XXII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2019 - KAT. XII OPEN KOBIET I MĘŻCZYZN

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2019-11-11
Miejsce:
Teren Klubu „Dziki Zakątek” przy ul. Chlubnej 1A w Warszawie
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
297
Wystartowało:
205
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
205
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | KXII - Kobiety | KXII - Mężczyźni

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIERNACKI Michał 1209WARSZAWAKXII - Mężczyźni1M 100:00:0000:18:23.7500:18:24.60 3:4016,3
2SZYMANIAK Kamil 1424K(r)opka TeamPEŁCHKXII - Mężczyźni2M 200:00:0000:18:30.0000:18:30.90+00:00:063:4216,2
3JANIEC Karol 1276MBC TEAMWARSZAWAKXII - Mężczyźni3M 300:00:0100:18:42.2000:18:43.35+00:00:183:4416,0
4ZARODKIEWICZ Dawid 1461#TZDWARSZAWAKXII - Mężczyźni4M 400:00:0100:19:17.6500:19:19.45+00:00:543:5115,5
5HILDEBRAND Marcin 1270Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni5M 500:00:0100:19:37.3500:19:38.70+00:01:143:5515,3
6MILEWSKI Maciek 1348Samotny WilkLEGIONOWOKXII - Mężczyźni6M 600:00:0200:19:52.1000:19:54.30+00:01:293:5815,1
7GLAPIŃSKI Igor 1255TARCZYNKXII - Mężczyźni7M 700:00:0000:20:16.0500:20:16.95+00:01:524:0314,8
8GAWLAK Damian 1250Spectrum TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni8M 800:00:0100:20:24.1000:20:25.30+00:02:004:0414,7
9MIELCZAREK Krzysztof 1346Rozbiegani ŻychlinWARSZAWAKXII - Mężczyźni9M 900:00:0400:20:44.2500:20:49.00+00:02:244:0914,5
10SZAŁKOWSKI Dawid 1201EkobiegiWARSZAWAKXII - Mężczyźni10M 1000:00:0200:20:50.2000:20:52.40+00:02:274:1014,4
11FILIPEK Paweł 1241biegusiem.plWARSZAWAKXII - Mężczyźni11M 1100:00:0300:20:55.0000:20:58.30+00:02:334:1114,3
12TARAS Marcin 1429WARSZAWAKXII - Mężczyźni12M 1200:00:0400:21:32.8500:21:37.75+00:03:134:1813,9
13PIETRASZEK Marcin 16WARSZAWAKXII - Mężczyźni13M 1300:00:0300:21:37.6000:21:40.80+00:03:164:1913,9
14KNAP Piotr 1304AKTYWNA BIAŁOŁĘKAWARSZAWAKXII - Mężczyźni14M 1400:00:0200:21:47.5000:21:49.60+00:03:254:2113,8
15ZGODA Mateusz 1464WARSZAWAKXII - Mężczyźni15M 1500:00:0200:22:03.8500:22:06.15+00:03:414:2413,6
16TOBIASZ Tymoteusz 1431Grupa biegowa CHTMOJABŁONNAKXII - Mężczyźni16M 1600:00:1400:22:19.8000:22:34.15+00:04:094:2813,4
17NAZIMEK Mariusz 1354Przybysze z MatplanetyWARSZAWAKXII - Mężczyźni17M 1700:00:0700:22:31.8500:22:39.40+00:04:144:3013,3
18MAMLA Zbigniew 1339Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni18M 1800:00:0400:22:36.7000:22:40.90+00:04:164:3113,3
19CZARNECKI Bartosz 38WARSZAWAKXII - Mężczyźni19M 1900:00:1200:22:31.7500:22:44.25+00:04:194:3013,3
20ŻURANIEWSKA Agnieszka 1468Nudne PiątkiWARSZAWAKXII - Kobiety1K 100:00:0300:22:46.0000:22:49.20+00:04:244:3313,2
21KOLIBABSKI Radosław 1307Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAKXII - Mężczyźni20M 2000:00:0400:22:56.7000:23:01.65+00:04:374:3513,1
22DANILUK Robert 1236WARSZAWAKXII - Mężczyźni21M 2100:00:0100:23:18.7000:23:20.50+00:04:554:3912,9
