Organizator : | P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski,Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie |
Data : | 2019-06-29 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 162 |
Wystartowało : | 132 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 132 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GARSKI Dawid | 17 | BASZTA BYTÓW | BYTÓW | M-OPEN | |
2 | CZERNIEWSKI Marcin | 11 | LKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
3 | SAWKO Alex | 150 | MIŃSK | M-OPEN | ||
4 | LIPIŃSKI Mateusz | 59 | MUAY RUNNING TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
5 | WITKOWSKI Mateusz | 134 | JW 1223 | KOSZALIN | M-OPEN | |
6 | PYSHNIAN Konstantyn | 153 | DVORICHNA | M-OPEN | ||
7 | KĘPKA Adrian | 154 | TAGER SPORT | WIEKOWO | M-OPEN | |
8 | ZWOLSKI Andrzej | 141 | ŚCIGAŁ TEAM | RZEPNICA | M-OPEN | |
9 | JANISZEWSKI Marek | 30 | DRUTEX | BYTÓW | M-OPEN | |
10 | RUDNIK Krzysztof | 96 | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | ||
11 | KURHANSKAYA Svietlana | 149 | MIŃSK | K-OPEN | ||
12 | MAJKOWICZ Rafał | 61 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
13 | TALAR Patrycja | 116 | RUNNERSWORLD POZNAŃ | K-OPEN | ||
14 | WNUK Przemek | 135 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
15 | KURKUL Janek | 53 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | M-OPEN | |
16 | WIRKUS Antonina | 130 | MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | K-OPEN | |
17 | DUDA Grzegorz | 14 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | M-OPEN | |
18 | WIRKUS Łukasz | 131 | LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKU | SZCZECINEK | M-OPEN | |
19 | GLAZIK Dariusz | 18 | ŚCIGAŁ TEAM | BYTÓW | M-OPEN | |
20 | ELENDT Tomasz | 15 | TUCHOMIE | M-OPEN | ||
21 | KRUKOWSKI Błażej | 50 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
22 | JABŁOŃSKI Tomasz | 29 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
23 | ŚLĘZAK Robert | 160 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M-OPEN | |
24 | KAWKA Adrian | 156 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
25 | ROSIAK Damian | 95 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
26 | MAJ Witold | 145 | OLDBOYS TRUSKOLASY | WRĘCZYCA WIELKA | M-OPEN | |
27 | GÓRNY Norbert | 22 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | ROSNOWO | M-OPEN | |
28 | PISKOROWSKA Danuta | 87 | TEAM LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW | WROCŁAW | K-OPEN | |
29 | CZECH Dariusz | 10 | ŚCIGAŁ TEAM | PŁOTOWO | M-OPEN | |
30 | NOWAK Jacek | 77 | BOLESZEWO | M-OPEN | ||
31 | PĘKAŁA Piotr | 85 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
32 | BENTKOWSKA Natalia | 6 | BYDGOSZCZ | K-OPEN | ||
33 | ŻYLICZ Paweł | 143 | STOPA SŁUPSK / USB USTKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
34 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 162 | IQ CONSULTING | NIEKŁONICE | M-OPEN | |
35 | GUZIK Piotr | 23 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
36 | NIECKARZ Krzysztof | 76 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
37 | WIELGAT Łukasz | 128 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M-OPEN | |
38 | WIŚNIEWSKI Patryk | 132 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
39 | NIECKARZ Monika | 75 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
40 | PAWLIK Krystian | 82 | USTKA | USTKA | M-OPEN | |
41 | BAJTEK Przemysław | 148 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
42 | TOMCZAK Dominik | 118 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
43 | NOWICKI Mateusz | 78 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | M-OPEN | |
44 | URBANIAK Szymon | 122 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | WRZEŚNICA | M-OPEN | |
45 | KLENIEWSKI Piotr | 40 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | |
46 | STRUŚ Artur | 155 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M-OPEN | |
47 | MICERSKI Tomasz | 66 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | |
48 | KARGUL Jacek | 37 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
49 | TURCZYN Tomasz | 121 | DZIENNIK SŁAWIEŃSKI | SŁAWNO | M-OPEN | |
50 | WILCZEWSKI Krzysztof | 129 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
51 | JOCHYM Mariusz | 33 | WKURW_TEAM | ROSNOWO | M-OPEN | |
52 | KAZIMIERCZAK Leszek | 39 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | |
53 | BIERNAT Marcin | 151 | SŁAWNO | M-OPEN | ||
54 | RUTKOWSKI Ryszard | 99 | RUNKING | SIANÓW | M-OPEN | |
55 | OLSZAR Grzegorz | 79 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M-OPEN | |
56 | RUDZIŃSKI Radosław | 97 | BIAŁOGARD RUN | BIAŁOGARD | M-OPEN | |
57 | ORLOWSKI Maciej | 80 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M-OPEN | |
58 | MARCINIAK Michał | 63 | POLANÓW | M-OPEN | ||
59 | KOS Krystian | 45 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETEZNYCH | KOBYLNICA | M-OPEN | |
60 | ANTOSIK Grzegorz | 4 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M-OPEN | |
61 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 19 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
62 | WIECZOREK Jacek | 127 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
63 | ŚWIETLIK Tomasz | 115 | LEO TEAM | KOSZALIN | M-OPEN | |
64 | ZADERETSKA Sofiya | 139 | LKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
