XVII MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW - 10 KM

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Gmina Miasto Koszalin
Data:
2019-05-25
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
170
Wystartowało:
158
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
156
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.18km | 2.635km | 5.09km | 7.545km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-39 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MStart
0.18km
Herk_All
2.635km
Herk_All
5.09km
Herk_All
7.545km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOZŁOWICZ Tomasz 74OBORYGENIWIELKA LIPAM18-391M 100:00:4000:08:5200:17:1900:25:4900:34:19.25 3:2517.5
2KĘPKA Adrian 62DECATHLON KOSZALINKOSZALINM18-392M 200:00:4300:09:1800:18:0000:26:4200:34:51.05+00:00:313:2917.2
3RYBARCZYK Jan 127ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM50-591M 300:00:4200:09:1800:17:5900:26:4200:35:09.15+00:00:493:3017.1
4JAROSZ Wiesław 54JW. 1223/POLITECHNIKA KOSZALIŃSKAKOSZALINM40-491M 400:00:4300:09:3400:18:3000:27:3300:36:33.55+00:02:143:3916.4
5SIADAK Arkadiusz 130KOSZALINM30-391M 500:00:4300:09:2100:18:2500:27:3900:36:43.00+00:02:233:4016.3
6ZABORSKI Ryszard 155TKKF KOSZALINKOSZALINM40-492M 600:00:4300:09:3000:18:3300:27:5000:37:04.35+00:02:453:4216.2
7JAROCKI Bartosz 53SZCZECINM18-393M 700:00:4200:09:3000:18:3400:27:5600:37:32.10+00:03:123:4516
8FOLTYNIEWICZ Maciej 41KS TRIATHLON SZCZECINEKSZCZECINEKM40-493M 800:00:4300:09:4300:18:5500:28:1900:37:38.20+00:03:183:4515.9
9OLECH Adam 105KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-394M 900:00:4200:09:4100:19:1700:28:5900:38:32.60+00:04:133:5115.6
10RYKIEL Michał 128BONINM30-392M 1000:00:3900:10:0300:19:3800:29:2700:39:09.00+00:04:493:5415.3
11CZAPLIŃSKI Jacek 29TAGER KOSZALINKOSZALINM30-393M 1100:00:4500:10:0500:19:4600:29:3700:39:17.00+00:04:573:5515.3
12WOJCIECHOWICZ Jacek 151WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM40-494M 1200:00:4400:10:1900:20:0500:29:4900:39:25.05+00:05:053:5615.2
13ZWOLIŃSKI Jan 159TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-592M 1300:00:4600:10:3300:20:2100:30:2100:40:12.85+00:05:534:0114.9
14KASZTELAN Urszula 162TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK30-391K 100:00:4500:10:2600:20:2800:30:3400:40:37.60+00:06:184:0314.8
15BURDA Robert 16KOSPELKOSZALINM40-495M 1400:00:5000:10:3600:20:3700:30:4900:40:40.25+00:06:214:0414.8
16ROKOSZ Radosław 122JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-394M 1500:00:4500:10:2300:20:3600:30:5400:40:59.00+00:06:394:0514.6
17SITOWSKI Marcin 133FC RYSIEKKOSZALINM18-395M 1600:00:4400:10:0800:20:2200:30:4800:41:21.50+00:07:024:0814.5
