XXII BIEG ŚWIĘCÓW

Organizator/ Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie
Data/ Date:
2018-05-19
Miejsce/ Place:
Sławno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
289
Wystartowało/ Started:
249
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
247
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.07km | 3.38km | 6.69km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Święc | M-Święc | K-Gmina | K-Miasto | K-Powiat | M-Gmina | M-Miasto | M-Powiat | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.07km3.38km6.69kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GARSKI Dawid 647MLKS BASZTA BYTÓWBYTÓWM-Open1M 100:00:1400:11:1000:22:0600:32:56.8000:32:56.80 3:1718.2
2POŁEĆ Arkadiusz 781SOPOTM-Open2M 200:00:1400:11:1000:22:0600:32:59.1500:32:59.15+00:00:023:1718.2
3DRWAL Piotr 639USTKAM-401M 300:00:1300:11:0900:22:0600:33:10.0000:33:10.00+00:00:133:1918.1
4MURAWSKI Paweł 75312 BRYGADA ZMECHANIZOWANA SZCZECINSZCZECINM-Open3M 400:00:1300:11:1700:22:4200:34:46.9500:34:46.95+00:01:503:2817.3
5RUDNIK Krzysztof 791KRĘPA SŁUPSKAM-Open4M 500:00:1400:11:1800:23:4900:35:23.4500:35:23.45+00:02:263:3217
6KĘPKA Adrian 691WIEKOWOM-Open5M 600:00:1400:11:5200:23:4900:35:32.9500:35:32.95+00:02:363:3316.9
7ZWOLSKI Andrzej 860RZEPNICAM-402M 700:00:1400:11:5300:23:5600:35:45.7000:35:45.70+00:02:483:3416.8
8WILCZEWSKI Krzysztof 842TYCHOWOM-Open6M 800:00:1300:11:5700:23:5200:35:49.0000:35:49.00+00:02:523:3416.8
9SYWANYCZ Ireneusz 812GDAŃSKM-403M 900:00:1500:12:1800:24:3800:36:50.2500:36:50.25+00:03:533:4116.3
10WIERZEJSKI Sławomir 840KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWM-404M 1000:00:1400:12:1700:24:3900:36:52.1000:36:52.10+00:03:553:4116.3
11JAKUBEK Patryk 669ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open7M 1100:00:1400:12:1200:24:4700:36:58.8500:36:58.85+00:04:023:4116.2
12ROSIAK Damian 788SŁAWNOM-Open8M 1200:00:1500:12:2200:24:5700:37:32.5500:37:32.55+00:04:353:4516
13HERMAN Arkadiusz 665SŁUPSKM-405M 1300:00:1600:12:4700:25:3100:38:13.4500:38:13.45+00:05:163:4915.7
14KAMIENIECKI Rafał 683TUPOT-USTKAUSTKAM-Open9M 1400:00:1600:12:2700:25:2100:38:28.2500:38:28.25+00:05:313:5015.6
15GLAZIK Dariusz 651ZWOLAK TEAMBYTÓWM-406M 1500:00:1500:12:5600:25:4600:38:31.2000:38:31.20+00:05:343:5115.6
16GAJLEWICZ Dominik 646MTS HAMERMIASTKOM-Open10M 1600:00:1800:12:5000:25:4900:38:37.6500:38:37.65+00:05:403:5115.5
17TEREFENKO Joanna 822LKS JANTAR USTKAUSTKAK-Open1K 100:00:1600:12:5800:25:5100:38:37.9500:38:37.95+00:05:413:5115.5
18HURYŃ Ewa 667DYNAFIT TEAMSZCZECINK-401K 200:00:1500:12:4800:25:4700:38:45.5500:38:45.55+00:05:483:5215.5
19KURKUL Przemek 718KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-Open11M 1700:00:2200:13:0500:26:0500:38:59.1500:38:59.15+00:06:023:5315.4
20WIKTOROWICZ Sławomir 841JW 1223/BLOGKOSZALINM-407M 1800:00:1800:13:1000:26:1000:39:07.3000:39:07.30+00:06:103:5415.3
21KRUKOWSKI Błażej 708SŁAWNOM-Open12M 1900:00:1600:12:5100:25:5700:39:12.9500:39:12.95+00:06:163:5515.3
22WEGNER Przemysław 834USTKAM-408M 2000:00:2400:13:0600:26:1800:39:30.1500:39:30.15+00:06:333:5715.2
23ZWOLIŃSKI Jan 859TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 2100:00:1700:13:2500:26:3600:39:34.7000:39:34.70+00:06:373:5715.2
24KOŚCIELNIAK Robert 704TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 2200:00:1700:13:2500:26:4200:39:47.5000:39:47.50+00:06:503:5815.1
25KURKUL Janek 717KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM-Open13M 2300:00:2300:13:1600:26:5600:40:28.5500:40:28.55+00:07:314:0214.8
26ANTOSIK Grzegorz 605KB BRYZA POSTOMINO, JW 1223MASŁOWICEM-409M 2400:00:1800:12:5200:26:4700:40:43.0000:40:43.00+00:07:464:0414.7
27CHUDY Henryk 627SŁAWSKOM-601M 2500:00:1900:13:3100:27:1500:41:07.4000:41:07.40+00:08:104:0614.6
28CENDER Szymon 625W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open14M 2600:00:1500:12:4300:26:1300:41:14.9000:41:14.90+00:08:184:0714.6
