XXI BIEG ŚWIĘCÓW

Organizator/ Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data/ Date:
2017-05-13
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
329
Wystartowało/ Started:
283
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
280
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.07km | 3.38km | 6.69km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Święc | K-Gmina | K-Miasto | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-Powiat | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start time0.07km3.38km6.69kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GUZOWSKI Dariusz 63CARTY PETFOOD TRZEBIELINO/ TALEX BORZYTUCHOMCETYŃM-40100:00:0300:00:1400:11:3600:23:3300:35:38.5500:35:41.85 3:3316.8
2KULCZYK Jerzy 332TYCHOWOM-50100:00:0300:00:1400:12:0100:24:0700:36:10.7500:36:13.90+00:00:323:3716.6
3WENT Jakub 281ŁEBAM-30100:00:0300:00:1500:12:1100:24:2600:36:23.8500:36:27.30+00:00:453:3816.5
4ORZECHOWSKI Kamil 196TKKF KOSZALINKOSZALIN/RADOMM-18100:00:0200:00:1500:12:1300:24:2800:36:32.8500:36:35.80+00:00:543:3916.4
5POLAK Szymon 213ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40200:00:0300:00:1400:12:1600:24:3500:36:58.8500:37:02.40+00:01:203:4116.2
6WILCZEWSKI Krzysztof 290MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOTYCHOWOM-30200:00:0400:00:1300:12:2100:24:4200:36:59.9500:37:04.10+00:01:213:4216.2
7PAPROCKA Ewelina 202GKS TĘCZAOBLIWICEK-30100:00:0200:00:1500:12:0800:24:4000:37:03.5000:37:06.45+00:01:243:4216.2
8KURKUL Przemysław 144KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-18200:00:0400:00:1500:12:3500:25:0700:37:30.1500:37:34.30+00:01:513:4516
9WITKIEWICZ Eryk 296BIAŁOGARDM-40300:00:0400:00:1500:12:3500:25:1600:37:56.9500:38:01.75+00:02:183:4715.8
10JAKUBEK Patryk 77ULKS TALEX BORZYTUCHOMBYTÓWM-18300:00:0300:00:1500:12:5600:25:5900:38:25.9500:38:29.80+00:02:473:5015.6
11GARSKI Kryspin 41ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-40400:00:0300:00:1600:12:5600:26:0100:38:38.0500:38:41.75+00:02:593:5115.5
12KRYCZKA Stanisław 136MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-40500:00:0200:00:1500:12:4000:25:5400:38:55.9000:38:58.70+00:03:173:5315.4
13GOLIŃSKI Łukasz 50K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-30300:00:0400:00:1700:13:0500:26:0700:39:07.8500:39:12.10+00:03:293:5415.3
14HERMAN Arkadiusz 69SŁUPSKM-40600:00:0300:00:1500:12:4800:25:5400:39:13.0500:39:16.60+00:03:343:5515.3
15WILCZEWSKI Mariusz 291MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOM-30400:00:0400:00:1400:12:3800:25:5800:39:25.9000:39:30.05+00:03:473:5615.2
16SAJKO Bartosz 232ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-30500:00:0500:00:1700:13:1200:26:1900:39:26.7000:39:32.50+00:03:483:5615.2
17SZYMAJDA Grzegorz 316TKKF KOSZALINKOSZALINM-30600:00:0400:00:1500:13:0900:26:2300:39:32.7500:39:36.90+00:03:543:5715.2
18KRUKOWSKI Błażej 134MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-30700:00:0500:00:1500:13:0200:26:1600:39:34.5500:39:40.00+00:03:563:5715.2
19DURMAN Dawid 32DARŁOWOM-18400:00:0400:00:1600:12:5600:26:0900:39:42.3000:39:46.45+00:04:033:5815.1
20HØYUM Per Arvid 73VIKING LONG RUNNERBERGENM-18500:00:0700:00:1700:12:5600:26:2100:40:08.9500:40:16.30+00:04:304:0014.9
21MORAWSKI Janusz 182KOŁOBRZEGM-40700:00:0300:00:1700:13:3500:27:1100:40:17.4500:40:21.30+00:04:384:0114.9
22STENCEL Maciej 245DRUTEX BYTÓWCZARNA DĄBRÓWKAM-30800:00:0400:00:1600:13:3400:26:5200:40:26.9500:40:30.95+00:04:484:0214.8
23WITKIEWICZ Magda 295KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-30200:00:0400:00:1700:13:2700:26:5900:40:40.3500:40:45.25+00:05:014:0414.7
24ZWOLIŃSKI Jan 312TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40800:00:0300:00:1600:13:2800:27:0800:40:57.9500:41:01.50+00:05:194:0514.6
25PANCEWICZ Piotr 201RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-30900:00:0300:00:1600:13:2200:27:1300:41:03.3000:41:06.70+00:05:244:0614.6
26ANTOSIK Grzegorz 35KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-401000:00:0300:00:1500:13:2600:27:4300:41:49.3000:41:52.60+00:06:104:1014.3
27ADAMELAK Krzysztof 1GRUPA LOTNICZA DARŁOWODARŁOWOM-40900:00:1600:00:2300:13:5100:27:5400:41:38.2500:41:54.35+00:05:594:0914.4
28PAWŁOWSKI Grzegorz 204POZNAŃM-301000:00:0700:00:1700:13:5000:27:5800:41:50.4000:41:57.40+00:06:114:1114.3
29WÓJCIK Damian 302RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-401100:00:0500:00:1700:13:3100:27:3500:41:57.1000:42:02.60+00:06:184:1114.3
30KONKEL Agnieszka 115KOSZALINK-30300:00:0500:00:1900:13:4500:27:5300:42:01.4500:42:07.25+00:06:224:1214.3
