Organizator : | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie |
Data : | 2017-05-13 |
Miejsce : | Sławno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 329 |
Wystartowało : | 283 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 280 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Finish_All 0.07km | Finish_All 3.38km | Finish_All 6.69km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRYCZKA Stanisław | 136 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:02 | 00:00:15 | 00:12:40 | 00:25:54 | |
2 | GARSKI Kryspin | 41 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | 00:00:03 | 00:00:16 | 00:12:56 | 00:26:01 | |
3 | ANTOSIK Grzegorz | 35 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M-40 | 00:00:03 | 00:00:15 | 00:13:26 | 00:27:43 | |
4 | HERMAN Arkadiusz | 69 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:03 | 00:00:15 | 00:12:48 | 00:25:54 | ||
5 | MICHALAK Wojciech | 174 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:03 | 00:00:11 | 00:17:16 | 00:35:36 | |
6 | MORAWSKI Janusz | 182 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:03 | 00:00:17 | 00:13:35 | 00:27:11 | ||
7 | POLAK Szymon | 213 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:00:14 | 00:12:16 | 00:24:35 | |
8 | ZWOLIŃSKI Jan | 312 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M-40 | 00:00:03 | 00:00:16 | 00:13:28 | 00:27:08 | |
9 | GUZOWSKI Dariusz | 63 | CARTY PETFOOD TRZEBIELINO/ TALEX BORZYTUCHOM | CETYŃ | M-40 | 00:00:03 | 00:00:14 | 00:11:36 | 00:23:33 | |
10 | KAMELSKI Piotr | 98 | SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:04 | 00:00:17 | 00:14:03 | 00:28:46 | |
11 | SZCZĘSNY Piotr | 258 | LKB IM.BRACI PETK | ŁEBA | M-40 | 00:00:04 | 00:00:18 | 00:14:40 | 00:29:12 | |
12 | WITKIEWICZ Eryk | 296 | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:04 | 00:00:15 | 00:12:35 | 00:25:16 | ||
13 | MAZUR Emiliusz | 168 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:18 | 00:14:04 | 00:28:21 | |
14 | OLESZEK Jerzy | 194 | GRZESŁAW USTKA IGMAR TEAM | GRABNO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:17 | 00:14:17 | 00:28:59 | |
15 | WÓJCIK Damian | 302 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:17 | 00:13:31 | 00:27:35 | |
16 | GOSTOMCZYK Marek | 55 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:05 | 00:00:18 | 00:16:16 | 00:34:57 | |
17 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 2 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M-40 | 00:00:06 | 00:00:19 | 00:15:59 | 00:32:59 | |
18 | JANKIEWICZ Tomasz | 79 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:06 | 00:00:17 | 00:14:20 | 00:29:16 | |
19 | KASPERSKI Dariusz | 102 | BYDLINO | M-40 | 00:00:06 | 00:00:17 | 00:14:25 | 00:29:26 | ||
20 | KĘPKA Mirosław | 105 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:06 | 00:00:21 | 00:17:15 | 00:35:20 | |
21 | TOMCZAK Dominik | 273 | CSMW | SŁUPSK | M-40 | 00:00:06 | 00:00:18 | 00:15:07 | 00:31:11 | |
22 | WOŹNIAK Dariusz | 300 | WWW.LIMO300C.COM | SŁAWNO | M-40 | 00:00:06 | 00:00:18 | 00:18:01 | 00:37:21 | |
23 | DEREŃ Grzegorz | 331 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M-40 | 00:00:06 | 00:00:21 | 00:17:14 | 00:35:19 | |
24 | WALTER Przemysław | 277 | KB 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M-40 | 00:00:06 | 00:00:21 | 00:14:34 | 00:29:43 | |
25 | KURCZYK Zbigniew | 143 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | M-40 | 00:00:07 | 00:00:22 | 00:15:22 | 00:30:45 | |
26 | MICERSKI Tomasz | 173 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:07 | 00:00:22 | 00:15:44 | 00:31:38 | |
27 | PROTASEWICZ Andrzej | 214 | SŁAWNO | M-40 | 00:00:07 | 00:00:19 | 00:15:39 | 00:31:30 | ||
28 | SIWEK Jarek | 235 | RAZ SZCZECIN | SZCZECIN | M-40 | 00:00:07 | 00:00:21 | 00:15:26 | 00:31:47 | |
29 | IWANIEC Dariusz | 75 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M-40 | 00:00:08 | 00:00:20 | 00:14:51 | 00:30:09 | |
