINM18-3900:00:3500:10:16
20SMAGOWSKI Wojciech 356KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4900:00:3300:10:16
21USTIANOWSKI Wojciech 378JW 1223KOSZALINM30-3900:00:3500:10:17
22KOŚCIELNIAK Robert 296TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:3500:10:19
23BIEDRZYCKI Krzysztof 216CW FANZAKOŁOBRZEGM40-4900:00:3300:10:20
24SOBSTEL Krystian 358CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-3900:00:3900:10:21
25SIENIAWSKI Jarosław 352MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:3900:10:24
26ROKOSZ Radosław 3468 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM30-3900:00:3600:10:24
27GÓRNY Norbert 264CSSP KOSZALINROSNOWOM40-4900:00:4200:10:31
28KORZENIOWSKI Sylwester 295JW 1223ŚWIEILNOM40-4900:00:3400:10:32
29BIEDRZYCKI Andrzej 217OSP STARY BOREKKOŁOBRZEG/STARY BOREKM60-6900:00:3400:10:33
30SOBCZYK Łukasz 357KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4900:00:3600:10:34
31PYPŁACZ Krystian 342ATMAN RUNNERSMINOGAM40-4900:00:3500:10:34
32SZYMCZAK Michał 371SZCZECINM30-3900:00:3200:10:37
33SOŁTYS Rafał 359KOSZALINM30-3900:00:3600:10:53
34MAZUR Emiliusz 316ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4900:00:3600:10:56
35OKOŁOTOWICZ Sebastian 410SŁUPSKM30-3900:00:4800:10:56
36HESSEL Lars 269SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEBRANDENBURGM50-5900:00:4000:10:56
37WIECZOREK Łukasz 406KOSZALINM18-3900:00:3900:11:01
38MARCINIAK Maciej 413POŁCZYN ZDRÓJM30-3900:00:3200:11:10
39JAMNIAK Bartosz 271TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:11:12
40CHOŁUJ Jarosław 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4100:11:13
41NACHYŁA Paweł 324DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:11:14
42DROZDOWSKI Marcin 248ZABIEGANY MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM18-3900:00:4200:11:15
43STASIACZEK Arkadiusz 361KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:3500:11:17
44MAKSYMOWICZ Kornelia 310KOŁOBRZEGK30-3900:00:3900:11:17
45BADLIK Marcin 213IPA REGION PRZEMYŚLŻURAWICAM40-4900:00:3400:11:20
46GAŁECKI Jacek 258KARLINO BIEGAJKARLINOM50-5900:00:3600:11:22
47STĘPIEŃ Kamil 366KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:3900:11:28
48MIŁASZEWSKI Przemek 320TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM30-3900:00:3700:11:28
49KONKEL Agnieszka 292KOSZALINK30-3900:00:4000:11:28
50SZCZUBULEWSKI Martin 368KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4100:11:30
51MUCHA Krzysztof 323KOSZALINM40-4900:00:4000:11:30
52DOMAŃSKI Andrzej 247BIAŁY BÓRM40-4900:00:4400:11:30
53PIECHOTA Robert 334ROBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:3500:11:35
54LEWANDOWSKI Jacek 307STARY BOREK 1HM40-4900:00:4300:11:36
55RUTKOWSKI Artur 349SIANÓWM18-3900:00:3800:11:41
56MICERSKI Tomasz 318TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:3800:11:44
57STASIOROWSKI Sebastian 362PARSOWOM30-3900:00:4700:11:45
58KAJKOWSKI Rafał 285CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4300:11:45
59KICIŃSKI Filip 290PATUS TUUSKOSZALINM18-3900:00:4300:11:47
60FIŁONOWICZ Monika 255SZCZECINEKK40-4900:00:3900:11:47
61ROGOŻA Ireneusz 345KOSZALINM40-4900:00:4200:11:51
62PROTASEWICZ Andrzej 337SŁAWNOSLAWNOM40-4900:00:4100:11:51
63JÓZEFIAK Adrian 281KAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3900:00:4400:11:51
64PAJĄK Zbigniew 330KOSZALINM18-3900:00:4700:11:52
65ŁOPIŃSKI Piotr 308FSDDREZDENKOM30-3900:00:4200:11:53
66DZIUBA Leszek 252KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM60-6900:00:4300:11:53
67WIATRZYK Krzysztof 383DARŁOWODARŁOWOM40-4900:00:4200:11:55
68PUŚCIAN Krzysztof 340SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4900:00:4200:11:56
69WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 409KOŁOBRZEGK50-5900:00:3800:11:59
70BURKIET Marek 231JW1223ROSNOWOM40-4900:00:4500:12:00
71WIELOCH Radosław 387KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4400:12:02
72GOŁDYN Marek 262TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4300:12:02
73RETERSKI Damian 344KOSZALINM18-3900:00:4800:12:03
74KRUPIŃSKI Krzysztof 300E-UROLOG.EUKOSZALINM50-5900:00:4200:12:04
75HAMALA Marcin 267TAGERKOSZALINM30-3900:00:5300:12:05
76ZIELIŃSKI Grzegorz 398STARE BIELICEM60-6900:00:3900:12:08
77STAWISZYŃSKI Jarek 364FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM30-3900:00:4900:12:09
SKOWYRSKI Janusz 354TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5900:00:39 DNF00:12:09 DNF
79DEMBICKI Daniel 241NOWE BIELICEM40-4900:00:4400:12:11
80CHORĄŻY Karolina 236LEO-TEAMKOSZALINK18-2900:00:4500:12:11
81SZYSZ Kajetan 373KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4400:12:12
82WIECZOREK Jacek 408SŁAWNOM30-3900:00:4900:12:19
83KAŹMIERCZAK Robert 289KOŁOBRZEG - NIEKANINM40-4900:00:3800:12:21
84ZAWADA Andrzej 397WODNICAM50-5900:00:4100:12:22
85KWIETNIEWSKI Daniel 306KOSZALINM30-3900:00:5600:12:22
86KACZMAREK Łukasz 284WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3900:00:4000:12:22
87BARUTOWICZ Grzegorz 215KOSZALINM30-3900:00:4900:12:22
88CHUDZIK Zbigniew 237TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-5900:00:4300:12:23
89JUCHNO Bartosz 282KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4000:12:24
90BORYS Justyna 225KOSZALINK30-3900:00:4300:12:24
91ALABA Jerzy 211BIAŁOGARDM50-5900:00:5100:12:24
92STRZELECKI Zbigniew 367KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6900:00:4400:12:25
93BUXBAUMER Klaudia 234SZCZEGLINOK18-2900:00:5700:12:26
94SZOSTAK Piotr 370BONINM40-4900:00:4800:12:27
95JARZĄBEK Magdalena 276KOSPELSZCZEGLINOK18-2900:00:5700:12:27
96GAJEK Artur 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4900:00:4400:12:28
97KONKEL Łukasz 293KOSZALINM30-3900:00:4200:12:31
98ZIENOWICZ Michał 399KOSZALINM18-3900:00:4700:12:34
99BITRYCH Jakub 220KOSZALINM18-3900:00:4800:12:34
100BUDZIŃSKI Paweł 228DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM30-3900:00:4400:12:35
101KAMIŃSKI Tomasz 287JW 1223KOSZALINM40-4900:00:5100:12:38
102POŁUMACKANYCZ Małgorzata 336KOSZALINK30-3900:00:4100:12:42
103ANTKOWIAK Sebastian 212DB - ACTIVEKOSZALINM40-4900:00:4700:12:46
104JASIŃSKI Cezary 277MNBCKOSZALINM40-4900:00:4600:12:47
105WILKOWSKI Krzysztof 389KOSZALINM30-3900:00:4800:12:48
106SZYMCZEWSKI Dariusz 372SŁAWNOM50-5900:00:5500:12:48
107KOŁODZIEJ Jakub 291KOSZALINM30-3900:00:4800:12:48
108RÓG Michał 347STARE BIELICEM30-3900:00:5300:12:50
109GREMBLEWSKI Darek 266KAMIEN RYMANSKIM40-4900:00:4400:12:50
110DERLIŃSKI Adam 243TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4900:12:53
111RYCHLIŃSKI Damian 350SŁUPSKM30-3900:00:4800:13:06
112DZIESZUK Dariusz 250TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:4700:13:18
113KOWALCZYK Piotr 297KOSZALINM30-3900:00:4700:13:20
EMILIT Sylwia 25410 BIAŁOGARDKARLINOK30-3900:00:53 DNF00:13:20 DNF
115BUTOWICZ Adam 233SZCZECINEKM50-5900:00:4200:13:21
116WRÓBLEWSKA Marta 394KOSZALINK40-4900:01:0000:13:25
117WŁODARCZYK Józef 391KOSZALINM60-6900:00:4700:13:26
118KAZIMIERCZAK Leszek 288CSSPNIEKŁONICEM30-3900:00:5400:13:28
119PODSIADŁO Marcin 335KOSZALINM40-4900:00:4800:13:29
120KONKEL Joanna 294MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-5900:00:4600:13:32
121KWIDZIŃSKI Michał 305BIAŁOGARDM30-3900:00:5900:13:39
122DOMAŃSKI Adam 246KOŁOBRZEGM40-4900:00:5700:13:39
123SZYSZKOWSKI Tomasz 374ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:5100:13:45
124MOTYCZYŃSKA Patrycja 322SIEMIANICEK18-2900:00:5200:13:46