31GAWRON Piotr 43KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-401200:00:1000:00:2000:14:2200:28:2400:42:05.9500:42:16.05+00:06:274:1214.3
32CHUDY Henryk 20KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-60100:00:0400:00:1600:13:0900:27:1300:42:19.2000:42:23.70+00:06:404:1314.2
33MANIKOWSKI Przemysław 164DRUTEX BYTÓWBORZYTUCHOMM-301100:00:0300:00:1700:14:0400:28:0200:42:27.9500:42:31.70+00:06:494:1414.1
34ŁAGUTKO Kamila 154ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-30400:00:0500:00:1700:13:4000:27:5700:42:32.3000:42:37.50+00:06:534:1514.1
35MŁYNARCZYK Zbyszek 180SŁUPSKM-301200:00:0400:00:1700:13:4600:27:5800:42:38.7500:42:43.65+00:07:004:1514.1
36NAGÓREK Krzysztof 185TUPOT USTKASŁUPSKM-60200:00:0500:00:1600:13:4700:28:1100:42:47.4500:42:52.50+00:07:084:1614
37SIEMIĄTKOWSKI Robert 234DROGERIE JASMIN DARŁOWODARŁOWOM-301300:00:0700:00:1900:14:0700:28:4300:42:58.0500:43:05.65+00:07:194:1714
38PŁAZA Ryszard 212DARŁOWODARŁOWOM-401300:00:1300:00:2300:13:5900:28:1800:42:59.0000:43:12.00+00:07:204:1714
39SZAMREJ Wojciech 256KOSZALINM-50200:00:0700:00:1600:13:4600:28:3800:43:15.3500:43:22.70+00:07:364:1913.9
40KAMELSKI Piotr 98SŁAWNOSŁAWNOM-401400:00:0400:00:1700:14:0300:28:4600:43:22.1000:43:26.75+00:07:434:2013.8
41GŁOMBIOWSKA Zuzanna 46BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK-18100:00:0200:00:1600:13:5300:28:3500:43:23.1000:43:26.05+00:07:444:2013.8
42KORAB Szymon 118KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-301400:00:1900:00:2200:14:4000:29:3400:43:26.3500:43:46.30+00:07:474:2013.8
43MAZUR Emiliusz 168ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-401500:00:0500:00:1800:14:0400:28:2100:43:29.1000:43:34.50+00:07:504:2013.8
44CZAJA Andrzej 22UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKŁĘCZYCEM-50300:00:0500:00:1800:14:0200:28:4100:43:32.9500:43:38.10+00:07:544:2113.8
45MERDA Piotr 171MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-301500:00:0500:00:1700:14:1200:28:5500:43:34.7500:43:40.25+00:07:564:2113.8
46SZCZĘSNY Piotr 258LKB IM.BRACI PETKŁEBAM-401600:00:0400:00:1800:14:4000:29:1200:43:40.6000:43:45.45+00:08:024:2213.7
47KOWAL Zbigniew 125STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-401700:00:1500:00:2300:14:5100:29:2500:43:42.9000:43:58.50+00:08:044:2213.7
48OLESZEK Jerzy 194GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAMGRABNOM-401800:00:0500:00:1700:14:1700:28:5900:43:43.5500:43:48.70+00:08:054:2213.7
49NOWACZYK Christian 189BOBOLINM-18600:00:0600:00:2000:14:2300:29:1100:43:49.0000:43:55.90+00:08:104:2213.7
50RODZIŃSKI Damian 219STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-301600:00:0400:00:1700:14:3500:29:2200:43:49.2000:43:54.10+00:08:104:2313.7
51JANKIEWICZ Tomasz 79MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-401900:00:0600:00:1700:14:2000:29:1600:43:51.9000:43:58.65+00:08:134:2313.7
52MAJCHRZAK Łukasz 160CPSP USTKAUSTKAM-18700:00:0600:00:1900:14:4300:29:2100:43:57.6500:44:04.40+00:08:194:2313.6
53JAŃCZYK Krzysztof 83SŁUPSKM-301700:00:1700:00:2600:14:5900:29:5100:43:58.0000:44:15.70+00:08:194:2313.6
54MERDA Katarzyna 170MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-30500:00:0600:00:1700:14:2800:29:1500:44:00.1000:44:06.10+00:08:214:2413.6
55SKOPP Sebastian 237SŁUPSKM-18800:00:0700:00:2000:14:5200:29:3700:44:00.2500:44:08.10+00:08:214:2413.6
56PENDRAK Kamil 205SZCZECINM-18900:00:1100:00:2000:15:0200:29:4100:44:03.5500:44:14.80+00:08:254:2413.6
57RYGIELSKI Arkadiusz 231MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-181000:00:0400:00:1400:13:4900:29:0100:44:04.4000:44:08.65+00:08:254:2413.6
58STĘPNIEWSKI Marcin 246MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-402000:00:1200:00:2300:14:2900:29:1000:44:07.3500:44:19.90+00:08:284:2413.6
59JAROSZ Dariusz 87TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-402100:00:0800:00:1900:14:5300:29:3500:44:14.2500:44:22.45+00:08:354:2513.6
60JAKUBOWSKI Krystian 78CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM-301800:00:1800:00:2300:14:3700:29:1100:44:18.6500:44:37.20+00:08:404:2513.5
61RUTKOWSKI Ryszard 228RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-50400:00:0600:00:1700:13:4800:29:0100:44:24.5000:44:31.00+00:08:454:2613.5
62GORCZYŃSKI Sebastian 53W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-301900:00:0700:00:2000:14:4600:29:5200:44:45.1000:44:52.65+00:09:064:2813.4
63JANKOWSKI Sławomir 82ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-181100:00:1300:00:2200:15:0100:29:5800:44:47.8000:45:01.45+00:09:094:2813.4
