Organizator : | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie |
Data : | 2017-05-13 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 329 |
Wystartowało : | 283 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 280 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Finish_All 0.07km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHALAK Wojciech | 174 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:03 | 00:00:11 | |
2 | WILCZEWSKI Krzysztof | 290 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | TYCHOWO | M-30 | 00:00:04 | 00:00:13 | |
3 | POLAK Szymon | 213 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:00:14 | |
4 | KULCZYK Jerzy | 332 | TYCHOWO | M-50 | 00:00:03 | 00:00:14 | ||
5 | GUZOWSKI Dariusz | 63 | CARTY PETFOOD TRZEBIELINO/ TALEX BORZYTUCHOM | CETYŃ | M-40 | 00:00:03 | 00:00:14 | |
6 | RYGIELSKI Arkadiusz | 231 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-18 | 00:00:04 | 00:00:14 | |
7 | WILCZEWSKI Mariusz | 291 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWSKO | M-30 | 00:00:04 | 00:00:14 | |
8 | PAPROCKA Ewelina | 202 | GKS TĘCZA | OBLIWICE | K-30 | 00:00:02 | 00:00:15 | |
9 | ORZECHOWSKI Kamil | 196 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN/RADOM | M-18 | 00:00:02 | 00:00:15 | |
10 | KRYCZKA Stanisław | 136 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:02 | 00:00:15 | |
11 | ANTOSIK Grzegorz | 35 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M-40 | 00:00:03 | 00:00:15 | |
12 | JAKUBEK Patryk | 77 | ULKS TALEX BORZYTUCHOM | BYTÓW | M-18 | 00:00:03 | 00:00:15 | |
13 | HERMAN Arkadiusz | 69 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:03 | 00:00:15 | ||
14 | WENT Jakub | 281 | ŁEBA | M-30 | 00:00:03 | 00:00:15 | ||
15 | KURKUL Przemysław | 144 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | M-18 | 00:00:04 | 00:00:15 | |
16 | WITKIEWICZ Eryk | 296 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:04 | 00:00:15 | ||
17 | SZYMAJDA Grzegorz | 316 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:04 | 00:00:15 | |
18 | KRUKOWSKI Błażej | 134 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-30 | 00:00:05 | 00:00:15 | |
19 | GŁOMBIOWSKA Zuzanna | 46 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | K-18 | 00:00:02 | 00:00:16 | |
20 | GARSKI Kryspin | 41 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | 00:00:03 | 00:00:16 | |
21 | PANCEWICZ Piotr | 201 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-30 | 00:00:03 | 00:00:16 | |
22 | ROSIAK Damian | 223 | SŁAWNO | M-18 | 00:00:03 | 00:00:16 | ||
23 | ZWOLIŃSKI Jan | 312 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | 00:00:03 | 00:00:16 | |
24 | CHUDY Henryk | 20 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M-60 | 00:00:04 | 00:00:16 | |
25 | DURMAN Dawid | 32 | DARŁOWO | M-18 | 00:00:04 | 00:00:16 | ||
26 | KAJDZIK Adrian | 97 | BARKA JAROSŁAWIEC | JAROSŁAW | M-18 | 00:00:04 | 00:00:16 | |
27 | KOZŁOWSKI Adrian | 129 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-18 | 00:00:04 | 00:00:16 | |
28 | STENCEL Maciej | 245 | DRUTEX BYTÓW | CZARNA DĄBRÓWKA | M-30 | 00:00:04 | 00:00:16 | |
29 | JABŁOŃSKI Tomasz | 76 | AR SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M-30 | 00:00:04 | 00:00:16 | |
30 | NAGÓREK Krzysztof | 185 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M-60 | 00:00:05 | 00:00:16 | |
31 | SZAMREJ Wojciech | 256 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:07 | 00:00:16 | ||
