XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 5,1 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 5.1km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.2km2.65km5.1km
    
1PAŁKA Piotr 403CZĘSTOCHOWAM30-3900:00:2900:09:1000:18:23
2ZABORSKI Ryszard 395TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-4900:00:3000:09:1400:18:23
3ORZECHOWSKI Kamil 328TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:2900:09:1000:18:23
4SIADAK Arkadiusz 351KOSZALINM30-3900:00:3000:09:1700:18:25
5WOJCIECHOWICZ Jacek 392KOSZALINM40-4900:00:3100:09:4700:19:27
6KALETA Sebastian 286CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4900:00:3300:09:4900:19:27
7GOLIŃSKI Łukasz 261K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3200:09:5000:19:28
8STEBELSKI Jasiek 365KOSZALINM30-3900:00:3300:09:4600:19:30
9TOKARSKI Szymon 376KOSZALINM40-4900:00:4000:10:0300:19:45
10CZAPLIŃSKI Jacek 238TAGER KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3200:09:5000:19:54
11SOBSTEL Krystian 358CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-3900:00:3900:10:2100:20:00
12NAKONIECZNY Rafał 325TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:10:1500:20:02
13ZWOLIŃSKI Jan 400TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-5900:00:3400:10:1500:20:05
14BURDA Robert 230KOSPELKOSZALINM40-4900:00:3400:10:1200:20:08
15SITOWSKI Marcin 353FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:00:3700:10:0100:20:14
16USTIANOWSKI Wojciech 378JW 1223KOSZALINM30-3900:00:3500:10:1700:20:16
17KUBIAK Maciej 302REKUOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-4900:00:3500:10:1100:20:16
18OBOLIK Mirosław 327RYMAŃM50-5900:00:3400:10:0900:20:20
19SIENIAWSKI Jarosław 352MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:3900:10:2400:20:22
20BIEDRZYCKI Krzysztof 216CW FANZAKOŁOBRZEGM40-4900:00:3300:10:2000:20:27
21KOŚCIELNIAK Robert 296TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:3500:10:1900:20:36
22BRZOZOWSKI Piotr 227BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM40-4900:00:3300:10:1500:20:41
23GÓRNY Norbert 264CSSP KOSZALINROSNOWOM40-4900:00:4200:10:3100:20:43
24SMAGOWSKI Wojciech 356KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4900:00:3300:10:1600:20:45
25MOKSA Dariusz 321KOSZALINM18-3900:00:3500:10:1600:20:52
26ROKOSZ Radosław 3468 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM30-3900:00:3600:10:2400:20:55
27SOBCZYK Łukasz 357KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4900:00:3600:10:3400:21:02
28KORZENIOWSKI Sylwester 295JW 1223ŚWIEILNOM40-4900:00:3400:10:3200:21:06
29BIEDRZYCKI Andrzej 217OSP STARY BOREKKOŁOBRZEG/STARY BOREKM60-6900:00:3400:10:3300:21:07
30SZYMCZAK Michał 371SZCZECINM30-3900:00:3200:10:3700:21:08
31PYPŁACZ Krystian 342ATMAN RUNNERSMINOGAM40-4900:00:3500:10:3400:21:10
32OKOŁOTOWICZ Sebastian 410SŁUPSKM30-3900:00:4800:10:5600:21:16
33HESSEL Lars 269SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEBRANDENBURGM50-5900:00:4000:10:5600:21:32
34MAZUR Emiliusz 316ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4900:00:3600:10:5600:21:41
35WIECZOREK Łukasz 406KOSZALINM18-3900:00:3900:11:0100:22:02
36MAKSYMOWICZ Kornelia 310KOŁOBRZEGK30-3900:00:3900:11:1700:22:05
37CHOŁUJ Jarosław 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4100:11:1300:22:06
38KONKEL Agnieszka 292KOSZALINK30-3900:00:4000:11:2800:22:12
39JAMNIAK Bartosz 271TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:11:1200:22:38
40MARCINIAK Maciej 413POŁCZYN ZDRÓJM30-3900:00:3200:11:1000:22:39
