XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. X MARSZ NORDIC WALKING (WSZYSCY)

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
1.0 km
Zgłoszonych:
57
Wystartowało:
34
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
34
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KX - Kobiety | KX - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GIL Wojciech 1013NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Mężczyźni1M 100:00:0000:07:09.0000:07:09.00 7:098.4
2DZIAKIEWICZ Iwona 1038NW CZŁAPSKI TEAMŻYRARDÓWKX - Kobiety1K 100:00:0100:07:13.8500:07:15.40+00:00:067:148.3
3LIPIŃSKA Bożena 1037NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety2K 200:00:0100:07:14.5500:07:15.80+00:00:067:148.3
4BIŃKIEWICZ Jakub 5WARSZAWAKX - Mężczyźni2M 200:00:0200:07:18.4500:07:21.20+00:00:127:198.2
5KOSMAK Witold 1WARSZAWAKX - Mężczyźni3M 300:00:0300:07:23.1500:07:26.20+00:00:177:238.1
6PERKOWSKA Martyna 2WARSZAWAKX - Kobiety3K 300:00:0000:07:27.0000:07:27.00+00:00:187:278.1
7GNIADZIK Tomasz 1014WARSZAWAKX - Mężczyźni4M 400:00:0200:07:34.6500:07:36.80+00:00:277:347.9
8FRANCZAK Anna 1008NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety4K 400:00:0300:07:34.2500:07:37.65+00:00:287:347.9
9SURMACZ Dorota 1042WARSZAWAKX - Kobiety5K 500:00:0200:08:00.7500:08:03.35+00:00:548:017.5
10GAJCY Paweł 1011WARSZAWAKX - Mężczyźni5M 500:00:0200:08:05.6000:08:08.25+00:00:598:067.4
11KAMIONOWSKA Katarzyna 1021Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAKX - Kobiety6K 600:00:0100:08:14.6500:08:16.50+00:01:078:157.3
12GNIADZIK Małgorzata 1015WARSZAWAKX - Kobiety7K 700:00:0200:08:15.1500:08:17.30+00:01:088:157.3
13JEZIERSKA Danuta 1019WARSZAWAKX - Kobiety8K 800:00:0200:08:17.3000:08:19.35+00:01:108:177.2
14JÓŹWIAK Teresa 1020WARSZAWAKX - Kobiety9K 900:00:0100:08:17.9500:08:19.85+00:01:108:187.2
15PIASECKA Paulina 6KX - Kobiety10K 1000:00:0400:08:17.8000:08:21.80+00:01:128:177.2
16GAJCY Katarzyna 1010WARSZAWAKX - Kobiety11K 1100:00:0200:08:22.1000:08:24.60+00:01:158:227.2
17WIĄCEK Izabela 1047WARSZAWAKX - Kobiety12K 1200:00:0400:08:21.7500:08:26.55+00:01:178:227.2
18SUROWIEC Mariusz 1043WARSZAWAKX - Mężczyźni6M 600:00:0300:08:23.5000:08:27.20+00:01:188:247.1
19SUROWIEC Bożena 1044WARSZAWAKX - Kobiety13K 1300:00:0300:08:24.1000:08:27.55+00:01:188:247.1
20DOŁĘGOWSKA Izabela 1005WARSZAWAKX - Kobiety14K 1400:00:0400:08:23.2500:08:28.00+00:01:198:247.1
21KOWALSKA Izabela 1028NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAKX - Kobiety15K 1500:00:0300:08:25.2500:08:28.40+00:01:198:257.1
22ARCISZEWSKA Agata 1000WARSZAWAKX - Kobiety16K 1600:00:0400:08:24.4000:08:29.00+00:01:208:257.1
23BUDZIAK Tomasz 1003WARSZAWAKX - Mężczyźni7M 700:00:0600:08:38.0000:08:44.00+00:01:358:386.9
24KOŁAKOWSKA-BUDZIAK Jolanta 1026WARSZAWAKX - Kobiety17K 1700:00:0600:08:39.4500:08:45.60+00:01:368:396.9
25OSTROWSKA Joanna 1034WARSZAWAKX - Kobiety18K 1800:00:0300:09:08.1000:09:11.60+00:02:029:086.6
26BRODAWKA Małgorzata 1002StrumyczkiWARSZAWAKX - Kobiety19K 1900:00:0400:09:24.0000:09:28.30+00:02:199:246.4
27KLIMAS Anna 1022WARSZAWAKX - Kobiety20K 2000:00:0400:09:36.4000:09:40.85+00:02:319:366.3
28GORSIAK Edward 31KX - Mężczyźni8M 800:00:0000:11:17.9500:11:17.95+00:04:0811:175.3
29GORSIAK Anna 30KX - Kobiety21K 2100:00:0000:11:31.5500:11:31.55+00:04:2211:315.2
30ZAŁĘSKA Anna 45KX - Kobiety22K 2200:00:0000:11:46.1000:11:46.10+00:04:3711:465.1
31SZCZEPAŃSKI Klaudiusz 29KX - Mężczyźni9M 900:00:0000:11:53.8500:11:53.85+00:04:4411:535
32ORACZEWSKA Ewa 4KX - Kobiety23K 2300:00:0000:11:56.3000:11:56.30+00:04:4711:565
33GOSK-GOLENIEWSKA Monika 47KX - Kobiety24K 2400:00:0000:12:08.4000:12:08.40+00:04:5912:084.9
34SZCZEPAŃSKA Sylwia 1050WARSZAWAKX - Kobiety25K 2500:00:0000:12:24.8000:12:24.80+00:05:1512:244.8
Znaleziono 34 wynik(ów)