32 | KOŚLA Sara | 122 | ZSP1 SŁUPSK | SUCHORZE | K-18 | 00:00:02 | 00:00:17 | |
33 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 54 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:03 | 00:00:17 | ||
34 | MANIKOWSKI Przemysław | 164 | DRUTEX BYTÓW | BORZYTUCHOM | M-30 | 00:00:03 | 00:00:17 | |
35 | MORAWSKI Janusz | 182 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:03 | 00:00:17 | ||
36 | TELESIEWICZ Henryk | 269 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-70+ | 00:00:03 | 00:00:17 | |
37 | GOLIŃSKI Łukasz | 50 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-30 | 00:00:04 | 00:00:17 | |
38 | KAMELSKI Piotr | 98 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:04 | 00:00:17 | |
39 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 180 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:04 | 00:00:17 | ||
40 | RODZIŃSKI Damian | 219 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-30 | 00:00:04 | 00:00:17 | |
41 | ZIELENIEWICZ Weronika | 310 | SŁAWNO | K-18 | 00:00:04 | 00:00:17 | ||
42 | WITKIEWICZ Magda | 295 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | K-30 | 00:00:04 | 00:00:17 | |
43 | BRESZKA Tomek | 11 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M-30 | 00:00:05 | 00:00:17 | |
44 | ŁAGUTKO Kamila | 154 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | K-30 | 00:00:05 | 00:00:17 | |
45 | MERDA Piotr | 171 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-30 | 00:00:05 | 00:00:17 | |
46 | OLESZEK Jerzy | 194 | GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAM | GRABNO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:17 | |
47 | SAJKO Bartosz | 232 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M-30 | 00:00:05 | 00:00:17 | |
48 | WÓJCIK Damian | 302 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:17 | |
49 | HARBUTIAK Monika | 66 | ŻYJ Z ENERGIĄ | CISOWO | K-18 | 00:00:06 | 00:00:17 | |
50 | JANKIEWICZ Tomasz | 79 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:06 | 00:00:17 | |
51 | KASPERSKI Dariusz | 102 | BYDLINO | M-40 | 00:00:06 | 00:00:17 | ||
52 | MERDA Katarzyna | 170 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K-30 | 00:00:06 | 00:00:17 | |
53 | RUTKOWSKI Ryszard | 228 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M-50 | 00:00:06 | 00:00:17 | |
54 | HØYUM Per Arvid | 73 | VIKING LONG RUNNER | BERGEN | M-18 | 00:00:07 | 00:00:17 | |
55 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 204 | POZNAŃ | M-30 | 00:00:07 | 00:00:17 | ||
56 | NOREK Ryszard | 188 | SŁAWNO | M-60 | 00:00:04 | 00:00:18 | ||
57 | SZCZĘSNY Piotr | 258 | LKB IM.BRACI PETK | ŁEBA | M-40 | 00:00:04 | 00:00:18 | |
58 | CZAJA Andrzej | 22 | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK | ŁĘCZYCE | M-50 | 00:00:05 | 00:00:18 | |
59 | MAZUR Emiliusz | 168 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:18 | |
60 | GOSTOMCZYK Marek | 55 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:18 | |
61 | TOMCZAK Dominik | 273 | CSMW | SŁUPSK | M-40 | 00:00:06 | 00:00:18 | |
62 | WOŹNIAK Dariusz | 300 | WWW.LIMO300C.COM | SŁAWNO | M-40 | 00:00:06 | 00:00:18 | |
63 | ŁAKOMSKA Wanda | 155 | SŁUPSK | K-60 | 00:00:14 | 00:00:18 | ||
64 | KONKEL Agnieszka | 115 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:05 | 00:00:19 | ||
65 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 2 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M-40 | 00:00:06 | 00:00:19 | |