41BADLIK Marcin 213IPA REGION PRZEMYŚLŻURAWICAM40-4900:00:3400:11:2000:22:42
42NACHYŁA Paweł 324DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:11:1400:22:44
43SOŁTYS Rafał 359KOSZALINM30-3900:00:3600:10:5300:22:44
44MUCHA Krzysztof 323KOSZALINM40-4900:00:4000:11:3000:22:44
45DROZDOWSKI Marcin 248ZABIEGANY MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM18-3900:00:4200:11:1500:22:47
46MIŁASZEWSKI Przemek 320TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM30-3900:00:3700:11:2800:22:48
47LEWANDOWSKI Jacek 307STARY BOREK 1HM40-4900:00:4300:11:3600:22:51
48PIECHOTA Robert 334ROBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:3500:11:3500:23:06
49FIŁONOWICZ Monika 255SZCZECINEKK40-4900:00:3900:11:4700:23:11
50DZIUBA Leszek 252KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM60-6900:00:4300:11:5300:23:12
51KAJKOWSKI Rafał 285CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4300:11:4500:23:15
52PROTASEWICZ Andrzej 337SŁAWNOSLAWNOM40-4900:00:4100:11:5100:23:15
53JÓZEFIAK Adrian 281KAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3900:00:4400:11:5100:23:16
54DOMAŃSKI Andrzej 247BIAŁY BÓRM40-4900:00:4400:11:3000:23:17
55PAJĄK Zbigniew 330KOSZALINM18-3900:00:4700:11:5200:23:17
56PUŚCIAN Krzysztof 340SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4900:00:4200:11:5600:23:20
57ŁOPIŃSKI Piotr 308FSDDREZDENKOM30-3900:00:4200:11:5300:23:21
58GAŁECKI Jacek 258KARLINO BIEGAJKARLINOM50-5900:00:3600:11:2200:23:22
59GOŁDYN Marek 262TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4300:12:0200:23:25
60ROGOŻA Ireneusz 345KOSZALINM40-4900:00:4200:11:5100:23:26
61MICERSKI Tomasz 318TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:3800:11:4400:23:27
62CHORĄŻY Karolina 236LEO-TEAMKOSZALINK18-2900:00:4500:12:1100:23:30
63HAMALA Marcin 267TAGERKOSZALINM30-3900:00:5300:12:0500:23:37
64STASIOROWSKI Sebastian 362PARSOWOM30-3900:00:4700:11:4500:23:38
65BURKIET Marek 231JW1223ROSNOWOM40-4900:00:4500:12:0000:23:42
66WIATRZYK Krzysztof 383DARŁOWODARŁOWOM40-4900:00:4200:11:5500:23:44
67STAWISZYŃSKI Jarek 364FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM30-3900:00:4900:12:0900:23:45
68WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 409KOŁOBRZEGK50-5900:00:3800:11:5900:23:55
69KRUPIŃSKI Krzysztof 300E-UROLOG.EUKOSZALINM50-5900:00:4200:12:0400:23:56
70RUTKOWSKI Artur 349SIANÓWM18-3900:00:3800:11:4100:23:59
71RETERSKI Damian 344KOSZALINM18-3900:00:4800:12:0300:24:03
72KICIŃSKI Filip 290PATUS TUUSKOSZALINM18-3900:00:4300:11:4700:24:04
73WIELOCH Radosław 387KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4400:12:0200:24:05
74DEMBICKI Daniel 241NOWE BIELICEM40-4900:00:4400:12:1100:24:10
75STASIACZEK Arkadiusz 361KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:3500:11:1700:24:12
76BORYS Justyna 225KOSZALINK30-3900:00:4300:12:2400:24:14
77CHUDZIK Zbigniew 237TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-5900:00:4300:12:2300:24:14
78ZIELIŃSKI Grzegorz 398STARE BIELICEM60-6900:00:3900:12:0800:24:14
79STRZELECKI Zbigniew 367KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6900:00:4400:12:2500:24:15
80BARUTOWICZ Grzegorz 215KOSZALINM30-3900:00:4900:12:2200:24:18
81SZCZUBULEWSKI Martin 368KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4100:11:3000:24:19
82STĘPIEŃ Kamil 366KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:3900:11:2800:24:19
83GAJEK Artur 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4900:00:4400:12:2800:24:21