23SADOWSKA Marzena 1392WARSZAWA BIAŁOŁĘKAKXII - Kobiety2K 200:00:0200:23:19.8500:23:22.15+00:04:574:4012,9
24KWIETNIEWSKI Mariusz 1323WARSZAWAKXII - Mężczyźni22M 2200:00:0200:23:23.1000:23:26.00+00:05:014:4012,8
25GRATKOWSKI Bogumil 1262GratkowscyRAJSZEWKXII - Mężczyźni23M 2300:00:0300:23:30.1000:23:34.05+00:05:094:4212,8
26SARZAŁA Bartłomiej 8WARSZAWAKXII - Mężczyźni24M 2400:00:0300:23:36.8000:23:40.70+00:05:164:4312,7
27KOSICKI Mateusz 1311WARSZAWAKXII - Mężczyźni25M 2500:00:0700:23:33.3500:23:41.30+00:05:164:4212,7
28GADOMSKA Anna 1245PZU Sport TeamWARSZAWAKXII - Kobiety3K 300:00:0300:23:37.8000:23:41.70+00:05:174:4312,7
29GAJOWY Andrzej 1249WARSZAWAKXII - Mężczyźni26M 2600:00:0200:23:41.1500:23:43.55+00:05:184:4412,7
30CIBORSKI Jakub 1228Bruno teamWARSZAWAKXII - Mężczyźni27M 2700:00:0200:23:46.9000:23:49.20+00:05:244:4512,6
31STROMECKI Marcin 1412Białołęcka Fabryka MocyWARSZAWAKXII - Mężczyźni28M 2800:00:2500:23:26.6500:23:52.40+00:05:274:4112,8
32DĄBROWSKI Michał 1237WARSZAWAKXII - Mężczyźni29M 2900:00:0400:23:50.3000:23:54.75+00:05:304:4612,6
33TRZASKOWSKI Dariusz 1435Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni30M 3000:00:0500:23:50.2000:23:55.90+00:05:314:4612,6
34GOZDEK Radek 1259Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni31M 3100:00:0500:23:50.9500:23:56.30+00:05:314:4612,6
35SZCZERBA Łukasz 1421W Pogoni Za DuchemWARSZAWAKXII - Mężczyźni32M 3200:00:0600:23:50.1500:23:56.40+00:05:314:4612,6
36KANIA Paweł 15Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni33M 3300:00:0600:23:56.6000:24:03.25+00:05:384:4712,5
37STYKOWSKI Michał 13TARCHOSFIRYWARSZAWAKXII - Mężczyźni34M 3400:00:1100:24:02.8000:24:13.80+00:05:494:4812,5
38ANTOSIK Piotr 40WARSZAWAKXII - Mężczyźni35M 3500:00:0700:24:12.4500:24:19.65+00:05:554:5012,4
39MIŁOSZ Marek 1349WARSZAWAKXII - Mężczyźni36M 3600:00:0300:24:18.4000:24:22.25+00:05:574:5112,3
40PRZYBYSZ Tomasz 1380WARSZAWAKXII - Mężczyźni37M 3700:00:0500:24:16.5500:24:22.50+00:05:574:5112,4
41WIECHETEK Artur 37WARSZAWAKXII - Mężczyźni38M 3800:00:0700:24:17.9000:24:25.00+00:06:004:5112,3
42GRZELAK Piotr 1266WARSZAWAKXII - Mężczyźni39M 3900:00:0400:24:25.4500:24:30.00+00:06:054:5312,3
43OLSZAŃSKI Piotr 1359WARSZAWAKXII - Mężczyźni40M 4000:00:1600:24:23.4000:24:39.50+00:06:144:5212,3
44KWIATKOWSKA Renata 1321OŻARÓW MAZOWIECKIKXII - Kobiety4K 400:00:0300:24:46.1000:24:49.60+00:06:254:5712,1
45JEZIERSKI Łukasz 1284Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni41M 4100:00:1000:24:40.0000:24:50.00+00:06:254:5612,2
46FLORCZUK Paweł 1243Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni42M 4200:00:1500:24:42.8000:24:57.85+00:06:334:5612,1
47GŁODEK Robert 1257WARSZAWAKXII - Mężczyźni43M 4300:00:0200:24:58.3000:25:00.95+00:06:364:5912,0
48SKALSKI Tomasz 14WARSZAWAKXII - Mężczyźni44M 4400:00:0200:25:00.2000:25:02.60+00:06:385:0012,0
49PIERZAK Olaf 1369WARSZAWAKXII - Mężczyźni45M 4500:00:0500:25:01.7500:25:07.45+00:06:425:0012,0
