XVII BIEG 12 MOSTÓW

Organizator:
P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski,Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Sławno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
132
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GARSKI Dawid 17BASZTA BYTÓWBYTÓWM-OPEN1M 100:15:49.25 3:0919
2CZERNIEWSKI Marcin 11LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN2M 200:15:56.90+00:00:073:1118.8
3SAWKO Alex 150MIŃSKM-OPEN3M 300:15:58.85+00:00:093:1118.8
4LIPIŃSKI Mateusz 59MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN4M 400:16:02.30+00:00:133:1218.7
5WITKOWSKI Mateusz 134JW 1223KOSZALINM-OPEN5M 500:16:22.20+00:00:323:1618.3
6PYSHNIAN Konstantyn 153DVORICHNAM-OPEN6M 600:16:41.95+00:00:523:2018
7KĘPKA Adrian 154TAGER SPORTWIEKOWOM-OPEN7M 700:17:15.70+00:01:263:2717.4
8ZWOLSKI Andrzej 141ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM-OPEN8M 800:17:20.95+00:01:313:2817.3
9JANISZEWSKI Marek 30DRUTEXBYTÓWM-OPEN9M 900:17:33.75+00:01:443:3017.1
10RUDNIK Krzysztof 96KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN10M 1000:18:06.30+00:02:173:3716.6
11MAJKOWICZ Rafał 61KOSZALINM-OPEN11M 1100:18:34.40+00:02:453:4216.2
12WNUK Przemek 135KOSZALINM-OPEN12M 1200:18:56.15+00:03:063:4715.8
13KURKUL Janek 53KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN13M 1300:18:56.90+00:03:073:4715.8
14DUDA Grzegorz 14BEST BEASTSBUKÓWKAM-OPEN14M 1400:18:57.80+00:03:083:4715.8
15WIRKUS Łukasz 131LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKM-OPEN15M 1500:18:58.30+00:03:093:4715.8
16GLAZIK Dariusz 18ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-OPEN16M 1600:19:17.10+00:03:273:5115.6
17ELENDT Tomasz 15TUCHOMIEM-OPEN17M 1700:19:24.05+00:03:343:5215.5
18KRUKOWSKI Błażej 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN18M 1800:19:29.90+00:03:403:5315.4
19JABŁOŃSKI Tomasz 29KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN19M 1900:19:36.00+00:03:463:5515.3
20RYGIELSKI Arkadiusz 102SŁAWNOM-OPEN20M 2000:19:47.45+00:03:583:5715.2
21ŚLĘZAK Robert 160OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM-OPEN21M 2100:19:58.30+00:04:093:5915
22KAWKA Adrian 156SŁUPSKM-OPEN22M 2200:20:06.55+00:04:174:0114.9
23ROSIAK Damian 95KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN23M 2300:20:10.30+00:04:214:0214.9
24MAJ Witold 145OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-OPEN24M 2400:20:15.30+00:04:264:0314.8
25GÓRNY Norbert 22CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINROSNOWOM-OPEN25M 2500:20:22.75+00:04:334:0414.7
26CZECH Dariusz 10ŚCIGAŁ TEAMPŁOTOWOM-OPEN26M 2600:20:35.60+00:04:464:0714.6
27NOWAK Jacek 77BOLESZEWOM-OPEN27M 2700:20:38.45+00:04:494:0714.5
28PĘKAŁA Piotr 85KOSZALINM-OPEN28M 2800:20:43.25+00:04:544:0814.5
29ŻYLICZ Paweł 143STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-OPEN29M 2900:21:02.80+00:05:134:1214.3
30BIEŃKOWSKI Tomasz 162IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-OPEN30M 3000:21:05.55+00:05:164:1314.2
31GUZIK Piotr 23SŁUPSKM-OPEN31M 3100:21:20.30+00:05:314:1614.1
32NIECKARZ Krzysztof 76KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN32M 3200:21:22.20+00:05:324:1614