84KWIETNIEWSKI Daniel 306KOSZALINM30-3900:00:5600:12:2200:24:23
85ALABA Jerzy 211BIAŁOGARDM50-5900:00:5100:12:2400:24:28
86ZAWADA Andrzej 397WODNICAM50-5900:00:4100:12:2200:24:33
87WIECZOREK Jacek 408SŁAWNOM30-3900:00:4900:12:1900:24:40
88BUDZIŃSKI Paweł 228DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM30-3900:00:4400:12:3500:24:48
89SZOSTAK Piotr 370BONINM40-4900:00:4800:12:2700:24:48
90WILKOWSKI Krzysztof 389KOSZALINM30-3900:00:4800:12:4800:24:51
91SZYMCZEWSKI Dariusz 372SŁAWNOM50-5900:00:5500:12:4800:24:51
92KONKEL Łukasz 293KOSZALINM30-3900:00:4200:12:3100:24:55
93KAŹMIERCZAK Robert 289KOŁOBRZEG - NIEKANINM40-4900:00:3800:12:2100:24:55
94RÓG Michał 347STARE BIELICEM30-3900:00:5300:12:5000:24:56
95JARZĄBEK Magdalena 276KOSPELSZCZEGLINOK18-2900:00:5700:12:2700:24:58
96KOŁODZIEJ Jakub 291KOSZALINM30-3900:00:4800:12:4800:24:58
97BUXBAUMER Klaudia 234SZCZEGLINOK18-2900:00:5700:12:2600:25:00
98SZYSZ Kajetan 373KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4400:12:1200:25:06
99ZIENOWICZ Michał 399KOSZALINM18-3900:00:4700:12:3400:25:14
100BITRYCH Jakub 220KOSZALINM18-3900:00:4800:12:3400:25:15
SKOWYRSKI Janusz 354TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5900:00:39 DNF00:12:09 DNF00:25:20 DNF
102ANTKOWIAK Sebastian 212DB - ACTIVEKOSZALINM40-4900:00:4700:12:4600:25:22
103DERLIŃSKI Adam 243TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4900:12:5300:25:33
104KACZMAREK Łukasz 284WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3900:00:4000:12:2200:25:34
105KAMIŃSKI Tomasz 287JW 1223KOSZALINM40-4900:00:5100:12:3800:25:35
106POŁUMACKANYCZ Małgorzata 336KOSZALINK30-3900:00:4100:12:4200:25:38
107JASIŃSKI Cezary 277MNBCKOSZALINM40-4900:00:4600:12:4700:25:38
108JUCHNO Bartosz 282KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4000:12:2400:25:48
109DZIESZUK Dariusz 250TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:4700:13:1800:25:50
110KWIDZIŃSKI Michał 305BIAŁOGARDM30-3900:00:5900:13:3900:26:06
111JAROSZ Jakub 275TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-3900:00:4000:13:5400:26:09
112WRÓBLEWSKA Marta 394KOSZALINK40-4900:01:0000:13:2500:26:21
113DOMAŃSKI Adam 246KOŁOBRZEGM40-4900:00:5700:13:3900:26:22
114RYCHLIŃSKI Damian 350SŁUPSKM30-3900:00:4800:13:0600:26:28
115KAZIMIERCZAK Leszek 288CSSPNIEKŁONICEM30-3900:00:5400:13:2800:26:32
116KULAWIŃSKI Marek 304KOŁOBRZEGM40-4900:01:0200:13:5000:26:35
117BUTOWICZ Adam 233SZCZECINEKM50-5900:00:4200:13:2100:26:38
118KONKEL Joanna 294MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-5900:00:4600:13:3200:26:38
119MAŃKIEWICZ Konrad 313KOSZALINM30-3900:00:5500:13:5800:26:41
120KOWALCZYK Piotr 297KOSZALINM30-3900:00:4700:13:2000:26:49
121SZYSZKOWSKI Tomasz 374ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:5100:13:4500:26:54
122MAŁKOWSKI Tomasz 312BIAŁOGARDM30-3900:00:4900:13:4600:26:55
123MOTYCZYŃSKA Patrycja 322SIEMIANICEK18-2900:00:5200:13:4600:26:55
124ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 396NIEKŁONICEK40-4900:00:5000:13:4700:27:00
125GREMBLEWSKI Darek 266KAMIEN RYMANSKIM40-4900:00:4400:12:5000:27:01
126PODSIADŁO Marcin 335KOSZALINM40-4900:00:4800:13:2900:27:03
127WŁODARCZYK Józef 391KOSZALINM60-6900:00:4700:13:2600:27:05
128BOGACKI Tomasz 223TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:4900:13:5400:27:25
129BOGACKA Lucyna 222TKKF KOSZALINKOSZALINK50-5900:00:4900:13:5400:27:25
130WĘCŁAWIAK Marek 382KOSZALINM40-4900:00:5700:13:5400:27:25
131SZYNKARUK Marek 411BORNE SULINOWOM30-3900:01:0000:14:1400:27:41