64BRESZKA Tomek 11CAPTAIN AMERICA VS THE FLASHDARŁOWOM-302000:00:0500:00:1700:14:3200:29:4600:44:49.9500:44:55.35+00:09:114:2913.4
65SZABLA Ewelina 255KOSZALINK-30600:00:0900:00:1900:14:4300:29:4700:45:01.0500:45:10.10+00:09:224:3013.3
66GAWRYŚ Marcin 44MAMY TO !GDYNIAM-302100:00:1300:00:2300:15:0200:30:0300:45:07.2000:45:20.55+00:09:284:3013.3
67ŁAKOMSKI Wojciech 156SŁUPSKM-302200:00:0800:00:2000:14:3300:29:4400:45:08.4500:45:16.65+00:09:294:3013.3
68KUKIEŁA Tomasz 140KOSZALINM-302300:00:1400:00:2400:15:4000:30:3200:45:12.9500:45:27.55+00:09:344:3113.3
69JANKOWSKI Grzegorz 81ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-402200:00:1200:00:2100:15:1400:30:0900:45:14.6000:45:27.05+00:09:364:3113.3
70WALTER Przemysław 277KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-402300:00:0600:00:2100:14:3400:29:4300:45:14.8000:45:20.80+00:09:364:3113.3
71KASPERSKI Dariusz 102BYDLINOM-402400:00:0600:00:1700:14:2500:29:2600:45:19.3000:45:25.40+00:09:404:3113.2
72IWANIEC Dariusz 75TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-402500:00:0800:00:2000:14:5100:30:0900:45:29.1500:45:37.90+00:09:504:3213.2
73TESKA Bartosz 270TKKF KOSZALINKOSZALINM-402600:00:1100:00:2300:15:3000:30:5800:45:53.6500:46:05.60+00:10:154:3513.1
74WIERZBICKI Sylwester 288DARŁOWOM-302400:00:1600:00:2300:15:1800:30:4500:45:55.8000:46:12.10+00:10:174:3513.1
75PIETRZAK Kamil 207ACTIVE MALBORKSŁUPSKM-302500:00:0900:00:1900:15:2200:31:0900:45:56.6500:46:05.70+00:10:184:3513.1
76JĘDRASZCZYK Marek 89SŁUPSKM-402700:00:1000:00:1900:15:0000:30:3200:46:04.5000:46:14.85+00:10:254:3613
77STOJEWSKI Jarosław 248JA_BEZ_SILNASŁAWNOM-302600:00:1200:00:1900:14:5600:30:2900:46:11.8500:46:23.85+00:10:334:3713
78KURCZYK Zbigniew 143MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-402800:00:0700:00:2200:15:2200:30:4500:46:12.9000:46:20.45+00:10:344:3713
79WILKOWSKI Krzysztof 293KOSZALINM-302700:00:0900:00:1900:14:4700:30:2600:46:13.8000:46:23.00+00:10:354:3713
80ZIOMKO Rafał 327KOŁOBRZEGM-402900:00:2400:00:2500:15:5700:31:1700:46:15.4500:46:39.95+00:10:364:3713
81GOŁUŃSKA Renata 51MIASTKOK-30700:00:1800:00:2700:15:3400:30:4500:46:15.9500:46:34.25+00:10:374:3713
82WÓJCICKI Grzegorz 3011983.SŁAWNOM-302800:00:0900:00:2100:15:0200:30:3200:46:17.4500:46:27.15+00:10:384:3713
83STRZELECKI Zbigniew 250KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-60300:00:1700:00:2500:15:2700:30:5300:46:18.8000:46:36.55+00:10:404:3713
84SULL Kacper 253WODNICAM-181200:00:1100:00:2100:15:0300:30:4700:46:19.1000:46:30.90+00:10:404:3713
85KAŃDUŁA Mariusz 100WŁ SŁUPSKSŁUPSKM-403000:00:1000:00:2000:15:1800:30:5400:46:21.5500:46:31.65+00:10:434:3812.9
86LUPKE Marcin 152STUDIO13DARLOWORUSKOM-181300:00:0800:00:2000:14:5300:30:4300:46:23.0500:46:31.35+00:10:444:3812.9
87RÓG Bartosz 224MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-302900:00:1000:00:2000:14:2900:30:2500:46:37.6500:46:47.90+00:10:594:3912.9
88WILIŃSKI Marek 292K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-50500:00:0600:00:2100:15:3200:31:1400:46:39.9500:46:46.85+00:11:014:4012.9
89TELESIEWICZ Henryk 269MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-70+100:00:0300:00:1700:15:1200:31:0000:46:51.1000:46:55.00+00:11:124:4112.8
90KRAWCZUK Szymon 131GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOM-303000:00:2200:00:2600:16:3000:32:0800:46:56.4000:47:18.50+00:11:174:4112.8
91JAŚNIEWSKI Mariusz 88NIEZRZESZONYSŁUPSKM-403100:00:1500:00:2200:15:1100:30:5700:47:00.4000:47:15.90+00:11:214:4212.8
92MAJCHRZAK Dariusz 161CPSP USTKAUSTKAM-50600:00:0600:00:1900:14:4800:30:3800:47:13.6500:47:20.05+00:11:354:4312.7
93STORCZYK-RAK Agnieszka 249SZCZECINEKK-30800:00:1000:00:1900:14:4800:30:4100:47:14.5000:47:24.75+00:11:354:4312.7
94ROSIAK Damian 223SŁAWNOM-181400:00:0300:00:1600:13:5000:30:0700:47:15.9500:47:19.85+00:11:374:4312.7
95PROTASEWICZ Andrzej 214SŁAWNOM-403200:00:0700:00:1900:15:3900:31:3000:47:16.8500:47:23.85+00:11:384:4312.7
96DOMASZK Zbigniew 29BYTÓWM-403300:00:1300:00:2200:15:2900:31:2700:47:18.5000:47:31.60+00:11:394:4312.7
97SZYMAŃSKI Tomasz 264SŁUPSKM-403400:00:1200:00:2300:15:1500:30:5600:47:20.2000:47:32.30+00:11:414:4412.7
98SIWEK Jarek 235RAZ SZCZECINSZCZECINM-403500:00:0700:00:2100:15:2600:31:4700:47:21.1500:47:29.00+00:11:424:4412.7
99DOMITRZ Katarzyna 30ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-30900:00:0700:00:2100:15:2600:31:4800:47:21.8500:47:29.05+00:11:434:4412.7
100ŁABEJSZA Łukasz 153WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-303100:00:1900:00:2500:15:4300:31:3600:47:26.3000:47:45.65+00:11:474:4412.6