29MAĆKOWIAK Krzysztof 885ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-Open15M 2700:00:1800:13:3400:27:2600:41:21.1000:41:21.10+00:08:244:0814.5
30DUDA Grzegorz 641OSP BUKÓWKASŁUPSKM-Open16M 2800:00:1700:13:2400:27:3200:41:28.6000:41:28.60+00:08:314:0814.5
31WILCZEWSKI Mariusz 843MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWSKOM-Open17M 2900:00:2600:13:4300:27:3700:41:31.9500:41:31.95+00:08:354:0914.5
32NOWAKOWSKI Rafał 759KOSZALINM-4010M 3000:00:2000:13:4900:27:4400:41:32.3500:41:32.35+00:08:354:0914.4
33NAGÓREK Krzysztof 754SŁUPSKM-602M 3100:00:1700:13:4400:27:4200:41:34.3000:41:34.30+00:08:374:0914.4
34GÓRALSKI Jan 65512.SDZSZCZECINM-4011M 3200:00:2100:13:5200:27:5200:41:48.4000:41:48.40+00:08:514:1014.4
35OLESZCZUK Dominik 763SZCZECINM-Open18M 3300:00:3200:14:0400:28:0900:41:59.2500:41:59.25+00:09:024:1114.3
36ŁAGUTKO Kamila 877ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-402K 300:00:1700:13:4600:27:4400:42:02.1500:42:02.15+00:09:054:1214.3
37CZERCHAWSKI Janusz 632SIEMIANICEM-4012M 3400:00:2300:14:0400:28:0800:42:07.3500:42:07.35+00:09:104:1214.2
38REGLIŃSKA Joanna 786KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWK-Open2K 400:00:2300:14:2400:28:2800:42:28.0000:42:28.00+00:09:314:1414.1
39MAZUR Emiliusz 739ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-4013M 3500:00:1800:13:5300:28:1100:42:34.4500:42:34.45+00:09:374:1514.1
40KONKEL Agnieszka 696KOSZALINK-Open3K 500:00:2100:14:1800:28:3600:42:37.5000:42:37.50+00:09:404:1514.1
41MAJCHRZAK Łukasz 732CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-Open19M 3600:00:2200:14:1200:28:3700:42:44.2500:42:44.25+00:09:474:1614
42ADAMELAK Krzysztof 601GRUPA LOTNICZA DARŁOWODARŁOWOM-4014M 3700:00:2700:14:2400:28:4100:42:45.4000:42:45.40+00:09:484:1614
43RYGIELSKI Arkadiusz 797MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-Open20M 3800:00:2400:13:5500:28:1900:42:50.4500:42:50.45+00:09:534:1714
44MOROŃ Jarosław 878USB USTKAUSTKAM-Open21M 3900:00:2300:14:3200:28:5600:42:59.7500:42:59.75+00:10:024:1714
45PIŁCZYŃSKI Zbigniew 776SŁUPSKM-503M 4000:00:2200:14:2700:28:5200:43:07.8500:43:07.85+00:10:114:1813.9
46BANCEWICZ Tomasz 609SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSWOCHOWOM-Open22M 4100:00:3300:14:4500:29:0300:43:17.5500:43:17.55+00:10:204:1913.9
47KOPLIN Maciej 700KALIOP POLANDSŁAWNOM-Open23M 4200:00:2300:14:1900:28:5300:43:18.4500:43:18.45+00:10:214:1913.9
48JAKUSZCZONEK Zbigniew 670RADOSŁAWM-4015M 4300:00:2600:13:5200:29:0200:43:27.6500:43:27.65+00:10:304:2013.8
49BONISŁAWSKI Jarosław 615MAM ŚWIRASŁAWNOM-Open24M 4400:00:2500:14:1700:28:4900:43:33.3500:43:33.35+00:10:364:2113.8
50NOWAK Agnieszka 7587BOWSŁUPSKK-Open4K 600:00:2100:14:0500:28:5200:43:34.9000:43:34.90+00:10:384:2113.8
51JANKOWSKI Grzegorz 671ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4016M 4500:00:2500:14:1800:28:5200:43:44.0000:43:44.00+00:10:474:2213.7
52JANTA-LIPIŃSKA Justyna 672RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-Open5K 700:00:1800:14:3400:29:0500:43:44.6000:43:44.60+00:10:474:2213.7
53RÓG Bartosz 789MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-Open25M 4600:00:2100:13:5500:28:3800:43:45.1000:43:45.10+00:10:484:2213.7
54KAMELSKI Piotr 682KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOM-4017M 4700:00:2300:14:2900:29:0800:43:47.8000:43:47.80+00:10:514:2213.7
55OLESZEK Jerzy 764SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-4018M 4800:00:1900:14:2000:29:0400:43:51.9500:43:51.95+00:10:554:2313.7
56WIELGAT Łukasz 838KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM-Open26M 4900:00:2800:14:4800:29:4000:43:59.9000:43:59.90+00:11:034:2313.6
57ZIENOWICZ Michał 858KOSZALINM-Open27M 5000:00:2600:14:2200:28:5500:44:01.9500:44:01.95+00:11:054:2413.6
58GARSKI Kryspin 875ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4019M 5100:00:2500:14:1800:30:3200:44:07.8500:44:07.85+00:11:114:2413.6
