XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M40-49

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.2km2.65km5.1km7.55kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZABORSKI Ryszard 395TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINM40-491M 300:00:3000:09:1400:18:2300:27:3700:36:34.00 3:3916.4
2KALETA Sebastian 286CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM40-492M 600:00:3300:09:4900:19:2700:29:1200:38:52.11+00:02:183:5315.4
3WOJCIECHOWICZ Jacek 392KOSZALINM40-493M 800:00:3100:09:4700:19:2700:29:2200:39:25.47+00:02:513:5615.2
4TOKARSKI Szymon 376KOSZALINM40-494M 900:00:4000:10:0300:19:4500:29:4200:39:28.17+00:02:543:5615.2
5BURDA Robert 230KOSPELKOSZALINM40-495M 1100:00:3400:10:1200:20:0800:30:1600:39:55.97+00:03:213:5915
6KUBIAK Maciej 302REKUOSTRÓW WIELKOPOLSKIM40-496M 1400:00:3500:10:1100:20:1600:30:2600:40:27.21+00:03:534:0214.8
7SIENIAWSKI Jarosław 352MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-497M 1700:00:3900:10:2400:20:2200:30:3200:40:56.55+00:04:224:0514.7
8GÓRNY Norbert 264CSSP KOSZALINROSNOWOM40-498M 1900:00:4200:10:3100:20:4300:31:0700:41:06.41+00:04:324:0614.6
9BIEDRZYCKI Krzysztof 216CW FANZAKOŁOBRZEGM40-499M 2200:00:3300:10:2000:20:2700:31:2600:41:32.93+00:04:584:0914.4
10SOBCZYK Łukasz 357KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM40-4910M 2300:00:3600:10:3400:21:0200:31:4900:42:24.36+00:05:504:1414.2
11SMAGOWSKI Wojciech 356KB SPRINT ŚWIDWINRĄBINOM40-4911M 2400:00:3300:10:1600:20:4500:31:4200:42:27.57+00:05:534:1414.1
12KORZENIOWSKI Sylwester 295JW 1223ŚWIEILNOM40-4912M 2500:00:3400:10:3200:21:0600:32:0600:42:35.31+00:06:014:1514.1
13MAZUR Emiliusz 316ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-4913M 2800:00:3600:10:5600:21:4100:32:2600:42:58.99+00:06:244:1714
14BRZOZOWSKI Piotr 227BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM40-4914M 3100:00:3300:10:1500:20:4100:31:2300:44:10.29+00:07:364:2513.6
15CHOŁUJ Jarosław 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4915M 3300:00:4100:11:1300:22:0600:33:1700:44:26.75+00:07:524:2613.5
16PYPŁACZ Krystian 342ATMAN RUNNERSMINOGAM40-4916M 3400:00:3500:10:3400:21:1000:32:5100:44:29.93+00:07:554:2613.5
17BADLIK Marcin 213IPA REGION PRZEMYŚLŻURAWICAM40-4917M 3700:00:3400:11:2000:22:4200:34:0100:44:48.34+00:08:144:2813.4
18LEWANDOWSKI Jacek 307STARY BOREK 1HM40-4918M 3800:00:4300:11:3600:22:5100:34:2400:45:33.86+00:08:594:3313.2
19MUCHA Krzysztof 323KOSZALINM40-4919M 4000:00:4000:11:3000:22:4400:34:2200:45:49.46+00:09:154:3413.1
20PROTASEWICZ Andrzej 337SŁAWNOSLAWNOM40-4920M 4400:00:4100:11:5100:23:1500:35:0300:46:22.30+00:09:484:3812.9
21PUŚCIAN Krzysztof 340SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4921M 4700:00:4200:11:5600:23:2000:34:5200:46:34.61+00:10:004:3912.9