66 | MAJCHRZAK Łukasz | 160 | CPSP USTKA | USTKA | M-18 | 00:00:06 | 00:00:19 | |
67 | MAJCHRZAK Dariusz | 161 | CPSP USTKA | USTKA | M-50 | 00:00:06 | 00:00:19 | |
68 | PROTASEWICZ Andrzej | 214 | SŁAWNO | M-40 | 00:00:07 | 00:00:19 | ||
69 | RUTKOWSKI Artur | 229 | RUTKOWSKI TEAM | KOSZALIN | M-18 | 00:00:07 | 00:00:19 | |
70 | SIEMIĄTKOWSKI Robert | 234 | DROGERIE JASMIN DARŁOWO | DARŁOWO | M-30 | 00:00:07 | 00:00:19 | |
71 | JAROSZ Dariusz | 87 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-40 | 00:00:08 | 00:00:19 | |
72 | KUŁAKOWSKI Dawid | 141 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:00:19 | |
73 | ZARZYCKI Dariusz | 305 | USTKA | M-30 | 00:00:08 | 00:00:19 | ||
74 | PIETRZAK Kamil | 207 | ACTIVE MALBORK | SŁUPSK | M-30 | 00:00:09 | 00:00:19 | |
75 | SZABLA Ewelina | 255 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:00:19 | ||
76 | WILKOWSKI Krzysztof | 293 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:09 | 00:00:19 | ||
77 | JĘDRASZCZYK Marek | 89 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:10 | 00:00:19 | ||
78 | SPALIK Mariusz | 242 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:10 | 00:00:19 | |
79 | STORCZYK-RAK Agnieszka | 249 | SZCZECINEK | K-30 | 00:00:10 | 00:00:19 | ||
80 | STOJEWSKI Jarosław | 248 | JA_BEZ_SILNA | SŁAWNO | M-30 | 00:00:12 | 00:00:19 | |
81 | MARCZAK Małgorzata | 165 | AMATOR | ŻELKOWO | K-50 | 00:00:05 | 00:00:20 | |
82 | NOWACZYK Christian | 189 | BOBOLIN | M-18 | 00:00:06 | 00:00:20 | ||
83 | GORCZYŃSKI Sebastian | 53 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-30 | 00:00:07 | 00:00:20 | |
84 | SKOPP Sebastian | 237 | SŁUPSK | M-18 | 00:00:07 | 00:00:20 | ||
85 | MAZUR Bartosz | 64 | SŁAWNO | M-18 | 00:00:08 | 00:00:20 | ||
86 | IWANIEC Dariusz | 75 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:00:08 | 00:00:20 | |
87 | ŁAKOMSKI Wojciech | 156 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:08 | 00:00:20 | ||
88 | LUPKE Marcin | 152 | STUDIO13DARLOWO | RUSKO | M-18 | 00:00:08 | 00:00:20 | |
89 | SKOWYRSKI Janusz | 238 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M-50 | 00:00:08 | 00:00:20 | |
90 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 58 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:09 | 00:00:20 | ||
91 | SPALIK Michał | 243 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-18 | 00:00:09 | 00:00:20 | |
92 | DUDZIAK Piotr | 31 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:00:20 | |
93 | BURKIET Marek | 17 | JW 1223 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | |
94 | GAWRON Piotr | 43 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | |
95 | KAŃDUŁA Mariusz | 100 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | |
96 | LASKA Agnieszka | 146 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | |
97 | RÓG Bartosz | 224 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-30 | 00:00:10 | 00:00:20 | |
98 | PENDRAK Kamil | 205 | SZCZECIN | M-18 | 00:00:11 | 00:00:20 | ||
99 | KĘPKA Mirosław | 105 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:06 | 00:00:21 | |
100 | WILIŃSKI Marek | 292 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-50 | 00:00:06 | 00:00:21 | |
101 | DEREŃ Grzegorz | 331 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:06 | 00:00:21 | |
102 | WALTER Przemysław | 277 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:06 | 00:00:21 | |
