XVII BIEG 12 MOSTÓW

Organizator:
P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski,Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Sławno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
132
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1GARSKI Dawid 17BASZTA BYTÓWBYTÓWM-OPEN
2CZERNIEWSKI Marcin 11LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
3SAWKO Alex 150MIŃSKM-OPEN
4LIPIŃSKI Mateusz 59MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN
5WITKOWSKI Mateusz 134JW 1223KOSZALINM-OPEN
6PYSHNIAN Konstantyn 153DVORICHNAM-OPEN
7KĘPKA Adrian 154TAGER SPORTWIEKOWOM-OPEN
8ZWOLSKI Andrzej 141ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM-OPEN
9JANISZEWSKI Marek 30DRUTEXBYTÓWM-OPEN
10RUDNIK Krzysztof 96KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN
11KURHANSKAYA Svietlana 149MIŃSKK-OPEN
12MAJKOWICZ Rafał 61KOSZALINM-OPEN
13TALAR Patrycja 116RUNNERSWORLD POZNAŃK-OPEN
14WNUK Przemek 135KOSZALINM-OPEN
15KURKUL Janek 53KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN
16WIRKUS Antonina 130MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN
17DUDA Grzegorz 14BEST BEASTSBUKÓWKAM-OPEN
18WIRKUS Łukasz 131LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKM-OPEN
19GLAZIK Dariusz 18ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-OPEN
20ELENDT Tomasz 15TUCHOMIEM-OPEN
21KRUKOWSKI Błażej 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
22JABŁOŃSKI Tomasz 29KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
23ŚLĘZAK Robert 160OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM-OPEN
24KAWKA Adrian 156SŁUPSKM-OPEN
25ROSIAK Damian 95KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
26MAJ Witold 145OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-OPEN
27GÓRNY Norbert 22CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINROSNOWOM-OPEN
28PISKOROWSKA Danuta 87TEAM LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAWWROCŁAWK-OPEN
29CZECH Dariusz 10ŚCIGAŁ TEAMPŁOTOWOM-OPEN
30NOWAK Jacek 77BOLESZEWOM-OPEN
31PĘKAŁA Piotr 85KOSZALINM-OPEN
32BENTKOWSKA Natalia 6BYDGOSZCZK-OPEN
33ŻYLICZ Paweł 143STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-OPEN
34BIEŃKOWSKI Tomasz 162IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-OPEN
35GUZIK Piotr 23SŁUPSKM-OPEN
36NIECKARZ Krzysztof 76KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
37WIELGAT Łukasz 128KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-OPEN
38WIŚNIEWSKI Patryk 132SŁUPSKM-OPEN
39NIECKARZ Monika 75KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
40PAWLIK Krystian 82USTKAUSTKAM-OPEN
41BAJTEK Przemysław 148KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
42TOMCZAK Dominik 118NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
43NOWICKI Mateusz 78CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM-OPEN
44URBANIAK Szymon 122CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINWRZEŚNICAM-OPEN
45KLENIEWSKI Piotr 40ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN
46STRUŚ Artur 155KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM-OPEN
47MICERSKI Tomasz 66TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN
48KARGUL Jacek 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
49TURCZYN Tomasz 121DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-OPEN
50WILCZEWSKI Krzysztof 129KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
51JOCHYM Mariusz 33WKURW_TEAMROSNOWOM-OPEN
52KAZIMIERCZAK Leszek 39CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-OPEN
53BIERNAT Marcin 151SŁAWNOM-OPEN
54RUTKOWSKI Ryszard 99RUNKINGSIANÓWM-OPEN
55OLSZAR Grzegorz 79DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN
56RUDZIŃSKI Radosław 97BIAŁOGARD RUNBIAŁOGARDM-OPEN
57ORLOWSKI Maciej 80DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN
58MARCINIAK Michał 63POLANÓWM-OPEN
59KOS Krystian 45CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETEZNYCHKOBYLNICAM-OPEN
60ANTOSIK Grzegorz 4KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-OPEN
61GOSTOMCZYK Krzysztof 19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
62WIECZOREK Jacek 127SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
