XXIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2020 EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2020-11-11
Miejsce:
Polska
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
244
Wystartowało:
104
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KAWA Michał 153#NOTOSTERYDSULEJÓWEKM16-291M 100:18:07.005,0+00:00:003:3716,6
2OCZKOWSKI Mateusz 71GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM40-491M 200:18:22.005,0+00:00:153:4016,3
3SKWARCZ Paweł 202WARSZAWAM30-391M 300:19:24.005,0+00:01:173:5215,5
4PLUSZKA Adam 192VEGE RUNNERSWARSZAWAM40-492M 400:19:40.005,0+00:01:333:5615,3
5DOMIN Andrzej 66WARSZAWAM40-493M 500:19:46.005,0+00:01:393:5715,2
6MARYSZCZAK Maciej 62SBRT WARSZAWADĘBE WIELKIEM40-494M 600:19:53.005,0+00:01:463:5815,1
7CHRAPEK Janusz 194ROSSBIEGANIWARSZAWAM40-495M 700:20:05.005,0+00:01:584:0114,9
8MICHNOWSKI Sebastian 169TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM40-496M 800:20:43.005,0+00:02:364:0814,5
9ROSŁON Piotr 24WARSZAWAM40-497M 900:20:49.005,0+00:02:424:0914,4
10KANCIAŁA Łukasz 165WARSZAWAM30-392M 1000:20:50.005,0+00:02:434:1014,4
11PODWYSOCKI Marcin 40TRI-LEVELSEROCKM30-393M 1100:21:02.005,0+00:02:554:1214,3
12MAMLA Zbigniew 90WARSZAWAM50-591M 1200:21:08.005,0+00:03:014:1314,2
13PRĘDOTA Krzysztof 128TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-498M 1300:21:18.005,0+00:03:114:1514,1
14JĘDRZEJCZYK Jarosław 67OSTROŁĘKAM30-394M 1400:21:33.005,0+00:03:264:1813,9
15RAKOWSKI Piotr 88WARSZAWAM16-292M 1500:22:08.005,0+00:04:014:2513,6
16RUSZTECKI Rafał 239WARSZAWAM40-499M 1600:22:17.005,0+00:04:104:2713,5
17KISZKOWIAK Łukasz 166WATWARSZAWAM30-395M 1700:22:41.005,0+00:04:344:3213,2
18PRZYBYSZ Tomasz 146WARSZAWAM16-293M 1800:23:06.005,0+00:04:594:3713,0
19BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 108BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK30-391K 100:23:31.005,0+00:05:244:4212,8
20GRĄDZIK Marcin 196DŁUGOSIODŁOM30-396M 1900:23:48.005,0+00:05:414:4512,6
21CHMIEL Przemysław 183ALBATROSYWARSZAWAM40-4910M 2000:24:03.005,0+00:05:564:4812,5
22PAZIEWSKI Andrzej 156BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4911M 2100:24:17.005,0+00:06:104:5112,4
23KUBISZER Krzysztof 220WARSZAWAM40-4912M 2200:24:24.005,0+00:06:174:5212,3
24ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 198CARREFOUR RUNNING TEAMWARSZAWAK40-491K 200:24:25.005,0+00:06:184:5312,3
25SZCZEPAŃSKI Paweł 218BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM30-397M 2300:24:36.005,0+00:06:294:5512,2
26WACH Michał 16BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4913M 2400:24:37.005,0+00:06:304:5512,2
27TURCZYŃSKA Monika 92LECZO TEAMWARSZAWAK40-492K 300:25:12.005,0+00:07:055:0211,9
28HULANICKI Andrzej 22GOGGLE TEAMWARSZAWAM60+1M 2500:25:13.005,0+00:07:065:0211,9