103 | DOMITRZ Katarzyna | 30 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | K-30 | 00:00:07 | 00:00:21 | |
104 | JĘDRASZKO Magda | 90 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K-30 | 00:00:07 | 00:00:21 | |
105 | KLEJDYSZ Beata | 109 | SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 00:00:07 | 00:00:21 | |
106 | SIWEK Jarek | 235 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M-40 | 00:00:07 | 00:00:21 | |
107 | BIERNAT Marcin | 318 | SŁAWNO | M-18 | 00:00:07 | 00:00:21 | ||
108 | KONCEWICZ Aneta | 112 | GDYNIA | K-18 | 00:00:08 | 00:00:21 | ||
109 | WYGANOWSKI Andrzej | 303 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M-70+ | 00:00:08 | 00:00:21 | |
110 | OSIŃSKA Anna | 197 | ACTIVE MALBORK | SŁUPSK | K-18 | 00:00:09 | 00:00:21 | |
111 | RASZPLA Radosław | 216 | BBL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:00:21 | |
112 | WÓJCICKI Grzegorz | 301 | 1983. | SŁAWNO | M-30 | 00:00:09 | 00:00:21 | |
113 | WOLAŃSKI Mariusz | 299 | KOŁOBRZEG | M-50 | 00:00:09 | 00:00:21 | ||
114 | KUBIŃSKI Rafał | 139 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-50 | 00:00:10 | 00:00:21 | |
115 | MIKINKA Magdalena | 177 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:11 | 00:00:21 | ||
116 | SULL Kacper | 253 | WODNICA | M-18 | 00:00:11 | 00:00:21 | ||
117 | JANKOWSKI Grzegorz | 81 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | 00:00:12 | 00:00:21 | |
118 | KARAŚ Radosław | 329 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-30 | 00:00:13 | 00:00:21 | |
119 | GRZEGORCZYK Piotr | 61 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:14 | 00:00:21 | ||
120 | KURCZYK Zbigniew | 143 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:07 | 00:00:22 | |
121 | MICERSKI Tomasz | 173 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:00:22 | |
122 | LAMPKOWSKI Krzysztof | 145 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:08 | 00:00:22 | ||
123 | SUCHTA Monika | 251 | GDAŃSK | K-30 | 00:00:09 | 00:00:22 | ||
124 | WALIŃSKA Agnieszka | 276 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 00:00:09 | 00:00:22 | |
125 | ZDROWIECKI Artur | 309 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:12 | 00:00:22 | ||
126 | ZAWADA Andrzej | 306 | WYBRZEŻE OBJAZDA | WODNICA | M-50 | 00:00:12 | 00:00:22 | |
127 | DOMASZK Zbigniew | 29 | BYTÓW | M-40 | 00:00:13 | 00:00:22 | ||
128 | JANKOWSKI Sławomir | 82 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-18 | 00:00:13 | 00:00:22 | |
129 | GAWEŁ Zbigniew | 42 | SŁUPSK | SŁUPSK | M-60 | 00:00:14 | 00:00:22 | |
130 | ROMAN Sylwia | 222 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-40 | 00:00:14 | 00:00:22 | |
131 | JAŚNIEWSKI Mariusz | 88 | NIEZRZESZONY | SŁUPSK | M-40 | 00:00:15 | 00:00:22 | |
132 | WITKOWSKI Krzysztof | 298 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-50 | 00:00:18 | 00:00:22 | |
133 | KORAB Szymon | 118 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-30 | 00:00:19 | 00:00:22 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
RUBACHA Agata | 226 | SŁAWNO | K-18 | DNF | 00:00:22 DNF | |||
135 | JANKIEWICZ Helena | 80 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | K-30 | 00:00:07 | 00:00:23 | |
136 | MIZERA Agnieszka | 179 | BYLEDOBIEC ANIN | LĘDOWO OSIEDLE | K-40 | 00:00:09 | 00:00:23 | |
137 | MARCZAK Andrzej | 330 | ŻELKOWO | M-50 | 00:00:09 | 00:00:23 | ||
138 | BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA Monika | 12 | GDYNIA | K-40 | 00:00:10 | 00:00:23 | ||