22ROGOŻA Ireneusz 345KOSZALINM40-4922M 4900:00:4200:11:5100:23:2600:35:0900:46:47.68+00:10:134:4012.8
23KAJKOWSKI Rafał 285CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-4923M 5200:00:4300:11:4500:23:1500:35:0700:47:05.92+00:10:314:4212.7
24PIECHOTA Robert 334ROBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4924M 5600:00:3500:11:3500:23:0600:35:4200:47:44.94+00:11:104:4612.6
25MICERSKI Tomasz 318TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4925M 5900:00:3800:11:4400:23:2700:35:5200:48:07.93+00:11:334:4812.5
26GAJEK Artur 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4926M 6000:00:4400:12:2800:24:2100:36:2100:48:17.42+00:11:434:4912.4
27DEMBICKI Daniel 241NOWE BIELICEM40-4927M 6100:00:4400:12:1100:24:1000:36:1900:48:26.97+00:11:524:5012.4
28WIATRZYK Krzysztof 383DARŁOWODARŁOWOM40-4928M 6500:00:4200:11:5500:23:4400:36:1300:48:41.47+00:12:074:5212.3
29DOMAŃSKI Andrzej 247BIAŁY BÓRM40-4929M 7000:00:4400:11:3000:23:1700:36:0800:49:30.86+00:12:564:5712.1
30KAŹMIERCZAK Robert 289KOŁOBRZEG - NIEKANINM40-4930M 7100:00:3800:12:2100:24:5500:37:3600:49:37.63+00:13:034:5712.1
31BURKIET Marek 231JW1223ROSNOWOM40-4931M 7700:00:4500:12:0000:23:4200:36:3200:50:00.84+00:13:265:0012
32SZOSTAK Piotr 370BONINM40-4932M 8500:00:4800:12:2700:24:4800:37:4800:51:10.03+00:14:365:0711.7
33DERLIŃSKI Adam 243TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4933M 8600:00:4900:12:5300:25:3300:38:3600:51:13.73+00:14:395:0711.7
34JASIŃSKI Cezary 277MNBCKOSZALINM40-4934M 9100:00:4600:12:4700:25:3800:38:4600:51:40.33+00:15:065:1011.6
35DOMAŃSKI Adam 246KOŁOBRZEGM40-4935M 9200:00:5700:13:3900:26:2200:39:2500:51:51.98+00:15:175:1111.6
36ANTKOWIAK Sebastian 212DB - ACTIVEKOSZALINM40-4936M 9400:00:4700:12:4600:25:2200:38:4300:52:40.17+00:16:065:1611.4
37KAMIŃSKI Tomasz 287JW 1223KOSZALINM40-4937M 10200:00:5100:12:3800:25:3500:39:4300:53:45.56+00:17:115:2211.2
38KULAWIŃSKI Marek 304KOŁOBRZEGM40-4938M 10700:01:0200:13:5000:26:3500:40:1500:54:34.73+00:18:005:2711
39WAJDA Waldemar 380BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-4939M 10800:01:0000:14:1400:27:4100:41:1200:54:48.56+00:18:145:2810.9
40MAZUR Mirosław 317KOSZALINM40-4940M 11300:00:5600:14:1500:27:5400:41:5400:55:31.54+00:18:575:3310.8
41RETERSKI Przemysław 343KOSZALINM40-4941M 11400:00:5100:13:5500:27:5300:41:5500:55:32.50+00:18:585:3310.8
42WĘCŁAWIAK Marek 382KOSZALINM40-4942M 11700:00:5700:13:5400:27:2500:41:3300:56:06.95+00:19:325:3610.7
43GREMBLEWSKI Darek 266KAMIEN RYMANSKIM40-4943M 11900:00:4400:12:5000:27:0100:36:1300:56:17.36+00:19:435:3710.7
44PODSIADŁO Marcin 335KOSZALINM40-4944M 12200:00:4800:13:2900:27:0300:41:5700:56:57.60+00:20:235:4110.5
45KRASIŃSKI Witold 299JW 1223KOSZALINM40-4945M 12500:00:5400:13:5800:28:0800:43:1700:58:11.17+00:21:375:4910.3
Znaleziono 45 wynik(ów)