29SIENKIEWICZ Paweł 152TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM40-4914M 2600:25:19.005,0+00:07:125:0311,8
30WOJTAS Michał 89WARSZAWAM16-294M 2700:25:20.005,0+00:07:135:0411,8
31GŁODOWSKA Marta 154ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK16-291K 400:25:21.005,0+00:07:145:0411,8
32MARYSZCZAK Magda 70SBRT WARSZAWADĘBE WIELKIEK40-493K 500:25:26.005,0+00:07:195:0511,8
33GAJEWSKI Mariusz 229PUŁTUSKM40-4915M 2800:25:33.005,0+00:07:265:0611,7
34MATEŃKA Piotr 197DYSPOZYCJA DNIA TEAMWARSZAWAM40-4916M 2900:25:44.005,0+00:07:375:0811,7
35JARMUŻEWSKA Teresa 189WARSZAWAK40-494K 600:25:51.005,0+00:07:445:1011,6
36JARMUŻEWSKI Adam 190TIAWARSZAWAM40-4917M 3000:25:51.005,0+00:07:445:1011,6
37STANISZEWSKA Marta 100WARSZAWAK16-292K 700:26:05.005,0+00:07:585:1311,5
38ORZYŁOWSKA Katarzyna 226WIERZBINK30-392K 800:26:09.005,0+00:08:025:1311,5
39WERNER Kamil 56DZIKI BIEGWARSZAWAM30-398M 3100:26:12.005,0+00:08:055:1411,5
40KRAJEWSKA Urszula 106LECZO TEAMWARSZAWAK16-293K 900:26:30.005,0+00:08:235:1811,3
41KRAJEWSKI Przemysław 94LECZO TEAMWARSZAWAM40-4918M 3200:26:30.005,0+00:08:235:1811,3
42ZGODA Mateusz 97NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM16-295M 3300:26:35.005,0+00:08:285:1911,3
43GROTEK Paulina 176WARSZAWAK16-294K 1000:27:10.005,0+00:09:035:2611,0
44FILIPOWICZ Natalia 231WARSZAWAK16-295K 1100:27:16.005,0+00:09:095:2711,0
45BAKUŁA Wiesław 75WAMPIRWACH 140AM50-592M 3400:27:19.005,0+00:09:125:2711,0
46KRAJEWSKA Klaudia 118LEGIONOWOK16-296K 1200:27:20.005,0+00:09:135:2811,0
47WESOŁOWSKA Monika 20NIEPORĘTK30-393K 1300:27:21.005,0+00:09:145:2811,0
48KRAJEWSKA Alicja 105LECZO TEAMWARSZAWAK16-297K 1400:27:22.005,0+00:09:155:2811,0
49BOGDAŃSKI Bartoszz 232WARSZAWAM40-4919M 3500:27:47.005,0+00:09:405:3310,8
50DZIEPAK Piotr 471 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM40-4920M 3600:28:06.005,0+00:09:595:3710,7
51REGULSKA Ewa 234WARSZAWAK30-394K 1500:28:12.005,0+00:10:055:3810,6
52TOMASZEWSKA Mariola 175WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEWARSZAWAK50-591K 1600:28:23.005,0+00:10:165:4010,6
53CHOJNOWSKI Andrzej 15BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4921M 3700:28:26.005,0+00:10:195:4110,6
54KOSIACKI Karol 13WARSZAWAM30-399M 3800:28:36.005,0+00:10:295:4310,5
55MICHAŁOWSKA Anna 187BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK40-495K 1700:29:11.005,0+00:11:045:5010,3
56KOSSAKOWSKA Bogumiła 36RUN CREW OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK40-496K 1800:29:31.005,0+00:11:245:5410,2
57ZIARKO Joanna 65WARSZAWAK40-497K 1900:29:35.005,0+00:11:285:5510,1
58BODALSKI Jacek 172WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM40-4922M 3900:29:41.005,0+00:11:345:5610,1