59KAŃDUŁA Mariusz 685WĘZEŁEK SŁUPSKNOWY TOMYŚLM-4020M 5200:00:3400:14:5300:29:3100:44:08.2500:44:08.25+00:11:114:2413.6
60JABŁOŃSKI Tomasz 668MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-Open28M 5300:00:2000:14:0700:29:1300:44:16.1000:44:16.10+00:11:194:2513.6
61CZYŻYKOWSKI Mateusz 635SŁUPSKM-Open29M 5400:00:2600:15:1400:30:1000:44:25.9000:44:25.90+00:11:294:2613.5
62BŁASZCZYK Tadeusz 614STARY JAROSŁAWM-504M 5500:00:3900:14:5600:29:4300:44:28.9000:44:28.90+00:11:324:2613.5
63PROTASEWICZ Andrzej 782SŁAWNOSŁAWNOM-4021M 5600:00:1900:14:4200:29:4400:44:36.7000:44:36.70+00:11:394:2713.5
64STRUŚ Artur 809KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM-505M 5700:00:2700:14:4900:29:4000:44:36.8500:44:36.85+00:11:404:2713.5
65SZCZĘSNY Piotr 874LKBB PETK LĘBORKŁEBAM-506M 5800:00:2300:14:5600:29:5300:44:40.2000:44:40.20+00:11:434:2813.4
66CZAJA Andrzej 629ŁĘCZYCEM-507M 5900:00:2300:14:4200:29:2800:44:41.1500:44:41.15+00:11:444:2813.4
67KASPERSKI Dariusz 688BYDLINOM-4022M 6000:00:3400:14:5000:29:4100:44:47.3500:44:47.35+00:11:504:2813.4
68KRAWCZUK Szymon 707DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWOM-Open30M 6100:00:2800:15:2300:30:1500:45:03.7500:45:03.75+00:12:064:3013.3
69MUCHA Krzysztof 752KOSZALINM-4023M 6200:00:2500:14:4700:30:0700:45:19.1500:45:19.15+00:12:224:3113.2
70CZYŻYKOWSKI Krzysztof 634SŁUPSKM-Open31M 6300:00:2700:15:3300:30:3100:45:21.2000:45:21.20+00:12:244:3213.2
71FOLWARCZNY Jarosław 871STARGARDM-Open32M 6400:00:3900:15:5600:31:0500:45:24.4000:45:24.40+00:12:274:3213.2
72OTTO Michał 770BONINM-Open33M 6500:00:2400:14:4800:30:0700:45:28.0500:45:28.05+00:12:314:3213.2
73CHABOWSKA Karolina 819KB WYGAN KOŁOBRZEGK-Open6K 800:00:2400:15:1800:30:2500:45:34.0500:45:34.05+00:12:374:3313.2
74TURCZYN Tomasz 830'DZIENNIK SŁAWIEŃSKI'SŁAWNOM-4024M 6600:00:1800:14:3000:29:5500:45:35.4000:45:35.40+00:12:384:3313.2
75JĘDRASZCZYK Marek 678WĘZEŁEK SŁUPSKSŁUPSKM-4025M 6700:00:3200:15:1600:30:3300:45:40.5000:45:40.50+00:12:434:3413.1
76WÓJCICKI Grzegorz 848SŁAWNOM-Open34M 6800:00:2400:15:1700:30:3200:45:43.7500:45:43.75+00:12:464:3413.1
77KRUPIŃSKI Krzysztof 709E-UROLOG.EUKOSZALINM-508M 6900:00:2300:15:0000:30:2100:45:51.3500:45:51.35+00:12:544:3513.1
78JAŻDŻEWSKI Sebastian 676KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWUGOSZCZM-Open35M 7000:00:2600:16:2200:31:1500:45:58.8500:45:58.85+00:13:024:3513.1
79PUŚCIAN Krzysztof 784SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM-4026M 7100:00:2700:15:3400:30:4300:46:01.4500:46:01.45+00:13:044:3613
80STRZELECKI Zbigniew 810KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-603M 7200:00:2800:15:4100:30:5900:46:05.6000:46:05.60+00:13:084:3613
81WIATRZYK Krzysztof 836DARŁOWOM-4027M 7300:00:2600:15:0400:30:3800:46:05.9000:46:05.90+00:13:094:3613
82ROGOŻA Ireneusz 787KOSZALINM-4028M 7400:00:2500:15:3100:30:5800:46:06.0000:46:06.00+00:13:094:3613
83GAWEŁ Zbigniew 648MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-604M 7500:00:1900:15:2700:30:5600:46:08.7000:46:08.70+00:13:114:3613
84GAJEK Artur 645KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-4029M 7600:00:2700:15:4400:31:0100:46:11.9500:46:11.95+00:13:154:3713
85LEMAŃSKA Katarzyna 723USB USTKAUSTKAK-Open7K 900:00:2600:15:3100:31:0100:46:18.8000:46:18.80+00:13:224:3713
86YALTUSHENKA Vitali 850SZCZECINM-Open36M 7700:00:2900:14:1100:30:0400:46:20.4500:46:20.45+00:13:234:3812.9
87NIECKARZ Krzysztof 756SŁAWNOM-Open37M 7800:00:2100:15:0600:30:5000:46:23.2000:46:23.20+00:13:264:3812.9
88NIECKARZ Monika 755SŁAWNOK-Open8K 1000:00:2100:15:0600:30:5000:46:23.2500:46:23.25+00:13:264:3812.9
89JĘDRASZKO Magda 679MTS HAMERMIASTKOK-Open9K 1100:00:2900:15:3700:30:5500:46:29.8500:46:29.85+00:13:334:3812.9
90RUTKOWSKI Ryszard 795RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-509M 7900:00:1600:14:3700:30:2300:46:37.8000:46:37.80+00:13:414:3912.9
