XVII BIEG 12 MOSTÓW

Organizator:
P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski,Hydrogeobudowa Sławno – Tadeusz Stukan,Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data:
2019-06-29
Miejsce:
Sławno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
162
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
132
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | K-Miasto | K-OLSZEWSCY | M-Gmina | M-Miasto | M-OLSZEWSCY

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1GARSKI Dawid 17BASZTA BYTÓWBYTÓWM-OPEN
2CZERNIEWSKI Marcin 11LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
3SAWKO Alex 150MIŃSKM-OPEN
4LIPIŃSKI Mateusz 59MUAY RUNNING TEAMSŁUPSKM-OPEN
5WITKOWSKI Mateusz 134JW 1223KOSZALINM-OPEN
6PYSHNIAN Konstantyn 153DVORICHNAM-OPEN
7KĘPKA Adrian 154TAGER SPORTWIEKOWOM-OPEN
8ZWOLSKI Andrzej 141ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM-OPEN
9JANISZEWSKI Marek 30DRUTEXBYTÓWM-OPEN
10RUDNIK Krzysztof 96KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN
11MAJKOWICZ Rafał 61KOSZALINM-OPEN
12WNUK Przemek 135KOSZALINM-OPEN
13KURKUL Janek 53KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-OPEN
14DUDA Grzegorz 14BEST BEASTSBUKÓWKAM-OPEN
15WIRKUS Łukasz 131LKB IM. BRACI PETK W LĘBORKUSZCZECINEKM-OPEN
16GLAZIK Dariusz 18ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-OPEN
17ELENDT Tomasz 15TUCHOMIEM-OPEN
18KRUKOWSKI Błażej 50KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
19JABŁOŃSKI Tomasz 29KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
20ŚLĘZAK Robert 160OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM-OPEN
21KAWKA Adrian 156SŁUPSKM-OPEN
22ROSIAK Damian 95KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
23MAJ Witold 145OLDBOYS TRUSKOLASYWRĘCZYCA WIELKAM-OPEN
24GÓRNY Norbert 22CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINROSNOWOM-OPEN
25CZECH Dariusz 10ŚCIGAŁ TEAMPŁOTOWOM-OPEN
26NOWAK Jacek 77BOLESZEWOM-OPEN
27PĘKAŁA Piotr 85KOSZALINM-OPEN
28ŻYLICZ Paweł 143STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-OPEN
29BIEŃKOWSKI Tomasz 162IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM-OPEN
30GUZIK Piotr 23SŁUPSKM-OPEN
31NIECKARZ Krzysztof 76KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
32WIELGAT Łukasz 128KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-OPEN
33WIŚNIEWSKI Patryk 132SŁUPSKM-OPEN
34PAWLIK Krystian 82USTKAUSTKAM-OPEN
35BAJTEK Przemysław 148KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
36TOMCZAK Dominik 118NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
37NOWICKI Mateusz 78CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM-OPEN
38URBANIAK Szymon 122CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINWRZEŚNICAM-OPEN
39KLENIEWSKI Piotr 40ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN
40STRUŚ Artur 155KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM-OPEN
41MICERSKI Tomasz 66TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN
42KARGUL Jacek 37NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
43TURCZYN Tomasz 121DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM-OPEN
44WILCZEWSKI Krzysztof 129KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
45JOCHYM Mariusz 33WKURW_TEAMROSNOWOM-OPEN
46KAZIMIERCZAK Leszek 39CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-OPEN
47BIERNAT Marcin 151SŁAWNOM-OPEN
48RUTKOWSKI Ryszard 99RUNKINGSIANÓWM-OPEN
49OLSZAR Grzegorz 79DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN
50RUDZIŃSKI Radosław 97BIAŁOGARD RUNBIAŁOGARDM-OPEN
51ORLOWSKI Maciej 80DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-OPEN
52MARCINIAK Michał 63POLANÓWM-OPEN
53KOS Krystian 45CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETEZNYCHKOBYLNICAM-OPEN
54ANTOSIK Grzegorz 4KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM-OPEN
55GOSTOMCZYK Krzysztof 19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
56WIECZOREK Jacek 127SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
57ŚWIETLIK Tomasz 115LEO TEAMKOSZALINM-OPEN
58ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM-OPEN
59STRZELECKI Zbigniew 107KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-OPEN
60PIĄTKOWSKI Michał 86CZARNI SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
61KAMIŃSKI Tomasz 35JW 1223KOSZALINM-OPEN
62DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 13SŁUPSKM-OPEN
63PODLAK Piotr 89USTKAM-OPEN
64JAWORSKI Robert 31KB BRYZA POSTOMINOM-OPEN
65BUKOWSKI Bartosz 144SŁAWNOM-OPEN
66SZYSZKOWSKI Tomasz 114KOSZALINM-OPEN
67LEWANDOWSKI Adam 57W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN
68HAMULAK Dariusz 25BIAŁOGARDM-OPEN
69KRASIŃSKI Witold 48KOSZALINM-OPEN
70KOWALCZYK Piotr 46FOR-REST-RUNKOSZALINM-OPEN
71WENELSKI Damian 124MALECHOWOM-OPEN
72LEWIŃSKI Lewi 58ŁĘTOWOM-OPEN
73KOTECKI Zbigniew 158KĘPICEM-OPEN
74STOJEWSKI Jarosław 26KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
75ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN
76KRÓL Krzysztof 49KĘPICEM-OPEN
77MRUGALSKI Stanisław 71MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-OPEN
78MURAWSKI Rafał 74SŁUPSKM-OPEN
79MISZKE Damian 68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
80ŻURAWIK Piotr 142KĘPICEM-OPEN
81RYGIELSKI Arkadiusz 102SŁAWNOM-OPEN
82SŁOMSKI Zenon 104KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-OPEN
83PRZYBYŁ Krzysztof 92KOSZALINM-OPEN
84SZYMAŃSKI Patryk 112KOSZALINM-OPEN
85KUCHAREK Marcin 51STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN
86KARNICKI Zygmunt 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN
87KLONOWSKI Artur 41KOSPELKOSZALINM-OPEN
88CZECH Roman 159GOCH BYTÓWSŁUPSKM-OPEN
89CZERWIŃSKI Szczęsny 12BIAŁOGARDM-OPEN
90HANC Michał 27HAJALE16SŁAWNOM-OPEN
91KOZŁOWSKI Adrian 47MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
92PROTASEWICZ Andrzej 91KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
93WÓJCICKI Grzegorz 136KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
94MALINOWSKI Adam 62MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOPOMIŁOWOM-OPEN
95POLAK Mateusz 146KOSZALINM-OPEN
96HELLER Zdzisław 28NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN
97ŻUKOWSKI Władysław 147MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-OPEN
98RYCHLIŃSKI Damian 101WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-OPEN
Znaleziono 98 wynik(ów)