Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 205 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 169 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 0.2km : | |
Lista nagrodzonych : | Nagrodzeni |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Herk_All 0.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAŁKA Piotr | 403 | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:00:29 | ||
2 | ORZECHOWSKI Kamil | 328 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:29 | |
3 | ZABORSKI Ryszard | 395 | TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWA | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:30 | |
4 | SIADAK Arkadiusz | 351 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:30 | ||
5 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 392 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:31 | ||
6 | SZYMCZAK Michał | 371 | SZCZECIN | M30-39 | 00:00:32 | ||
7 | MARCINIAK Maciej | 413 | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:32 | ||
8 | GOLIŃSKI Łukasz | 261 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:32 | |
9 | CZAPLIŃSKI Jacek | 238 | TAGER KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:32 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
EMILIT Grzegorz | 253 | 10 BIAŁOGARD | KARLINO | M30-39 | 00:00:32 DNF | ||
11 | STEBELSKI Jasiek | 365 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:33 | ||
12 | KALETA Sebastian | 286 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:33 | |
13 | BRZOZOWSKI Piotr | 227 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | M40-49 | 00:00:33 | |
14 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 216 | CW FANZA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:33 | |
15 | SMAGOWSKI Wojciech | 356 | KB SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M40-49 | 00:00:33 | |
16 | ZWOLIŃSKI Jan | 400 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:00:34 | |
17 | OBOLIK Mirosław | 327 | RYMAŃ | M50-59 | 00:00:34 | ||
18 | NAKONIECZNY Rafał | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:34 | |
19 | KORZENIOWSKI Sylwester | 295 | JW 1223 | ŚWIEILNO | M40-49 | 00:00:34 | |
20 | BURDA Robert | 230 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:34 | |
21 | BIEDRZYCKI Andrzej | 217 | OSP STARY BOREK | KOŁOBRZEG/STARY BOREK | M60-69 | 00:00:34 | |
22 | BADLIK Marcin | 213 | IPA REGION PRZEMYŚL | ŻURAWICA | M40-49 | 00:00:34 | |
23 | USTIANOWSKI Wojciech | 378 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | |
24 | STASIACZEK Arkadiusz | 361 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:35 | ||
25 | PYPŁACZ Krystian | 342 | ATMAN RUNNERS | MINOGA | M40-49 | 00:00:35 | |
26 | PIECHOTA Robert | 334 | ROBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:35 | |
27 | MOKSA Dariusz | 321 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:35 | ||
28 | KOŚCIELNIAK Robert | 296 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:35 | |
29 | JAMNIAK Bartosz | 271 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:35 | |
30 | KUBIAK Maciej | 302 | REKU | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:00:35 | |
31 | SOŁTYS Rafał | 359 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | ||
32 | SOBCZYK Łukasz | 357 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:36 | |
33 | MAZUR Emiliusz | 316 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:36 | |
34 | GAŁECKI Jacek | 258 | KARLINO BIEGAJ | KARLINO | M50-59 | 00:00:36 | |
35 | ROKOSZ Radosław | 346 | 8 KOSZALIŃSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:36 | |
36 | SITOWSKI Marcin | 353 | FC RYSIEK | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:37 | |
37 | MIŁASZEWSKI Przemek | 320 | TEAM HOLIDAY SPORT | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:37 | |
38 | RUTKOWSKI Artur | 349 | SIANÓW | M18-39 | 00:00:38 | ||
39 | MICERSKI Tomasz | 318 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:38 | |
40 | KAŹMIERCZAK Robert | 289 | KOŁOBRZEG - NIEKANIN | M40-49 | 00:00:38 | ||
41 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 409 | KOŁOBRZEG | K50-59 | 00:00:38 | ||
42 | WIECZOREK Łukasz | 406 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:39 | ||
43 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 398 | STARE BIELICE | M60-69 | 00:00:39 | ||
44 | STĘPIEŃ Kamil | 366 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:39 | ||
45 | SOBSTEL Krystian | 358 | CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:39 | |
46 | SIENIAWSKI Jarosław | 352 | MEDEN-INMED SPORTS TEAM | BONIN | M40-49 | 00:00:39 | |
47 | MAKSYMOWICZ Kornelia | 310 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:39 | ||
48 | FIŁONOWICZ Monika | 255 | SZCZECINEK | K40-49 | 00:00:39 | ||
SKOWYRSKI Janusz | 354 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:00:39 DNF | ||
50 | JAROSZ Jakub | 275 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M18-39 | 00:00:40 | |
51 | TOKARSKI Szymon | 376 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | ||
52 | NACHYŁA Paweł | 324 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | |
53 | MUCHA Krzysztof | 323 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | ||
54 | KONKEL Agnieszka | 292 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:40 | ||
55 | KACZMAREK Łukasz | 284 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:40 | |