91HARBUTIAK Monika 663CISOWOK-Open10K 1200:00:1800:15:1700:31:0800:46:40.8000:46:40.80+00:13:444:4012.9
92GROTA Mariusz 657NEONETSŁUPSKM-Open38M 8000:00:2800:16:1700:31:4600:46:41.1500:46:41.15+00:13:444:4012.9
93SZABLA Ewelina 813TKKF KOSZALINKOSZALINK-Open11K 1300:00:2700:15:4100:31:0900:46:45.5500:46:45.55+00:13:484:4012.8
94BURKIET Marek 623JW 1223ROSNOWOM-4030M 8100:00:2700:15:2000:30:4800:46:53.5500:46:53.55+00:13:564:4112.8
95LEWANDOWSKA Beata 724STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-403K 1400:00:2500:15:5700:31:2700:46:56.2000:46:56.20+00:13:594:4112.8
96KUCHAREK Marcin 712STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-4031M 8200:00:2500:15:5700:31:2700:46:56.2000:46:56.20+00:13:594:4112.8
97CYRSON Anna 628TENIS KLUB BYTÓWBYTÓWK-501K 1500:00:1800:15:2300:31:1300:46:56.8000:46:56.80+00:14:004:4112.8
98LITZBARSKI Marek 726DUDYCZ RUN PUCKM-5010M 8300:00:3200:15:5300:31:2800:47:01.3000:47:01.30+00:14:044:4212.8
99MAJCHRZAK Dariusz 733CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM-5011M 8400:00:2300:15:1000:30:5700:47:03.2500:47:03.25+00:14:064:4212.8
100PŁOSKI Krzysztof 779DARŁOWSKIE CHARTYBOBOLINM-4032M 8500:00:3000:15:1400:31:1500:47:04.3500:47:04.35+00:14:074:4212.7
101CZAJA Marcin 630ŁĘCZYCEM-Open39M 8600:00:2600:16:0000:31:3900:47:04.7500:47:04.75+00:14:074:4212.7
102ADRYAN Adam 602CKB SŁUPSKWIELICHIOWOM-4033M 8700:00:2900:16:1700:31:5000:47:10.7500:47:10.75+00:14:134:4312.7
103BAJTEK Przemek 607BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIESŁAWNOM-Open40M 8800:00:3700:15:3400:31:0800:47:17.3500:47:17.35+00:14:204:4312.7
104PĘKAŁA Piotr 775ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4034M 8900:00:4100:17:0300:32:4000:47:19.0000:47:19.00+00:14:224:4312.7
105KARAŚ Radosław 686NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open41M 9000:00:2700:15:1100:31:1400:47:26.3000:47:26.30+00:14:294:4412.6
106RUTKOWSKI Artur 794RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-Open42M 9100:00:2300:15:0500:31:1200:47:40.5500:47:40.55+00:14:434:4612.6
107ZARZYCKI Darek 855USTKAM-Open43M 9200:00:2700:15:5700:31:4500:47:41.0500:47:41.05+00:14:444:4612.6
108CHORĄŻY Karolina 626LEO-TEAMKOSZALINK-Open12K 1600:00:2600:16:1300:31:5700:47:41.4500:47:41.45+00:14:444:4612.6
109TOPOLIŃSKI Ireneusz 825KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-Open44M 9300:00:3400:16:1600:32:0300:47:53.6000:47:53.60+00:14:564:4712.5
110GOSTOMCZYK Krzysztof 654SŁAWNOM-Open45M 9400:00:2400:15:2900:31:4400:47:59.9000:47:59.90+00:15:034:4712.5
111HERMAN Karina 666SŁUPSKK-404K 1700:00:2000:16:2600:32:3300:48:06.4000:48:06.40+00:15:094:4812.5
112LUPKE Marcin 727DARŁOWSKIE CHARTYRUSKOM-Open46M 9500:00:3000:16:3200:32:3300:48:06.9500:48:06.95+00:15:104:4812.5
113ORLOWSKI Maciej 769DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-Open47M 9600:00:3000:16:3100:32:3300:48:07.4000:48:07.40+00:15:104:4812.5
114MORDASZEWSKI Jarosław 870SZCZECINM-4035M 9700:00:3800:16:1400:32:1100:48:17.1500:48:17.15+00:15:204:4912.4
115WIECZOREK Jacek 837SŁAWNOSŁAWNOM-Open48M 9800:00:3700:15:3700:31:4300:48:18.0500:48:18.05+00:15:214:4912.4
116KĘSIK Agnieszka 692ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open13K 1800:00:2500:15:5800:32:1200:48:18.1500:48:18.15+00:15:214:4912.4
117JAWORSKI Robert 675KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-4036M 9900:00:2500:15:2800:31:3700:48:21.1500:48:21.15+00:15:244:5012.4
118KULCZYK Katarzyna 714KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-Open14K 1900:00:2600:16:3100:32:4900:48:22.1500:48:22.15+00:15:254:5012.4
119SZYMCZEWSKI Dariusz 818SŁAWNOM-5012M 10000:00:3400:16:3600:32:4100:48:22.7000:48:22.70+00:15:254:5012.4
120SKOCZYŃSKA Renata 801USB USTKAUSTKAK-Open15K 2000:00:1700:15:5100:32:0600:48:24.2000:48:24.20+00:15:274:5012.4
121SKOWYRSKI Janusz 802TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-5013M 10100:00:2100:15:4900:32:1700:48:24.5000:48:24.50+00:15:274:5012.4