139 | GŁUCH Katarzyna | 48 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | K-30 | 00:00:10 | 00:00:23 | |
140 | MEGIER Wojtek | 169 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:10 | 00:00:23 | ||
141 | BUZE Małgorzata | 18 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWNO | K-40 | 00:00:11 | 00:00:23 | |
142 | KACZMAREK Marta | 94 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:11 | 00:00:23 | ||
143 | KOWALCZYK Piotr | 126 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:11 | 00:00:23 | ||
144 | KUBIŃSKA Beata | 138 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 00:00:11 | 00:00:23 | |
145 | STOJEWSKA Katarzyna | 247 | JA_BEZ_SILNA | SŁAWNO | K-18 | 00:00:11 | 00:00:23 | |
146 | TESKA Bartosz | 270 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:00:23 | |
147 | ZYCH Dorota | 313 | SŁAWNO | K-40 | 00:00:11 | 00:00:23 | ||
148 | ANTOSIK Grażyna | 3 | KS OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-30 | 00:00:12 | 00:00:23 | |
149 | KONIECZNA Anka | 113 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:12 | 00:00:23 | |
150 | STĘPNIEWSKI Marcin | 246 | MARKOS RUNNING TEAM | SIEMIANICE | M-40 | 00:00:12 | 00:00:23 | |
151 | SZYMAŃSKI Tomasz | 264 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:12 | 00:00:23 | ||
152 | MARIAK Adrian | 326 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:12 | 00:00:23 | ||
153 | SZCZEPANIAK Jacek | 257 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-50 | 00:00:12 | 00:00:23 | |
154 | GAWRYŚ Marcin | 44 | MAMY TO ! | GDYNIA | M-30 | 00:00:13 | 00:00:23 | |
155 | MACHŁAJ Sonia | 158 | SŁAWNO | K-18 | 00:00:13 | 00:00:23 | ||
156 | PŁAZA Ryszard | 212 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:13 | 00:00:23 | |
157 | TOMCZAK Mikołaj | 272 | KĘPNO | M-30 | 00:00:13 | 00:00:23 | ||
158 | DWULIT Dominik | 33 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-18 | 00:00:15 | 00:00:23 | |
159 | KOWAL Zbigniew | 125 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:15 | 00:00:23 | |
160 | ADAMELAK Krzysztof | 1 | GRUPA LOTNICZA DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:16 | 00:00:23 | |
161 | WIERZBICKI Sylwester | 288 | DARŁOWO | M-30 | 00:00:16 | 00:00:23 | ||
162 | METERA Piotr | 172 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-30 | 00:00:16 | 00:00:23 | |
163 | GŁOWACZ Mariusz | 47 | M&S WIĘCEJ NIŻ OKNA | SŁUPSK | M-30 | 00:00:17 | 00:00:23 | |
164 | SZMIGIERO Sebastian | 261 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-40 | 00:00:17 | 00:00:23 | |
165 | JAKUBOWSKI Krystian | 78 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M-30 | 00:00:18 | 00:00:23 | |
166 | KACZMAREK Łukasz | 95 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:23 | 00:00:23 | |
167 | MISZCZYK Jan | 178 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSIERZEWO | M-18 | 00:00:24 | 00:00:23 | |
168 | MICHNO Joanna | 175 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:10 | 00:00:24 | ||
169 | HRYHOROWICZ Joanna | 45 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-30 | 00:00:11 | 00:00:24 | |
170 | TOPOLIŃSKI Ireneusz | 323 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | M-30 | 00:00:11 | 00:00:24 | |
171 | PIĘTKO Joanna | 208 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:12 | 00:00:24 | ||
172 | PAKMUR Michał | 200 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:12 | 00:00:24 | ||