50SYGOCKI Konrad 1419Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni46M 4600:00:0900:25:04.0500:25:13.45+00:06:485:0012,0
51PRĘDKI Marcin 1377WARSZAWAKXII - Mężczyźni47M 4700:00:0500:25:17.2500:25:23.20+00:06:585:0311,9
52PODGÓRSKI Wojciech 1371WARSZAWAKXII - Mężczyźni48M 4800:00:0400:25:31.5000:25:35.65+00:07:115:0611,8
53KAMIŃSKI Wiesław 1410Nasielsk Baszta TeamCHODÓWKXII - Mężczyźni49M 4900:00:0800:25:35.8000:25:44.60+00:07:205:0711,7
54LEWANDOWSKI Piotr 1326Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni50M 5000:00:0700:25:40.1000:25:47.40+00:07:225:0811,7
55PIĄTEK Andrzej 1126WARSZAWAKXII - Mężczyźni51M 5100:00:0100:25:52.2000:25:53.45+00:07:285:1011,6
56MARON Agnieszka 1341Adidas Runners WarsawWARSZAWAKXII - Kobiety5K 500:00:0300:25:54.8000:25:58.20+00:07:335:1111,6
57KASPRZAK Sebastian 1297Spectrum TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni52M 5200:00:0100:26:14.7000:26:16.60+00:07:525:1511,4
58BĄK Łukasz 1207AGD WRONIAKWARSZAWAKXII - Mężczyźni53M 5300:00:0600:26:12.7500:26:19.00+00:07:545:1411,4
59PAZIEWSKI Andrzej 1364Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni54M 5400:00:1400:26:15.6000:26:30.25+00:08:055:1511,4
60JANKOWSKA Wiola 1277WARSZAWAKXII - Kobiety6K 600:00:0500:26:37.9500:26:43.30+00:08:185:1911,3
61FRĄCKIEWICZ Dariusz 1244Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni55M 5500:00:1500:26:36.9500:26:52.85+00:08:285:1911,3
62WACH Michał 1443Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni56M 5600:00:1300:26:40.7000:26:53.80+00:08:295:2011,3
63LIPIEC Konrad 1329WARSZAWAKXII - Mężczyźni57M 5700:00:0400:26:53.1000:26:57.35+00:08:325:2211,2
64CIBORSKA Agnieszka 1227Naprzód MłocinyWARSZAWAKXII - Kobiety7K 700:00:0400:26:53.3500:26:57.50+00:08:325:2211,2
65ŻURAWSKI Marcin 1469Biegam na Tarchominie/adidas Runners WarsawWARSZAWAKXII - Mężczyźni58M 5800:00:0900:26:51.3000:27:01.05+00:08:365:2211,2
66KLUJ Bogusław 1302Biegam dla Sandry i RobertaZAKRĘTKXII - Mężczyźni59M 5900:00:0500:26:58.5000:27:03.55+00:08:385:2311,1
67ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 1467WARSZAWAKXII - Kobiety8K 800:00:1200:26:55.6500:27:07.65+00:08:435:2311,1
68JEZIERSKI Jan 1285Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni60M 6000:00:1000:27:05.0000:27:15.30+00:08:505:2511,1
69TUTAJ Andrzej 1436WARSZAWAKXII - Mężczyźni61M 6100:00:1400:27:13.7500:27:28.30+00:09:035:2611,0
70MĘDRZYCKI Mirosław 1344Parkrun BródnoWARSZAWAKXII - Mężczyźni62M 6200:00:0500:27:28.7500:27:33.80+00:09:095:2910,9
71SUCHODOLSKI Mariusz 1415Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni63M 6300:00:1000:27:24.5500:27:35.15+00:09:105:2910,9
72STAŃCZAK Iwona 1409Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Kobiety9K 900:00:0400:27:31.3000:27:35.30+00:09:105:3010,9
73SMOLEŃSKI Piotr 1403Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni64M 6400:00:1000:27:24.6500:27:35.50+00:09:105:2910,9