101METERA Piotr 172RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-303200:00:1600:00:2300:15:2000:31:1900:47:27.8500:47:44.15+00:11:494:4412.6
102KONIECZNA Anka 113ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-40100:00:1200:00:2300:14:5000:30:4800:47:29.2000:47:41.45+00:11:504:4412.6
103BIERNAT Marcin 318SŁAWNOM-181500:00:0700:00:2100:14:2700:30:5600:47:30.5000:47:38.45+00:11:514:4512.6
104DUDZIAK Piotr 31KOSZALINKOSZALINM-403600:00:0900:00:2000:15:0700:31:3400:47:30.8500:47:40.05+00:11:524:4512.6
105TOMCZAK Dominik 273CSMWSŁUPSKM-403700:00:0600:00:1800:15:0700:31:1100:47:38.1500:47:44.75+00:11:594:4512.6
106ZARZYCKI Dariusz 305USTKAM-303300:00:0800:00:1900:15:3100:31:3900:47:43.2500:47:51.50+00:12:044:4612.6
107ŚWIETLIK Tomasz 267KOSZALINM-50700:00:2200:00:2600:15:3900:31:3600:47:46.8500:48:09.40+00:12:084:4612.6
108MICERSKI Tomasz 173TKKF KOSZALINKOSZALINM-403800:00:0700:00:2200:15:4400:31:3800:47:54.0000:48:01.85+00:12:154:4712.5
109PIĘTKO Joanna 208KOSZALINK-40200:00:1200:00:2400:15:4600:31:4500:47:56.7000:48:09.30+00:12:184:4712.5
110SPALIK Michał 243MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-181600:00:0900:00:2000:15:2100:31:2600:47:56.8000:48:06.50+00:12:184:4712.5
111DWULIT Dominik 33KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-181700:00:1500:00:2300:15:2900:31:5900:48:00.0000:48:15.20+00:12:214:4812.5
112KUŁAKOWSKI Dawid 141TKKF KOSZALINKOSZALINM-403900:00:0800:00:1900:15:0300:31:4100:48:02.4500:48:11.20+00:12:234:4812.5
113MISZCZYK Jan 178ROZBIEGANY KOSZALINKOSIERZEWOM-181800:00:2400:00:2300:15:1200:31:3300:48:03.4500:48:28.25+00:12:244:4812.5
114JĘDRASZKO Magda 90MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-301000:00:0700:00:2100:15:4700:32:0600:48:06.3000:48:14.15+00:12:274:4812.5
115WITKOWSKI Krzysztof 298MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-50800:00:1800:00:2200:15:2900:31:4200:48:12.5500:48:30.60+00:12:344:4912.4
116SPALIK Mariusz 242MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-404000:00:1000:00:1900:15:2600:31:4600:48:20.0000:48:30.10+00:12:414:5012.4
117WIELGAT Łukasz 286KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-303400:00:1300:00:2400:15:2700:31:4200:48:23.6500:48:37.45+00:12:454:5012.4
118KOZŁOWSKI Adrian 129MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-181900:00:0400:00:1600:14:2300:31:0400:48:25.7500:48:30.40+00:12:474:5012.4
119KOTARA-PAŁKA Małgorzata 123KOSZALINK-301100:00:1300:00:2400:15:4800:32:1700:48:26.4500:48:40.40+00:12:474:5012.4
120GAWEŁ Zbigniew 42SŁUPSKSŁUPSKM-60400:00:1400:00:2200:15:4200:32:0000:48:32.9000:48:47.75+00:12:544:5112.4
121RUTKOWSKI Artur 229RUTKOWSKI TEAMKOSZALINM-182000:00:0700:00:1900:14:5900:31:3100:48:34.9000:48:42.10+00:12:564:5112.3
122GOŁUŃSKI Dawid 52MIASTKOM-303500:00:1800:00:2700:16:0400:32:2000:48:40.1000:48:58.95+00:13:014:5212.3
123WALIŃSKA Agnieszka 276BBL SŁUPSKSŁUPSKK-40300:00:0900:00:2200:16:1400:32:2600:48:53.2000:49:03.00+00:13:144:5312.3
124WYGANOWSKI Andrzej 303KB WYGANKOŁOBRZEGM-70+200:00:0800:00:2100:16:1400:32:3300:49:12.3500:49:21.25+00:13:334:5512.2
125SKOWYRSKI Janusz 238TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-50900:00:0800:00:2000:15:3300:32:3000:49:13.7000:49:22.60+00:13:354:5512.2
126GAJEK Artur 39KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-404100:00:1800:00:2600:16:2100:32:4700:49:29.1500:49:47.70+00:13:504:5612.1
127OSIŃSKA Anna 197ACTIVE MALBORKSŁUPSKK-18200:00:0900:00:2100:16:1200:32:3500:49:29.4500:49:38.85+00:13:504:5612.1
128RASZPLA Radosław 216BBLKOSZALINM-404200:00:0900:00:2100:15:3600:32:2600:49:41.3500:49:50.85+00:14:024:5812.1
129BURKIET Marek 17JW 1223ROSNOWOM-404300:00:1000:00:2000:15:2300:32:0400:49:44.2000:49:54.80+00:14:054:5812.1
130KANIOWSKI Jacek 99W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-404400:00:1600:00:2700:16:2400:33:2500:49:50.7000:50:07.10+00:14:124:5912
131ZDROWIECKI Artur 309KOSZALINM-303600:00:1200:00:2200:15:3900:32:1900:49:57.1500:50:09.15+00:14:184:5912
132GAFFKE Krzysztof 38W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-303700:00:1700:00:2500:16:0100:32:3900:50:02.2000:50:19.85+00:14:235:0012
133HARBUTIAK Monika 66ŻYJ Z ENERGIĄCISOWOK-18300:00:0600:00:1700:16:2900:33:4400:50:05.1000:50:11.40+00:14:265:0012
134GARSKA Joanna 40ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-40400:00:1300:00:2500:15:5600:32:3700:50:05.3000:50:18.85+00:14:265:0012
135WICENS Jacek 283BOLESZEWOBOLESZEWOM-303800:00:1300:00:2400:16:5300:33:4600:50:06.1000:50:19.65+00:14:275:0012
136TOMCZYK Mateusz 274SŁAWNOM-182100:00:2100:00:2500:16:0800:33:1100:50:07.3500:50:28.75+00:14:285:0012
