XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. II DZIECI (CHŁOPCY I DZIEWCZYNKI) ROCZNIK 2013 I MŁODSI

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
0.3 km
Zgłoszonych:
71
Wystartowało:
52
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
51
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KII - Dziewczynki 2013 | KII - Chłopcy 2013

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.3km
Czas
brutto
0.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJDA Anna 261WARSZAWAKII - Dziewczynki 20131K 100:00:0000:01:25.5500:01:25.70 4:4312.7
2ŚCIUBA Adrian 255URSUSKII - Chłopcy 20131M 100:00:0000:01:28.0000:01:28.00+00:00:024:5312.3
3KOBYLARCZYK Igor 220WARSZAWAKII - Chłopcy 20132M 200:00:0000:01:28.6500:01:28.65+00:00:024:5312.3
4MOKWIŃSKI Aleksander 235Przedszkole Sióstr FelicjanekWARSZAWAKII - Chłopcy 20133M 300:00:0000:01:28.5500:01:28.95+00:00:034:5312.3
5HAJDAROWICZ Olgierd 214WARSZAWAKII - Chłopcy 20134M 400:00:0000:01:34.9500:01:35.35+00:00:095:1611.4
6WIELGOSZ Karolina 258WARSZAWAKII - Dziewczynki 20132K 200:00:0000:01:36.3500:01:36.35+00:00:105:2011.3
7GRZEGRZÓŁKA Wojciech 209Wilga GarwolinGARWOLINKII - Chłopcy 20135M 500:00:0000:01:40.7500:01:40.85+00:00:155:3310.8
8KORWIN Lena 222Uks la basketWARSZAWAKII - Dziewczynki 20133K 300:00:0000:01:42.9500:01:43.90+00:00:185:4310.5
9KOPANIA Olaf 221WARSZAWAKII - Chłopcy 20136M 600:00:0000:01:44.6500:01:45.30+00:00:195:5010.3
9KRAJEWSKI Kornel 270KII - Chłopcy 20136M 600:00:0000:01:45.3000:01:45.30+00:00:195:5010.3
11STANKIEWICZ Aleksandra 250WARSZAWAKII - Dziewczynki 20134K 400:00:0000:01:49.6000:01:49.60+00:00:236:039.9
12HAFIZ AMJID Cyryl 212WARSZAWAKII - Chłopcy 20138M 800:00:0000:01:52.5500:01:52.95+00:00:276:139.6
13SUŁAWA Tomasz 253WARSZAWAKII - Chłopcy 20139M 900:00:0100:01:52.5000:01:53.50+00:00:276:139.6
14BEDNARCZYK Szymon 201WARSZAWAKII - Chłopcy 201310M 1000:00:0100:01:53.4500:01:54.45+00:00:286:169.6
15STRZELEC Fabian 251WARSZAWAKII - Chłopcy 201311M 1100:00:0200:01:53.3000:01:55.70+00:00:306:169.6
16RYBARSKA Nadia 265SP 257WARSZAWAKII - Dziewczynki 20135K 500:00:0000:01:56.5000:01:56.90+00:00:316:269.3
17MAZUR Aleksandra 234WARSZAWAKII - Dziewczynki 20136K 600:00:0000:01:57.1500:01:57.45+00:00:316:309.2
18MARKUSZEWSKI Wojciech 233WARSZAWAKII - Chłopcy 201312M 1200:00:0100:01:57.4000:01:58.60+00:00:326:309.2
19ŚCIUBA Filip 256URSUSKII - Chłopcy 201313M 1300:00:0000:01:58.1000:01:58.95+00:00:336:339.2
20LESIUK Antoni 228WARSZAWAKII - Chłopcy 201314M 1400:00:0200:01:59.0500:02:01.65+00:00:356:369.1
21ZALEWSKA Nikola 263WARSZAWAKII - Dziewczynki 20137K 700:00:0100:02:00.6500:02:01.85+00:00:366:409
22DUDKOWSKA Maja 266WARSZAWAKII - Dziewczynki 20138K 800:00:0000:02:02.9500:02:03.30+00:00:376:508.8
23NIELUBOWICZ Czesław 268KII - Chłopcy 201315M 1500:00:0200:02:02.3000:02:04.40+00:00:386:468.9
24SKLEPIŃSKI Juliusz 246WARSZAWAKII - Chłopcy 201316M 1600:00:0000:02:05.8000:02:06.10+00:00:407:008.6