73KILIAŃSKI Rafał 1299Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni64M 6400:00:1000:27:25.1000:27:35.50+00:09:105:2910,9
75PRĘDOTA Krzysztof 1378Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni66M 6600:00:0700:27:28.1000:27:35.65+00:09:115:2910,9
76KRZESIŃSKA Renata 1318WARSZAWAKXII - Kobiety10K 1000:00:0500:27:30.8500:27:36.20+00:09:115:3010,9
77BURACZEWSKI Łukasz 1221WARSZAWAKXII - Mężczyźni67M 6700:00:0500:27:35.1500:27:40.35+00:09:155:3110,9
78JURCZUK Mateusz 1288WARSZAWAKXII - Mężczyźni68M 6800:00:0500:27:34.7000:27:40.50+00:09:155:3110,9
79GAWLIK Arkadiusz 1251Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni69M 6900:00:1500:27:25.8500:27:41.45+00:09:165:2910,9
80GRZESZCZYK Michał 1267EkobiegiWARSZAWAKXII - Mężczyźni70M 7000:00:1200:27:35.4000:27:47.80+00:09:235:3110,9
81KAMIONOWSKI Norbert 1291OSTROŁĘKAKXII - Mężczyźni71M 7100:00:0400:27:43.9000:27:48.80+00:09:245:3210,8
82PAWELCZYK Jarek 1363BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAKXII - Mężczyźni72M 7200:00:0800:27:43.2000:27:52.10+00:09:275:3210,8
83CELIŃSKI Rafał 1223WARSZAWAKXII - Mężczyźni73M 7300:00:0800:27:46.1000:27:54.10+00:09:295:3310,8
84HRYCIUK Katarzyna 1271EkobiegiWARSZAWAKXII - Kobiety11K 1100:00:1300:27:52.3000:28:05.30+00:09:405:3410,8
85FILIPKOWSKI Adam 1242WARSZAWAKXII - Mężczyźni74M 7400:00:1800:27:50.7000:28:09.10+00:09:445:3410,8
86CIEŚLIŃSKI Dariusz 1230DARIOSWARSZAWAKXII - Mężczyźni75M 7500:00:0800:28:05.1500:28:13.70+00:09:495:3710,7
87WERNER Kamil 1444Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni76M 7600:00:0800:28:05.9500:28:14.55+00:09:495:3710,7
88OLEKSIŃSKI Jakub 36KXII - Mężczyźni77M 7700:00:1800:28:06.3500:28:25.00+00:10:005:3710,7
89PYCKA Marcin 1382BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKKXII - Mężczyźni78M 7800:00:0700:28:18.5000:28:26.05+00:10:015:3910,6
90JANKOWSKI Tomasz 1278WARSZAWAKXII - Mężczyźni79M 7900:00:0700:28:20.0000:28:27.55+00:10:025:4010,6
91KAZAŁA Piotr 1298ZABIEGANI PO USZYWARSZAWAKXII - Mężczyźni80M 8000:00:1600:28:14.5500:28:30.70+00:10:065:3810,6
92CZUBAK Kasia 1235WARSZAWAKXII - Kobiety12K 1200:00:0300:28:30.1500:28:33.50+00:10:085:4210,5
93SZLACHTA Wiesław 1423WARSZAWAKXII - Mężczyźni81M 8100:00:0400:28:31.5000:28:36.30+00:10:115:4210,5
94CHOJNOWSKI Andrzej 1226Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni82M 8200:00:1500:28:27.4500:28:42.90+00:10:185:4110,5
95ŚWIDERSKI Leszek 1428ARW : SBRTWARSZAWAKXII - Mężczyźni83M 8300:00:1000:28:39.8500:28:50.60+00:10:265:4410,5
96LESIUK Aneta 1325WARSZAWAKXII - Kobiety13K 1300:00:0600:28:45.7000:28:52.30+00:10:275:4510,4
97KLEJNA Mariusz 1300Klejna TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni84M 8400:00:0800:28:48.5000:28:56.90+00:10:325:4510,4
98CIEPIENIAK Ania 1229WAR3KXII - Kobiety14K 1400:00:0600:29:03.0500:29:09.15+00:10:445:4810,3
99BESSARABA Sławomir 1208WARSZAWAKXII - Mężczyźni85M 8500:00:1700:28:52.4000:29:09.45+00:10:445:4610,4