137MAZUR Bartosz 64SŁAWNOM-182200:00:0800:00:2000:15:4300:32:1900:50:12.8500:50:21.00+00:14:345:0111.9
138KUBIŃSKI Rafał 139NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-501000:00:1000:00:2100:16:0000:32:5600:50:14.0000:50:24.80+00:14:355:0111.9
139LASKA Agnieszka 146MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-40500:00:1000:00:2000:16:3400:33:2400:50:15.4000:50:25.75+00:14:365:0111.9
140KONCEWICZ Aneta 112GDYNIAK-18400:00:0800:00:2100:16:0800:33:0400:50:29.3000:50:37.80+00:14:505:0211.9
141GRZEGORCZYK Piotr 61SŁAWNOM-303900:00:1400:00:2100:14:3200:34:0100:50:30.0000:50:44.00+00:14:515:0311.9
142HRYHOROWICZ Joanna 45NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-301200:00:1100:00:2400:16:2800:33:4200:50:30.1500:50:42.10+00:14:515:0311.9
143KRUSZYŃSKI Stanisław 135RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-501100:00:1800:00:2500:17:1200:34:0800:50:30.4000:50:48.80+00:14:515:0311.9
144ANDRZEJCZAK Sławomir 2GRZESŁAW USTKAUSTKAM-404500:00:0600:00:1900:15:5900:32:5900:50:42.7500:50:48.80+00:15:045:0411.8
145ŻYLICZ Paweł 314STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-182300:00:1500:00:2500:17:1800:33:4000:50:44.5500:51:00.15+00:15:065:0411.8
146SZMIGIERO Sebastian 261W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-404600:00:1700:00:2300:16:1900:33:3700:50:46.0000:51:03.15+00:15:075:0411.8
147BURDA Sebastian 16W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-304000:00:1700:00:2600:16:4600:33:5800:50:49.0000:51:06.70+00:15:105:0411.8
148SZCZEPANIAK Jacek 257KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-501200:00:1200:00:2300:15:4100:33:0200:50:51.4000:51:03.90+00:15:125:0511.8
149MARIAK Adrian 326SŁAWNOM-304100:00:1200:00:2300:16:1500:33:3900:50:55.0500:51:07.85+00:15:165:0511.8
150OLECHNOWICZ Zbigniew 193TUPOT USTKASŁUPSKM-60500:00:1900:00:2600:16:2500:33:2500:51:02.3000:51:21.85+00:15:235:0611.8
151WITKOWSKI Dawid 297SŁAWNOM-182400:00:2000:00:2600:16:0900:33:2600:51:11.7500:51:32.55+00:15:335:0711.7
152ROBAK Grzegorz 218USTKAM-304200:00:2500:00:2700:16:5600:33:5500:51:13.4500:51:38.80+00:15:345:0711.7
153SKIERKA Grzegorz 236MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOKWASOWOM-304300:00:1400:00:2500:16:0600:33:0800:51:14.3000:51:29.00+00:15:355:0711.7
154WIATRZYK Krzysztof 282DARŁOWODARŁOWOM-404700:00:1400:00:2500:16:0600:33:0800:51:14.3000:51:28.95+00:15:355:0711.7
155GREBIENIK Andrzej 59SŁUPSKM-404800:00:2300:00:2700:16:4000:33:5200:51:15.5500:51:38.85+00:15:375:0711.7
156KAZUSEK Jan 104'BRYZA' POSTOMINOSŁAWNOM-60600:00:1500:00:2400:16:5600:33:5500:51:22.5500:51:37.85+00:15:445:0811.7
157MIZERA Agnieszka 179BYLEDOBIEC ANINLĘDOWO OSIEDLEK-40600:00:0900:00:2300:16:2700:33:2300:51:27.1000:51:36.90+00:15:485:0811.7
158KONKEL Łukasz 116KOSZALINM-304400:00:1500:00:2500:17:1700:34:3600:51:29.4000:51:45.10+00:15:505:0911.7
159KOWAL Wiktoria 124STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-18500:00:1600:00:2400:17:1700:34:3200:51:32.9500:51:49.05+00:15:545:0911.6
160KAZIMIERCZAK Leszek 103CSSP KOSZALINNIEKŁONICEM-304500:00:2200:00:2600:17:3100:34:2900:51:33.3500:51:56.05+00:15:545:0911.6
161ŁAKOMSKA Wanda 155SŁUPSKK-60100:00:1400:00:1800:16:5000:34:0500:51:34.4500:51:48.45+00:15:555:0911.6
162MIKINKA Magdalena 177SŁAWNOK-301300:00:1100:00:2100:16:5300:34:1600:51:36.1000:51:47.30+00:15:575:0911.6
163GOSTOMCZYK Krzysztof 54SŁAWNOM-304600:00:0300:00:1700:15:4200:33:0400:51:36.9500:51:40.80+00:15:585:0911.6
164GŁOWACZ Mariusz 47M&S WIĘCEJ NIŻ OKNASŁUPSKM-304700:00:1700:00:2300:16:5400:33:5300:51:37.8500:51:54.85+00:15:595:0911.6
165TOMCZAK Mikołaj 272KĘPNOM-304800:00:1300:00:2300:17:0000:34:2900:51:42.8500:51:56.20+00:16:045:1011.6
166DUDEK Bartłomiej 308KB BRYZA POSTOMINOSTARY KRAKÓWM-404900:00:1400:00:2400:16:5400:34:2500:51:48.8000:52:02.95+00:16:105:1011.6
167GRABOWSKA-LESISZ Aneta 58KOSZALINK-301400:00:0900:00:2000:16:2700:34:1100:51:51.0500:52:00.40+00:16:125:1111.6
168KAJDZIK Adrian 97BARKA JAROSŁAWIECJAROSŁAWM-182500:00:0400:00:1600:16:1200:33:5400:51:53.2000:51:57.35+00:16:145:1111.6
169DĄBROWSKA Alicja 27TKKF KOSZALINSIANÓWK-50100:00:1300:00:2400:17:2500:34:3800:51:54.2500:52:08.20+00:16:155:1111.6
170KARAŚ Radosław 329NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-304900:00:1300:00:2100:14:2800:34:0200:51:57.0000:52:10.65+00:16:185:1111.5
171BIERNAT Krzysztof 317MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-305000:00:1200:00:2400:16:4900:34:1600:52:05.3500:52:17.90+00:16:265:1211.5
172NOWAK Agnieszka 190SŁUPSKK-301500:00:2700:00:2800:17:0900:34:1100:52:06.9500:52:34.50+00:16:285:1211.5