18ZELEK Jan 156TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 1700:00:4600:10:4400:20:5000:31:0400:41:22.10+00:07:024:0814.5
19MUCHA Krzysztof 102KOSZALINM40-496M 1800:00:4900:10:5600:21:1500:31:4800:42:23.65+00:08:044:1414.2
20HESSEL Lars 46SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGM50-594M 1900:00:4800:10:5600:21:2000:31:5900:42:41.20+00:08:214:1614.1
21GÓRNY Norbert 44CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINROSNOWOM40-497M 2000:01:0500:11:1100:21:3600:32:2000:42:48.60+00:08:294:1614
22PĘKAŁA Piotr 114KOSZALINM40-498M 2100:01:0100:11:2000:21:4800:32:2900:42:50.40+00:08:314:1714
23WIECZOREK Łukasz 147CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM18-396M 2200:00:5700:11:1900:21:5600:32:4600:42:58.50+00:08:394:1714
24SZMID Tomasz 138KOSZALINM30-395M 2300:01:0500:11:3600:21:5700:32:3600:43:02.50+00:08:434:1813.9
25CHUPTYŚ Adrian 24RUNDORFINACZAPLINEKM30-396M 2400:00:5200:10:5400:21:3000:32:2000:43:07.05+00:08:474:1813.9
26ROMANOWSKI Piotr 1231983.KOŁOBRZEGM30-397M 2500:01:0800:12:0300:22:4100:33:1900:43:20.55+00:09:014:2013.8
27JAMNIAK Bartosz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM30-398M 2600:00:5400:11:0800:21:4300:32:4000:43:21.20+00:09:014:2013.8
28ZYCH Krzysztof 160ZYCHSPORTSŁAWOBORZEM30-399M 2700:00:4200:11:0800:22:0900:33:0300:43:42.25+00:09:234:2213.7
29CHORĄŻY Karolina 23LEO-TEAMKOSZALINK30-392K 200:00:5800:11:3200:22:0300:32:5400:43:44.15+00:09:244:2213.7
30BIEŃKOWSKI Tomasz 10IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-3910M 2800:00:4800:10:5500:21:3700:32:5800:44:06.35+00:09:474:2413.6
31IWANIEC Dariusz 50TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-499M 2900:00:5500:11:3300:22:2600:33:3400:44:28.25+00:10:094:2613.5
32CHUTYRKO Paweł 25KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-397M 3000:00:5000:11:2000:22:3300:33:4500:44:30.50+00:10:114:2713.5
33WEBER Paweł 146ENERGONKOSZALINM30-3911M 3100:00:5700:11:3300:22:3000:33:4000:44:36.45+00:10:174:2713.5
34HOREGLAD Paweł 48SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-398M 3200:01:0900:11:4000:22:3800:33:4900:44:38.85+00:10:194:2713.4
35ŁOPIŃSKI Piotr 89FSDDREZDENKOM30-3912M 3300:00:5500:11:4900:22:5400:33:5600:44:39.65+00:10:204:2713.4
36LISOWSKI Sławomir 88KOSZALINM30-3913M 3400:00:5800:11:1300:22:0500:33:1900:44:41.00+00:10:214:2813.4
37MARCINIAK Maciej 93KS POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM30-3914M 3500:00:5800:11:4300:22:0200:33:3000:44:43.70+00:10:244:2813.4
38STEFAŃCZYK Krzysztof 106KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-399M 3600:00:5800:11:1300:22:0800:33:3600:44:51.30+00:10:324:2913.4
39CHODOR Martyna 21TKKF KOSZALINKOSZALINK30-393K 300:01:0100:12:0000:23:0400:34:0900:45:08.70+00:10:494:3013.3
40WNUK Przemek 150KOSZALINM18-3910M 3700:00:4000:09:3000:23:1200:34:5000:45:32.60+00:11:134:3313.2