100RADEJ Sylwia 1383WARSZAWAKXII - Kobiety15K 1500:00:0300:29:08.7000:29:11.90+00:10:475:4910,3
101CZAJKA Pioteer 1231WARSZAWKXII - Mężczyźni86M 8600:00:0700:29:11.9000:29:18.90+00:10:545:5010,3
102GĄSIOROWSKA Dorota 1252LadiesLostGąsBaGąsWARSZAWAKXII - Kobiety16K 1600:00:0600:29:15.1500:29:22.10+00:10:575:5110,3
103URZYKOWSKI Artur 1442Spectrum TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni87M 8700:00:0100:29:22.7500:29:24.30+00:10:595:5210,2
104MARON .agnieszka 49KXII - Kobiety17K 1700:00:0300:29:25.0000:29:28.50+00:11:035:5310,2
105OSIŃSKA Sylwia 1360WARSZAWAKXII - Kobiety18K 1800:00:0600:29:27.9500:29:34.20+00:11:095:5310,2
106ŁUNIEWSKI Piotr 1336KOŁO WĘDKARSKIE PZW NR. 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKALEGIONOWOKXII - Mężczyźni88M 8800:00:1800:29:16.9500:29:35.00+00:11:105:5110,2
107GÓRSKA Agnieszka 1261EkobiegiWARSZAWAKXII - Kobiety19K 1900:00:1800:29:16.7000:29:35.50+00:11:105:5110,2
108MICHAŁOWSKA Anna 1345Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety20K 2000:00:1400:29:21.3000:29:35.55+00:11:105:5210,2
109SIKORSKA Agnieszka 1397EkobiegiWARSZAWAKXII - Kobiety21K 2100:00:1200:29:29.1000:29:41.70+00:11:175:5310,2
110JABŁOŃSKI Jan 1274WARSZAWAKXII - Mężczyźni89M 8900:00:1800:29:23.8500:29:42.35+00:11:175:5210,2
111BRODAWKA Olga 1214StrumyczkiWARSZAWAKXII - Kobiety22K 2200:00:1200:29:31.8000:29:44.00+00:11:195:5410,2
112MAJEWSKA Hania 1337Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety23K 2300:00:1300:29:37.3500:29:50.80+00:11:265:5510,1
113DOMAŃSKI Sebastian 1239Bękarty WarszawyWARSZAWAKXII - Mężczyźni90M 9000:00:0100:29:50.3500:29:52.05+00:11:275:5810,1
114POLIŃSKI Paweł 1373WARSZAWAKXII - Mężczyźni91M 9100:00:0500:29:46.9000:29:52.10+00:11:275:5710,1
115BUGAJSKI Michał 1220WARSZAWAKXII - Mężczyźni92M 9200:00:0400:29:54.1000:29:58.40+00:11:335:5810,0
116CZARNECKI Jarek 12331. Baza Lotnictwa TransportowegoNOWY DWÓR MAZOWIECKIKXII - Mężczyźni93M 9300:00:0000:30:03.0000:30:03.00+00:11:386:0010,0
117SKIBA Gabriela 46WARSZAWAKXII - Kobiety24K 2400:00:0500:30:01.3500:30:06.60+00:11:426:0010,0
118WOJEWÓDZKI Krzysztof 1454Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Mężczyźni94M 9400:00:0900:29:56.9000:30:06.70+00:11:425:5910,0
119KOSTRZEWA Elwira 1312PZU Sport TeamWARSZAWAKXII - Kobiety25K 2500:00:1100:29:57.1500:30:08.45+00:11:435:5910,0
120ŁĘCKI Krzysztof 27KXII - Mężczyźni95M 9500:00:1900:29:49.5500:30:09.05+00:11:445:5810,1
121ŁOZOWSKA Aneta 1333WARSZAWAKXII - Kobiety26K 2600:00:1700:29:52.6000:30:10.00+00:11:455:5810,0
122SWIETLIK Magdalena 1417WARSZAWAKXII - Kobiety27K 2700:00:1600:30:00.2500:30:17.00+00:11:526:0010,0
123KANIA Paweł 1292Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Mężczyźni96M 9600:00:0300:30:15.3500:30:18.85+00:11:546:039,9
124KANIEWSKA Renata 1293WARSZAWAKXII - Kobiety28K 2800:00:0200:30:16.3500:30:19.00+00:11:546:039,9
125ZAWADZKA-NAZIMEK Joanna 1462Przybysze z MatplanetyWARSZAWAKXII - Kobiety29K 2900:00:0800:30:18.5500:30:26.55+00:12:016:039,9