173 | BIERNAT Krzysztof | 317 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-30 | 00:00:12 | 00:00:24 | |
174 | DĄBROWSKA Alicja | 27 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K-50 | 00:00:13 | 00:00:24 | |
175 | BOGACKA Lucyna | 7 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K-50 | 00:00:13 | 00:00:24 | |
176 | GRABOWICZ Jerzy | 57 | TUPOT USTKA | USTKA | M-70+ | 00:00:13 | 00:00:24 | |
177 | KOTARA-PAŁKA Małgorzata | 123 | KOSZALIN | K-30 | 00:00:13 | 00:00:24 | ||
178 | WICENS Jacek | 283 | BOLESZEWO | BOLESZEWO | M-30 | 00:00:13 | 00:00:24 | |
179 | WIELGAT Łukasz | 286 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M-30 | 00:00:13 | 00:00:24 | |
180 | CYWIŃSKA Agnieszka | 21 | MIASTKO | K-18 | 00:00:14 | 00:00:24 | ||
181 | KUKIEŁA Tomasz | 140 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:14 | 00:00:24 | ||
182 | DUDEK Bartłomiej | 308 | KB BRYZA POSTOMINO | STARY KRAKÓW | M-40 | 00:00:14 | 00:00:24 | |
183 | CHRISTYNIUK Piotr | 19 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:15 | 00:00:24 | ||
184 | KAZUSEK Jan | 104 | 'BRYZA' POSTOMINO | SŁAWNO | M-60 | 00:00:15 | 00:00:24 | |
185 | KONKEL Joanna | 114 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-50 | 00:00:15 | 00:00:24 | |
186 | JURA Kazimierz | 92 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-60 | 00:00:16 | 00:00:24 | |
187 | KOWAL Wiktoria | 124 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-18 | 00:00:16 | 00:00:24 | |
188 | DWULIT Jakub | 34 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-18 | 00:00:17 | 00:00:24 | |
GRYBA Marcin | 60 | AŚNAEBAEM | SŁUPSK | M-30 | DNF | 00:00:24 DNF | ||
190 | GÓRNIAK Stanisław | 56 | SŁUPSK | M-50 | 00:00:09 | 00:00:25 | ||
191 | HOLAK Kamila | 72 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-30 | 00:00:11 | 00:00:25 | |
192 | NAZARKO Małgorzata | 187 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-40 | 00:00:11 | 00:00:25 | |
193 | SULL Aga | 252 | WODNICA | K-40 | 00:00:11 | 00:00:25 | ||
194 | GARSKA Joanna | 40 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-40 | 00:00:13 | 00:00:25 | |
195 | ŚWIEBODA Alicja | 266 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:13 | 00:00:25 | ||
196 | JARUGA Artur | 320 | MASZKOWO | M-30 | 00:00:13 | 00:00:25 | ||
197 | WITENBERG Zbigniew | 294 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:13 | 00:00:25 | ||
198 | KOROLCZUK Karolina | 120 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:14 | 00:00:25 | ||
199 | WIATRZYK Krzysztof | 282 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:14 | 00:00:25 | |
199 | SKIERKA Grzegorz | 236 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | KWASOWO | M-30 | 00:00:14 | 00:00:25 | |
201 | KONKEL Łukasz | 116 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:15 | 00:00:25 | ||
202 | ŻYLICZ Paweł | 314 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-18 | 00:00:15 | 00:00:25 | |
203 | WEGNER Aneta | 279 | USTKA | K-30 | 00:00:15 | 00:00:25 | ||
204 | KONARSKA Joanna | 110 | OSTROWIEC | K-18 | 00:00:16 | 00:00:25 | ||
205 | GAFFKE Krzysztof | 38 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-30 | 00:00:17 | 00:00:25 | |
206 | PUDŁO Paweł | 106 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:17 | 00:00:25 | |
207 | STRZELECKI Zbigniew | 250 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-60 | 00:00:17 | 00:00:25 | |
208 | TKACZ-KRĄŻKO Ewa | 271 | SŁAWNO | K-18 | 00:00:17 | 00:00:25 | ||
