XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. III DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2012
XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2019
XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2019
Organizator : | Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka |
Data : | 2019-11-11 |
Miejsce : | Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie |
Dystans : | 0.3 km |
Zgłoszonych : | 40 |
Wystartowało : | 35 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 35 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HATAŁA Ryszard | 307 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:00 | ||
2 | UCIESZYŃSKI Tadeusz | 333 | FCB | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:00 | |
3 | POLIŃSKI Jakub | 320 | SP 257 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:01 | |
4 | SOBCZAK Anna | 325 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:01 | ||
5 | KURIATA Ania | 312 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:01 | ||
6 | TALIPSKA Joanna | 331 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:01 | ||
7 | BEREZIŃSKI Filip | 300 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:01 | ||
8 | KNYCH Marek | 309 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:01 | ||
9 | TREMELET Anna | 332 | SP355 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:01 | |
10 | WYDRA Laura | 337 | Masters Dojo | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:01 | |
11 | DUDKOWSKI Leonard | 338 | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:01 | |||
12 | ŚMIAROWSKI Oliwier | 329 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | ||
13 | BUGAJSKA Zuzanna | 303 | Wilczki Białołęka | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | |
14 | ŁAGANOWSKI Leon | 314 | SP 110 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | |
15 | ŚMIEJAN Kinga | 330 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | ||
16 | STALMACH Michał | 326 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | ||
17 | KRUPA Maja | 311 | SP 110 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | |
18 | SZEWCZYK Mikołaj | 327 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | ||
19 | GIEJBATOW Pola | 306 | Filipides Teresin | KAMPINOS | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | |
20 | WOJTASIK Aleksander | 334 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | ||
21 | PYŚK Aleksandra | 321 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | ||
22 | BŁUŚ Helena | 301 | SP 382 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | |
23 | KWARCIANY Jan | 313 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | ||
24 | ZIENTEK Iga | 336 | Grupa Biegowa UM W-wa | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | |
25 | DANIELSKA Julia | 305 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | ||
26 | CZERWIŃSKA Zofia | 304 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | ||
27 | NGUEMO-SKORUPA Dawid | 316 | Wilczki | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | |
28 | ZAŁĘSKA Zofia | 335 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | ||
29 | MARKUSZEWSKI Mateusz | 315 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | ||
30 | ORŁOWSKA Maria | 317 | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:02 | ||
31 | KOCHAŃSKI Filip | 339 | Uilczki | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:02 | |
32 | OSTROWSKA Alicja | 318 | SP 366 Warszawa | WARSZAWA | KIII - Dziewczynki 2012 | 00:00:03 | |
33 | RUDNICKI Maksymilian | 323 | Wilczki | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:03 | |
34 | BRZÓZKA Filip | 302 | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:03 | ||
35 | SŁOTA Wojciech | 324 | wilczki | WARSZAWA | KIII - Chłopcy 2012 | 00:00:03 |
Znaleziono 35 wynik(ów)