132WAJDA Waldemar 380BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-4900:01:0000:14:1400:27:41
133GRAJ Joanna 265KOSZALINK18-2900:00:5900:14:1500:27:52
134KOZLOWIECKI Waldek 298TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:5700:14:5700:27:53
135JANICKA Katarzyna 272GIPO TEAM / TKKF KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5100:13:5500:27:53
136RETERSKI Przemysław 343KOSZALINM40-4900:00:5100:13:5500:27:53
137WIEDUWILT Anke 386SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK50-5900:00:5700:14:0200:27:54
138MAZUR Mirosław 317KOSZALINM40-4900:00:5600:14:1500:27:54
139MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 311KOSZALINK18-2900:00:5900:14:1400:27:54
140JANUSZEWSKI Jacek 27317 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:5800:14:2700:28:02
141WĄSOWICZ Anna 381KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K30-3900:00:5800:14:0000:28:02
142DZIUBA Monika 251SZCZECINK30-3900:00:4800:14:1000:28:06
143MASTALERZ Konrad 405DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-3900:00:5700:14:2300:28:08
144KRASIŃSKI Witold 299JW 1223KOSZALINM40-4900:00:5400:13:5800:28:08
145BILL Łukasz 219BORNE SULINOWOM30-3900:01:0100:14:2700:28:24
146DĘBSKI Damian 244KOSZALINM30-3900:01:0200:14:2200:28:27
147HRYCIÓW Paweł 270JW1223BIAŁOGARDM30-3900:00:5900:14:0400:29:08
148WIERZBICKI Kacper 388ŁUBUDUBU PREZES KLUBUKOSZALINM18-3900:00:5800:14:2200:29:08
149BRZOZOWSKA Monika 226BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIK40-4900:00:5300:14:5100:29:30
150DUDKIEWICZ Leszek 249TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:5700:14:5600:29:50
151SZEWCZYK Paulina 369KOSZALINK18-2900:00:4700:14:4200:29:58
152WACHHOLZ Beata 379KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-4900:00:5700:14:5400:30:00
153BUGIEL Roman 229RAN TYCHYTYCHYM50-5900:00:5000:14:2000:30:02
154MARKOWSKA Iwona 412KLĘPINOK40-4900:00:4600:14:4100:30:14
155PTASZYŃSKA Katarzyna 339KOLOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK60+00:01:0000:15:2400:30:22
156BORSUK Dorota 224KOSZALINK40-4900:00:5900:15:2700:30:30
157HELLER Zdzisław 268KOSZALINM60-6900:00:5900:15:3500:30:40
158DOMAŃSKA Katarzyna 245KOŁOBRZEGK40-4900:00:5900:15:2800:30:52
159PYDYNOWSKA Elżbieta 341KOŁOBRZEGK50-5900:00:5900:15:2800:30:52
160TREJDER Maria 377BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4900:00:5600:15:3700:31:20
161DEPTUŁA-BILL Bożena 242BORNE SULINOWOK30-3900:01:0200:15:3700:31:29
162JEDYNAK Nikola 414KOSZALINK18-2900:00:4800:14:4100:32:02
163KOZŁOWIECKA Małgorzata 415KOSZALINK50-5900:00:5700:16:0800:32:22
164KUCHARCZYK Anna 303KOSZALINK30-3900:01:0500:16:3000:33:27
165PEŁKA Iwona 332KOSZALINK50-5900:01:0400:17:0600:33:57
166STASZYŃSKA Marianna 363BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK60+00:00:5400:16:5200:34:00
167JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 279KOSZALINM30-3900:00:4800:16:2300:34:42
168KRYSTOSIK Paulina 301WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KMKOSZALINK18-2900:00:4600:15:2500:34:56
169GÓRNA Anna 263FORMA ROSNOWOROSNOWOK40-4900:00:5600:17:2400:34:59
FOKCZYŃSKA Aleksandra 256KAMIEŃ RYMAŃSKIK18-2900:00:46 DNF00:16:40 DNF00:36:13 DNF
171SZCZEBLEWSKI Józef 407MANOWOM60-6900:01:0800:20:3800:40:10
DĄBROWSKA Alicja 240TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5900:00:47 DNF DNF DNF
EMILIT Grzegorz 25310 BIAŁOGARDKARLINOM30-3900:00:32 DNF00:09:43 DNF DNF
EMILIT Sylwia 25410 BIAŁOGARDKARLINOK30-3900:00:53 DNF00:13:20 DNF DNF
Znaleziono 174 wynik(ów)