209 | KRUSZYŃSKI Stanisław | 135 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-50 | 00:00:18 | 00:00:25 | |
210 | JĘDRUSZCZAK Izabela | 91 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:19 | 00:00:25 | ||
211 | KRASIŃSKI Witold | 130 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:19 | 00:00:25 | ||
212 | ŁABEJSZA Łukasz | 153 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M-30 | 00:00:19 | 00:00:25 | |
213 | KOŁODZIEJCZYK Danuta | 278 | PRORUNNING PROMOTION | BIESOWICE | K-50 | 00:00:19 | 00:00:25 | |
214 | BASIAK Krystian | 322 | JW 1223 | KOSZALIN | M-30 | 00:00:20 | 00:00:25 | |
215 | LIGOCKA Aneta | 149 | SZCZECIN | K-40 | 00:00:20 | 00:00:25 | ||
216 | TOMCZYK Mateusz | 274 | SŁAWNO | M-18 | 00:00:21 | 00:00:25 | ||
217 | ROGALSKI Roberto | 220 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-30 | 00:00:23 | 00:00:25 | |
218 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 183 | SŁUPSK | K-30 | 00:00:24 | 00:00:25 | ||
219 | ZIOMKO Rafał | 327 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:24 | 00:00:25 | ||
ZBYSZYŃSKA Joanna | 307 | WRZEŚNICA | K-18 | DNF | 00:00:25 DNF | |||
221 | TWOREK Józef | 321 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-50 | 00:00:14 | 00:00:26 | |
222 | MAZIEC Beata | 166 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:15 | 00:00:26 | ||
223 | MAZIEC Magdalena | 167 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:15 | 00:00:26 | ||
224 | KONARSKA Monika | 111 | OSTROWIEC | K-18 | 00:00:16 | 00:00:26 | ||
225 | KOWALCZYK Justyna | 127 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-30 | 00:00:16 | 00:00:26 | |
226 | SZMIGIERO Agnieszka | 260 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K-40 | 00:00:16 | 00:00:26 | |
227 | BARTKOWSKI Ryszard | 5 | KOWARY | M-60 | 00:00:17 | 00:00:26 | ||
228 | BURDA Sebastian | 16 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-30 | 00:00:17 | 00:00:26 | |
229 | JAŃCZYK Krzysztof | 83 | SŁUPSK | M-30 | 00:00:17 | 00:00:26 | ||
230 | LEMAŃSKA Katarzyna | 148 | USTKA | K-18 | 00:00:17 | 00:00:26 | ||
231 | MAJ Agnieszka | 159 | SŁAWNO | K-30 | 00:00:17 | 00:00:26 | ||
232 | WENCŁAW-JUSZCZAK Marta | 280 | GRZYBOWO | K-40 | 00:00:17 | 00:00:26 | ||
233 | GAJEK Artur | 39 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | 00:00:18 | 00:00:26 | |
234 | DEMIDOK Mariusz | 28 | JW 1223 | SŁAWNO | M-40 | 00:00:18 | 00:00:26 | |
235 | KOPERSKI Jan | 117 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-50 | 00:00:19 | 00:00:26 | |
236 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 193 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M-60 | 00:00:19 | 00:00:26 | |
237 | PLATH-KOPERSKA Krystyna | 211 | SŁAWNO | K-50 | 00:00:19 | 00:00:26 | ||
238 | KRÓLIKOWSKI Andrzej | 133 | LIPKA | M-50 | 00:00:20 | 00:00:26 | ||
239 | RASZPLA Ilona | 215 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-40 | 00:00:20 | 00:00:26 | |
240 | WIKTOROWICZ Małgorzata | 289 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K-40 | 00:00:20 | 00:00:26 | |
241 | WITKOWSKI Dawid | 297 | SŁAWNO | M-18 | 00:00:20 | 00:00:26 | ||
242 | BALCERZAK Bogdan | 4 | ZSM DARŁOWO | DARŁOWO | M-50 | 00:00:21 | 00:00:26 | |
243 | HELLER Zdzisław | 67 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M-60 | 00:00:21 | 00:00:26 | |
244 | BONISŁAWSKA Małgorzata | 319 | ZUZA&ZOSIA | SŁAWNO | K-30 | 00:00:21 | 00:00:26 | |
245 | KACZMAREK Agnieszka | 96 | KOSZALIN | K-40 | 00:00:22 | 00:00:26 | ||
