XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,6 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7.55km: PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.2km2.65km5.1km7.55km
     
1PAŁKA Piotr 403CZĘSTOCHOWAM30-3900:00:2900:09:1000:18:2300:27:35
2ORZECHOWSKI Kamil 328TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:2900:09:1000:18:2300:27:35
3ZABORSKI Ryszard 395TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-4900:00:3000:09:1400:18:2300:27:37
4SIADAK Arkadiusz 351KOSZALINM30-3900:00:3000:09:1700:18:2500:27:46
5KALETA Sebastian 286CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-4900:00:3300:09:4900:19:2700:29:12
6GOLIŃSKI Łukasz 261K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3900:00:3200:09:5000:19:2800:29:12
7WOJCIECHOWICZ Jacek 392KOSZALINM40-4900:00:3100:09:4700:19:2700:29:22
8STEBELSKI Jasiek 365KOSZALINM30-3900:00:3300:09:4600:19:3000:29:33
9TOKARSKI Szymon 376KOSZALINM40-4900:00:4000:10:0300:19:4500:29:42
10SOBSTEL Krystian 358CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-3900:00:3900:10:2100:20:0000:29:53
11NAKONIECZNY Rafał 325TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3400:10:1500:20:0200:30:13
12ZWOLIŃSKI Jan 400TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-5900:00:3400:10:1500:20:0500:30:16
13BURDA Robert 230KOSPELKOSZALINM40-4900:00:3400:10:1200:20:0800:30:16
14CZAPLIŃSKI Jacek 238TAGER KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3200:09:5000:19:5400:30:20
15USTIANOWSKI Wojciech 378JW 1223KOSZALINM30-3900:00:3500:10:1700:20:1600:30:26
16KUBIAK Maciej 302REKUOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-4900:00:3500:10:1100:20:1600:30:26
17SIENIAWSKI Jarosław 352MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:3900:10:2400:20:2200:30:32
18SITOWSKI Marcin 353FC RYSIEKKOSZALINM18-3900:00:3700:10:0100:20:1400:30:48
19OBOLIK Mirosław 327RYMAŃM50-5900:00:3400:10:0900:20:2000:30:48
20GÓRNY Norbert 264CSSP KOSZALINROSNOWOM40-4900:00:4200:10:3100:20:4300:31:07
21KOŚCIELNIAK Robert 296TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:3500:10:1900:20:3600:31:16
22BRZOZOWSKI Piotr 227BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM40-4900:00:3300:10:1500:20:4100:31:23
23BIEDRZYCKI Krzysztof 216CW FANZAKOŁOBRZEGM40-4900:00:3300:10:2000:20:2700:31:26
24SMAGOWSKI Wojciech 356KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4900:00:3300:10:1600:20:4500:31:42
25SOBCZYK Łukasz 357KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4900:00:3600:10:3400:21:0200:31:49
26ROKOSZ Radosław 3468 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYKOSZALINM30-3900:00:3600:10:2400:20:5500:31:55
27SZYMCZAK Michał 371SZCZECINM30-3900:00:3200:10:3700:21:0800:31:57
28KORZENIOWSKI Sylwester 295JW 1223ŚWIEILNOM40-4900:00:3400:10:3200:21:0600:32:06
29BIEDRZYCKI Andrzej 217OSP STARY BOREKKOŁOBRZEG/STARY BOREKM60-6900:00:3400:10:3300:21:0700:32:11
30HESSEL Lars 269SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEBRANDENBURGM50-5900:00:4000:10:5600:21:3200:32:12