126MARKIEWICZ Ludmiła 1340WARSZAWAKXII - Kobiety30K 3000:00:0300:30:24.4500:30:27.80+00:12:036:049,9
127PREGOWSKI Grzegorz 1376EkobiegiWARSZAWAKXII - Mężczyźni97M 9700:00:1700:30:12.4500:30:30.35+00:12:056:029,9
128ROCZNIAK Aneta 1388WARSZAWAKXII - Kobiety31K 3100:00:0700:30:26.7000:30:33.80+00:12:096:059,9
129KOSEWSKA Dorota 1310Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety32K 3200:00:1300:30:35.8500:30:49.55+00:12:246:079,8
130MIELNICKA Edyta 1347Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety33K 3300:00:1300:30:36.0500:30:49.80+00:12:256:079,8
131ZAJĄCZKOWSKI Kuba 1460PIEŃKOWKXII - Mężczyźni98M 9800:00:0200:30:59.6000:31:02.25+00:12:376:129,7
132BŁUŚ Marcin 1211WARSZAWAKXII - Mężczyźni99M 9900:00:1500:30:47.7500:31:03.35+00:12:386:099,7
133ZABŁOTNY Karol 11WARSZAWAKXII - Mężczyźni100M 10000:00:1100:31:00.9000:31:12.10+00:12:476:129,7
134TELAKOWSKA Anita 1430WARSZAWAKXII - Kobiety34K 3400:00:1700:30:57.4500:31:14.85+00:12:506:119,7
135BRODAWKA Sławomir 1215StrumyczkiWARSZAWAKXII - Mężczyźni101M 10100:00:2100:30:55.3500:31:16.80+00:12:526:119,7
136MAJEWSKI Marek 1338Wilanów-ZawadyWARSZAWAKXII - Mężczyźni102M 10200:00:0500:31:22.6500:31:28.35+00:13:036:169,6
137ZAJĄCZKOWSKA Jagoda 1459PIEŃKOWKXII - Kobiety35K 3500:00:0200:31:30.0000:31:32.70+00:13:086:189,5
138BUCHALSKA Ewa 1218EkobiegiWARSZAWAKXII - Kobiety36K 3600:00:1200:31:26.3000:31:38.40+00:13:136:179,5
139BUCHALSKA Barbara 1217WARSZAWAKXII - Kobiety37K 3700:00:0400:31:34.2000:31:38.70+00:13:146:189,5
140ZIARKO Joanna 1465WARSZAWAKXII - Kobiety38K 3800:00:1400:31:29.1500:31:43.20+00:13:186:179,5
141ANDRUKIEWICZ Anita 48JABŁONNAKXII - Kobiety39K 3900:00:1500:31:31.9500:31:47.70+00:13:236:189,5
142ŁATKOWSKA Monika 1330Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWKXII - Kobiety40K 4000:00:1400:31:33.2500:31:48.10+00:13:236:189,5
143WILEŃSKI Zbigniew 1446Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAKXII - Mężczyźni103M 10300:00:1600:31:31.8000:31:48.20+00:13:236:189,5
144KULAWIK-KORZEP Klaudia 1319WybiegajkiCIEPLEWOKXII - Kobiety41K 4100:00:0100:31:49.9500:31:51.65+00:13:276:229,4
145KARWOWSKI Mariusz 1296Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWKXII - Mężczyźni104M 10400:00:1600:31:35.5000:31:52.05+00:13:276:199,5
146ŁATKOWSKI Łukasz 1331Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWKXII - Mężczyźni105M 10500:00:1500:31:37.4000:31:52.40+00:13:276:199,5
147KAMIŃSKA Weronika 1290WARSZAWAKXII - Kobiety42K 4200:00:2000:31:38.2500:31:58.80+00:13:346:199,5
148MROZIŃSKI Marcin 1350WARSZAWAKXII - Mężczyźni106M 10600:00:2100:31:41.2500:32:02.90+00:13:386:209,5
149WÓDZ Zbigniew 34KXII - Mężczyźni107M 10700:00:2000:31:48.2500:32:08.35+00:13:436:219,4
150ADAMSKI Szymon 1200WARSZAWAKXII - Mężczyźni108M 10800:00:1500:32:03.6000:32:19.50+00:13:546:249,4
151OLSZAŃSKA Aneta 1358WARSZAWAKXII - Kobiety43K 4300:00:1600:32:12.3000:32:28.65+00:14:046:269,3