246 | KAZIMIERCZAK Leszek | 103 | CSSP KOSZALIN | NIEKŁONICE | M-30 | 00:00:22 | 00:00:26 | |
247 | KRAWCZUK Szymon | 131 | GEPARD GLEŹNOWO | GLEŹNOWO | M-30 | 00:00:22 | 00:00:26 | |
248 | MIECZKOWSKA Małgorzata | 176 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | K-30 | 00:00:22 | 00:00:26 | |
249 | ŚWIETLIK Tomasz | 267 | KOSZALIN | M-50 | 00:00:22 | 00:00:26 | ||
250 | WIDAWSKI Łukasz | 284 | DARŁOWO | M-40 | 00:00:22 | 00:00:26 | ||
251 | CZECH Roman | 23 | KB GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M-60 | 00:00:23 | 00:00:26 | |
252 | HRANKOWSKA Monika | 74 | SŁUPSK | K-30 | 00:00:23 | 00:00:26 | ||
253 | HNATOWSKI Artur | 71 | SZYBKIE STOPY | KOSZALIN | M-40 | 00:00:23 | 00:00:26 | |
254 | KUBIAK Paweł | 137 | DĘBNICA KASZUBSKA | M-30 | 00:00:24 | 00:00:26 | ||
255 | FELSKI Łukasz | 36 | LEGIA WARSZAWA | TORUN KOSZALIN | M-30 | 00:00:25 | 00:00:26 | |
256 | MRUGALSKI Stanisław | 184 | MIASTKO | M-50 | 00:00:27 | 00:00:26 | ||
257 | LASKA Hanna | 147 | SŁAWNO | K-18 | 00:00:15 | 00:00:27 | ||
258 | KANIOWSKI Jacek | 99 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M-40 | 00:00:16 | 00:00:27 | |
259 | GOŁUŃSKI Dawid | 52 | MIASTKO | M-30 | 00:00:18 | 00:00:27 | ||
260 | GOŁUŃSKA Renata | 51 | MIASTKO | K-30 | 00:00:18 | 00:00:27 | ||
261 | BRZEZIŃSKI Łukasz | 13 | BIAŁOGARD | M-18 | 00:00:19 | 00:00:27 | ||
262 | BRESZKA Paweł | 10 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:20 | 00:00:27 | |
263 | ORDAK Iwona | 195 | STARY JAROSŁAW | K-30 | 00:00:21 | 00:00:27 | ||
264 | PACAN Bartosz | 199 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-30 | 00:00:22 | 00:00:27 | |
265 | GREBIENIK Andrzej | 59 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:23 | 00:00:27 | ||
266 | WIECZOREK Jacek | 285 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:23 | 00:00:27 | ||
267 | JAROCKI Jarosław | 86 | GDYNIA | M-18 | 00:00:25 | 00:00:27 | ||
267 | JAROCKI Tomasz | 85 | GDYNIA | M-50 | 00:00:25 | 00:00:27 | ||
269 | JAROCKA Małgorzata | 84 | GDYNIA | K-18 | 00:00:25 | 00:00:27 | ||
270 | ROBAK Grzegorz | 218 | USTKA | M-30 | 00:00:25 | 00:00:27 | ||
271 | BUKOWSKI Bartosz | 14 | SŁAWNO | M-30 | 00:00:17 | 00:00:28 | ||
272 | STASZYŃSKA Marianna | 8 | BTC ORZEŁ | BIAŁOGARD | K-60 | 00:00:18 | 00:00:28 | |
273 | ŁAKOMSKI Janusz | 157 | SŁUPSK | M-60 | 00:00:18 | 00:00:28 | ||
274 | BUKOWSKI Adam | 15 | SŁAWNO | M-40 | 00:00:19 | 00:00:28 | ||
275 | SŁOMSKI Zenon | 240 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M-70+ | 00:00:20 | 00:00:28 | |
276 | SZKATULSKI Tomasz | 259 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-18 | 00:00:20 | 00:00:28 | |
277 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 132 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K-40 | 00:00:21 | 00:00:28 | |
278 | NOWAK Agnieszka | 190 | SŁUPSK | K-30 | 00:00:27 | 00:00:28 | ||
279 | MODLISZEWSKA-BAJTEK Joanna | 181 | BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIE | SŁAWNO | K-30 | 00:00:12 | 00:00:29 | |
280 | MALESZA-HOUSIN Joanna | 163 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K-40 | 00:00:14 | 00:00:29 | |
281 | SOLAK Halina | 241 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K-60 | 00:00:23 | 00:00:29 | |
282 | STANIASZEK Bogusław | 328 | TUPOT USTKA | USTKA | M-60 | 00:00:14 | 00:00:30 | |
283 | KABACIŃSKI Bronisław | 93 | TUPOT USTKA | USTKA | M-70+ | 00:00:21 | 00:00:31 |
Znaleziono 283 wynik(ów)