31MAZUR Emiliusz 316ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4900:00:3600:10:5600:21:4100:32:26
32MOKSA Dariusz 321KOSZALINM18-3900:00:3500:10:1600:20:5200:32:33
33OKOŁOTOWICZ Sebastian 410SŁUPSKM30-3900:00:4800:10:5600:21:1600:32:48
34PYPŁACZ Krystian 342ATMAN RUNNERSMINOGAM40-4900:00:3500:10:3400:21:1000:32:51
35MAKSYMOWICZ Kornelia 310KOŁOBRZEGK30-3900:00:3900:11:1700:22:0500:33:10
36KONKEL Agnieszka 292KOSZALINK30-3900:00:4000:11:2800:22:1200:33:16
37CHOŁUJ Jarosław 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4100:11:1300:22:0600:33:17
38WIECZOREK Łukasz 406KOSZALINM18-3900:00:3900:11:0100:22:0200:33:44
39BADLIK Marcin 213IPA REGION PRZEMYŚLŻURAWICAM40-4900:00:3400:11:2000:22:4200:34:01
40JAMNIAK Bartosz 271TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:3500:11:1200:22:3800:34:15
41MUCHA Krzysztof 323KOSZALINM40-4900:00:4000:11:3000:22:4400:34:22
42LEWANDOWSKI Jacek 307STARY BOREK 1HM40-4900:00:4300:11:3600:22:5100:34:24
43MIŁASZEWSKI Przemek 320TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINM30-3900:00:3700:11:2800:22:4800:34:32
44DZIUBA Leszek 252KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDM60-6900:00:4300:11:5300:23:1200:34:40
45MARCINIAK Maciej 413POŁCZYN ZDRÓJM30-3900:00:3200:11:1000:22:3900:34:47
46GOŁDYN Marek 262TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4300:12:0200:23:2500:34:49
47CHORĄŻY Karolina 236LEO-TEAMKOSZALINK18-2900:00:4500:12:1100:23:3000:34:51
48PUŚCIAN Krzysztof 340SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4900:00:4200:11:5600:23:2000:34:52
49FIŁONOWICZ Monika 255SZCZECINEKK40-4900:00:3900:11:4700:23:1100:34:55
50NACHYŁA Paweł 324DZIKI KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:4000:11:1400:22:4400:34:56
51JÓZEFIAK Adrian 281KAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3900:00:4400:11:5100:23:1600:34:56
52DROZDOWSKI Marcin 248ZABIEGANY MORPOLKOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZM18-3900:00:4200:11:1500:22:4700:34:58
53PROTASEWICZ Andrzej 337SŁAWNOSLAWNOM40-4900:00:4100:11:5100:23:1500:35:03
54PAJĄK Zbigniew 330KOSZALINM18-3900:00:4700:11:5200:23:1700:35:03
55ŁOPIŃSKI Piotr 308FSDDREZDENKOM30-3900:00:4200:11:5300:23:2100:35:06
56KAJKOWSKI Rafał 285CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4300:11:4500:23:1500:35:07
57SOŁTYS Rafał 359KOSZALINM30-3900:00:3600:10:5300:22:4400:35:08
58ROGOŻA Ireneusz 345KOSZALINM40-4900:00:4200:11:5100:23:2600:35:09
59STAWISZYŃSKI Jarek 364FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM30-3900:00:4900:12:0900:23:4500:35:33
60PIECHOTA Robert 334ROBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:3500:11:3500:23:0600:35:42
61HAMALA Marcin 267TAGERKOSZALINM30-3900:00:5300:12:0500:23:3700:35:43
62MICERSKI Tomasz 318TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:3800:11:4400:23:2700:35:52
63WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 409KOŁOBRZEGK50-5900:00:3800:11:5900:23:5500:36:04
64DOMAŃSKI Andrzej 247BIAŁY BÓRM40-4900:00:4400:11:3000:23:1700:36:08
65WIATRZYK Krzysztof 383DARŁOWODARŁOWOM40-4900:00:4200:11:5500:23:4400:36:13