63ŚWIETLIK Tomasz 115LEO TEAMKOSZALINM-OPEN
64ZADERETSKA Sofiya 139LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN
65ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-OPEN
66KULCZYK Katarzyna 52KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-OPEN
67STRZELECKI Zbigniew 107KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-OPEN
68PIĄTKOWSKI Michał 86CZARNI SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
69KAMIŃSKI Tomasz 35JW 1223KOSZALINM-OPEN
70DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 13SŁUPSKM-OPEN
71PODLAK Piotr 89USTKAM-OPEN
72JAWORSKI Robert 31KB BRYZA POSTOMINOM-OPEN
73BUKOWSKI Bartosz 144SŁAWNOM-OPEN
74SERKOWSKA Magdalena 103KOSZALINK-OPEN
75LEWANDOWSKA Beata 56STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN
76SZYSZKOWSKI Tomasz 114KOSZALINM-OPEN
77LEWANDOWSKI Adam 57W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN
78BORYS Justyna 7KOSZALINK-OPEN
79HAMULAK Dariusz 25BIAŁOGARDM-OPEN
80KRASIŃSKI Witold 48KOSZALINM-OPEN
81KOWALCZYK Piotr 46FOR-REST-RUNKOSZALINM-OPEN
82MOTYKOWSKA Ksenia 70KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
83WENELSKI Damian 124MALECHOWOM-OPEN
84LEWIŃSKI Lewi 58ŁĘTOWOM-OPEN
85KOTECKI Zbigniew 158KĘPICEM-OPEN
86STOJEWSKI Jarosław 26KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
87ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN
88GUZIK Natalia 24SŁUPSKK-OPEN
89KONKEL Joanna 43MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
90ANTOSIK Grażyna 3KS OLSZEWSKI I SYNOWIEŻUKOWOK-OPEN
91KRÓL Krzysztof 49KĘPICEM-OPEN
92JAŻDŻEWSKA Elżbieta 32BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN
93MRUGALSKI Stanisław 71MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-OPEN
94MURAWSKI Rafał 74SŁUPSKM-OPEN
95RUMIŃSKA Marlena 98LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN
96BIERNAT Karolina 152SŁAWNOK-OPEN
97MISZKE Damian 68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
98ŻURAWIK Piotr 142KĘPICEM-OPEN
99RYGIELSKI Arkadiusz 102SŁAWNOM-OPEN
100LEWANDOWSKA Maria 55W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN
101SŁOMSKI Zenon 104KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-OPEN
102PRZYBYŁ Krzysztof 92KOSZALINM-OPEN
103SZYMAŃSKI Patryk 112KOSZALINM-OPEN
104KUCHAREK Marcin 51STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
105MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 69DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN
105KARNICKI Zygmunt 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN
107KLONOWSKI Artur 41KOSPELKOSZALINM-OPEN
108CZECH Roman 159GOCH BYTÓWSŁUPSKM-OPEN
109PYTLOS Katarzyna 157SŁUPSKK-OPEN
110PLATH-KOPERSKA Krystyna 88SŁAWNOK-OPEN
111MAKOWSKA Monika 161SŁOWINOK-OPEN
112CZERWIŃSKI Szczęsny 12BIAŁOGARDM-OPEN
113HANC Michał 27HAJALE16SŁAWNOM-OPEN
114KOZŁOWSKI Adrian 47MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
115MAJ Agnieszka 60SŁAWNOK-OPEN
116SZCZECIŃSKA Katarzyna 109SŁAWNOK-OPEN
117PROTASEWICZ Andrzej 91KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
117MISZKE Magdalena 67KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
119PROTASEWICZ Renata 90KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
120WÓJCICKI Grzegorz 136KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
121MARCZAK Małgorzata 64-ŻELKOWOK-OPEN
122SUŁEK Dorota 108KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEK-OPEN
123MURAWSKA Katarzyna 73SŁUPSKK-OPEN
124MALINOWSKI Adam 62MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOPOMIŁOWOM-OPEN
125POLAK Mateusz 146KOSZALINM-OPEN
126HELLER Zdzisław 28NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN
126BUDZYŃSKA Elżbieta 8PRACOWNIA POLIGRAFICZNO-REKLAMOWA ' SERITEXT ' TOMASZ SMOCZYŃSKIK-OPEN
128ŻUKOWSKI Władysław 147MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
129GOSTOMCZYK Anna 20MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
130RYCHLIŃSKA Iwona 100SŁUPSKK-OPEN
130RYCHLIŃSKI Damian 101WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-OPEN
132KACZMAREK Marta 34KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN
Znaleziono 132 wynik(ów)