Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin |
Data : | 2018-05-27 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 205 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 169 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 5.1km : | |
Lista nagrodzonych : | Nagrodzeni |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Herk_All 0.2km | Herk_All 2.65km | Herk_All 5.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZABORSKI Ryszard | 395 | TKKF KOSZALIN-ORKIESTRA WOJSKOWA | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:30 | 00:09:14 | 00:18:23 | |
2 | KALETA Sebastian | 286 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:33 | 00:09:49 | 00:19:27 | |
3 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 392 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:31 | 00:09:47 | 00:19:27 | ||
4 | TOKARSKI Szymon | 376 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | 00:10:03 | 00:19:45 | ||
5 | BURDA Robert | 230 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:34 | 00:10:12 | 00:20:08 | |
6 | KUBIAK Maciej | 302 | REKU | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:00:35 | 00:10:11 | 00:20:16 | |
7 | SIENIAWSKI Jarosław | 352 | MEDEN-INMED SPORTS TEAM | BONIN | M40-49 | 00:00:39 | 00:10:24 | 00:20:22 | |
8 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 216 | CW FANZA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:20 | 00:20:27 | |
9 | BRZOZOWSKI Piotr | 227 | BIEGAJĄCY TCZEW | ROKITKI | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:15 | 00:20:41 | |
10 | GÓRNY Norbert | 264 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:10:31 | 00:20:43 | |
11 | SMAGOWSKI Wojciech | 356 | KB SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M40-49 | 00:00:33 | 00:10:16 | 00:20:45 | |
12 | SOBCZYK Łukasz | 357 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:36 | 00:10:34 | 00:21:02 | |
13 | KORZENIOWSKI Sylwester | 295 | JW 1223 | ŚWIEILNO | M40-49 | 00:00:34 | 00:10:32 | 00:21:06 | |
14 | PYPŁACZ Krystian | 342 | ATMAN RUNNERS | MINOGA | M40-49 | 00:00:35 | 00:10:34 | 00:21:10 | |
15 | MAZUR Emiliusz | 316 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:36 | 00:10:56 | 00:21:41 | |
16 | CHOŁUJ Jarosław | 235 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:41 | 00:11:13 | 00:22:06 | |
17 | BADLIK Marcin | 213 | IPA REGION PRZEMYŚL | ŻURAWICA | M40-49 | 00:00:34 | 00:11:20 | 00:22:42 | |
18 | MUCHA Krzysztof | 323 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:40 | 00:11:30 | 00:22:44 | ||
19 | LEWANDOWSKI Jacek | 307 | STARY BOREK 1H | M40-49 | 00:00:43 | 00:11:36 | 00:22:51 | ||
20 | PIECHOTA Robert | 334 | ROBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:35 | 00:11:35 | 00:23:06 | |
21 | PROTASEWICZ Andrzej | 337 | SŁAWNO | SLAWNO | M40-49 | 00:00:41 | 00:11:51 | 00:23:15 | |
22 | KAJKOWSKI Rafał | 285 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:43 | 00:11:45 | 00:23:15 | |
23 | DOMAŃSKI Andrzej | 247 | BIAŁY BÓR | M40-49 | 00:00:44 | 00:11:30 | 00:23:17 | ||
24 | PUŚCIAN Krzysztof | 340 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:56 | 00:23:20 | |
25 | ROGOŻA Ireneusz | 345 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:51 | 00:23:26 | ||
26 | MICERSKI Tomasz | 318 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:38 | 00:11:44 | 00:23:27 | |
27 | BURKIET Marek | 231 | JW1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:45 | 00:12:00 | 00:23:42 | |
28 | WIATRZYK Krzysztof | 383 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:42 | 00:11:55 | 00:23:44 | |
29 | DEMBICKI Daniel | 241 | NOWE BIELICE | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:11 | 00:24:10 | ||
30 | GAJEK Artur | 257 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:28 | 00:24:21 | |
31 | SZOSTAK Piotr | 370 | BONIN | M40-49 | 00:00:48 | 00:12:27 | 00:24:48 | ||
32 | KAŹMIERCZAK Robert | 289 | KOŁOBRZEG - NIEKANIN | M40-49 | 00:00:38 | 00:12:21 | 00:24:55 | ||
33 | ANTKOWIAK Sebastian | 212 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:47 | 00:12:46 | 00:25:22 | |
34 | DERLIŃSKI Adam | 243 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:49 | 00:12:53 | 00:25:33 | |
35 | KAMIŃSKI Tomasz | 287 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | 00:12:38 | 00:25:35 | |
36 | JASIŃSKI Cezary | 277 | MNBC | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:46 | 00:12:47 | 00:25:38 | |
37 | DOMAŃSKI Adam | 246 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:57 | 00:13:39 | 00:26:22 | ||
38 | KULAWIŃSKI Marek | 304 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:01:02 | 00:13:50 | 00:26:35 | ||
39 | GREMBLEWSKI Darek | 266 | KAMIEN RYMANSKI | M40-49 | 00:00:44 | 00:12:50 | 00:27:01 | ||
40 | PODSIADŁO Marcin | 335 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:48 | 00:13:29 | 00:27:03 | ||
41 | WĘCŁAWIAK Marek | 382 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:57 | 00:13:54 | 00:27:25 | ||
42 | WAJDA Waldemar | 380 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | M40-49 | 00:01:00 | 00:14:14 | 00:27:41 | |
43 | RETERSKI Przemysław | 343 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:51 | 00:13:55 | 00:27:53 | ||
44 | MAZUR Mirosław | 317 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:56 | 00:14:15 | 00:27:54 | ||
45 | KRASIŃSKI Witold | 299 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:54 | 00:13:58 | 00:28:08 |
Znaleziono 45 wynik(ów)