XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data/ Date:
2018-05-27
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
205
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
169
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M50-59

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Nagrodzeni
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.2km | 2.65km | 5.1km | 7.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.2km2.65km5.1km7.55kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ZWOLIŃSKI Jan 400TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1200:00:3400:10:1500:20:0500:30:1600:40:18.25 4:0114.9
2OBOLIK Mirosław 327RYMAŃM50-592M 2000:00:3400:10:0900:20:2000:30:4800:41:12.72+00:00:544:0714.6
3KOŚCIELNIAK Robert 296TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 2100:00:3500:10:1900:20:3600:31:1600:41:17.13+00:00:584:0714.5
4HESSEL Lars 269SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEBRANDENBURGM50-594M 2700:00:4000:10:5600:21:3200:32:1200:42:53.35+00:02:354:1714
5CHUDZIK Zbigniew 237TKKF KOSZALINSTARE BIELICEM50-595M 6300:00:4300:12:2300:24:1400:36:3100:48:37.01+00:08:184:5112.3
6KRUPIŃSKI Krzysztof 300E-UROLOG.EUKOSZALINM50-596M 6400:00:4200:12:0400:23:5600:36:2400:48:38.68+00:08:204:5112.3
7SZYMCZEWSKI Dariusz 372SŁAWNOM50-597M 6800:00:5500:12:4800:24:5100:37:0500:49:06.97+00:08:484:5412.2
8GAŁECKI Jacek 258KARLINO BIEGAJKARLINOM50-598M 7500:00:3600:11:2200:23:2200:36:4800:49:49.63+00:09:314:5812
9ZAWADA Andrzej 397WODNICAM50-599M 7900:00:4100:12:2200:24:3300:37:2300:50:12.51+00:09:545:0112
10ALABA Jerzy 211BIAŁOGARDM50-5910M 8300:00:5100:12:2400:24:2800:37:1900:50:34.63+00:10:165:0311.9
11DZIESZUK Dariusz 250TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5911M 8400:00:4700:13:1800:25:5000:38:2900:51:07.12+00:10:485:0611.7
12BUTOWICZ Adam 233SZCZECINEKM50-5912M 10400:00:4200:13:2100:26:3800:40:2200:53:54.53+00:13:365:2311.1
13BOGACKI Tomasz 223TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5913M 10900:00:4900:13:5400:27:2500:41:0900:54:55.67+00:14:375:2910.9
14JANUSZEWSKI Jacek 27317 WOG KOSZALINKOSZALINM50-5914M 11800:00:5800:14:2700:28:0200:41:5900:56:07.43+00:15:495:3610.7
15BUGIEL Roman 229RAN TYCHYTYCHYM50-5915M 13000:00:5000:14:2000:30:0200:47:1601:04:19.49+00:24:016:259.3
SKOWYRSKI Janusz 354TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-5900:00:39 DNF00:12:09 DNF00:25:20 DNF DNF DNF--
Znaleziono 16 wynik(ów)