56 | JUCHNO Bartosz | 282 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:40 | ||
57 | HESSEL Lars | 269 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEBRANDENBURG | M50-59 | 00:00:40 | |
58 | ZAWADA Andrzej | 397 | WODNICA | M50-59 | 00:00:41 | ||
59 | SZCZUBULEWSKI Martin | 368 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:41 | ||
60 | PROTASEWICZ Andrzej | 337 | SŁAWNO | SLAWNO | M40-49 | 00:00:41 | |
61 | POŁUMACKANYCZ Małgorzata | 336 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:41 | ||
62 | CHOŁUJ Jarosław | 235 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:41 | |
63 | WIATRZYK Krzysztof | 383 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:42 | |
64 | ROGOŻA Ireneusz | 345 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:42 | ||
65 | PUŚCIAN Krzysztof | 340 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:42 | |
66 | ŁOPIŃSKI Piotr | 308 | FSD | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:42 | |
67 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 300 | E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:42 | |
68 | KONKEL Łukasz | 293 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:42 | ||
69 | GÓRNY Norbert | 264 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:42 | |
70 | DROZDOWSKI Marcin | 248 | ZABIEGANY MORPOL | KOSZALIN OSIEDLE ŁABUSZ | M18-39 | 00:00:42 | |
71 | BUTOWICZ Adam | 233 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:00:42 | ||
72 | LEWANDOWSKI Jacek | 307 | STARY BOREK 1H | M40-49 | 00:00:43 | ||
73 | KICIŃSKI Filip | 290 | PATUS TUUS | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:43 | |
74 | GOŁDYN Marek | 262 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:43 | |
75 | DZIUBA Leszek | 252 | KB DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:00:43 | |
76 | CHUDZIK Zbigniew | 237 | TKKF KOSZALIN | STARE BIELICE | M50-59 | 00:00:43 | |
77 | BORYS Justyna | 225 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:43 | ||
78 | KAJKOWSKI Rafał | 285 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:43 | |
79 | WIELOCH Radosław | 387 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:44 | ||
80 | SZYSZ Kajetan | 373 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-39 | 00:00:44 | ||
81 | STRZELECKI Zbigniew | 367 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60-69 | 00:00:44 | |
82 | JÓZEFIAK Adrian | 281 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M30-39 | 00:00:44 | ||
83 | GREMBLEWSKI Darek | 266 | KAMIEN RYMANSKI | M40-49 | 00:00:44 | ||
84 | GAJEK Artur | 257 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | 00:00:44 | |
85 | DOMAŃSKI Andrzej | 247 | BIAŁY BÓR | M40-49 | 00:00:44 | ||
86 | DEMBICKI Daniel | 241 | NOWE BIELICE | M40-49 | 00:00:44 | ||
87 | BUDZIŃSKI Paweł | 228 | DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M30-39 | 00:00:44 | |
88 | CHORĄŻY Karolina | 236 | LEO-TEAM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:45 | |
89 | BURKIET Marek | 231 | JW1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:45 | |
90 | KRYSTOSIK Paulina | 301 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE DYSTANS 8 KM | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:46 | |
91 | KONKEL Joanna | 294 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K50-59 | 00:00:46 | |
92 | MARKOWSKA Iwona | 412 | KLĘPINO | K40-49 | 00:00:46 | ||
93 | JASIŃSKI Cezary | 277 | MNBC | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:46 | |
FOKCZYŃSKA Aleksandra | 256 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | K18-29 | 00:00:46 DNF | |||
95 | ZIENOWICZ Michał | 399 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:47 | ||
96 | WŁODARCZYK Józef | 391 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:47 | ||
97 | SZEWCZYK Paulina | 369 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:47 | ||
98 | STASIOROWSKI Sebastian | 362 | PARSOWO | M30-39 | 00:00:47 | ||
99 | PAJĄK Zbigniew | 330 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:47 | ||
100 | KOWALCZYK Piotr | 297 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:47 | ||
101 | DZIESZUK Dariusz | 250 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:47 | |
102 | ANTKOWIAK Sebastian | 212 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:47 | |
DĄBROWSKA Alicja | 240 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:00:47 DNF | ||
104 | WILKOWSKI Krzysztof | 389 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | ||
105 | SZOSTAK Piotr | 370 | BONIN | M40-49 | 00:00:48 | ||
106 | RYCHLIŃSKI Damian | 350 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:48 | ||
107 | RETERSKI Damian | 344 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:48 | ||
108 | PODSIADŁO Marcin | 335 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:48 | ||
109 | KOŁODZIEJ Jakub | 291 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | ||
110 | JEDYNAK Nikola | 414 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:48 | ||
111 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 410 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:48 | ||
112 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | 279 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:48 | ||
113 | DZIUBA Monika | 251 | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:48 | ||
