XVII BIEG 12 MOSTÓW

Organizator:
P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski,Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Sławno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
132
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KURHANSKAYA Svietlana 149MIŃSKK-OPEN1K 100:18:19.10 3:3916.4
2TALAR Patrycja 116RUNNERSWORLD POZNAŃK-OPEN2K 200:18:39.15+00:00:203:4316.1
3WIRKUS Antonina 130MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN3K 300:18:57.35+00:00:383:4715.8
4PISKOROWSKA Danuta 87TEAM LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAWWROCŁAWK-OPEN4K 400:20:25.85+00:02:064:0514.7
5BENTKOWSKA Natalia 6BYDGOSZCZK-OPEN5K 500:20:58.85+00:02:394:1114.3
6NIECKARZ Monika 75KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN6K 600:21:35.55+00:03:164:1913.9
7ZADERETSKA Sofiya 139LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN7K 700:22:56.40+00:04:374:3513.1
8KACZMAREK Marta 34KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN8K 800:23:06.30+00:04:474:3713
9KULCZYK Katarzyna 52KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-OPEN9K 900:23:21.70+00:05:024:4012.8
10SERKOWSKA Magdalena 103KOSZALINK-OPEN10K 1000:24:28.25+00:06:094:5312.3
11LEWANDOWSKA Beata 56STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN11K 1100:24:29.55+00:06:104:5312.3
12BORYS Justyna 7KOSZALINK-OPEN12K 1200:24:37.00+00:06:174:5512.2
13MOTYKOWSKA Ksenia 70KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN13K 1300:25:21.20+00:07:025:0411.8
14GUZIK Natalia 24SŁUPSKK-OPEN14K 1400:25:58.75+00:07:395:1111.6
15KONKEL Joanna 43MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN15K 1500:26:28.50+00:08:095:1711.3
16ANTOSIK Grażyna 3KS OLSZEWSKI I SYNOWIEŻUKOWOK-OPEN16K 1600:26:28.70+00:08:095:1711.3
17JAŻDŻEWSKA Elżbieta 32BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN17K 1700:26:38.60+00:08:195:1911.3
18RUMIŃSKA Marlena 98LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN18K 1800:26:45.25+00:08:265:2111.2
19BIERNAT Karolina 152SŁAWNOK-OPEN19K 1900:26:45.40+00:08:265:2111.2
20LEWANDOWSKA Maria 55W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN20K 2000:27:01.80+00:08:425:2411.1
21MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 69DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN21K 2100:27:40.10+00:09:215:3210.8
22PYTLOS Katarzyna 157SŁUPSKK-OPEN22K 2200:27:51.65+00:09:325:3410.8
23PLATH-KOPERSKA Krystyna 88SŁAWNOK-OPEN23K 2300:28:00.80+00:09:415:3610.7
24MAKOWSKA Monika 161SŁOWINOK-OPEN24K 2400:28:20.40+00:10:015:4010.6
25MAJ Agnieszka 60SŁAWNOK-OPEN25K 2500:29:14.40+00:10:555:5010.3
26SZCZECIŃSKA Katarzyna 109SŁAWNOK-OPEN26K 2600:29:17.20+00:10:585:5110.2
27MISZKE Magdalena 67KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN27K 2700:29:19.35+00:11:005:5110.2
28PROTASEWICZ Renata 90KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN28K 2800:29:19.40+00:11:005:5110.2
29MARCZAK Małgorzata 64-ŻELKOWOK-OPEN29K 2900:29:28.45+00:11:095:5310.2
30SUŁEK Dorota 108KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEK-OPEN30K 3000:29:28.90+00:11:095:5310.2
31MURAWSKA Katarzyna 73SŁUPSKK-OPEN31K 3100:29:31.80+00:11:125:5410.2
32BUDZYŃSKA Elżbieta 8PRACOWNIA POLIGRAFICZNO-REKLAMOWA ' SERITEXT ' TOMASZ SMOCZYŃSKIK-OPEN32K 3200:30:33.70+00:12:146:069.8
33GOSTOMCZYK Anna 20MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN33K 3300:31:15.25+00:12:566:159.6
34RYCHLIŃSKA Iwona 100SŁUPSKK-OPEN34K 3400:31:48.80+00:13:296:219.4
Znaleziono 34 wynik(ów)