25MANIEWSKI Piotr 232Przedszkole Wesoły TeletubiśWARSZAWAKII - Chłopcy 201317M 1700:00:0100:02:04.7000:02:06.60+00:00:406:568.6
26SZCZEPAŃSKA Natalia 254WARSZAWAKII - Dziewczynki 20139K 900:00:0100:02:08.0500:02:09.60+00:00:437:068.4
27HAFIZ AMJID Celinka 213WARSZAWAKII - Dziewczynki 201310K 1000:00:0000:02:10.7500:02:11.45+00:00:457:168.2
28KNAP Martyna 219WARSZAWAKII - Dziewczynki 201311K 1100:00:0000:02:12.7500:02:13.60+00:00:477:238.1
29KOTLIŃSKI Maksymilian 267WARSZAWAKII - Chłopcy 201318M 1800:00:0100:02:12.8500:02:14.55+00:00:487:238.1
30RYWACKA Wiktoria 244WARSZAWAKII - Dziewczynki 201312K 1200:00:0000:02:16.4500:02:17.40+00:00:517:367.9
31BOROWSKA Gabriela 203WARSZAWAKII - Dziewczynki 201313K 1300:00:0200:02:19.0000:02:21.00+00:00:557:437.8
32KUREK Hanna 226WARSZAWAKII - Dziewczynki 201314K 1400:00:0100:02:20.8500:02:22.55+00:00:567:507.7
33BORKOWSKA Julia 202NOWY DWÓR MAZOWIECKIKII - Dziewczynki 201315K 1500:00:0100:02:22.9000:02:24.10+00:00:587:567.6
34DANIELSKA Agata 207WARSZAWAKII - Dziewczynki 201316K 1600:00:0300:02:21.3000:02:24.70+00:00:597:507.7
35GRZEGRZÓŁKA Wiktoria 211GARWOLINKII - Dziewczynki 201317K 1700:00:0300:02:23.4500:02:26.80+00:01:017:567.6
36BĄK Małgorzata 200AGD WRONIAKWARSZAWAKII - Dziewczynki 201318K 1800:00:0200:02:26.5500:02:29.25+00:01:038:107.3
37SAWICKA Adela 245NeonWARSZAWAKII - Dziewczynki 201319K 1900:00:0600:02:27.2000:02:33.30+00:01:078:107.3
38KOZŁOWSKA Iga 225WARSZAWAKII - Dziewczynki 201320K 2000:00:0100:02:32.3500:02:34.05+00:01:088:307.1
39STRZELEC Antoni 252WARSZAWAKII - Chłopcy 201319M 1900:00:0600:02:27.4000:02:34.20+00:01:088:137.3
40KOTOWSKI Aleksander 223WARSZAWAKII - Chłopcy 201320M 2000:00:0200:02:38.8000:02:41.10+00:01:158:506.8
41WIENCEK Basia 259WARSZAWAKII - Dziewczynki 201321K 2100:00:0000:02:42.0000:02:42.70+00:01:179:006.7
42JARSKA Aniela 217WARSZAWAKII - Dziewczynki 201322K 2200:00:0100:02:43.5000:02:45.05+00:01:199:066.6
43WINIARCZYK Zuzanna 260KOBYŁKAKII - Dziewczynki 201323K 2300:00:0200:02:43.9000:02:46.00+00:01:209:066.6
44REMER Jakub 269KII - Chłopcy 201321M 2100:00:0300:02:45.1500:02:48.25+00:01:229:106.5
45KOZERSKA Elżbieta 224WARSZAWAKII - Dziewczynki 201324K 2400:00:0000:03:10.6500:03:11.50+00:01:4510:365.7
46BRYLIŃSKA Karolina 204TRI LEVELWARSZAWAKII - Dziewczynki 201325K 2500:00:0400:03:20.2500:03:24.25+00:01:5811:065.4
47PAWIŃSKA Hanna 239WARSZAWAKII - Dziewczynki 201326K 2600:00:0500:03:23.3500:03:28.35+00:02:0211:165.3
48NOWACZYK Lidia 237WARSZAWAKII - Dziewczynki 201327K 2700:00:0200:03:40.9000:03:43.60+00:02:1712:164.9
49PUC Szymon 242Przedszkole 429WARSZAWAKII - Chłopcy 201322M 2200:00:0500:03:53.9000:03:59.10+00:02:3313:004.6
50KARWACKI Wojtek 218WARSZAWAKII - Chłopcy 201323M 2300:00:0300:04:06.6000:04:10.55+00:02:4413:434.4
51ORŁOWSKI Jakub 238WARSZAWAKII - Chłopcy 201324M 2400:00:0300:04:15.8500:04:19.55+00:02:5314:134.2
52ZIMKA Mikołaj 264WARSZAWAKII - Chłopcy 201325M 2500:00:02   
Znaleziono 52 wynik(ów)