65 | ANTKOWIAK Sebastian | 2 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M-OPEN | |
66 | KULCZYK Katarzyna | 52 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWSKO | K-OPEN | |
67 | STRZELECKI Zbigniew | 107 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-OPEN | |
68 | PIĄTKOWSKI Michał | 86 | CZARNI SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
69 | KAMIŃSKI Tomasz | 35 | JW 1223 | KOSZALIN | M-OPEN | |
70 | DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł | 13 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
71 | PODLAK Piotr | 89 | USTKA | M-OPEN | ||
72 | JAWORSKI Robert | 31 | KB BRYZA POSTOMINO | M-OPEN | ||
73 | BUKOWSKI Bartosz | 144 | SŁAWNO | M-OPEN | ||
74 | SERKOWSKA Magdalena | 103 | KOSZALIN | K-OPEN | ||
75 | LEWANDOWSKA Beata | 56 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
76 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 114 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
77 | LEWANDOWSKI Adam | 57 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
78 | BORYS Justyna | 7 | KOSZALIN | K-OPEN | ||
79 | HAMULAK Dariusz | 25 | BIAŁOGARD | M-OPEN | ||
80 | KRASIŃSKI Witold | 48 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
81 | KOWALCZYK Piotr | 46 | FOR-REST-RUN | KOSZALIN | M-OPEN | |
82 | MOTYKOWSKA Ksenia | 70 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
83 | WENELSKI Damian | 124 | MALECHOWO | M-OPEN | ||
84 | LEWIŃSKI Lewi | 58 | ŁĘTOWO | M-OPEN | ||
85 | KOTECKI Zbigniew | 158 | KĘPICE | M-OPEN | ||
86 | STOJEWSKI Jarosław | 26 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
87 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 1 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M-OPEN | |
88 | GUZIK Natalia | 24 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
89 | KONKEL Joanna | 43 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
90 | ANTOSIK Grażyna | 3 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | ŻUKOWO | K-OPEN | |
91 | KRÓL Krzysztof | 49 | KĘPICE | M-OPEN | ||
92 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 32 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
93 | MRUGALSKI Stanisław | 71 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-OPEN | |
94 | MURAWSKI Rafał | 74 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
95 | RUMIŃSKA Marlena | 98 | LKS FENIX SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
96 | BIERNAT Karolina | 152 | SŁAWNO | K-OPEN | ||
97 | MISZKE Damian | 68 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
98 | ŻURAWIK Piotr | 142 | KĘPICE | M-OPEN | ||
99 | RYGIELSKI Arkadiusz | 102 | SŁAWNO | M-OPEN | ||
100 | LEWANDOWSKA Maria | 55 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-OPEN | |
101 | SŁOMSKI Zenon | 104 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-OPEN | |
102 | PRZYBYŁ Krzysztof | 92 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
103 | SZYMAŃSKI Patryk | 112 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
104 | KUCHAREK Marcin | 51 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
105 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 69 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
105 | KARNICKI Zygmunt | 38 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-OPEN | |
107 | KLONOWSKI Artur | 41 | KOSPEL | KOSZALIN | M-OPEN | |
108 | CZECH Roman | 159 | GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M-OPEN | |
109 | PYTLOS Katarzyna | 157 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
110 | PLATH-KOPERSKA Krystyna | 88 | SŁAWNO | K-OPEN | ||
111 | MAKOWSKA Monika | 161 | SŁOWINO | K-OPEN | ||
112 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 12 | BIAŁOGARD | M-OPEN | ||
113 | HANC Michał | 27 | HAJALE16 | SŁAWNO | M-OPEN | |
114 | KOZŁOWSKI Adrian | 47 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
115 | MAJ Agnieszka | 60 | SŁAWNO | K-OPEN | ||
116 | SZCZECIŃSKA Katarzyna | 109 | SŁAWNO | K-OPEN | ||
117 | PROTASEWICZ Andrzej | 91 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
117 | MISZKE Magdalena | 67 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
119 | PROTASEWICZ Renata | 90 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
120 | WÓJCICKI Grzegorz | 136 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
121 | MARCZAK Małgorzata | 64 | - | ŻELKOWO | K-OPEN | |
122 | SUŁEK Dorota | 108 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | K-OPEN | |
123 | MURAWSKA Katarzyna | 73 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
124 | MALINOWSKI Adam | 62 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | POMIŁOWO | M-OPEN | |
125 | POLAK Mateusz | 146 | KOSZALIN | M-OPEN | ||
126 | HELLER Zdzisław | 28 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-OPEN | |
126 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 8 | PRACOWNIA POLIGRAFICZNO-REKLAMOWA ' SERITEXT ' TOMASZ SMOCZYŃSKI | K-OPEN | ||
128 | ŻUKOWSKI Władysław | 147 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-OPEN | |
129 | GOSTOMCZYK Anna | 20 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
130 | RYCHLIŃSKA Iwona | 100 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
130 | RYCHLIŃSKI Damian | 101 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | SŁUPSK | M-OPEN | |
132 | KACZMAREK Marta | 34 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN |
Znaleziono 132 wynik(ów)