Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 205 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 169 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 5.1km : | |
Lista nagrodzonych : | Nagrodzeni |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Herk_All 0.2km | Herk_All 2.65km | Herk_All 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAŁKA Piotr | 403 | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:00:29 | 00:09:10 | 00:18:23 | ||
2 | ZABORSKI Ryszard | 395 | TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWA | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:30 | 00:09:14 | 00:18:23 | |
3 | ORZECHOWSKI Kamil | 328 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:29 | 00:09:10 | 00:18:23 | |
4 | SIADAK Arkadiusz | 351 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:30 | 00:09:17 | 00:18:25 | ||
5 | KALETA Sebastian | 286 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:33 | 00:09:49 | 00:19:27 | |
6 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 392 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:31 | 00:09:47 | 00:19:27 | ||
7 | GOLIŃSKI Łukasz | 261 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:09:50 | 00:19:28 | |
8 | STEBELSKI Jasiek | 365 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:33 | 00:09:46 | 00:19:30 | ||
9 | TOKARSKI Szymon | 376 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | 00:10:03 | 00:19:45 | ||
10 | CZAPLIŃSKI Jacek | 238 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:09:50 | 00:19:54 | |
11 | SOBSTEL Krystian | 358 | CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | 00:10:21 | 00:20:00 | |
12 | NAKONIECZNY Rafał | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | 00:10:15 | 00:20:02 | |
13 | ZWOLIŃSKI Jan | 400 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:00:34 | 00:10:15 | 00:20:05 | |
14 | BURDA Robert | 230 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:34 | 00:10:12 | 00:20:08 | |
15 | SITOWSKI Marcin | 353 | FC RYSIEK | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:37 | 00:10:01 | 00:20:14 | |
16 | USTIANOWSKI Wojciech | 378 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:10:17 | 00:20:16 | |
17 | KUBIAK Maciej | 302 | REKU | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:00:35 | 00:10:11 | 00:20:16 | |
18 | OBOLIK Mirosław | 327 | RYMAŃ | M50-59 | 00:00:34 | 00:10:09 | 00:20:20 | ||
19 | SIENIAWSKI Jarosław | 352 | MEDEN-INMED SPORTS TEAM | BONIN | M40-49 | 00:00:39 | 00:10:24 | 00:20:22 | |
20 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 216 | CW FANZA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:20 | 00:20:27 | |
21 | KOŚCIELNIAK Robert | 296 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:35 | 00:10:19 | 00:20:36 | |
22 | BRZOZOWSKI Piotr | 227 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:15 | 00:20:41 | |
23 | GÓRNY Norbert | 264 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:10:31 | 00:20:43 | |
24 | SMAGOWSKI Wojciech | 356 | KB SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:16 | 00:20:45 | |
25 | MOKSA Dariusz | 321 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:35 | 00:10:16 | 00:20:52 | ||
26 | ROKOSZ Radosław | 346 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | 00:10:24 | 00:20:55 | |
27 | SOBCZYK Łukasz | 357 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:36 | 00:10:34 | 00:21:02 | |
28 | KORZENIOWSKI Sylwester | 295 | JW 1223 | ŚWIEILNO | M40-49 | 00:00:34 | 00:10:32 | 00:21:06 | |
29 | BIEDRZYCKI Andrzej | 217 | OSP STARY BOREK | KOŁOBRZEG/STARY BOREK | M60-69 | 00:00:34 | 00:10:33 | 00:21:07 | |
30 | SZYMCZAK Michał | 371 | SZCZECIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:10:37 | 00:21:08 | ||
31 | PYPŁACZ Krystian | 342 | ATMAN RUNNERS | MINOGA | M40-49 | 00:00:35 | 00:10:34 | 00:21:10 | |
32 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 410 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:48 | 00:10:56 | 00:21:16 | ||