41WIKTOROWSKI Maciej 148KOSZALINM40-4910M 3800:00:5000:11:2800:22:4700:34:1600:45:38.05+00:11:184:3313.1
42RETERSKI Damian 119KOSZALINM18-3911M 3900:01:0400:11:4800:22:4700:34:1900:45:38.35+00:11:194:3313.1
43MICERSKI Tomasz 97TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4911M 4000:00:5600:11:5000:23:0400:34:1900:45:38.95+00:11:194:3313.1
44STAWISZYŃSKI Jarek 136FORUM ROZWOJU KOSZALINAKOSZALINM30-3915M 4100:00:5100:11:3500:22:5500:34:3800:45:46.00+00:11:264:3413.1
45KLEMANN Paweł 63TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4912M 4200:01:0300:11:4900:22:4300:34:0800:45:49.95+00:11:304:3413.1
46KWIETNIEWSKI Daniel 84KOSZALINM40-4913M 4300:01:0900:11:5000:23:0400:34:3200:45:55.30+00:11:364:3513.1
47JANKOWSKI Mariusz 52SZCZECINEKM40-4914M 4400:00:5400:12:0100:23:2500:35:0400:46:03.40+00:11:444:3613
48ROGOŻA Ireneusz 121KOSZALINM40-4915M 4500:01:0300:12:2100:23:3800:35:0600:46:04.45+00:11:454:3613
49CHODOR Izabela 20TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK30-394K 400:01:0200:12:2100:23:5100:35:1100:46:08.20+00:11:484:3613
50DAVIES Chris 30LINCOLNM30-3916M 4600:01:0100:11:5900:23:3200:35:0400:46:09.50+00:11:504:3613
51KRZEWIŃSKA Małgorzata 80TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 500:01:0200:12:2000:23:5100:35:1100:46:09.95+00:11:504:3613
52MAZURSKI Paweł 96GRYFICEM30-3917M 4700:00:4100:11:3900:23:0200:35:0400:46:11.05+00:11:514:3713
53BŁACH Piotr 12SŁAWOBORZEM40-4916M 4800:01:0200:12:2100:23:4100:35:1100:46:11.65+00:11:524:3713
54KONKEL Agnieszka 68KOSZALINK30-395K 600:01:0100:12:0000:23:2300:35:0500:46:16.25+00:11:574:3713
55DERLIŃSKI Adam 33TORNADO KOSZALINKOSZALINM40-4917M 4900:00:4700:11:5100:23:1300:35:0400:46:21.35+00:12:024:3812.9
56RUTKOWSKI Ryszard 126RUNKINGSIANÓWM50-595M 5000:00:5000:11:3400:23:0300:35:1100:46:24.80+00:12:054:3812.9
57KRUPIŃSKI Krzysztof 78E-UROLOG.EUKOSZALINM50-596M 5100:01:0200:12:1100:23:3100:35:0800:46:30.60+00:12:114:3912.9
58WOŁYŃSKA Wioletta 154TKKF KOSZALINKOSZALINK40-491K 700:00:5600:11:5900:23:2500:35:0500:46:32.65+00:12:134:3912.9
59BIELIŃSKA Iwona 8ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-492K 800:01:0400:12:3700:24:0100:35:3000:46:42.90+00:12:234:4012.8
60BIELIŃSKI Michał 9ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4918M 5200:01:0400:12:3700:24:0100:35:3000:46:43.75+00:12:244:4012.8
61CHOŁUJ Jarek 22ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4919M 5300:00:5700:12:2600:24:1200:35:4800:46:43.90+00:12:244:4012.8
62BARUTOWICZ Grzegorz 6KOSZALINM30-3918M 5400:01:0000:12:2000:23:5200:35:3400:47:12.80+00:12:534:4312.7
63ANTKOWIAK Sebastian 2DB - ACTIVEKOSZALINM40-4920M 5500:01:0100:11:5600:23:4000:35:3800:47:16.65+00:12:574:4312.7