33WIELGAT Łukasz 128KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-OPEN33M 3300:21:28.90+00:05:394:1714
34WIŚNIEWSKI Patryk 132SŁUPSKM-OPEN34M 3400:21:34.00+00:05:444:1813.9
35PAWLIK Krystian 82USTKAUSTKAM-OPEN35M 3500:21:39.40+00:05:504:1913.9
36BAJTEK Przemysław 148KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN36M 3600:21:40.25+00:05:514:2013.8
37TOMCZAK Dominik 118NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN37M 3700:21:50.00+00:06:004:2213.7
38NOWICKI Mateusz 78CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM-OPEN38M 3800:21:54.90+00:06:054:2213.7
39URBANIAK Szymon 122CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINWRZEŚNICAM-OPEN39M 3900:21:59.20+00:06:094:2313.6
40KLENIEWSKI Piotr 40ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN40M 4000:22:03.65+00:06:144:2413.6
41STRUŚ Artur 155KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM-OPEN41M 4100:22:07.15+00:06:174:2513.6
42MICERSKI Tomasz 66TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN42M 4200:22:08.85+00:06:194:2513.6
43KARGUL Jacek 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN43M 4300:22:12.50+00:06:234:2613.5
44TURCZYN Tomasz 121DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-OPEN44M 4400:22:19.75+00:06:304:2713.4
45WILCZEWSKI Krzysztof 129KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN45M 4500:22:20.75+00:06:314:2813.4
46JOCHYM Mariusz 33WKURW_TEAMROSNOWOM-OPEN46M 4600:22:26.45+00:06:374:2913.4
47KAZIMIERCZAK Leszek 39CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-OPEN47M 4700:22:28.70+00:06:394:2913.4
48BIERNAT Marcin 151SŁAWNOM-OPEN48M 4800:22:29.05+00:06:394:2913.3
49RUTKOWSKI Ryszard 99RUNKINGSIANÓWM-OPEN49M 4900:22:29.10+00:06:394:2913.3
50OLSZAR Grzegorz 79DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN50M 5000:22:33.05+00:06:434:3013.3
51RUDZIŃSKI Radosław 97BIAŁOGARD RUNBIAŁOGARDM-OPEN51M 5100:22:33.15+00:06:434:3013.3
52ORLOWSKI Maciej 80DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN52M 5200:22:33.60+00:06:444:3013.3
53MARCINIAK Michał 63POLANÓWM-OPEN53M 5300:22:35.80+00:06:464:3113.3
54KOS Krystian 45CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETEZNYCHKOBYLNICAM-OPEN54M 5400:22:40.35+00:06:514:3213.2
55ANTOSIK Grzegorz 4KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-OPEN55M 5500:22:42.00+00:06:524:3213.2
56GOSTOMCZYK Krzysztof 19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN56M 5600:22:42.15+00:06:524:3213.2
57WIECZOREK Jacek 127SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN57M 5700:22:50.25+00:07:014:3413.1
58ŚWIETLIK Tomasz 115LEO TEAMKOSZALINM-OPEN58M 5800:22:52.75+00:07:034:3413.1
59ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-OPEN59M 5900:23:18.55+00:07:294:3912.9
60STRZELECKI Zbigniew 107KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-OPEN60M 6000:23:42.40+00:07:534:4412.7
61PIĄTKOWSKI Michał 86CZARNI SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN61M 6100:23:53.85+00:08:044:4612.6
62KAMIŃSKI Tomasz 35JW 1223KOSZALINM-OPEN62M 6200:24:06.00+00:08:164:4912.4
63DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 13SŁUPSKM-OPEN63M 6300:24:17.90+00:08:284:5112.4