66GREMBLEWSKI Darek 266KAMIEN RYMANSKIM40-4900:00:4400:12:5000:27:0100:36:13
67STRZELECKI Zbigniew 367KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-6900:00:4400:12:2500:24:1500:36:17
68DEMBICKI Daniel 241NOWE BIELICEM40-4900:00:4400:12:1100:24:1000:36:19
69STASIOROWSKI Sebastian 362PARSOWOM30-3900:00:4700:11:4500:23:3800:36:21
70GAJEK Artur 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4900:00:4400:12:2800:24:2100:36:21
71KRUPIŃSKI Krzysztof 300E-UROLOG.EUKOSZALINM50-5900:00:4200:12:0400:23:5600:36:24
72CHUDZIK Zbigniew 237TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-5900:00:4300:12:2300:24:1400:36:31
73BURKIET Marek 231JW1223ROSNOWOM40-4900:00:4500:12:0000:23:4200:36:32
74ZIELIŃSKI Grzegorz 398STARE BIELICEM60-6900:00:3900:12:0800:24:1400:36:46
75BORYS Justyna 225KOSZALINK30-3900:00:4300:12:2400:24:1400:36:47
76WIELOCH Radosław 387KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4400:12:0200:24:0500:36:48
77GAŁECKI Jacek 258KARLINO BIEGAJKARLINOM50-5900:00:3600:11:2200:23:2200:36:48
78RÓG Michał 347STARE BIELICEM30-3900:00:5300:12:5000:24:5600:36:52
79KWIETNIEWSKI Daniel 306KOSZALINM30-3900:00:5600:12:2200:24:2300:36:56
80WILKOWSKI Krzysztof 389KOSZALINM30-3900:00:4800:12:4800:24:5100:36:57
81BARUTOWICZ Grzegorz 215KOSZALINM30-3900:00:4900:12:2200:24:1800:36:59
82RETERSKI Damian 344KOSZALINM18-3900:00:4800:12:0300:24:0300:37:00
83KICIŃSKI Filip 290PATUS TUUSKOSZALINM18-3900:00:4300:11:4700:24:0400:37:01
84SZYMCZEWSKI Dariusz 372SŁAWNOM50-5900:00:5500:12:4800:24:5100:37:05
85RUTKOWSKI Artur 349SIANÓWM18-3900:00:3800:11:4100:23:5900:37:19
86ALABA Jerzy 211BIAŁOGARDM50-5900:00:5100:12:2400:24:2800:37:19
87ZAWADA Andrzej 397WODNICAM50-5900:00:4100:12:2200:24:3300:37:23
88WIECZOREK Jacek 408SŁAWNOM30-3900:00:4900:12:1900:24:4000:37:24
89KOŁODZIEJ Jakub 291KOSZALINM30-3900:00:4800:12:4800:24:5800:37:29
90BUDZIŃSKI Paweł 228DRUŻYNA SZPIKUKONIKOWOM30-3900:00:4400:12:3500:24:4800:37:29
91KAŹMIERCZAK Robert 289KOŁOBRZEG - NIEKANINM40-4900:00:3800:12:2100:24:5500:37:36
92SZOSTAK Piotr 370BONINM40-4900:00:4800:12:2700:24:4800:37:48
93JARZĄBEK Magdalena 276KOSPELSZCZEGLINOK18-2900:00:5700:12:2700:24:5800:37:56
94KONKEL Łukasz 293KOSZALINM30-3900:00:4200:12:3100:24:5500:38:11
95STĘPIEŃ Kamil 366KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:3900:11:2800:24:1900:38:17
96STASIACZEK Arkadiusz 361KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:3500:11:1700:24:1200:38:17
97DZIESZUK Dariusz 250TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:4700:13:1800:25:5000:38:29
98DERLIŃSKI Adam 243TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:4900:12:5300:25:3300:38:36
99ZIENOWICZ Michał 399KOSZALINM18-3900:00:4700:12:3400:25:1400:38:37
100BITRYCH Jakub 220KOSZALINM18-3900:00:4800:12:3400:25:1500:38:37
101BUXBAUMER Klaudia 234SZCZEGLINOK18-2900:00:5700:12:2600:25:0000:38:39
102ANTKOWIAK Sebastian 212DB - ACTIVEKOSZALINM40-4900:00:4700:12:4600:25:2200:38:43
103JASIŃSKI Cezary 277MNBCKOSZALINM40-4900:00:4600:12:4700:25:3800:38:46
104KWIDZIŃSKI Michał 305BIAŁOGARDM30-3900:00:5900:13:3900:26:0600:38:49