64KOCIOŁOWICZ Łukasz 66KOSZALINM30-3919M 5600:01:0700:12:5700:24:3700:36:1100:47:35.10+00:13:154:4512.6
65OPALIŃSKI Stanisław 107BIEGAM BO LUBIĘKOŁOBRZEGM60-691M 5700:00:5100:12:3500:24:2900:36:1800:47:43.35+00:13:244:4612.6
66PILIŃSKI Łukasz 161KOSZALINM18-3912M 5800:01:1500:13:1600:24:3500:36:0900:47:44.55+00:13:254:4612.6
67STASIOROWSKI Sebastian 1341981.PARSOWOM30-3920M 5900:01:0000:12:2000:23:4800:35:5200:47:47.65+00:13:284:4612.6
68DZIUBA Leszek 40BIAŁOGARDM60-692M 6000:01:0500:12:4700:24:3600:36:1800:47:47.80+00:13:284:4612.6
69WOJCIECHOWSKI Andrzej 152KOSZALINM40-4921M 6100:01:0100:12:3000:24:1800:36:0900:47:52.35+00:13:334:4712.5
70WIŚNIEWSKA Magdalena 149DRAWSKO POMORSKIEK30-396K 900:01:0200:12:2500:24:1000:36:0500:48:02.15+00:13:424:4812.5
71RUTKOWSKI Artur 125RUNKINGSIANÓWM18-3913M 6200:00:5800:12:2600:24:1500:36:2200:48:05.05+00:13:454:4812.5
72JÓZEFIAK Adrian 57KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM30-3921M 6300:00:5000:11:2000:22:4500:35:2400:48:19.10+00:13:594:4912.4
73ALABA Jerzy 1BIAŁOGARDM60-693M 6400:01:1700:13:0000:24:3500:36:2200:48:20.10+00:14:004:5012.4
74BARTHA Adrian 5KOŁOBRZEGM30-3922M 6500:01:0900:12:3400:24:1200:36:2200:48:20.35+00:14:014:5012.4
75ŚWIĘTOŃ Rafał 142KOSZALINM30-3923M 6600:01:0400:12:2600:24:2100:36:3400:48:27.80+00:14:084:5012.4
76ZIÓŁKOWSKA Gosia 158KOSZALINK30-397K 1000:00:5800:12:3100:24:2800:36:3600:48:28.30+00:14:094:5012.4
77PIECHOTA Robert 115ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4922M 6700:00:5300:12:1500:24:1800:36:5600:48:30.15+00:14:104:5112.4
78CZUCZAK Tomasz 164KOSZALINM40-4923M 6800:00:5800:12:2000:24:0800:36:2400:48:32.15+00:14:124:5112.4
79KRAWCZYK Tomasz 77BIESIEKIERZM30-3924M 6900:01:0700:12:5400:24:5600:37:0000:48:33.15+00:14:134:5112.4
80KONKEL Łukasz 67KOSZALINM40-4924M 7000:01:0200:12:4200:24:4200:36:5700:48:36.50+00:14:174:5112.3
81GAŁECKI Jacek 42TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM50-597M 7100:01:0500:12:4400:24:4500:36:5400:48:39.60+00:14:204:5112.3
82ART Kamila 3NIEMICAK30-398K 1100:01:0800:13:0000:25:0000:37:0000:48:43.85+00:14:244:5212.3
83BURDZIK Michał 17L9KOSZALINM18-3914M 7200:00:4400:11:1400:23:0800:36:0200:48:52.60+00:14:334:5312.3
84RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 120KOSZALINK40-493K 1200:00:5900:12:2300:24:2300:36:4400:49:06.95+00:14:474:5412.2
85SZYMAŃSKI Mateusz 140MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM30-3925M 7300:01:1000:13:2700:25:3700:37:4100:49:14.85+00:14:554:5512.2
86OSOBNIAK Ryszard 108KOSZALINM60-694M 7400:00:5700:12:4700:25:0200:37:2300:49:16.55+00:14:574:5512.2
87CZADROWSKI Piotr 28SARBINOWOM40-4925M 7500:01:1500:13:3500:25:3900:37:3400:49:18.40+00:14:594:5512.2