33 | HESSEL Lars | 269 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEBRANDENBURG | M50-59 | 00:00:40 | 00:10:56 | 00:21:32 | |
34 | MAZUR Emiliusz | 316 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:36 | 00:10:56 | 00:21:41 | |
35 | WIECZOREK Łukasz | 406 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:39 | 00:11:01 | 00:22:02 | ||
36 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 310 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:39 | 00:11:17 | 00:22:05 | ||
37 | CHOŁUJ Jarosław | 235 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:41 | 00:11:13 | 00:22:06 | |
38 | KONKEL Agnieszka | 292 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:40 | 00:11:28 | 00:22:12 | ||
39 | JAMNIAK Bartosz | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | 00:11:12 | 00:22:38 | |
40 | MARCINIAK Maciej | 413 | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:32 | 00:11:10 | 00:22:39 | ||
41 | BADLIK Marcin | 213 | IPA REGION PRZEMYŚL | ŻURAWICA | M40-49 | 00:00:34 | 00:11:20 | 00:22:42 | |
42 | SOŁTYS Rafał | 359 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | 00:10:53 | 00:22:44 | ||
43 | NACHYŁA Paweł | 324 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:11:14 | 00:22:44 | |
44 | MUCHA Krzysztof | 323 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | 00:11:30 | 00:22:44 | ||
45 | DROZDOWSKI Marcin | 248 | ZABIEGANY MORPOL | KOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZ | M18-39 | 00:00:42 | 00:11:15 | 00:22:47 | |
46 | MIŁASZEWSKI Przemek | 320 | TEAM HOLIDAY SPORT | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:37 | 00:11:28 | 00:22:48 | |
47 | LEWANDOWSKI Jacek | 307 | STARY BOREK 1H | M40-49 | 00:00:43 | 00:11:36 | 00:22:51 | ||
48 | PIECHOTA Robert | 334 | ROBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:35 | 00:11:35 | 00:23:06 | |
49 | FIŁONOWICZ Monika | 255 | SZCZECINEK | K40-49 | 00:00:39 | 00:11:47 | 00:23:11 | ||
50 | DZIUBA Leszek | 252 | KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:00:43 | 00:11:53 | 00:23:12 | |
51 | PROTASEWICZ Andrzej | 337 | SŁAWNO | SLAWNO | M40-49 | 00:00:41 | 00:11:51 | 00:23:15 | |
52 | KAJKOWSKI Rafał | 285 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:43 | 00:11:45 | 00:23:15 | |
53 | JÓZEFIAK Adrian | 281 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M30-39 | 00:00:44 | 00:11:51 | 00:23:16 | ||
54 | PAJĄK Zbigniew | 330 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:47 | 00:11:52 | 00:23:17 | ||
55 | DOMAŃSKI Andrzej | 247 | BIAŁY BÓR | M40-49 | 00:00:44 | 00:11:30 | 00:23:17 | ||
56 | PUŚCIAN Krzysztof | 340 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:56 | 00:23:20 | |
57 | ŁOPIŃSKI Piotr | 308 | FSD | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:42 | 00:11:53 | 00:23:21 | |
58 | GAŁECKI Jacek | 258 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50-59 | 00:00:36 | 00:11:22 | 00:23:22 | |
59 | GOŁDYN Marek | 262 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:43 | 00:12:02 | 00:23:25 | |
60 | ROGOŻA Ireneusz | 345 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:51 | 00:23:26 | ||
61 | MICERSKI Tomasz | 318 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:38 | 00:11:44 | 00:23:27 | |
62 | CHORĄŻY Karolina | 236 | LEO-TEAM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:45 | 00:12:11 | 00:23:30 | |
63 | HAMALA Marcin | 267 | TAGER | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:53 | 00:12:05 | 00:23:37 | |
64 | STASIOROWSKI Sebastian | 362 | PARSOWO | M30-39 | 00:00:47 | 00:11:45 | 00:23:38 | ||
65 | BURKIET Marek | 231 | JW1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:45 | 00:12:00 | 00:23:42 | |
66 | WIATRZYK Krzysztof | 383 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:55 | 00:23:44 | |
67 | STAWISZYŃSKI Jarek | 364 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:49 | 00:12:09 | 00:23:45 | |
68 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 409 | KOŁOBRZEG | K50-59 | 00:00:38 | 00:11:59 | 00:23:55 | ||