173ZIELENIEWICZ Weronika 310SŁAWNOK-18600:00:0400:00:1700:15:5600:33:5800:52:20.9500:52:25.60+00:16:425:1411.5
174WITENBERG Zbigniew 294SŁUPSKM-305100:00:1300:00:2500:17:2300:34:5100:52:21.3500:52:34.70+00:16:425:1411.5
175DWULIT Jakub 34KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-182600:00:1700:00:2400:16:4200:34:2600:52:25.9500:52:43.15+00:16:475:1411.4
176JĘDRUSZCZAK Izabela 91SŁAWNOK-301600:00:1900:00:2500:17:1600:34:4400:52:26.1500:52:45.30+00:16:475:1411.4
177ANTOSIK Grażyna 3KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-301700:00:1200:00:2300:16:4200:34:2900:52:26.6500:52:38.75+00:16:485:1411.4
178FELSKI Łukasz 36LEGIA WARSZAWATORUN KOSZALINM-305200:00:2500:00:2600:17:3300:35:0700:52:29.2000:52:54.80+00:16:505:1411.4
179LIGOCKA Aneta 149SZCZECINK-40700:00:2000:00:2500:17:3900:35:0800:52:42.8000:53:03.20+00:17:045:1611.4
180MEGIER Wojtek 169KOSZALINM-501300:00:1000:00:2300:17:2000:35:1600:52:43.0000:52:53.90+00:17:045:1611.4
181GŁUCH Katarzyna 48BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-301800:00:1000:00:2300:17:2000:35:1600:52:43.3000:52:54.00+00:17:045:1611.4
182NOREK Ryszard 188SŁAWNOM-60700:00:0400:00:1800:16:5800:34:4300:52:44.3000:52:48.80+00:17:055:1611.4
183GRABOWICZ Jerzy 57TUPOT USTKAUSTKAM-70+300:00:1300:00:2400:17:1500:34:4600:52:48.4000:53:01.90+00:17:095:1611.4
184JABŁOŃSKI Tomasz 76AR SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-305300:00:0400:00:1600:16:0400:34:2400:52:48.5000:52:53.25+00:17:095:1611.4
185MACHŁAJ Sonia 158SŁAWNOK-18700:00:1300:00:2300:16:3000:34:4800:52:53.2000:53:06.60+00:17:145:1711.3
186KOŚLA Sara 122ZSP1 SŁUPSKSUCHORZEK-18800:00:0200:00:1700:16:3500:35:4400:52:54.7000:52:57.50+00:17:165:1711.3
187ROMAN Sylwia 222MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-40800:00:1400:00:2200:16:4600:34:5700:52:58.0000:53:12.10+00:17:195:1711.3
188ZAWADA Andrzej 306WYBRZEŻE OBJAZDAWODNICAM-501400:00:1200:00:2200:16:2400:35:3500:52:58.6000:53:10.85+00:17:205:1711.3
189TOPOLIŃSKI Ireneusz 323KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-305400:00:1100:00:2400:17:0900:34:5900:53:00.8000:53:12.60+00:17:225:1811.3
190WOLAŃSKI Mariusz 299KOŁOBRZEGM-501500:00:0900:00:2100:16:5700:34:5700:53:04.1000:53:13.50+00:17:255:1811.3
191KOWALCZYK Piotr 126KOSZALINM-305500:00:1100:00:2300:16:5900:35:0300:53:12.4500:53:23.95+00:17:335:1911.3
192BUKOWSKI Bartosz 14SŁAWNOM-305600:00:1700:00:2800:18:0200:35:4700:53:12.5000:53:29.60+00:17:335:1911.3
193KĘPKA Mirosław 105K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-405000:00:0600:00:2100:17:1500:35:2000:53:24.3000:53:30.90+00:17:455:2011.2
194DEREŃ Grzegorz 331K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM-405100:00:0600:00:2100:17:1400:35:1900:53:24.7000:53:30.70+00:17:465:2011.2
195ROGALSKI Roberto 220TKKF KOSZALINKOSZALINM-305700:00:2300:00:2500:17:1500:35:3200:53:29.4000:53:53.15+00:17:505:2111.2
196LAMPKOWSKI Krzysztof 145KOSZALINM-501600:00:0800:00:2200:16:1400:34:4700:53:34.2000:53:42.85+00:17:555:2111.2
197KOŁODZIEJCZYK Danuta 278PRORUNNING PROMOTIONBIESOWICEK-50200:00:1900:00:2500:17:2800:35:2400:53:35.6000:53:54.75+00:17:575:2111.2
198MICHALAK Wojciech 174MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-405200:00:0300:00:1100:17:1600:35:3600:53:42.9000:53:46.15+00:18:045:2211.2
199MALESZA-HOUSIN Joanna 163ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-40900:00:1400:00:2900:17:2800:35:1500:53:49.1000:54:03.55+00:18:105:2211.1
200LEMAŃSKA Katarzyna 148USTKAK-18900:00:1700:00:2600:17:4100:35:5800:53:53.5000:54:11.00+00:18:145:2311.1
201BOGACKA Lucyna 7TKKF KOSZALINKOSZALINK-50300:00:1300:00:2400:17:2700:35:1100:53:55.9500:54:09.10+00:18:175:2311.1
202KACZMAREK Łukasz 95WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-305800:00:2300:00:2300:17:2600:35:4900:53:59.6500:54:23.10+00:18:215:2411.1
203GOSTOMCZYK Marek 55MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-405300:00:0500:00:1800:16:1600:34:5700:54:09.4000:54:15.30+00:18:305:2511.1
204KONKEL Joanna 114MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-50400:00:1500:00:2400:17:3600:35:3300:54:11.7000:54:27.20+00:18:335:2511.1
205CYWIŃSKA Agnieszka 21MIASTKOK-181000:00:1400:00:2400:17:1600:35:3100:54:13.0500:54:27.70+00:18:345:2511.1
206MAZIEC Magdalena 167SŁAWNOK-301900:00:1500:00:2600:17:5600:36:1400:54:13.7500:54:29.25+00:18:355:2511.1
207MAZIEC Beata 166SŁAWNOK-302000:00:1500:00:2600:17:5700:36:1500:54:14.1500:54:29.30+00:18:355:2511.1
208STANIASZEK Bogusław 328TUPOT USTKAUSTKAM-60800:00:1400:00:3000:18:3000:38:2900:54:33.4000:54:47.95+00:18:545:2711