88DRULIK-HOŁUB Marta 37TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-494K 1300:00:5400:12:5000:24:5300:37:0600:49:18.70+00:14:594:5512.2
89NIWIŃSKI Grzegorz 103K. B. TUPOT USTKAUSTKAM60-695M 7600:01:1100:12:4800:24:5400:37:1700:49:22.25+00:15:034:5612.2
90BLICHARZ Monika 11TAGER KOSZALINKOSZALINK30-399K 1400:01:1600:13:4000:26:0100:38:0600:49:25.55+00:15:064:5612.1
91KNUT-POTOCZNIL Gabriela 64STOWARZYSZENIE KIERUNEK POLANÓWPOLANÓWK30-3910K 1500:01:0400:12:3700:24:4400:37:1600:49:27.35+00:15:084:5612.1
92PIETRYKA Artur 116KARLINOBIEGAJ!KARLINOM40-4926M 7700:01:0700:12:5000:25:1500:37:4100:49:30.00+00:15:104:5712.1
93MAJKOWICZ Rafał 90KOSZALINM30-3926M 7800:00:4200:09:4100:19:1800:28:5600:49:32.00+00:15:124:5712.1
94KRASIŃSKI Witold 76KOSZALINM40-4927M 7900:01:0400:12:4700:24:5300:37:1400:49:35.20+00:15:154:5712.1
95MOTYCZYŃSKA Patrycja 101KOŁOBRZEGK18-291K 1600:01:1000:13:2200:25:1800:37:3200:49:36.65+00:15:174:5712.1
96DĄBROWSKA Alicja 31TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 1700:01:0400:13:2400:25:5000:38:0500:49:37.25+00:15:184:5712.1
97CHWALEBA Jan 26KOSZALINM50-598M 8000:01:1600:13:2800:26:0100:38:0900:49:39.00+00:15:194:5712.1
98BORYS Justyna 15JEDWABIŚCIKOSZALINK30-3911K 1800:00:5900:12:2500:24:4100:37:2200:49:45.45+00:15:264:5812.1
99KOPACZ Rafał 69KOSZALINM30-3927M 8100:01:1700:13:4400:25:5600:38:0700:49:59.35+00:15:404:5912
100PAPIERNIK Błażej 109KOSZALINM18-3915M 8200:01:0700:13:0000:25:3600:38:1700:50:03.05+00:15:435:0012
101DĄBROWSKI Grzegorz 32KOSZALINM40-4928M 8300:01:0600:13:1400:25:4100:38:1200:50:12.80+00:15:535:0112
102MAZUR Mirosław 95KOSZALINM40-4929M 8400:01:0600:13:2600:25:5100:38:1900:50:17.70+00:15:585:0111.9
103SKOWYRSKI Janusz 167TKKF KOSZALINKOSZALINM50-599M 8500:00:5800:12:4400:25:0700:37:4600:50:18.90+00:15:595:0111.9
104SARAPUK Gabriela 129TKKF KOSZALINKOSZALINK40-495K 1900:01:0400:13:2400:25:5000:38:3400:51:02.40+00:16:435:0611.8
105BOGACKI Tomasz 14TKKF KOSZALINKOSZALINM60-696M 8600:01:0400:13:2400:25:5000:38:3300:51:02.60+00:16:435:0611.8
106KUBACZKA Andrzej 81KOSZALINM40-4930M 8700:01:1600:13:2900:25:3900:38:1700:51:08.40+00:16:495:0611.7
107PAWŁOWSKI Grzegorz 112MIELNOM40-4931M 8800:01:1400:13:4000:26:1200:38:4400:51:10.55+00:16:515:0711.7
108KOCIENIEWSKI Rafał 65KOSZALINM40-4932M 8900:01:1500:13:5600:26:5500:39:2900:51:15.65+00:16:565:0711.7
109GARNCAREK Paweł 43ŚWIESZYNOM30-3928M 9000:01:1600:13:4000:26:0100:38:5500:51:15.85+00:16:565:0711.7
110KACZMAREK Łukasz 60WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM30-3929M 9100:01:1300:13:3900:26:2900:39:0300:51:22.85+00:17:035:0811.7
111SZYSZKOWSKI Tomasz 141KOSZALINM30-3930M 9200:01:0400:13:1400:25:5700:38:5400:51:25.15+00:17:055:0811.7
112DĘBSKI Damian 34KOSZALINM30-3931M 9300:01:0500:12:5200:25:1300:38:2600:51:48.75+00:17:295:1011.6
113KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 83CZARNE BIEGACZARNEK40-496K 2000:01:0500:13:2800:26:1500:39:0600:51:55.00+00:17:355:1111.6
114JASIENIECKI Piotr 55KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALINM40-4933M 9400:00:5800:13:1900:26:0300:39:0300:51:57.30+00:17:385:1111.5
115WOJTOWICZ-SANDER Sylwia 169RZESZÓWK18-292K 2100:01:0000:13:4500:26:5100:39:3700:51:57.75+00:17:385:1111.5
116PIOTROWSKI Grzegorz 170BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM30-3932M 9500:01:0000:13:4500:26:5100:39:3600:51:57.95+00:17:385:1111.5
117KOWALCZYK Piotr 72FOR-REST-RUNKOSZALINM30-3933M 9600:01:0400:13:2400:26:0600:39:0500:52:01.50+00:17:425:1211.5
118BALIŃSKA Justyna 4DRAWSKI BIEGACZDRAWSKO POMORSKIEK18-293K 2200:01:0700:13:3300:26:3900:39:4900:52:15.45+00:17:565:1311.5
119BUDZIŃSKI Paweł 163KONIKOWOM40-4934M 9700:01:1100:14:0400:26:5300:39:5000:52:29.30+00:18:105:1411.4
120DIDŁUCH Jacek 35KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMPOBŁOCIE WIELKIEM40-4935M 9800:01:0800:13:2700:26:1400:39:2700:52:38.65+00:18:195:1511.4
121LEWICZ Ewa 86GMINA SŁUPSKREDZIKOWOK30-3912K 2300:01:0800:13:3500:26:3700:39:4800:53:04.10+00:18:445:1811.3
122LEWICZ Jan 85CPSP USTKAREDZIKOWOM30-3934M 9900:01:0900:13:3500:26:3700:39:4800:53:04.55+00:18:455:1811.3
123KOZŁOWIECKI Waldemar 75TKKF KOSZALINKOSZALINM60-697M 10000:01:1600:14:0800:26:5000:40:1100:53:06.75+00:18:475:1811.3
124SIERANT Maria 131KONIKOWOK18-294K 2400:01:0500:13:2600:26:3300:40:1600:53:28.40+00:19:095:2011.2
125DZIUBA Monika 39SZCZECINK30-3913K 2500:01:0500:13:5100:27:0400:40:3300:53:55.30+00:19:365:2311.1
126GDANIEC Konrad 153KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3916M 10100:01:1500:13:4700:27:0000:40:3300:54:06.60+00:19:475:2411.1
127JUSZCZAK Krzysztof 59KOSZALINM60-698M 10200:01:0000:13:2700:26:4900:40:3200:54:10.75+00:19:515:2511.1
128KULAWIŃSKI Marek 168KOŁOBRZEGM40-4936M 10300:01:1300:14:0300:27:1300:40:4700:54:25.70+00:20:065:2611
129RADZIUSZ Ilona 118KOSZALINK30-3914K 2600:01:0700:13:4400:27:1200:41:2700:54:47.35+00:20:285:2811
130JURKIEWICZ Andrzej 58CSSPKOSZALINM30-3935M 10400:01:1600:14:0700:27:2700:41:0400:54:48.55+00:20:295:2810.9
131BOGACKA Lucyna 13TKKF KOSZALINKOSZALINK60+2K 2700:01:0600:14:0500:27:3100:41:1600:54:57.45+00:20:385:2910.9
132KRZEWIŃSKA Monika 166TKKF KOSZALINKOSZALINK30-3915K 2800:01:0600:14:2000:28:0400:42:1600:55:05.95+00:20:465:3010.9
133JEWUŁA Agata 56DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK30-3916K 2900:01:0500:14:0500:27:5000:41:4100:55:41.10+00:21:215:3410.8
134MAJSIUK Agnieszka 91KOSZALINK40-497K 3000:01:1500:14:4000:28:3600:42:4100:56:22.15+00:22:025:3810.6
135HNATOWSKI Artur 47CSSP KOSZALINKOSZALINM50-5910M 10500:01:1600:14:0200:27:4900:42:0500:56:39.25+00:22:205:3910.6