64PODLAK Piotr 89USTKAM-OPEN64M 6400:24:21.00+00:08:314:5212.3
65JAWORSKI Robert 31KB BRYZA POSTOMINOM-OPEN65M 6500:24:24.15+00:08:344:5212.3
66BUKOWSKI Bartosz 144SŁAWNOM-OPEN66M 6600:24:27.95+00:08:384:5312.3
67SZYSZKOWSKI Tomasz 114KOSZALINM-OPEN67M 6700:24:33.60+00:08:444:5412.2
68LEWANDOWSKI Adam 57W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN68M 6800:24:35.65+00:08:464:5512.2
69HAMULAK Dariusz 25BIAŁOGARDM-OPEN69M 6900:24:54.65+00:09:054:5812
70KRASIŃSKI Witold 48KOSZALINM-OPEN70M 7000:24:56.10+00:09:064:5912
71KOWALCZYK Piotr 46FOR-REST-RUNKOSZALINM-OPEN71M 7100:24:57.80+00:09:084:5912
72WENELSKI Damian 124MALECHOWOM-OPEN72M 7200:25:29.25+00:09:405:0511.8
73LEWIŃSKI Lewi 58ŁĘTOWOM-OPEN73M 7300:25:31.50+00:09:425:0611.8
74KOTECKI Zbigniew 158KĘPICEM-OPEN74M 7400:25:37.35+00:09:485:0711.7
75STOJEWSKI Jarosław 26KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN75M 7500:25:40.10+00:09:505:0811.7
76ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN76M 7600:25:43.75+00:09:545:0811.7
77KRÓL Krzysztof 49KĘPICEM-OPEN77M 7700:26:34.10+00:10:445:1811.3
78MRUGALSKI Stanisław 71MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-OPEN78M 7800:26:41.85+00:10:525:2011.2
79MURAWSKI Rafał 74SŁUPSKM-OPEN79M 7900:26:44.25+00:10:555:2011.2
80MISZKE Damian 68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN80M 8000:26:48.95+00:10:595:2111.2
81ŻURAWIK Piotr 142KĘPICEM-OPEN81M 8100:26:53.75+00:11:045:2211.2
82SŁOMSKI Zenon 104KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-OPEN82M 8200:27:08.00+00:11:185:2511.1
83PRZYBYŁ Krzysztof 92KOSZALINM-OPEN83M 8300:27:29.85+00:11:405:2910.9
84SZYMAŃSKI Patryk 112KOSZALINM-OPEN84M 8400:27:29.95+00:11:405:2910.9
85KUCHAREK Marcin 51STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN85M 8500:27:40.05+00:11:505:3210.8
86KARNICKI Zygmunt 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN86M 8600:27:40.10+00:11:505:3210.8
87KLONOWSKI Artur 41KOSPELKOSZALINM-OPEN87M 8700:27:40.85+00:11:515:3210.8
88CZECH Roman 159GOCH BYTÓWSŁUPSKM-OPEN88M 8800:27:47.85+00:11:585:3310.8
89CZERWIŃSKI Szczęsny 12BIAŁOGARDM-OPEN89M 8900:28:20.95+00:12:315:4010.6
90HANC Michał 27HAJALE16SŁAWNOM-OPEN90M 9000:29:05.20+00:13:155:4910.3
91KOZŁOWSKI Adrian 47MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN91M 9100:29:12.25+00:13:235:5010.3
92PROTASEWICZ Andrzej 91KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN92M 9200:29:19.35+00:13:305:5110.2
93WÓJCICKI Grzegorz 136KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN93M 9300:29:19.45+00:13:305:5110.2
94MALINOWSKI Adam 62MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOPOMIŁOWOM-OPEN94M 9400:29:37.30+00:13:485:5510.1
95POLAK Mateusz 146KOSZALINM-OPEN95M 9500:29:43.70+00:13:545:5610.1
96HELLER Zdzisław 28NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN96M 9600:30:33.70+00:14:446:069.8
97ŻUKOWSKI Władysław 147MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN97M 9700:30:55.60+00:15:066:119.7
98RYCHLIŃSKI Damian 101WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-OPEN98M 9800:31:48.80+00:15:596:219.4
Znaleziono 98 wynik(ów)