122DOBOSZ Łukasz 638DOBRZYKOWICEM-Open49M 10200:00:3200:16:2500:32:2800:48:33.6500:48:33.65+00:15:364:5112.4
123BAKALARZ Adam 608REHA OMTDARŁOWOM-Open50M 10300:00:2000:16:0600:32:2300:48:54.3500:48:54.35+00:15:574:5312.3
124ORŁOWSKA Agata 888POSTOMINOK-Open16K 2100:00:3900:16:1700:32:3000:48:54.7000:48:54.70+00:15:574:5312.3
125KANIOWSKI Jacek 684W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-4037M 10400:00:3200:16:1900:32:3000:48:55.7500:48:55.75+00:15:584:5312.3
126TELESIEWICZ Henryk 863KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWSŁAWNOM-70+1M 10500:00:1500:16:0000:32:3500:48:59.4000:48:59.40+00:16:024:5312.2
127KLASA Jan 873UG CZARNA DĄBRÓWKANOŻYNOM-605M 10600:00:3700:16:1500:32:2500:49:05.7500:49:05.75+00:16:084:5412.2
128CZERWIŃSKI Szczęsny 633BIAŁOGARDM-4038M 10700:00:3900:16:2100:33:0600:49:13.1000:49:13.10+00:16:164:5512.2
129KACZMAREK Marta 680SŁAWNOK-Open17K 2200:00:3300:16:3200:32:4900:49:14.8000:49:14.80+00:16:184:5512.2
130URBANIAK Szymon 832WRZESNICASŁAWNOM-Open51M 10800:00:3600:16:3300:33:1000:49:30.2000:49:30.20+00:16:334:5712.1
131RUTECKA Sylwia 793TUPOT-USTKAUSTKAK-Open18K 2300:00:2100:16:5500:33:2700:49:33.3500:49:33.35+00:16:364:5712.1
132BOŻEK Łukasz 616ZABIEGANY MORPOLSŁUPSKM-Open52M 10900:00:3800:16:5700:33:2600:49:38.9500:49:38.95+00:16:424:5712.1
133MIZERA Agnieszka 747LĘDOWO-OSIEDLEK-405K 2400:00:2200:16:5600:33:2600:49:43.8500:49:43.85+00:16:474:5812.1
134JĘDRUSZCZAK Izabela 677SŁAWNOK-406K 2500:00:3300:16:4100:33:0800:49:46.1500:49:46.15+00:16:494:5812.1
135MALINOWSKI Adam 734MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOPOMIŁOWOM-606M 11000:00:2800:16:2600:32:5700:49:46.6000:49:46.60+00:16:494:5812.1
136SZYMAŃSKI Tomasz 882SŁUPSKM-4039M 11100:00:3100:16:3300:33:0500:49:49.4000:49:49.40+00:16:524:5812
137DĄBROWSKA Alicja 636TKKF KOSZALINSIANÓWK-502K 2600:00:2600:17:0200:33:4500:49:56.4500:49:56.45+00:16:594:5912
138DZIESZUK Dariusz 643TKKF KOSZALINKOSZALINM-5014M 11200:00:2600:17:0200:33:4500:49:57.4000:49:57.40+00:17:004:5912
139SAPIEJA Kasia 799DARŁOWOK-Open19K 2700:00:2400:16:2800:33:1300:50:06.7500:50:06.75+00:17:095:0012
140LASKA Agnieszka 722MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-407K 2800:00:3300:16:5900:33:2400:50:09.1500:50:09.15+00:17:125:0012
141TRZASKA Tomasz 828WAŁBRZYCHM-Open53M 11300:00:2500:16:0600:33:3700:50:43.9500:50:43.95+00:17:475:0411.8
142GARSKA Joanna 876ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-408K 2900:00:3100:17:1700:34:1800:50:46.9000:50:46.90+00:17:505:0411.8
143WITKOWSKI Krzysztof 844MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-5015M 11400:00:3900:17:0500:34:0900:50:50.3500:50:50.35+00:17:535:0511.8
144LANDMANN Tobias 721RINTELNM-5016M 11500:00:2700:16:3000:33:3300:50:59.7500:50:59.75+00:18:025:0511.8
145MAŁYSZEWICZ Andrzej 736BIAŁY BÓRM-5017M 11600:00:2500:16:4400:33:4500:51:01.5500:51:01.55+00:18:045:0611.8
146MIKINKA Magdalena 745SŁAWNO SŁAWNOSŁAWNOK-Open20K 3000:00:3400:16:5600:33:5800:51:02.6500:51:02.65+00:18:055:0611.8
147DUDZIAK Piotr 642FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINM-4040M 11700:00:2300:16:0300:33:0800:51:03.9500:51:03.95+00:18:075:0611.8
148STRZEMBOWICZ Mariusz 811DZIKI SŁUPSKSŁUPSKM-Open54M 11800:00:3300:16:5500:34:1000:51:04.9000:51:04.90+00:18:085:0611.7
149GŁOWACZ Mariusz 653SŁUPSKM-Open55M 11900:00:3700:18:1900:35:2200:51:15.9500:51:15.95+00:18:195:0711.7
150OLECHNOWICZ Zbigniew 762TUPOT-USTKASŁUPSKM-70+2M 12000:00:2500:16:2600:33:5100:51:17.6000:51:17.60+00:18:205:0711.7
151KAZUSEK Jan 690KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM-607M 12100:00:2900:16:4900:33:4700:51:18.7500:51:18.75+00:18:215:0711.7
152DEMIDOK Mariusz 637JEN 1223SŁAWNOM-4041M 12200:00:3600:17:1400:34:2400:51:20.1000:51:20.10+00:18:235:0811.7
153ŁAKOMSKA Wanda 728SŁUPSKK-601K 3100:00:2300:17:0200:34:0700:51:23.9500:51:23.95+00:18:275:0811.7
