XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. XI SENIOR KOBIET I MĘŻCZYZN POW. 50 ROK ŻYCIA

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
2.0 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
43
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KXI - Kobiety | KXI - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIECZOREK Dariusz 1137KB LegionowoLEGIONOWOKXI - Mężczyźni1M 100:00:0100:07:12.0500:07:13.85 3:3616,7
2STYPUŁKOWSKI Darek 1132Wieliszew Heron TeamWARSZAWAKXI - Mężczyźni2M 200:00:0100:07:14.4000:07:15.70+00:00:013:3716,6
3ŁOBEJKO Wiesław 1119Bravehearts LegionowoSTANISŁAWÓW DRUGIKXI - Mężczyźni3M 300:00:0200:07:20.0000:07:22.10+00:00:083:4016,4
4GARDENER Jacek 1108JacekBiega Running TeamWARSZAWAKXI - Mężczyźni4M 400:00:0100:07:35.5000:07:37.00+00:00:233:4815,8
5MARON Jacek 1122Adidas Runners WarsawWARSZAWAKXI - Mężczyźni5M 500:00:0100:07:45.0500:07:47.00+00:00:333:5315,5
6JASKÓŁOWSKI Waldemar 1114WARSZAWAKXI - Mężczyźni6M 600:00:0100:07:48.6500:07:49.95+00:00:363:5415,4
7TARCHAŁA Dariusz 1135WARSZAWAKXI - Mężczyźni7M 700:00:0100:08:01.2000:08:02.85+00:00:494:0015,0
8WIECZOREK Michał 1138WARSZAWAKXI - Mężczyźni8M 800:00:0100:08:08.0500:08:09.70+00:00:554:0414,8
9ROSZAK Waldemar 1129Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAKXI - Mężczyźni9M 900:00:0200:08:09.4500:08:11.55+00:00:574:0414,7
10SARZAŁA Dariusz 7WARSZAWAKXI - Mężczyźni10M 1000:00:0100:08:11.9000:08:13.70+00:00:594:0614,6
11BIERNACKI Adam 1101WARSZAWAKXI - Mężczyźni11M 1100:00:0100:08:13.6000:08:15.50+00:01:014:0714,6
12MIŁOSZ Marek 1123WARSZAWAKXI - Mężczyźni12M 1200:00:0200:08:17.5000:08:19.90+00:01:064:0814,5
13CELIŃSKI Tomasz 1104TUPTUś OtwockOTWOCKKXI - Mężczyźni13M 1300:00:0100:08:51.2000:08:52.80+00:01:384:2513,6
14KAMIŃSKI Wiesław 1116NASIELSK BASZTA TEAMWARSZAWAKXI - Mężczyźni14M 1400:00:0800:08:53.8000:09:01.80+00:01:474:2613,5
15SZELWACHOWSKI Dariusz 1133WARSZAWAKXI - Mężczyźni15M 1500:00:0100:09:07.6500:09:09.30+00:01:554:3413,1
16PAWIŃSKI Piotr 1125WARSZAWAKXI - Mężczyźni16M 1600:00:0000:09:25.0000:09:25.95+00:02:124:4212,7
17CICHOŃSKA Elżbieta 1105Trucht Tarchomin TeamWATSZAWAKXI - Kobiety1K 100:00:0200:09:27.2000:09:29.30+00:02:154:4312,7
18WASILEWSKI Stanisław 1140KXI - Mężczyźni17M 1700:00:0100:09:38.8500:09:40.50+00:02:264:4912,4
19MALISZEWSKI Jerzy 1120WARSZAWAKXI - Mężczyźni18M 1800:00:0300:10:27.3000:10:30.65+00:03:165:1311,5
20KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1117Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAKXI - Mężczyźni19M 1900:00:0200:10:30.7000:10:33.60+00:03:195:1511,4
21JÓŹWIAK Mieczysław 1115WARSZAWAKXI - Mężczyźni20M 2000:00:0200:10:41.0000:10:43.30+00:03:295:2011,2
22JAROS Arkadiusz 1113VEGE RUNERSBRWINÓWKXI - Mężczyźni21M 2100:00:0200:10:58.7500:11:01.50+00:03:475:2910,9
23ULMAN Elżbieta 1136BrakŁOMIANKIKXI - Kobiety2K 200:00:0200:11:00.4500:11:03.20+00:03:495:3010,9
24JACZEWSKI Marek 1139WARSZAWAKXI - Mężczyźni22M 2200:00:0200:11:01.4500:11:04.25+00:03:505:3110,9
25GÓRALCZUK Wiesław 1110WARSZAWAKXI - Mężczyźni23M 2300:00:0300:11:06.6000:11:09.65+00:03:555:3310,8
26NOWAKOWSKI Czesław 1124Klub Biegacza GochWARSZAWAKXI - Mężczyźni24M 2400:00:0300:11:09.5000:11:12.65+00:03:585:3410,8
27LEWANDOWSKI Bogdan 1327WARSZAWAKXI - Mężczyźni25M 2500:00:0200:11:53.3000:11:55.70+00:04:415:5610,1
28BURZYŃSKI Leszek 1103WARSZAWAKXI - Mężczyźni26M 2600:00:0300:11:53.8000:11:57.45+00:04:435:5710,1
29KOPER Irena 1118Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOKXI - Kobiety3K 300:00:0100:12:02.7000:12:04.50+00:04:506:0110,0
30FILIPOWICZ Ryszard 1106WARSZAWAKXI - Mężczyźni27M 2700:00:0300:12:04.1000:12:07.60+00:04:536:029,9
31BOJARSKA Maria 1102WARSZAWAKXI - Kobiety4K 400:00:0200:12:08.4000:12:11.00+00:04:576:049,9
32CHMIELEWSKI Michał 406WATWARSZAWAKXI - Mężczyźni28M 2800:00:0200:12:49.0000:12:51.30+00:05:376:249,4
33ROSINSKA Monika 1127Wybiegaj SiebieWARSZAWAKXI - Kobiety5K 500:00:0100:12:59.9000:13:01.50+00:05:476:309,2
34ADAMSKA Renata 1100WARSZAWAKXI - Kobiety6K 600:00:0400:13:01.3000:13:05.30+00:05:516:309,2
35GŁOWACKA Elżbieta 1109Team ZabieganeDniWARSZAWAKXI - Kobiety7K 700:00:0300:13:08.2500:13:11.30+00:05:576:349,1
36SOBCZUK Marek 1130WARSZAWAKXI - Mężczyźni29M 2900:00:0300:13:13.9000:13:17.85+00:06:046:379,1
36GAJOWY Małgorzata 1107WARSZAWAKXI - Kobiety8K 800:00:0300:13:14.2000:13:17.85+00:06:046:379,1
38KRZYRZANOWSKA Zofia 41WARSZAWAKXI - Kobiety9K 900:00:0300:13:57.7000:14:00.85+00:06:476:588,6
39SOCJUSZ Jacek 1131WARSZAWAKXI - Mężczyźni30M 3000:00:0400:14:03.8000:14:08.50+00:06:547:028,5
40ROSINSKI Paweł 1128WARSZAWAKXI - Mężczyźni31M 3100:00:0200:15:23.2500:15:25.35+00:08:117:417,8
41NOSEK Jan 1032NOSKI TRZYWARSZAWAKXI - Mężczyźni32M 3200:00:0500:17:45.0500:17:50.35+00:10:368:526,8
42NOSEK Robert 1031NOSKI TRZYWARSZAWAKXI - Mężczyźni33M 3300:00:0600:17:44.8500:17:51.15+00:10:378:526,8
43NOSEK Joanna 1033NOSKI TRZYWARSZAWAKXI - Kobiety10K 1000:00:0400:22:25.2500:22:30.00+00:15:1611:135,3
Znaleziono 43 wynik(ów)