105SZCZUBULEWSKI Martin 368KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4100:11:3000:24:1900:39:13
106KACZMAREK Łukasz 284WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3900:00:4000:12:2200:25:3400:39:17
107POŁUMACKANYCZ Małgorzata 336KOSZALINK30-3900:00:4100:12:4200:25:3800:39:20
108DOMAŃSKI Adam 246KOŁOBRZEGM40-4900:00:5700:13:3900:26:2200:39:25
109WRÓBLEWSKA Marta 394KOSZALINK40-4900:01:0000:13:2500:26:2100:39:40
110KAMIŃSKI Tomasz 287JW 1223KOSZALINM40-4900:00:5100:12:3800:25:3500:39:43
111KAZIMIERCZAK Leszek 288CSSPNIEKŁONICEM30-3900:00:5400:13:2800:26:3200:40:05
112MAŃKIEWICZ Konrad 313KOSZALINM30-3900:00:5500:13:5800:26:4100:40:15
113KULAWIŃSKI Marek 304KOŁOBRZEGM40-4900:01:0200:13:5000:26:3500:40:15
114SZYSZKOWSKI Tomasz 374ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3900:00:5100:13:4500:26:5400:40:16
115KONKEL Joanna 294MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-5900:00:4600:13:3200:26:3800:40:22
116BUTOWICZ Adam 233SZCZECINEKM50-5900:00:4200:13:2100:26:3800:40:22
117RYCHLIŃSKI Damian 350SŁUPSKM30-3900:00:4800:13:0600:26:2800:40:23
118JUCHNO Bartosz 282KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4000:12:2400:25:4800:40:31
119MOTYCZYŃSKA Patrycja 322SIEMIANICEK18-2900:00:5200:13:4600:26:5500:40:38
120MAŁKOWSKI Tomasz 312BIAŁOGARDM30-3900:00:4900:13:4600:26:5500:40:38
121SZYNKARUK Marek 411BORNE SULINOWOM30-3900:01:0000:14:1400:27:4100:40:38
122ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina 396NIEKŁONICEK40-4900:00:5000:13:4700:27:0000:40:55
123KOWALCZYK Piotr 297KOSZALINM30-3900:00:4700:13:2000:26:4900:41:06
124BOGACKA Lucyna 222TKKF KOSZALINKOSZALINK50-5900:00:4900:13:5400:27:2500:41:09
125BOGACKI Tomasz 223TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:4900:13:5400:27:2500:41:09
126KOZLOWIECKI Waldek 298TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:5700:14:5700:27:5300:41:09
127JAROSZ Jakub 275TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM18-3900:00:4000:13:5400:26:0900:41:10
128WAJDA Waldemar 380BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-4900:01:0000:14:1400:27:4100:41:12
129SZYSZ Kajetan 373KAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3900:00:4400:12:1200:25:0600:41:12
130WĘCŁAWIAK Marek 382KOSZALINM40-4900:00:5700:13:5400:27:2500:41:33
131WIEDUWILT Anke 386SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK50-5900:00:5700:14:0200:27:5400:41:44
132GRAJ Joanna 265KOSZALINK18-2900:00:5900:14:1500:27:5200:41:48
133MAZUR Mirosław 317KOSZALINM40-4900:00:5600:14:1500:27:5400:41:54
134RETERSKI Przemysław 343KOSZALINM40-4900:00:5100:13:5500:27:5300:41:55
135PODSIADŁO Marcin 335KOSZALINM40-4900:00:4800:13:2900:27:0300:41:57
136JANUSZEWSKI Jacek 27317 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:5800:14:2700:28:0200:41:59
137WŁODARCZYK Józef 391KOSZALINM60-6900:00:4700:13:2600:27:0500:42:02
138DĘBSKI Damian 244KOSZALINM30-3900:01:0200:14:2200:28:2700:42:08
139MASTALERZ Konrad 405DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-3900:00:5700:14:2300:28:0800:42:08
140MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 311KOSZALINK18-2900:00:5900:14:1400:27:5400:42:21
141DZIUBA Monika 251SZCZECINK30-3900:00:4800:14:1000:28:0600:42:34
142BILL Łukasz 219BORNE SULINOWOM30-3900:01:0100:14:2700:28:2400:42:39
143JANICKA Katarzyna 272GIPO TEAM / TKKF KOSZALINKOSZALINK30-3900:00:5100:13:5500:27:5300:43:01
144KRASIŃSKI Witold 299JW 1223KOSZALINM40-4900:00:5400:13:5800:28:0800:43:17
145WĄSOWICZ Anna 381KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29K30-3900:00:5800:14:0000:28:0200:43:41
146BRZOZOWSKA Monika 226BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIK40-4900:00:5300:14:5100:29:3000:44:31
147KRYSTOSIK Paulina 301WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KMKOSZALINK18-2900:00:4600:15:2500:34:5600:44:43
148WIERZBICKI Kacper 388ŁUBUDUBU PREZES KLUBUKOSZALINM18-3900:00:5800:14:2200:29:0800:45:15
149HRYCIÓW Paweł 270JW1223BIAŁOGARDM30-3900:00:5900:14:0400:29:0800:45:15
150WACHHOLZ Beata 379KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-4900:00:5700:14:5400:30:0000:45:34
151PTASZYŃSKA Katarzyna 339KOLOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK60+00:01:0000:15:2400:30:2200:45:37
152SZEWCZYK Paulina 369KOSZALINK18-2900:00:4700:14:4200:29:5800:45:40
153HELLER Zdzisław 268KOSZALINM60-6900:00:5900:15:3500:30:4000:45:56
154DUDKIEWICZ Leszek 249TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:00:5700:14:5600:29:5000:46:00
155BORSUK Dorota 224KOSZALINK40-4900:00:5900:15:2700:30:3000:46:15
156MARKOWSKA Iwona 412KLĘPINOK40-4900:00:4600:14:4100:30:1400:46:21
157DOMAŃSKA Katarzyna 245KOŁOBRZEGK40-4900:00:5900:15:2800:30:5200:47:13
158BUGIEL Roman 229RAN TYCHYTYCHYM50-5900:00:5000:14:2000:30:0200:47:16
159PYDYNOWSKA Elżbieta 341KOŁOBRZEGK50-5900:00:5900:15:2800:30:5200:47:32
160TREJDER Maria 377BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-4900:00:5600:15:3700:31:2000:47:36
161DEPTUŁA-BILL Bożena 242BORNE SULINOWOK30-3900:01:0200:15:3700:31:2900:47:52
162KOZŁOWIECKA Małgorzata 415KOSZALINK50-5900:00:5700:16:0800:32:2200:49:11
163JEDYNAK Nikola 414KOSZALINK18-2900:00:4800:14:4100:32:0200:49:36
164PEŁKA Iwona 332KOSZALINK50-5900:01:0400:17:0600:33:5700:50:53
165STASZYŃSKA Marianna 363BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK60+00:00:5400:16:5200:34:0000:51:12
166KUCHARCZYK Anna 303KOSZALINK30-3900:01:0500:16:3000:33:2700:51:29
167GÓRNA Anna 263FORMA ROSNOWOROSNOWOK40-4900:00:5600:17:2400:34:5900:52:32
168JĘDRZEJEWSKI Krzysztof 279KOSZALINM30-3900:00:4800:16:2300:34:4200:53:29
FOKCZYŃSKA Aleksandra 256KAMIEŃ RYMAŃSKIK18-2900:00:46 DNF00:16:40 DNF00:36:13 DNF00:56:18 DNF
170SZCZEBLEWSKI Józef 407MANOWOM60-6900:01:0800:20:3800:40:1001:00:57
SKOWYRSKI Janusz 354TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5900:00:39 DNF00:12:09 DNF00:25:20 DNF DNF
DĄBROWSKA Alicja 240TKKF KOSZALINSIANÓWK50-5900:00:47 DNF DNF DNF DNF
EMILIT Grzegorz 25310 BIAŁOGARDKARLINOM30-3900:00:32 DNF00:09:43 DNF DNF DNF
EMILIT Sylwia 25410 BIAŁOGARDKARLINOK30-3900:00:53 DNF00:13:20 DNF DNF DNF
Znaleziono 174 wynik(ów)