154PLACEK Patryk 866RZYSZCZEWOM-Open56M 12300:00:4400:18:1600:34:4500:51:31.7000:51:31.70+00:18:345:0911.6
155SZKATULSKI Tomasz 815DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-Open57M 12400:00:3000:17:4600:34:3200:51:36.6500:51:36.65+00:18:395:0911.6
156GRĄBCZEWSKI Rafał 656KŁOSM-Open58M 12500:00:3500:17:2400:34:3600:51:45.9000:51:45.90+00:18:495:1011.6
157ZIELIŃSKI Łukasz 857SŁAWNOM-Open59M 12600:00:3200:16:3500:34:0100:51:51.8500:51:51.85+00:18:555:1111.6
158RĄCZKOWSKI Włodzimierz 785FUNDACJA DZIEDZICTWO - SŁAWNOTERESPOTOCKIEM-608M 12700:00:4300:17:2900:34:3700:51:52.0500:51:52.05+00:18:555:1111.6
159BUTOWICZ Adam 880SZCZECINEKM-5018M 12800:00:3000:17:3200:34:4300:51:52.4000:51:52.40+00:18:555:1111.6
160KONKEL Joanna 695MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-503K 3200:00:3400:17:3200:34:4300:51:53.5000:51:53.50+00:18:565:1111.6
161MARIAK Adrian 737BYLIOTYLISŁAWNOM-Open60M 12900:00:3700:17:0700:34:3900:52:00.0500:52:00.05+00:19:035:1211.5
162BIELEWICZ Anna 613STOPA SŁUPSKKOBYLNICAK-409K 3300:00:2900:16:4900:34:3700:52:02.0000:52:02.00+00:19:055:1211.5
163WEGNER Aneta 835USBUSTKAK-Open21K 3400:00:2700:17:0500:34:3900:52:05.1500:52:05.15+00:19:085:1211.5
164TRUSIAK Agnieszka 826NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open22K 3500:00:3100:17:3800:35:0900:52:18.0500:52:18.05+00:19:215:1311.5
165KAZIMIERCZAK Leszek 864PORUNNY TEAMKOSZALINM-Open61M 13000:00:3600:17:0400:34:4600:52:21.0000:52:21.00+00:19:245:1411.5
166OLSZAR Grzegorz 766DARŁOWOM-Open62M 13100:00:2800:17:0500:34:4900:52:30.1000:52:30.10+00:19:335:1511.4
167KRUSZYNSKI Stanisław 710KLUBMORSÓW, DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-5019M 13200:00:3400:17:4700:35:0900:52:34.1000:52:34.10+00:19:375:1511.4
168KAZIMIEROWICZ Radosław 689VTT KOSZALINKOSZALINM-Open63M 13300:00:3200:16:5100:34:3400:52:40.0000:52:40.00+00:19:435:1611.4
169MACHŁAJ Sonia 730SŁAWNOK-Open23K 3600:00:3300:18:1500:35:4100:52:40.0500:52:40.05+00:19:435:1611.4
170KACZMAREK Łukasz 681WOJOWNICY WÓDYKOSZALINM-Open64M 13400:00:3700:17:5300:36:0800:52:50.9500:52:50.95+00:19:545:1711.4
171BARSZCZEWSKI Sebastian 611BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM-4042M 13500:00:2400:16:4600:34:2400:52:53.1000:52:53.10+00:19:565:1711.3
172TURZYŃSKA Magdalena 831KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWBYTÓWK-4010K 3700:00:2000:17:3300:35:3800:52:59.1500:52:59.15+00:20:025:1711.3
173MIECZKOWSKA Małgorzata 743DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-4011K 3800:00:3200:17:4400:35:3900:53:02.0000:53:02.00+00:20:055:1811.3
174MICHALAK Wojciech 742MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM-4043M 13600:00:3900:17:3500:35:1300:53:18.4000:53:18.40+00:20:215:1911.3
175PELA Hanna 773USB USTKAUSTKAK-4012K 3900:00:3000:17:5700:35:5300:53:32.1000:53:32.10+00:20:355:2111.2
176KISIEL Łukasz 868STARGARDM-Open65M 13700:00:3700:18:0700:36:0700:53:56.5000:53:56.50+00:20:595:2311.1
177SOLECKI Łukasz 869STARGARDM-Open66M 13800:00:3700:18:0700:36:0800:53:56.5500:53:56.55+00:20:595:2311.1
178TKACZ-KRĄŻKO Ewa 823SŁAWNOK-Open24K 4000:00:3500:18:1900:36:1100:53:59.8000:53:59.80+00:21:035:2311.1
179STANIASZEK Bogusław 884TUPOT USTKAGŁOBINA CICHAM-609M 13900:00:3500:19:4400:37:4800:54:05.6000:54:05.60+00:21:085:2411.1
180SITKIEWICZ Mariusz 872STARGARDM-4044M 14000:00:3800:17:5700:35:4400:54:07.8000:54:07.80+00:21:115:2411.1
181SZYSZKOWSKI Tomasz 820ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-Open67M 14100:00:4300:18:1500:36:2200:54:13.6000:54:13.60+00:21:165:2511.1
182GŁOWACKI Włodzimierz 652KOSZALINM-70+3M 14200:00:1900:17:5800:36:3500:54:20.4500:54:20.45+00:21:235:2611
183KOPREK Łukasz 701SŁONECZNY PATROL KOSZALINKOSZALINM-Open68M 14300:00:2900:17:4900:36:0900:54:23.6500:54:23.65+00:21:265:2611
184ŻURAWIK Piotr 862KĘPICEM-4045M 14400:00:2800:18:0500:36:1900:54:27.6000:54:27.60+00:21:305:2611