152WOJCIECHOWSKA Ewa 42KXII - Kobiety44K 4400:00:1200:32:19.7000:32:32.20+00:14:076:289,3
153KOŁCZYK Gosia 1308W Pogoni Za DuchemWARSZAWAKXII - Kobiety45K 4500:00:0600:32:28.1500:32:34.45+00:14:096:299,2
154KORZENIOWSKA - SOBCZUK Anna 1309Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety46K 4600:00:1400:32:44.5500:32:58.85+00:14:346:329,2
155TARCHAKA Mateusz 33WARSZAWAKXII - Mężczyźni109M 10900:00:2100:32:44.8000:33:06.70+00:14:426:339,2
156ROSZKOWSKA-KAZAŁA Małgorzata 1390ZABIEGANI PO USZYWARSZAWAKXII - Kobiety47K 4700:00:1400:32:54.2500:33:09.10+00:14:446:359,1
157PRZYBYLSKI Michał 1379JABŁONNAKXII - Mężczyźni110M 11000:00:1900:33:00.7500:33:20.00+00:14:556:369,1
158WODZYŃSKI Robert 26KXII - Mężczyźni111M 11100:00:1200:33:36.6000:33:49.05+00:15:246:438,9
159RESZKA Grzegorz 1385JABŁONNAKXII - Mężczyźni112M 11200:00:0800:33:51.6500:34:00.05+00:15:356:468,9
160ŁĄCKA Ilona 1332Białołęka jest kobietąWARSZAWAKXII - Kobiety48K 4800:00:1100:33:53.6500:34:05.15+00:15:406:468,8
161GŁĘBOCKA-ROSZCZYK Joanna 1256Razem dla BielanWARSZAWAKXII - Kobiety49K 4900:00:0100:34:08.1000:34:09.85+00:15:456:498,8
162KLUSEK Jolanta 1303Yola YolandaWARSZAWAKXII - Kobiety50K 5000:00:0100:34:09.6500:34:11.05+00:15:466:508,8
163ŁUCZAK Bartłomiej 1334Klub Biegacza RTV Euro AGDJABŁONNAKXII - Mężczyźni113M 11300:00:2100:33:52.6500:34:13.75+00:15:496:468,9
164BAKA Elzbieta 1204Ladies Lost GąsBaGąsWARSZAWAKXII - Kobiety51K 5100:00:0600:34:08.6000:34:14.85+00:15:506:498,8
165GRUZD Anna 1264Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Kobiety52K 5200:00:0900:34:17.3500:34:26.80+00:16:026:518,8
166DZIEDZIC Marlena 1240Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAKXII - Kobiety53K 5300:00:1000:34:16.8000:34:27.10+00:16:026:518,8
167KULESZA Agnieszka 35KXII - Kobiety54K 5400:00:0900:34:17.6000:34:27.25+00:16:026:518,7
168JAWORSKA Joanna 1280MARKIKXII - Kobiety55K 5500:00:1000:34:29.4000:34:40.10+00:16:156:548,7
169WYSOCKA Karolina 1456WARSZAWAKXII - Kobiety56K 5600:00:0900:34:38.5000:34:48.45+00:16:236:558,7
170WYSOCKA Katarzyna 1457ŁOCHÓWKXII - Kobiety57K 5700:00:0900:34:39.4500:34:49.10+00:16:246:568,7
171BALCERZAK Tomasz 1205LEGIONOWOKXII - Mężczyźni114M 11400:00:0900:34:40.4000:34:49.75+00:16:256:568,7
172ZOUABI Dorota 1466Total FitnesWARSZAWAKXII - Kobiety58K 5800:00:0900:34:40.9000:34:50.00+00:16:256:568,6
173WINIARCZYK Kamil 1458KOBYCKAKXII - Mężczyźni115M 11500:00:1600:34:38.8500:34:55.65+00:16:316:558,7
174SUŁAWA Rafał 1416WARSZAWAKXII - Mężczyźni116M 11600:00:1800:34:37.3000:34:56.10+00:16:316:558,7
175JAWORSKI Piotr 1282EkobiegiWARSZAWAKXII - Mężczyźni117M 11700:00:1800:34:37.9500:34:56.55+00:16:316:558,7
176WINIARSKA Iza 1447EkobiegiWARSZAWAKXII - Kobiety59K 5900:00:1900:34:37.1500:34:56.60+00:16:326:558,7
177JAWORSKA Klaudia 1281WARSZAWAKXII - Kobiety60K 6000:00:0400:35:06.3000:35:11.10+00:16:467:018,5
