XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. V DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2010

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
0.6 km
Zgłoszonych:
63
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KV - Dziewczynki 2010 | KV - Chłopcy 2010

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PAJĄK Franek 533BUKS WarszawaWARSZAWAKV - Chłopcy 20101M 100:00:0100:02:29.8000:02:30.95 4:0814.5
2GOTOWICKI Kamil 512WARSZAWAKV - Chłopcy 20102M 200:00:0300:02:30.4500:02:33.60+00:00:024:1014.4
3KOWALCZYK Natalia 524UKS JasińskiWARSZAWAKV - Dziewczynki 20101K 100:00:0000:02:37.7000:02:37.70+00:00:064:2113.8
4ŚCIUBA Dawid 547URSUSKV - Chłopcy 20103M 300:00:0200:02:38.0500:02:40.35+00:00:094:2313.7
5DUDKOWSKI Tymoteusz 556WARSZAWAKV - Chłopcy 20104M 400:00:0100:02:41.2500:02:43.10+00:00:124:3013.3
6SKUZA Ernest 538WARSZAWAKV - Chłopcy 20105M 500:00:0200:02:43.5500:02:46.10+00:00:154:3313.2
7MAŃK Krystian 530WARSZAWAKV - Chłopcy 20106M 600:00:0200:02:47.7500:02:49.90+00:00:184:3812.9
8SOBCZAK Adam 541WARSZAWAKV - Chłopcy 20107M 700:00:0200:02:49.6000:02:51.60+00:00:204:4112.8
9WILCZEK Maciej 550SP 257WARSZAWAKV - Chłopcy 20108M 800:00:0200:02:50.8500:02:53.10+00:00:224:4512.6
10UMIŃSKI Robert 558KV - Chłopcy 20109M 900:00:0000:02:54.0000:02:54.00+00:00:234:5012.4
11RUCIŃSKI Robert 537WARSZAWAKV - Chłopcy 201010M 1000:00:0600:02:50.1500:02:56.20+00:00:254:4312.7
12KORWIN Mikolaj 520Uks Białe OrłyWARSZAWAKV - Chłopcy 201011M 1100:00:0100:02:54.9000:02:56.80+00:00:254:5112.3
13KOSMALA Adam 522Lider Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIKV - Chłopcy 201012M 1200:00:0300:02:53.7500:02:57.20+00:00:264:5012.4
14STYKOWSKA Zosia 555TARCHOSFIRYKV - Dziewczynki 20102K 200:00:0200:02:57.8000:03:00.70+00:00:294:5612.1
15BARTNICKA Milena 502WARSZAWAKV - Dziewczynki 20103K 300:00:0200:02:58.9000:03:01.50+00:00:304:5812.1
16MAZUR Dawid 531WARSZAWAKV - Chłopcy 201013M 1300:00:0100:03:01.5000:03:03.35+00:00:325:0311.9
17PAWIŃSKI Wojciech 535BUKSWARSZAWAKV - Chłopcy 201014M 1400:00:0200:03:02.2000:03:05.00+00:00:345:0511.8
18GRAMATNIKOWSKI Tomasz 514SP 110WARSZAWAKV - Chłopcy 201015M 1500:00:0200:03:03.3000:03:06.10+00:00:355:0611.7
19STRUGAREK Radosław 543WARSZAWAKV - Chłopcy 201016M 1600:00:0300:03:04.7500:03:08.25+00:00:375:0811.7
20FIJAŁKOWSKA Maja 510WARSZAWAKV - Dziewczynki 20104K 400:00:0200:03:05.8500:03:08.35+00:00:375:1011.6
21SMOLINSKI Alex 540WARSZAWAKV - Chłopcy 201017M 1700:00:0000:03:11.8000:03:11.80+00:00:405:1811.3
22KRUPA Hanna 525SP 110WARSZAWAKV - Dziewczynki 20105K 500:00:0000:03:15.6000:03:15.60+00:00:445:2511.1
23FALKOWSKI Krzysztof 508WARSZAWAKV - Chłopcy 201018M 1800:00:0300:03:12.7500:03:15.90+00:00:445:2011.3