185MRUGALSKI Stanisław 751MIASTKOM-5020M 14500:00:4400:18:3100:36:3300:54:28.1000:54:28.10+00:21:315:2611
186ANTOSIK Grażyna 604KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK-Open25K 4100:00:3400:17:1600:36:0800:54:34.8000:54:34.80+00:21:385:2711
187ANDRZEJCZAK Sławomir 603GRZESŁAW USTKAUSTKAM-4046M 14600:00:3000:17:4000:36:0600:54:47.3500:54:47.35+00:21:505:2811
188MOTYKOWSKA Ksenia 750SŁAWNOK-Open26K 4200:00:3500:18:1400:36:2800:54:50.4500:54:50.45+00:21:535:2910.9
189KOWALEWSKI Jacek 883BARCINOM-4047M 14700:00:3900:18:0900:36:3300:54:50.4500:54:50.45+00:21:535:2910.9
190ZALEWSKI Grzegorz 852W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open69M 14800:00:3200:17:4800:36:0200:54:52.7000:54:52.70+00:21:555:2910.9
191PLATH-KOPERSKA Krystyna 778SŁAWNOK-504K 4300:00:4300:18:4400:36:5400:54:54.8500:54:54.85+00:21:585:2910.9
192PODLAK Piotr 780USTKAM-Open70M 14900:00:3600:18:0600:36:4300:54:58.0000:54:58.00+00:22:015:2910.9
193BIERNAT Karolina 674SŁAWNOK-Open27K 4400:00:4000:18:1500:36:2800:54:59.7000:54:59.70+00:22:025:2910.9
194KRYGIER Ireneusz 711W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-4048M 15000:00:3000:17:5900:36:3600:55:22.3500:55:22.35+00:22:255:3210.8
195BUZE Małgorzata 624OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK-4013K 4500:00:3500:18:1500:36:4000:55:23.3500:55:23.35+00:22:265:3210.8
196GAWEŁ Andrzej 649ROLGAWSŁUPSKM-5021M 15100:00:3300:18:1500:36:4100:55:26.6000:55:26.60+00:22:295:3210.8
197GAWĘDA Emil 650DARŁOWSKIE CHARTYSTARY JAROSŁAWM-Open71M 15200:00:4100:19:0700:37:3500:55:28.6500:55:28.65+00:22:315:3210.8
198OGRODNICZUK Marek 761BIAŁA PODLASKAM-4049M 15300:00:3900:18:1900:37:0400:55:31.9000:55:31.90+00:22:355:3310.8
199ORDAK Iwona 768SAMASOBIESTARY JAROSŁAWK-Open28K 4600:00:4100:19:0900:37:3700:55:34.6000:55:34.60+00:22:375:3310.8
200TOMCZAK Mikołaj 824KĘPNOM-Open72M 15400:00:4100:19:2300:37:5000:55:49.5500:55:49.55+00:22:525:3410.7
201SZYBILSKA Martyna 816SŁUPSKK-Open29K 4700:00:3200:17:3000:36:2900:55:50.8500:55:50.85+00:22:545:3510.7
202CHRISTYNIUK Piotr 889SŁUPSKM-4050M 15500:00:3200:17:3700:36:3100:56:09.6500:56:09.65+00:23:125:3610.7
203ZARZYCKA Izabela 854USTKAK-4014K 4800:00:3300:18:0700:37:0500:56:22.7500:56:22.75+00:23:255:3810.6
204TRUSIAK Miłosz 827SŁUPSKM-4051M 15600:00:3000:18:2100:37:2200:56:30.0000:56:30.00+00:23:335:3910.6
205BUKOWSKI Bartosz 621SŁAWNOM-Open73M 15700:00:4300:19:4000:38:3400:56:35.5000:56:35.50+00:23:385:3910.6
206KUPREWICZ Grzegorz 716TKKF KOSZALINKOSZALINM-Open74M 15800:00:3500:18:0700:37:2900:56:38.3500:56:38.35+00:23:415:3910.6
207WOŹNIAK Dariusz 846WWW.LIMO300C.COMSŁAWNOM-4052M 15900:00:3000:18:0400:37:2900:56:47.9500:56:47.95+00:23:515:4010.6
208GRZELAK Robert 660SŁAWNOM-4053M 16000:00:3200:18:1600:37:0800:56:51.0000:56:51.00+00:23:545:4110.6
209MAZUROWSKI Karol 867SŁAWNOM-Open75M 16100:00:4300:19:4100:38:3400:56:54.5500:56:54.55+00:23:575:4110.5
210SAŁAJ Angelika 798STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open30K 4900:00:2400:18:0200:36:5600:56:54.6500:56:54.65+00:23:575:4110.5
211CZECH Roman 631KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓWSŁUPSKM-6010M 16200:00:3700:19:4500:38:3300:57:08.9500:57:08.95+00:24:125:4210.5
212ŁAKOMSKI Janusz 729SŁUPSKM-6011M 16300:00:3900:19:2100:38:3800:57:11.7500:57:11.75+00:24:145:4310.5
213CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata 881USB USTKAUSTKAK-Open31K 5000:00:2100:18:0700:37:4600:57:25.9500:57:25.95+00:24:295:4410.4
214KOMAR Agnieszka 673SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open32K 5100:00:3500:18:5000:38:0600:57:29.3500:57:29.35+00:24:325:4410.4
215KOROLCZUK Karolina 702SŁAWNOK-Open33K 5200:00:3500:19:1700:38:5000:57:34.3000:57:34.30+00:24:375:4510.4
216KOPERSKI Jan 699SŁAWNOM-6012M 16400:00:4100:18:4300:38:0700:57:53.4000:57:53.40+00:24:565:4710.4
217GRĄZKA Ewa 887BYDGOSZCZK-Open34K 5300:00:3700:19:2300:38:4400:57:59.2500:57:59.25+00:25:025:4710.3