125MAŁKOWSKI Tomasz 312BIAŁOGARDM30-3900:00:4900:13:46
126ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 396NIEKŁONICEK40-4900:00:5000:13:47
127KULAWIŃSKI Marek 304KOŁOBRZEGM40-4900:01:0200:13:50
128JAROSZ Jakub 275TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-3900:00:4000:13:54
129BOGACKA Lucyna 222TKKF KOSZALINKOSZALINK50-5900:00:4900:13:54
130BOGACKI Tomasz 223TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:4900:13:54
131WĘCŁAWIAK Marek 382KOSZALINM40-4900:00:5700:13:54
132RETERSKI Przemysław 343KOSZALINM40-4900:00:5100:13:55
133JANICKA Katarzyna 272GIPO TEAM / TKKF KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5100:13:55
134MAŃKIEWICZ Konrad 313KOSZALINM30-3900:00:5500:13:58
135KRASIŃSKI Witold 299JW 1223KOSZALINM40-4900:00:5400:13:58
136WĄSOWICZ Anna 381KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K30-3900:00:5800:14:00
137WIEDUWILT Anke 386SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK50-5900:00:5700:14:02
138HRYCIÓW Paweł 270JW1223BIAŁOGARDM30-3900:00:5900:14:04
139DZIUBA Monika 251SZCZECINK30-3900:00:4800:14:10
140WAJDA Waldemar 380BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-4900:01:0000:14:14
141MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 311KOSZALINK18-2900:00:5900:14:14
142SZYNKARUK Marek 411BORNE SULINOWOM30-3900:01:0000:14:14
143MAZUR Mirosław 317KOSZALINM40-4900:00:5600:14:15
144GRAJ Joanna 265KOSZALINK18-2900:00:5900:14:15
145BUGIEL Roman 229RAN TYCHYTYCHYM50-5900:00:5000:14:20
146WIERZBICKI Kacper 388ŁUBUDUBU PREZES KLUBUKOSZALINM18-3900:00:5800:14:22
147DĘBSKI Damian 244KOSZALINM30-3900:01:0200:14:22
148MASTALERZ Konrad 405DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-3900:00:5700:14:23
149JANUSZEWSKI Jacek 27317 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:5800:14:27
150BILL Łukasz 219BORNE SULINOWOM30-3900:01:0100:14:27
151JEDYNAK Nikola 414KOSZALINK18-2900:00:4800:14:41
152MARKOWSKA Iwona 412KLĘPINOK40-4900:00:4600:14:41
153SZEWCZYK Paulina 369KOSZALINK18-2900:00:4700:14:42
154BRZOZOWSKA Monika 226BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIK40-4900:00:5300:14:51
155WACHHOLZ Beata 379KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-4900:00:5700:14:54
156DUDKIEWICZ Leszek 249TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:5700:14:56
157KOZLOWIECKI Waldek 298TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:5700:14:57
158PTASZYŃSKA Katarzyna 339KOLOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK60+00:01:0000:15:24
159KRYSTOSIK Paulina 301WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KMKOSZALINK18-2900:00:4600:15:25
160BORSUK Dorota 224KOSZALINK40-4900:00:5900:15:27
161PYDYNOWSKA Elżbieta 341KOŁOBRZEGK50-5900:00:5900:15:28
162DOMAŃSKA Katarzyna 245KOŁOBRZEGK40-4900:00:5900:15:28
163HELLER Zdzisław 268KOSZALINM60-6900:00:5900:15:35
164TREJDER Maria 377BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4900:00:5600:15:37
165DEPTUŁA-BILL Bożena 242BORNE SULINOWOK30-3900:01:0200:15:37
166KOZŁOWIECKA Małgorzata 415KOSZALINK50-5900:00:5700:16:08
167JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 279KOSZALINM30-3900:00:4800:16:23
168KUCHARCZYK Anna 303KOSZALINK30-3900:01:0500:16:30
FOKCZYŃSKA Aleksandra 256KAMIEŃ RYMAŃSKIK18-2900:00:46 DNF00:16:40 DNF
170STASZYŃSKA Marianna 363BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK60+00:00:5400:16:52
171PEŁKA Iwona 332KOSZALINK50-5900:01:0400:17:06
172GÓRNA Anna 263FORMA ROSNOWOROSNOWOK40-4900:00:5600:17:24
173SZCZEBLEWSKI Józef 407MANOWOM60-6900:01:0800:20:38
DĄBROWSKA Alicja 240TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5900:00:47 DNF DNF
Znaleziono 174 wynik(ów)