69 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 300 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:42 | 00:12:04 | 00:23:56 | |
70 | RUTKOWSKI Artur | 349 | SIANÓW | M18-39 | 00:00:38 | 00:11:41 | 00:23:59 | ||
71 | RETERSKI Damian | 344 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:48 | 00:12:03 | 00:24:03 | ||
72 | KICIŃSKI Filip | 290 | PATUS TUUS | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:43 | 00:11:47 | 00:24:04 | |
73 | WIELOCH Radosław | 387 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:44 | 00:12:02 | 00:24:05 | ||
74 | DEMBICKI Daniel | 241 | NOWE BIELICE | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:11 | 00:24:10 | ||
75 | STASIACZEK Arkadiusz | 361 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:35 | 00:11:17 | 00:24:12 | ||
76 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 398 | STARE BIELICE | M60-69 | 00:00:39 | 00:12:08 | 00:24:14 | ||
77 | CHUDZIK Zbigniew | 237 | TKKF KOSZALIN | STARE BIELICE | M50-59 | 00:00:43 | 00:12:23 | 00:24:14 | |
78 | BORYS Justyna | 225 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:43 | 00:12:24 | 00:24:14 | ||
79 | STRZELECKI Zbigniew | 367 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60-69 | 00:00:44 | 00:12:25 | 00:24:15 | |
80 | BARUTOWICZ Grzegorz | 215 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:49 | 00:12:22 | 00:24:18 | ||
81 | SZCZUBULEWSKI Martin | 368 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:41 | 00:11:30 | 00:24:19 | ||
82 | STĘPIEŃ Kamil | 366 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:39 | 00:11:28 | 00:24:19 | ||
83 | GAJEK Artur | 257 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:28 | 00:24:21 | |
84 | KWIETNIEWSKI Daniel | 306 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:56 | 00:12:22 | 00:24:23 | ||
85 | ALABA Jerzy | 211 | BIAŁOGARD | M50-59 | 00:00:51 | 00:12:24 | 00:24:28 | ||
86 | ZAWADA Andrzej | 397 | WODNICA | M50-59 | 00:00:41 | 00:12:22 | 00:24:33 | ||
87 | WIECZOREK Jacek | 408 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:49 | 00:12:19 | 00:24:40 | ||
88 | SZOSTAK Piotr | 370 | BONIN | M40-49 | 00:00:48 | 00:12:27 | 00:24:48 | ||
89 | BUDZIŃSKI Paweł | 228 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M30-39 | 00:00:44 | 00:12:35 | 00:24:48 | |
90 | WILKOWSKI Krzysztof | 389 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:12:48 | 00:24:51 | ||
91 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 372 | SŁAWNO | M50-59 | 00:00:55 | 00:12:48 | 00:24:51 | ||
92 | KONKEL Łukasz | 293 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | 00:12:31 | 00:24:55 | ||
93 | KAŹMIERCZAK Robert | 289 | KOŁOBRZEG - NIEKANIN | M40-49 | 00:00:38 | 00:12:21 | 00:24:55 | ||
94 | RÓG Michał | 347 | STARE BIELICE | M30-39 | 00:00:53 | 00:12:50 | 00:24:56 | ||
95 | KOŁODZIEJ Jakub | 291 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:12:48 | 00:24:58 | ||
96 | JARZĄBEK Magdalena | 276 | KOSPEL | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:57 | 00:12:27 | 00:24:58 | |
97 | BUXBAUMER Klaudia | 234 | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:57 | 00:12:26 | 00:25:00 | ||
98 | SZYSZ Kajetan | 373 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:44 | 00:12:12 | 00:25:06 | ||
99 | ZIENOWICZ Michał | 399 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:47 | 00:12:34 | 00:25:14 | ||
100 | BITRYCH Jakub | 220 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:48 | 00:12:34 | 00:25:15 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
SKOWYRSKI Janusz | 354 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:00:39 DNF | 00:12:09 DNF | 00:25:20 DNF | ||
102 | ANTKOWIAK Sebastian | 212 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:47 | 00:12:46 | 00:25:22 | |
103 | DERLIŃSKI Adam | 243 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:49 | 00:12:53 | 00:25:33 | |
104 | KACZMAREK Łukasz | 284 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | 00:12:22 | 00:25:34 | |