24KOTOWSKI Antoni 523WARSZAWAKV - Chłopcy 201019M 1900:00:0200:03:14.4000:03:16.75+00:00:455:2311.1
25PAŃSKI Natan 534WARSZAWAKV - Chłopcy 201020M 2000:00:0300:03:13.5000:03:16.90+00:00:455:2111.2
26JEZIERSKI Bartosz 516WARSZAWAKV - Chłopcy 201021M 2100:00:0200:03:15.2000:03:17.70+00:00:465:2511.1
27GOŁEMBIEWSKA Irena 559KV - Dziewczynki 20106K 600:00:0300:03:15.6500:03:18.80+00:00:475:2511.1
28DOBRZELEWSKA Lena 505SP Stanisławów PierwszySTANISŁAWÓW PIERWSZYKV - Dziewczynki 20107K 700:00:0400:03:17.5500:03:21.70+00:00:505:2811
29KAMIŃSKI Mikołaj 517Uczniowski Klub Sportowy Diamond Athletics BiałołękaWARSZAWAKV - Chłopcy 201022M 2200:00:0300:03:19.8500:03:23.35+00:00:525:3310.8
30SOKULSKI Szymon 542WARSZAWAKV - Chłopcy 201023M 2300:00:0000:03:24.9500:03:24.95+00:00:545:4010.6
31WIELGOSZ Alicja 549WARSZAWAKV - Dziewczynki 20108K 800:00:0200:03:23.5500:03:25.75+00:00:545:3810.6
32ZALEWSKI Patryk 553WARSZAWAKV - Chłopcy 201024M 2400:00:0300:03:23.2500:03:26.40+00:00:555:3810.6
33JARSKI Antoni 515WARSZAWAKV - Chłopcy 201025M 2500:00:0000:03:26.7500:03:26.75+00:00:555:4310.5
34RAFA Magdalena 536WARSZAWAKV - Dziewczynki 20109K 900:00:0100:03:25.2500:03:26.90+00:00:555:4110.5
35KULPA Aleksander 527WARSZAWAKV - Chłopcy 201026M 2600:00:0300:03:23.8000:03:27.00+00:00:565:4010.6
36WOJTASIK Julia 551WARSZAWAKV - Dziewczynki 201010K 1000:00:0200:03:25.5000:03:28.30+00:00:575:4310.5
37GÓRALCZUK Maria 513WARSZAWAKV - Dziewczynki 201011K 1100:00:0200:03:27.2000:03:29.45+00:00:585:4510.4
38KUREK Julia 528WARSZAWAKV - Dziewczynki 201012K 1200:00:0200:03:28.5000:03:30.65+00:00:595:4610.4
39DROZDOWSKI Janek 506SP257WARSZAWAKV - Chłopcy 201027M 2700:00:0300:03:31.0000:03:34.45+00:01:035:5110.2
40MOKWIŃSKA Wiktoria 532SP 257WARSZAWAKV - Dziewczynki 201013K 1300:00:0100:03:33.7000:03:35.25+00:01:045:5610.1
41STRZALKOWSKI Szymon 544SP368WARSZAWAKV - Chłopcy 201028M 2800:00:0200:03:33.6000:03:36.45+00:01:055:5610.1
42ALEKSANDRZAK Zofia 500WARSZAWAKV - Dziewczynki 201014K 1400:00:0300:03:36.2500:03:39.40+00:01:086:0010
43SUŁAWA Zuzanna 546WARSZAWAKV - Dziewczynki 201015K 1500:00:0200:03:38.4000:03:40.95+00:01:106:039.9
44WRÓBEL Zofia 552UKS LABASKETWARSZAWAKV - Dziewczynki 201016K 1600:00:0300:03:49.7000:03:52.80+00:01:216:219.4
45FIJAŁKOWSKA Emilia 509WARSZAWAKV - Dziewczynki 201017K 1700:00:0200:04:02.7000:04:05.20+00:01:346:458.9
46KOCIK Zofia 519WARSZAWAKV - Dziewczynki 201018K 1800:00:0200:04:19.8000:04:22.15+00:01:517:138.3
47KULIK Jakub 526LEGIONOWOKV - Chłopcy 201029M 2900:00:0300:04:32.5000:04:35.60+00:02:047:337.9
48AMBROZIAK Olaf 501WARSZAWAKV - Chłopcy 201030M 3000:00:0300:05:32.8000:05:36.30+00:03:059:156.5
Znaleziono 48 wynik(ów)