136WĄSOWICZ Anna 145KOŁOBRZEG/STRAMNICAK30-3917K 3100:01:1000:14:0400:28:1300:42:5900:56:46.15+00:22:265:4010.6
137KOROL Dominika 71BERLINK18-295K 3200:01:0700:14:2000:28:4000:43:1100:57:08.90+00:22:495:4210.5
138MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 92KOSZALINK30-3918K 3300:01:1300:14:5500:28:5900:43:0400:57:17.40+00:22:585:4310.5
139KARNICKI Zygmunt 61TKKF KOSZALINKOSZALINM60-699M 10600:01:0400:14:1800:28:2100:42:5500:57:42.85+00:23:235:4610.4
140KUHN Karin 82SV TURBINE NEUBRANDENBURGNEUBRANDENBURGK60+3K 3400:01:1100:14:5600:29:0800:43:3300:57:58.10+00:23:385:4710.4
141BEDNARZ Katarzyna 7KOŁOBRZEGK40-498K 3500:01:1300:15:1600:29:4700:44:3200:58:59.90+00:24:405:5310.2
142RUSIECKI Paweł 124WSPL SP ZOZ W KOSZALINIEBIESIEKIERZM40-4937M 10700:01:1200:15:1900:29:4400:44:3700:59:39.15+00:25:195:5710.1
143MICHALAK Michał 98KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3917M 10800:01:1400:15:0900:30:3300:46:1701:00:19.60+00:26:006:019.9
144STEC Jakub 137KAMIEŃ RYMAŃSKIKAMIEŃ RYMAŃSKIM18-3918M 10900:01:1400:15:0900:30:3300:46:1801:00:45.65+00:26:266:049.9
145WACHHOLZ Beata 144KB BRYZASŁAWNOK40-499K 3600:01:1500:15:2500:30:2700:45:4001:00:48.05+00:26:286:049.9
146DYBALSKI Krzysztof 38KOSZALINM40-4938M 11000:01:1900:15:3100:30:1600:45:3601:00:56.90+00:26:376:059.8
147HELLER Zdzisław 45NIEZRZESZONYKOSZALINM60-6910M 11100:01:1600:15:4000:30:4700:45:5101:01:03.20+00:26:436:069.8
148KRYSTOSIK Paulina 79BIEGAM BO LUBIE,BIEGAM DLA SIEBIEKOSZALINK18-296K 3700:01:1400:15:0100:30:2900:45:5601:01:57.90+00:27:386:119.7
149SZYMANOWICZ Marcin 139KOSZALINM30-3936M 11200:01:1200:15:2700:30:4600:47:0701:02:55.65+00:28:366:179.5
150CICHOSZ Jerzy 27KOSZALINM70+1M 11300:01:2500:16:1200:31:3800:47:4201:03:13.70+00:28:546:199.5
151KOPCZYŃSKI Michał 70ROSNOWOM40-4939M 11400:01:1400:15:2300:30:5500:47:4901:03:50.70+00:29:316:239.4
152PEŁKA Iwona 113KOSZALINK50-592K 3800:01:2300:17:3000:33:4200:49:3201:04:55.55+00:30:366:299.2
153KOZŁOWIECKA Małgorzata 36K50-593K 3900:01:1400:16:4800:33:1200:49:5101:06:55.10+00:32:356:419
154STASZYŃSKA Marianna 135BTC,,ORZEŁ'BIAŁOGARDK60+4K 4000:01:1300:17:5000:35:0200:52:3701:10:34.50+00:36:157:038.5
155PASEK Jan 110KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNOŚWIESZYNOM60-6911M 11500:01:2200:18:2900:37:0700:56:0801:15:10.80+00:40:517:318
156SZCZEBLEWSKI Józef 165MANOWOM60-6912M 11600:01:2600:19:5900:39:0900:59:5001:20:48.00+00:46:288:047.4
MARCINIAK Marcin 94MACIEJ MARCINIAK BIKE TEAMPOZNAŃM30-3900:00:58 DNF00:11:43 DNF00:22:45 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Grzegorz 157STARE BIELICEM60-6900:01:09 DNF00:14:08 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 158 wynik(ów)