218GRZEGORCZYK Piotr 658SŁAWNOM-Open76M 16500:00:4200:18:4500:38:1800:58:00.6500:58:00.65+00:25:035:4810.3
219GRZEGORCZYK Kasia 659SŁAWNOK-Open35K 5400:00:4100:18:4500:38:1800:58:00.7000:58:00.70+00:25:035:4810.3
220WACHHOLZ Beata 833KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-4015K 5500:00:3600:19:0000:38:2000:58:07.3500:58:07.35+00:25:105:4810.3
221KONARSKA Joanna 694BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIEOSTROWIECK-Open36K 5600:00:3600:19:1800:38:5400:58:25.1500:58:25.15+00:25:285:5010.3
222BAJTEK Joanna 606BANK SPÓŁDZIELCZY W SŁAWNIESŁAWNOK-Open37K 5700:00:3700:19:1800:38:5400:58:25.1500:58:25.15+00:25:285:5010.3
223MAJ Agnieszka 731SŁAWNOK-4016K 5800:00:3400:19:0400:38:4500:58:25.2000:58:25.20+00:25:285:5010.3
224BRESZKA Paweł 617DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM-4054M 16600:00:4000:19:5800:39:4600:59:04.9000:59:04.90+00:26:085:5410.2
225SZKATULSKA Karolina 814DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK-Open38K 5900:00:3000:19:4600:39:4400:59:08.9500:59:08.95+00:26:125:5410.1
226SKIERKA-KORDYLA Anna 800KWASOWOK-Open39K 6000:00:4100:19:2800:39:0100:59:10.6500:59:10.65+00:26:135:5510.1
227ŚLEDŹ Andrzej 821WĘZEŁEK SŁUPSKSŁUPSKM-4055M 16700:00:3700:18:5500:38:5600:59:17.6500:59:17.65+00:26:205:5510.1
228OLEŚKIEWICZ Magda 765USB USTKAUSTKAK-Open40K 6100:00:2200:19:0400:39:4200:59:34.6500:59:34.65+00:26:375:5710.1
229PARWANICKI Wiktor 772TUPOT-USTKAWLYNKOWKOM-70+4M 16800:00:4300:20:1600:39:4800:59:46.3500:59:46.35+00:26:495:5810
230MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 749SŁUPSKK-4017K 6200:00:3900:20:1300:40:3101:00:18.8501:00:18.85+00:27:226:0110
231WOŹNIAK Monika 847SIEMIANICEK-Open41K 6300:00:3200:20:1600:40:3501:00:19.7001:00:19.70+00:27:226:019.9
232MEGGER Agata 740ŻYJ Z ENERGIĄSIEMIANICEK-4018K 6400:00:3200:20:1600:40:3501:00:20.9501:00:20.95+00:27:246:029.9
233MARCZAK Małgorzata 879ŻELKOWOK-505K 6500:00:3400:19:1100:40:0601:01:11.4501:01:11.45+00:28:146:079.8
234HELLER Zdzisław 664NIEZRZESZONYKOSZALINM-6013M 16900:00:4000:20:1700:40:5501:01:11.8501:01:11.85+00:28:156:079.8
235MISZKE Magdalena 746SŁAWNOK-Open42K 6600:00:4300:20:1200:40:3701:01:19.5501:01:19.55+00:28:226:079.8
236RUBACHA Agata 790SŁAWNOK-Open43K 6700:00:3200:19:3800:40:2501:01:24.0501:01:24.05+00:28:276:089.8
237KOPCZYŃSKI Michał 698JW 1223KOSZALINM-4056M 17000:00:3700:20:1700:40:3901:01:27.7501:01:27.75+00:28:306:089.8
238ZDUNEK Katarzyna 856SŁAWNOK-506K 6800:00:3800:19:4400:40:0001:01:45.1001:01:45.10+00:28:486:109.7
239STĘPIEŃ Karolina 805SŁAWNOK-Open44K 6900:00:3700:19:5600:41:1201:02:39.6001:02:39.60+00:29:426:159.6
240SŁOMSKI Zenon 803KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-70+5M 17100:00:3500:18:5300:39:3901:02:56.3501:02:56.35+00:29:596:179.5
241PEŁKA Iwona 865KOSZALINK-507K 7000:00:4100:21:4500:42:3101:03:00.0001:03:00.00+00:30:036:189.5
242ŻUCHOWSKI Jacek 861BYLIOTYLISŁAWNOM-Open77M 17200:00:3700:19:5600:41:3101:03:00.1501:03:00.15+00:30:036:189.5
243MAŁYSZEWICZ Teresa 735BIAŁY BÓRK-508K 7100:00:2500:21:0200:43:5501:04:54.5001:04:54.50+00:31:576:299.2
244STOPNICKI Ignacy 808TUPOT-USTKAUSTKAM-70+6M 17300:00:4400:22:3100:44:2201:05:43.5001:05:43.50+00:32:466:349.1
245BUDZYŃSKA Elżbieta 620SŁUPSKK-509K 7200:00:3300:21:2700:44:1301:08:30.6001:08:30.60+00:35:336:518.8
246SOLAK Halina 767ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-602K 7300:00:4100:24:4300:51:1801:19:22.1501:19:22.15+00:46:257:567.6
247BARTNIK Marian 612TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+7M 17400:00:2800:28:5200:58:0701:29:08.8501:29:08.85+00:56:128:546.7
TRZEBIATOWSKA Kinga 829ŁUPAWAK-Open00:00:23 DNF00:14:53 DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Damian 849RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM-4000:00:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 249 wynik(ów)