209MICHNO Joanna 175SŁAWNOK-302100:00:1000:00:2400:17:4100:35:5900:54:34.5000:54:45.45+00:18:555:2711
210NAZARKO Małgorzata 187BBL SŁUPSKSŁUPSKK-401000:00:1100:00:2500:18:3700:36:5200:54:38.9500:54:50.15+00:19:005:2711
211HOLAK Kamila 72BBL SŁUPSKSŁUPSKK-302200:00:1100:00:2500:18:3700:36:5200:54:39.0000:54:50.10+00:19:005:2711
212BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika 12GDYNIAK-401100:00:1000:00:2300:17:4300:36:2500:54:39.7000:54:50.65+00:19:015:2811
213KUBIŃSKA Beata 138NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-50500:00:1100:00:2300:17:1600:35:3500:54:43.7000:54:55.50+00:19:055:2811
214MRUGALSKI Stanisław 184MIASTKOM-501700:00:2700:00:2600:18:2800:36:3800:54:50.6500:55:18.25+00:19:125:2910.9
215JURA Kazimierz 92MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-60900:00:1600:00:2400:17:4900:36:3500:55:00.1000:55:16.30+00:19:215:3010.9
216STOJEWSKA Katarzyna 247JA_BEZ_SILNASŁAWNOK-181100:00:1100:00:2300:17:1500:36:0200:55:01.5500:55:12.75+00:19:235:3010.9
217KRÓLIKOWSKI Andrzej 133LIPKAM-501800:00:2000:00:2600:18:1100:36:3200:55:05.5500:55:26.15+00:19:275:3010.9
218BUZE Małgorzata 18KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK-401200:00:1100:00:2300:17:5700:36:2700:55:07.0000:55:18.80+00:19:285:3010.9
219KACZMAREK Marta 94SŁAWNOK-302300:00:1100:00:2300:18:0700:36:3800:55:07.3000:55:18.80+00:19:285:3010.9
220WEGNER Aneta 279USTKAK-302400:00:1500:00:2500:17:4800:36:2400:55:07.7000:55:23.50+00:19:295:3010.9
221ZYCH Dorota 313SŁAWNOK-401300:00:1100:00:2300:18:0700:36:3800:55:08.0500:55:19.05+00:19:295:3010.9
222JANKIEWICZ Helena 80MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-302500:00:0700:00:2300:17:4800:36:5000:55:08.0500:55:15.60+00:19:295:3010.9
223PAKMUR Michał 200SŁAWNOM-305900:00:1200:00:2400:17:3300:36:1900:55:09.1500:55:22.00+00:19:305:3110.9
224PUDŁO Paweł 106NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-405400:00:1700:00:2500:17:0600:35:1000:55:19.1000:55:36.80+00:19:405:3110.8
225CHRISTYNIUK Piotr 19SŁUPSKM-405500:00:1500:00:2400:17:3600:36:4700:55:35.3500:55:50.40+00:19:565:3310.8
226JARUGA Artur 320MASZKOWOM-306000:00:1300:00:2500:18:0500:36:5300:55:59.1000:56:12.15+00:20:205:3510.7
227HRANKOWSKA Monika 74SŁUPSKK-302600:00:2300:00:2600:18:5900:37:4600:56:00.5500:56:23.70+00:20:225:3610.7
228TWOREK Józef 321MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-501900:00:1400:00:2600:18:0400:36:4600:56:19.6500:56:34.55+00:20:415:3810.7
229PLATH-KOPERSKA Krystyna 211SŁAWNOK-50600:00:1900:00:2600:18:0400:36:5200:56:23.0000:56:42.65+00:20:445:3810.6
230KOPERSKI Jan 117MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-502000:00:1900:00:2600:18:0400:36:5100:56:23.2500:56:42.70+00:20:445:3810.6
231WIDAWSKI Łukasz 284DARŁOWOM-405600:00:2200:00:2600:17:5800:36:5000:56:31.7500:56:54.45+00:20:535:3910.6
232SUCHTA Monika 251GDAŃSKK-302700:00:0900:00:2200:18:0800:37:2000:57:12.6000:57:22.40+00:21:345:4310.5
233BASIAK Krystian 322JW 1223KOSZALINM-306100:00:2000:00:2500:17:0500:36:1900:57:19.1000:57:39.80+00:21:405:4310.5
234SULL Aga 252WODNICAK-401400:00:1100:00:2500:18:5000:38:2100:57:19.8000:57:31.50+00:21:415:4410.5
235DEMIDOK Mariusz 28JW 1223SŁAWNOM-405700:00:1800:00:2600:17:0700:36:2100:57:20.4500:57:38.90+00:21:415:4410.5
236KRASIŃSKI Witold 130KOSZALINM-405800:00:1900:00:2500:17:0000:36:0500:57:20.8000:57:39.80+00:21:425:4410.5
237KACZMAREK Agnieszka 96KOSZALINK-401500:00:2200:00:2600:18:5200:38:1100:57:27.5000:57:49.80+00:21:485:4410.4
238MARCZAK Andrzej 330ŻELKOWOM-502100:00:0900:00:2300:18:4800:38:0600:57:37.4000:57:46.75+00:21:585:4510.4
239CZECH Roman 23KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-601000:00:2300:00:2600:19:0700:38:2900:57:46.2000:58:10.10+00:22:075:4610.4
240WOŹNIAK Dariusz 300WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOM-405900:00:0600:00:1800:18:0100:37:2100:57:52.6500:57:58.65+00:22:145:4710.4
241SZKATULSKI Tomasz 259RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-182700:00:2000:00:2800:18:3100:38:3500:57:59.4000:58:20.20+00:22:205:4810.3
242RASZPLA Ilona 215CIOTECZKI.PLKOSZALINK-401600:00:2000:00:2600:19:3300:39:0000:58:03.6500:58:24.05+00:22:255:4810.3
243BRESZKA Paweł 10DARŁOWODARŁOWOM-406000:00:2000:00:2700:19:2100:39:0300:58:04.1500:58:24.85+00:22:255:4810.3
244MIECZKOWSKA Małgorzata 176ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-302800:00:2200:00:2600:19:0500:38:2900:58:05.4000:58:27.45+00:22:265:4810.3
245WIKTOROWICZ Małgorzata 289CIOTECZKI.PLKOSZALINK-401700:00:2000:00:2600:19:3300:39:0100:58:06.9000:58:27.50+00:22:285:4810.3