30 | JAROSZ Dariusz | 87 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M-40 | 00:00:08 | 00:00:19 | 00:14:53 | 00:29:35 | |
31 | KUŁAKOWSKI Dawid | 141 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:08 | 00:00:19 | 00:15:03 | 00:31:41 | |
32 | RASZPLA Radosław | 216 | BBL | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:00:21 | 00:15:36 | 00:32:26 | |
33 | DUDZIAK Piotr | 31 | KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:09 | 00:00:20 | 00:15:07 | 00:31:34 | |
34 | BURKIET Marek | 17 | JW 1223 | ROSNOWO | M-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | 00:15:23 | 00:32:04 | |
35 | GAWRON Piotr | 43 | KB GOCH BYTÓW | BYTÓW | M-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | 00:14:22 | 00:28:24 | |
36 | JĘDRASZCZYK Marek | 89 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:10 | 00:00:19 | 00:15:00 | 00:30:32 | ||
37 | KAŃDUŁA Mariusz | 100 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:10 | 00:00:20 | 00:15:18 | 00:30:54 | |
38 | SPALIK Mariusz | 242 | MTS HAMER MIASTKO | MIASTKO | M-40 | 00:00:10 | 00:00:19 | 00:15:26 | 00:31:46 | |
39 | TESKA Bartosz | 270 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M-40 | 00:00:11 | 00:00:23 | 00:15:30 | 00:30:58 | |
40 | JANKOWSKI Grzegorz | 81 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-40 | 00:00:12 | 00:00:21 | 00:15:14 | 00:30:09 | |
41 | STĘPNIEWSKI Marcin | 246 | MARKOS RUNNING TEAM | SIEMIANICE | M-40 | 00:00:12 | 00:00:23 | 00:14:29 | 00:29:10 | |
42 | SZYMAŃSKI Tomasz | 264 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:12 | 00:00:23 | 00:15:15 | 00:30:56 | ||
43 | DOMASZK Zbigniew | 29 | BYTÓW | M-40 | 00:00:13 | 00:00:22 | 00:15:29 | 00:31:27 | ||
44 | PŁAZA Ryszard | 212 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:13 | 00:00:23 | 00:13:59 | 00:28:18 | |
45 | WIATRZYK Krzysztof | 282 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:14 | 00:00:25 | 00:16:06 | 00:33:08 | |
46 | DUDEK Bartłomiej | 308 | KB BRYZA POSTOMINO | STARY KRAKÓW | M-40 | 00:00:14 | 00:00:24 | 00:16:54 | 00:34:25 | |
47 | CHRISTYNIUK Piotr | 19 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:15 | 00:00:24 | 00:17:36 | 00:36:47 | ||
48 | JAŚNIEWSKI Mariusz | 88 | NIEZRZESZONY | SŁUPSK | M-40 | 00:00:15 | 00:00:22 | 00:15:11 | 00:30:57 | |
49 | KOWAL Zbigniew | 125 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:15 | 00:00:23 | 00:14:51 | 00:29:25 | |
50 | ADAMELAK Krzysztof | 1 | GRUPA LOTNICZA DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:16 | 00:00:23 | 00:13:51 | 00:27:54 | |
51 | KANIOWSKI Jacek | 99 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M-40 | 00:00:16 | 00:00:27 | 00:16:24 | 00:33:25 | |
52 | PUDŁO Paweł | 106 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-40 | 00:00:17 | 00:00:25 | 00:17:06 | 00:35:10 | |
53 | SZMIGIERO Sebastian | 261 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-40 | 00:00:17 | 00:00:23 | 00:16:19 | 00:33:37 | |
54 | GAJEK Artur | 39 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M-40 | 00:00:18 | 00:00:26 | 00:16:21 | 00:32:47 | |
55 | DEMIDOK Mariusz | 28 | JW 1223 | SŁAWNO | M-40 | 00:00:18 | 00:00:26 | 00:17:07 | 00:36:21 | |
56 | BUKOWSKI Adam | 15 | SŁAWNO | M-40 | 00:00:19 | 00:00:28 | 00:19:32 | 00:39:26 | ||
57 | KRASIŃSKI Witold | 130 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:19 | 00:00:25 | 00:17:00 | 00:36:05 | ||
58 | BRESZKA Paweł | 10 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-40 | 00:00:20 | 00:00:27 | 00:19:21 | 00:39:03 | |
59 | WIDAWSKI Łukasz | 284 | DARŁOWO | M-40 | 00:00:22 | 00:00:26 | 00:17:58 | 00:36:50 | ||
60 | GREBIENIK Andrzej | 59 | SŁUPSK | M-40 | 00:00:23 | 00:00:27 | 00:16:40 | 00:33:52 | ||
61 | HNATOWSKI Artur | 71 | SZYBKIE STOPY | KOSZALIN | M-40 | 00:00:23 | 00:00:26 | 00:19:12 | 00:40:02 | |
62 | ZIOMKO Rafał | 327 | KOŁOBRZEG | M-40 | 00:00:24 | 00:00:25 | 00:15:57 | 00:31:17 |
Znaleziono 62 wynik(ów)