114 | BITRYCH Jakub | 220 | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:48 | ||
115 | BOGACKA Lucyna | 222 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:49 | |
116 | BOGACKI Tomasz | 223 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:49 | |
117 | WIECZOREK Jacek | 408 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:49 | ||
118 | STAWISZYŃSKI Jarek | 364 | FORUM ROZWOJU KOSZALINA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:49 | |
119 | MAŁKOWSKI Tomasz | 312 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:49 | ||
120 | DERLIŃSKI Adam | 243 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:49 | |
121 | BARUTOWICZ Grzegorz | 215 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:49 | ||
122 | ZAKUTYŃSKA-KOWALCZYK Karolina | 396 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:00:50 | ||
123 | BUGIEL Roman | 229 | RAN TYCHY | TYCHY | M50-59 | 00:00:50 | |
124 | RETERSKI Przemysław | 343 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | ||
125 | KAMIŃSKI Tomasz | 287 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | |
126 | JANICKA Katarzyna | 272 | GIPO TEAM / TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:51 | |
127 | ALABA Jerzy | 211 | BIAŁOGARD | M50-59 | 00:00:51 | ||
128 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 374 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:51 | |
129 | MOTYCZYŃSKA Patrycja | 322 | SIEMIANICE | K18-29 | 00:00:52 | ||
130 | RÓG Michał | 347 | STARE BIELICE | M30-39 | 00:00:53 | ||
131 | HAMALA Marcin | 267 | TAGER | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:53 | |
132 | BRZOZOWSKA Monika | 226 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | K40-49 | 00:00:53 | |
EMILIT Sylwia | 254 | 10 BIAŁOGARD | KARLINO | K30-39 | 00:00:53 DNF | ||
134 | STASZYŃSKA Marianna | 363 | BTC,,ORZEŁ'' | BIAŁOGARD | K60+ | 00:00:54 | |
135 | KRASIŃSKI Witold | 299 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:54 | |
136 | KAZIMIERCZAK Leszek | 288 | CSSP | NIEKŁONICE | M30-39 | 00:00:54 | |
137 | SZYMCZEWSKI Dariusz | 372 | SŁAWNO | M50-59 | 00:00:55 | ||
138 | MAŃKIEWICZ Konrad | 313 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:55 | ||
139 | TREJDER Maria | 377 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:56 | |
140 | MAZUR Mirosław | 317 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:56 | ||
141 | KWIETNIEWSKI Daniel | 306 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:56 | ||
142 | GÓRNA Anna | 263 | FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | K40-49 | 00:00:56 | |
143 | WIEDUWILT Anke | 386 | SV TURBINE NEUBRANDENBURG | NEUBRANDENBURG | K50-59 | 00:00:57 | |
144 | WĘCŁAWIAK Marek | 382 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:57 | ||
145 | WACHHOLZ Beata | 379 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K40-49 | 00:00:57 | |
146 | KOZLOWIECKI Waldek | 298 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:57 | |
147 | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 415 | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:57 | ||
148 | JARZĄBEK Magdalena | 276 | KOSPEL | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:57 | |
149 | DUDKIEWICZ Leszek | 249 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:57 | |
150 | DOMAŃSKI Adam | 246 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:57 | ||
151 | BUXBAUMER Klaudia | 234 | SZCZEGLINO | K18-29 | 00:00:57 | ||
152 | MASTALERZ Konrad | 405 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:57 | |
153 | WIERZBICKI Kacper | 388 | ŁUBUDUBU PREZES KLUBU | KOSZALIN | M18-39 | 00:00:58 | |
154 | WĄSOWICZ Anna | 381 | KOŁOBRZEG/STRAMNICA 29 | K30-39 | 00:00:58 | ||
155 | JANUSZEWSKI Jacek | 273 | 17 WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:58 | |
156 | PYDYNOWSKA Elżbieta | 341 | KOŁOBRZEG | K50-59 | 00:00:59 | ||
157 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 311 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:59 | ||
158 | KWIDZIŃSKI Michał | 305 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:59 | ||
159 | HRYCIÓW Paweł | 270 | JW1223 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:59 | |
160 | HELLER Zdzisław | 268 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:59 | ||
161 | GRAJ Joanna | 265 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:59 | ||
162 | DOMAŃSKA Katarzyna | 245 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:59 | ||
163 | BORSUK Dorota | 224 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:59 | ||
164 | WRÓBLEWSKA Marta | 394 | KOSZALIN | K40-49 | 00:01:00 | ||
165 | WAJDA Waldemar | 380 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:01:00 | |
166 | PTASZYŃSKA Katarzyna | 339 | KOLOBRZEG MARATON TEAM | KOŁOBRZEG | K60+ | 00:01:00 | |
167 | SZYNKARUK Marek | 411 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 00:01:00 | ||
168 | BILL Łukasz | 219 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 00:01:01 | ||
169 | KULAWIŃSKI Marek | 304 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:01:02 | ||
170 | DĘBSKI Damian | 244 | KOSZALIN | M30-39 | 00:01:02 | ||
171 | DEPTUŁA-BILL Bożena | 242 | BORNE SULINOWO | K30-39 | 00:01:02 | ||
172 | PEŁKA Iwona | 332 | KOSZALIN | K50-59 | 00:01:04 | ||
173 | KUCHARCZYK Anna | 303 | KOSZALIN | K30-39 | 00:01:05 | ||
174 | SZCZEBLEWSKI Józef | 407 | MANOWO | M60-69 | 00:01:08 |
Znaleziono 174 wynik(ów)