178SMOLINSKA Elwira 1404WARSZAWAKXII - Kobiety61K 6100:00:0000:35:29.1500:35:29.15+00:17:047:058,5
179PÓŁKOSZEK Mirosław 1375WARSZAWAKXII - Mężczyźni118M 11800:00:1600:35:23.8000:35:39.90+00:17:157:048,5
180MUCHA Kamila 1351Biegam Na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety62K 6200:00:0700:35:39.9500:35:47.85+00:17:237:088,4
181POWAŁKA Robert 1374JABŁONNAKXII - Mężczyźni119M 11900:00:1100:36:12.0000:36:23.90+00:17:597:148,3
182MAZUR Paweł 1342WARSZAWAKXII - Mężczyźni120M 12000:00:1300:36:11.4000:36:25.15+00:18:007:148,3
183BŁUŚ Urszula 1212WARSZAWAKXII - Kobiety63K 6300:00:1500:36:13.4000:36:28.90+00:18:047:148,3
184WIŚNIEWSKA Ewelina 1448Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAKXII - Kobiety64K 6400:00:2000:36:21.0500:36:41.10+00:18:167:168,3
185KAWCZYŃSKI Piotr 32KXII - Mężczyźni121M 12100:00:2300:37:04.2000:37:27.30+00:19:027:248,1
186NIEMIEC Agnieszka 1355WARSZAWAKXII - Kobiety65K 6500:00:1200:37:33.1500:37:45.15+00:19:207:308,0
187WIECZORKOWSKA Sylwia 1445WARSZAWAKXII - Kobiety66K 6600:00:0800:37:47.1500:37:55.55+00:19:307:337,9
188GAJOWY Paulina 1248WARSZAWAKXII - Kobiety67K 6700:00:1500:38:09.1500:38:24.30+00:19:597:377,9
189MARCINIAK Karolina 39WATMIŃSK MAZOWIECKIKXII - Kobiety68K 6800:00:1300:38:25.7500:38:39.35+00:20:147:417,8
190CHMIELEWSKI Mariusz 1225WATWARSZAWAKXII - Mężczyźni122M 12200:00:1300:38:27.0500:38:40.20+00:20:157:417,8
191GÓRCZYŃSKA Hanna 1260WARSZAWAKXII - Kobiety69K 6900:00:1900:38:48.3000:39:08.20+00:20:437:457,7
192GÓRCZYŃSKI Łukasz 28KXII - Mężczyźni123M 12300:00:2000:38:49.3500:39:09.85+00:20:457:457,7
193CZARNECKA Olga 10WARSZAWAKXII - Kobiety70K 7000:00:1100:39:04.2000:39:15.65+00:20:517:487,7
194SŁOTA Beata 43WARSZAWAKXII - Kobiety71K 7100:00:1700:39:04.6500:39:21.75+00:20:577:487,7
195BAJOREK Jacek 1203Markowi BiegaczeWYSZKÓWKXII - Mężczyźni124M 12400:00:1100:39:28.7000:39:40.55+00:21:157:537,6
196SIEMIŃSKI Sławomir 1396WARSZAWAKXII - Mężczyźni125M 12500:00:1300:39:28.2500:39:41.35+00:21:167:537,6
197ROSIŃSKA Aleksandra 1389WARSZAWAKXII - Kobiety72K 7200:00:0300:39:38.9000:39:41.95+00:21:177:557,6
198GĄSIOROWSKI Krzysztof 1253ManLostGąsBaGąsWARSZAWAKXII - Mężczyźni126M 12600:00:0700:40:01.0500:40:08.25+00:21:438:007,5
199LACH Marta 1324Slow Jogging BiałołękaWARSZAWAKXII - Kobiety73K 7300:00:1700:44:18.1000:44:35.80+00:26:118:516,8
200TOMCZAK Justyna 1433WARSZAWAKXII - Kobiety74K 7400:00:1700:44:31.6500:44:49.30+00:26:248:546,7
201OGOŃCZYK Donata 1357LEGIONOWOKXII - Kobiety75K 7500:00:1100:45:20.6500:45:32.30+00:27:079:046,6
202NASKRĘT Mariusz 1353RACOTKXII - Mężczyźni127M 12700:00:1100:45:21.4500:45:32.50+00:27:079:046,6
203SOCHOCKI Dariusz 1408LEGIONOWOKXII - Mężczyźni128M 12800:00:0900:45:23.5500:45:32.90+00:27:089:046,6
204SIELCZAK Ania 1395Biegam na TarchominieWARSZAWAKXII - Kobiety76K 7600:00:1600:45:36.4500:45:52.60+00:27:289:076,6
205BUGAJSKA Dominika 1219WARSZAWAKXII - Kobiety77K 7700:00:0600:47:22.2500:47:28.85+00:29:049:286,3
Znaleziono 205 wynik(ów)