246PACAN Bartosz 199ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-306200:00:2200:00:2700:19:2100:39:0300:58:10.8500:58:33.40+00:22:325:4910.3
247KLEJDYSZ Beata 109SŁUPSKSŁUPSKK-401800:00:0700:00:2100:18:2900:38:2700:58:16.1000:58:23.80+00:22:375:4910.3
248BALCERZAK Bogdan 4ZSM DARŁOWODARŁOWOM-502200:00:2100:00:2600:19:1200:38:5100:58:30.7000:58:51.75+00:22:525:5110.3
249BARTKOWSKI Ryszard 5KOWARYM-601100:00:1700:00:2600:17:4000:38:0100:58:33.5500:58:50.65+00:22:555:5110.2
250KONARSKA Joanna 110OSTROWIECK-181200:00:1600:00:2500:19:1100:39:0900:58:42.2000:58:58.70+00:23:035:5210.2
251KONARSKA Monika 111OSTROWIECK-181300:00:1600:00:2600:19:1100:39:0900:58:42.6000:58:59.10+00:23:045:5210.2
252ŁAKOMSKI Janusz 157SŁUPSKM-601200:00:1800:00:2800:19:3400:39:3200:58:47.6500:59:05.95+00:23:095:5210.2
253KOROLCZUK Karolina 120SŁAWNOK-302900:00:1400:00:2500:19:1100:39:2400:58:48.4000:59:02.40+00:23:095:5210.2
254MODLISZEWSKA-BAJTEK Joanna 181BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIESŁAWNOK-303000:00:1200:00:2900:19:1300:39:2600:58:50.4500:59:02.45+00:23:115:5310.2
255GÓRNIAK Stanisław 56SŁUPSKM-502300:00:0900:00:2500:19:0500:38:5900:58:58.7000:59:08.40+00:23:205:5310.2
256ŚWIEBODA Alicja 266SŁAWNOK-303100:00:1300:00:2500:19:3100:39:1700:58:58.9000:59:12.85+00:23:205:5310.2
257MAJ Agnieszka 159SŁAWNOK-303200:00:1700:00:2600:19:3000:39:3400:59:23.4500:59:41.40+00:23:445:5610.1
258MARCZAK Małgorzata 165AMATORŻELKOWOK-50700:00:0500:00:2000:18:5100:39:0900:59:31.0500:59:36.80+00:23:525:5710.1
259ORDAK Iwona 195STARY JAROSŁAWK-303300:00:2100:00:2700:19:2000:39:0300:59:38.0000:59:59.80+00:23:595:5710.1
260BUKOWSKI Adam 15SŁAWNOM-406100:00:1900:00:2800:19:3200:39:2600:59:51.3001:00:10.45+00:24:125:5910
261TKACZ-KRĄŻKO Ewa 271SŁAWNOK-181400:00:1700:00:2500:19:2100:39:2800:59:53.3001:00:10.30+00:24:145:5910
262KUBIAK Paweł 137DĘBNICA KASZUBSKAM-306300:00:2400:00:2600:19:0700:39:5401:01:06.7001:01:31.35+00:25:286:069.8
263HELLER Zdzisław 67NIEZRZESZONYKOSZALINM-601300:00:2100:00:2600:19:0100:39:3201:01:19.4001:01:41.00+00:25:406:089.8
264HNATOWSKI Artur 71SZYBKIE STOPYKOSZALINM-406200:00:2300:00:2600:19:1200:40:0201:01:41.0501:02:04.35+00:26:026:109.7
265BONISŁAWSKA Małgorzata 319ZUZA&ZOSIASŁAWNOK-303400:00:2100:00:2600:19:2600:40:0101:01:45.4001:02:07.30+00:26:066:109.7
266KOWALCZYK Justyna 127W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-303500:00:1600:00:2600:19:3600:40:3601:02:08.0001:02:24.70+00:26:296:129.7
267WIECZOREK Jacek 285SŁAWNOM-306400:00:2300:00:2700:18:5200:39:4501:04:12.2001:04:36.15+00:28:336:259.3
268BRZEZIŃSKI Łukasz 13BIAŁOGARDM-182800:00:1900:00:2700:19:4200:42:0701:04:29.2501:04:48.75+00:28:506:269.3
269MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 183SŁUPSKK-303600:00:2400:00:2500:19:5900:41:2601:05:38.8001:06:03.00+00:30:006:339.1
270SŁOMSKI Zenon 240KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-70+400:00:2000:00:2800:18:5300:40:1801:05:42.9001:06:03.60+00:30:046:349.1
271STASZYŃSKA Marianna 8BTC ORZEŁBIAŁOGARDK-60200:00:1800:00:2800:21:2900:43:3501:05:47.8001:06:06.65+00:30:096:349.1
272WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 280GRZYBOWOK-401900:00:1700:00:2600:20:0600:44:0201:06:26.2501:06:44.20+00:30:476:389
273SZMIGIERO Agnieszka 260W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-402000:00:1600:00:2600:20:4500:44:0301:09:04.1501:09:20.15+00:33:256:548.7
274LASKA Hanna 147SŁAWNOK-181500:00:1500:00:2700:20:5800:44:2701:09:05.2501:09:20.40+00:33:266:548.7
275KABACIŃSKI Bronisław 93TUPOT USTKAUSTKAM-70+500:00:2100:00:3100:23:5700:48:2301:13:27.7001:13:49.60+00:37:497:208.2
276KRAWCZUK-KIEŁB Anna 132ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-402100:00:2100:00:2800:24:0100:49:0901:14:44.0001:15:05.90+00:39:057:288
277JAROCKI Tomasz 85GDYNIAM-502400:00:2500:00:2700:24:1800:49:2701:15:00.1001:15:25.15+00:39:217:308
278JAROCKI Jarosław 86GDYNIAM-182900:00:2500:00:2700:24:1800:49:2801:15:00.1001:15:25.45+00:39:217:308
279JAROCKA Małgorzata 84GDYNIAK-181600:00:2500:00:2700:24:1800:49:2701:15:00.2501:15:25.50+00:39:217:308
280SOLAK Halina 241ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-60300:00:2300:00:2900:24:4400:51:0301:17:44.7501:18:08.25+00:42:067:467.7
ZBYSZYŃSKA Joanna 307WRZEŚNICAK-18DNF00:00:25 DNF00:20:41 DNF DNF DNF DNF--
RUBACHA Agata 226SŁAWNOK-18DNF00:00:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRYBA Marcin 60AŚNAEBAEMSŁUPSKM-30DNF00:00:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 283 wynik(ów)