105 | KAMIŃSKI Tomasz | 287 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | 00:12:38 | 00:25:35 | |
106 | POŁUMACKANYCZ Małgorzata | 336 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:41 | 00:12:42 | 00:25:38 | ||
107 | JASIŃSKI Cezary | 277 | MNBC | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:46 | 00:12:47 | 00:25:38 | |
108 | JUCHNO Bartosz | 282 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:40 | 00:12:24 | 00:25:48 | ||
109 | DZIESZUK Dariusz | 250 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:47 | 00:13:18 | 00:25:50 | |
110 | KWIDZIŃSKI Michał | 305 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:59 | 00:13:39 | 00:26:06 | ||
111 | JAROSZ Jakub | 275 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M18-39 | 00:00:40 | 00:13:54 | 00:26:09 | |
112 | WRÓBLEWSKA Marta | 394 | KOSZALIN | K40-49 | 00:01:00 | 00:13:25 | 00:26:21 | ||
113 | DOMAŃSKI Adam | 246 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:57 | 00:13:39 | 00:26:22 | ||
114 | RYCHLIŃSKI Damian | 350 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:48 | 00:13:06 | 00:26:28 | ||
115 | KAZIMIERCZAK Leszek | 288 | CSSP | NIEKŁONICE | M30-39 | 00:00:54 | 00:13:28 | 00:26:32 | |
116 | KULAWIŃSKI Marek | 304 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:01:02 | 00:13:50 | 00:26:35 | ||
117 | KONKEL Joanna | 294 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K50-59 | 00:00:46 | 00:13:32 | 00:26:38 | |
118 | BUTOWICZ Adam | 233 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:00:42 | 00:13:21 | 00:26:38 | ||
119 | MAŃKIEWICZ Konrad | 313 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:55 | 00:13:58 | 00:26:41 | ||
120 | KOWALCZYK Piotr | 297 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:47 | 00:13:20 | 00:26:49 | ||
121 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 374 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:51 | 00:13:45 | 00:26:54 | |
122 | MOTYCZYŃSKA Patrycja | 322 | SIEMIANICE | K18-29 | 00:00:52 | 00:13:46 | 00:26:55 | ||
123 | MAŁKOWSKI Tomasz | 312 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:49 | 00:13:46 | 00:26:55 | ||
124 | ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina | 396 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:00:50 | 00:13:47 | 00:27:00 | ||
125 | GREMBLEWSKI Darek | 266 | KAMIEN RYMANSKI | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:50 | 00:27:01 | ||
126 | PODSIADŁO Marcin | 335 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:48 | 00:13:29 | 00:27:03 | ||
127 | WŁODARCZYK Józef | 391 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:47 | 00:13:26 | 00:27:05 | ||
128 | BOGACKA Lucyna | 222 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:49 | 00:13:54 | 00:27:25 | |
129 | BOGACKI Tomasz | 223 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:49 | 00:13:54 | 00:27:25 | |
130 | WĘCŁAWIAK Marek | 382 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:57 | 00:13:54 | 00:27:25 | ||
131 | WAJDA Waldemar | 380 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:01:00 | 00:14:14 | 00:27:41 | |
132 | SZYNKARUK Marek | 411 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 00:01:00 | 00:14:14 | 00:27:41 | ||
133 | GRAJ Joanna | 265 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:59 | 00:14:15 | 00:27:52 | ||
134 | RETERSKI Przemysław | 343 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | 00:13:55 | 00:27:53 | ||
135 | KOZLOWIECKI Waldek | 298 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:57 | 00:14:57 | 00:27:53 | |
136 | JANICKA Katarzyna | 272 | GIPO TEAM / TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:51 | 00:13:55 | 00:27:53 | |
137 | WIEDUWILT Anke | 386 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEUBRANDENBURG | K50-59 | 00:00:57 | 00:14:02 | 00:27:54 | |
138 | MAZUR Mirosław | 317 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:56 | 00:14:15 | 00:27:54 | ||
139 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 311 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:59 | 00:14:14 | 00:27:54 | ||
140 | WĄSOWICZ Anna | 381 | KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29 | K30-39 | 00:00:58 | 00:14:00 | 00:28:02 | ||
141 | JANUSZEWSKI Jacek | 273 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:58 | 00:14:27 | 00:28:02 | |
142 | DZIUBA Monika | 251 | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:48 | 00:14:10 | 00:28:06 | ||
143 | KRASIŃSKI Witold | 299 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:54 | 00:13:58 | 00:28:08 | |
144 | MASTALERZ Konrad | 405 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:57 | 00:14:23 | 00:28:08 | |
145 | BILL Łukasz | 219 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 00:01:01 | 00:14:27 | 00:28:24 | ||
146 | DĘBSKI Damian | 244 | KOSZALIN | M30-39 | 00:01:02 | 00:14:22 | 00:28:27 | ||
147 | WIERZBICKI Kacper | 388 | ŁUBUDUBU PREZES KLUBU | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:58 | 00:14:22 | 00:29:08 | |
148 | HRYCIÓW Paweł | 270 | JW1223 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:59 | 00:14:04 | 00:29:08 | |
149 | BRZOZOWSKA Monika | 226 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | K40-49 | 00:00:53 | 00:14:51 | 00:29:30 | |
150 | DUDKIEWICZ Leszek | 249 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:57 | 00:14:56 | 00:29:50 | |
151 | SZEWCZYK Paulina | 369 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:47 | 00:14:42 | 00:29:58 | ||
152 | WACHHOLZ Beata | 379 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K40-49 | 00:00:57 | 00:14:54 | 00:30:00 | |
153 | BUGIEL Roman | 229 | RAN TYCHY | TYCHY | M50-59 | 00:00:50 | 00:14:20 | 00:30:02 | |
154 | MARKOWSKA Iwona | 412 | KLĘPINO | K40-49 | 00:00:46 | 00:14:41 | 00:30:14 | ||
155 | PTASZYŃSKA Katarzyna | 339 | KOLOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K60+ | 00:01:00 | 00:15:24 | 00:30:22 | |
156 | BORSUK Dorota | 224 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:59 | 00:15:27 | 00:30:30 | ||
157 | HELLER Zdzisław | 268 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:59 | 00:15:35 | 00:30:40 | ||
158 | PYDYNOWSKA Elżbieta | 341 | KOŁOBRZEG | K50-59 | 00:00:59 | 00:15:28 | 00:30:52 | ||
159 | DOMAŃSKA Katarzyna | 245 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:59 | 00:15:28 | 00:30:52 | ||
160 | TREJDER Maria | 377 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:56 | 00:15:37 | 00:31:20 | |
161 | DEPTUŁA-BILL Bożena | 242 | BORNE SULINOWO | K30-39 | 00:01:02 | 00:15:37 | 00:31:29 | ||
162 | JEDYNAK Nikola | 414 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:48 | 00:14:41 | 00:32:02 | ||
163 | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 415 | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:57 | 00:16:08 | 00:32:22 | ||
164 | KUCHARCZYK Anna | 303 | KOSZALIN | K30-39 | 00:01:05 | 00:16:30 | 00:33:27 | ||
165 | PEŁKA Iwona | 332 | KOSZALIN | K50-59 | 00:01:04 | 00:17:06 | 00:33:57 | ||
166 | STASZYŃSKA Marianna | 363 | BTC,,ORZEŁ'' | BIAŁOGARD | K60+ | 00:00:54 | 00:16:52 | 00:34:00 | |
167 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 279 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | 00:16:23 | 00:34:42 | ||
168 | KRYSTOSIK Paulina | 301 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:46 | 00:15:25 | 00:34:56 | |
169 | GÓRNA Anna | 263 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | K40-49 | 00:00:56 | 00:17:24 | 00:34:59 | |
FOKCZYŃSKA Aleksandra | 256 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | K18-29 | 00:00:46 DNF | 00:16:40 DNF | 00:36:13 DNF | |||
171 | SZCZEBLEWSKI Józef | 407 | MANOWO | M60-69 | 00:01:08 | 00:20:38 | 00:40:10 | ||
DĄBROWSKA Alicja | 240 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:00:47 DNF | DNF | DNF | ||
EMILIT Grzegorz | 253 | 10 BIAŁOGARD | KARLINO | M30-39 | 00:00:32 DNF | 00:09:43 DNF | DNF | ||
EMILIT Sylwia | 254 | 10 BIAŁOGARD | KARLINO | K30-39 | 00:00:53 DNF | 00:13:20 DNF | DNF |
Znaleziono 174 wynik(ów)