59NASEWICZ-MAMLA Halina 158WARSZAWAK50-592K 2000:29:43.005,0+00:11:365:5610,1
60GADOMSKA Anna 19PZU SPORT TEAMWARSZAWAK30-395K 2100:29:46.005,0+00:11:395:5710,1
61ŁOJEWSKI Marcin 179WARSZAWAM16-296M 4000:29:58.005,0+00:11:515:5910,0
62IGNATOWICZ Andrzej 17TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-4923M 4100:30:00.005,0+00:11:536:0010,0
63BIAŁORUCKI Piotr 83WARSZAWAM40-4924M 4200:30:08.005,0+00:12:016:0110,0
64DZIEDZIC Marlena 31TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAK40-498K 2200:30:09.005,0+00:12:026:0110,0
65MARCZAK Grażyna 109LECZO TEAMWARSZAWAK60+1K 2300:30:31.005,0+00:12:246:069,8
66WALCZAK Anna 201WARSZAWAK40-499K 2400:30:31.005,0+00:12:246:069,8
67KOSTRZEWA Elwira 52PZU SPORT TEAMWARSZAWAK40-4910K 2500:30:54.005,0+00:12:476:109,7
68LALEWICZ Robert 76HUSARIA TEAM RACEWARSZAWAM40-4925M 4300:30:59.005,0+00:12:526:119,7
69ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 86WARSZAWAM60+2M 4400:31:02.005,0+00:12:556:129,7
70PIWKO Justyna 207WARSZAWAK30-396K 2600:31:16.005,0+00:13:096:159,6
71NASKRĘT Mariusz 60RACOTM40-4926M 4500:31:17.005,0+00:13:106:159,6
72SENKO Mateusz 27STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM30-3910M 4600:31:33.005,0+00:13:266:189,5
73HERMAN Anna 209TEAM GRZYBKIWARSZAWAK40-4911K 2700:31:39.005,0+00:13:326:199,5
74GROCHOWSKA Joanna 44BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK50-593K 2800:32:27.005,0+00:14:206:299,2
75RZEPKA Mirek 184WARSZAWAM60+3M 4700:32:27.005,0+00:14:206:299,2
76WRÓBLEWSKA Joanna 85FESTIWAL BIEGOWYWARSZAWAK60+2K 2900:32:30.005,0+00:14:236:309,2
77KUCIŃSKI Łukasz 161WARSZAWAM40-4927M 4800:33:10.005,0+00:15:036:389,0
78SZOSTAKOWSKI Jarosław 407BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM50-593M 4900:33:43.005,0+00:15:366:448,9
79DOBOSZ Marek 167GRAST & MTBWARSZAWAM40-4928M 5000:33:51.005,0+00:15:446:468,9
80BALIŃSKA Justyna 140WARSZAWAK30-397K 3000:33:51.005,0+00:15:446:468,9
81MAZUREK Marcin 208WARSZAWAM40-4929M 5100:34:02.005,0+00:15:556:488,8
82KLUSEK Jolanta 12ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK50-594K 3100:34:20.005,0+00:16:136:528,7
83WIECZOREK Michał 230WARSZAWAM50-594M 5200:34:38.005,0+00:16:316:558,7
84SAJEWSKA Karolina 114WARSZAWAK30-398K 3200:34:53.005,0+00:16:466:588,6
85LIPKA Patrycja 191PZU SPORT TEAMŻUROMINK16-298K 3300:35:02.005,0+00:16:557:008,6
86KRZYZANOWSKA Zoja 48VEGE RUNNERSWARSZAWAK50-595K 3400:35:03.005,0+00:16:567:008,6
87TELAKOWSKA Anita 42WARSZAWAK40-4912K 3500:36:11.005,0+00:18:047:148,3
88PASTERNAK Joanna 28PZU SPORT TEAMWARSZAWAK30-399K 3600:36:11.005,0+00:18:047:148,3
89ADAMOWICZ Sylwia 96WARSZAWAK40-4913K 3700:36:23.005,0+00:18:167:168,2
90CABAK Agnieszka 21269WARSZAWAK30-3910K 3800:37:26.005,0+00:19:197:298,0
91LEWANDOWSKA Monika 53WARSZAWAK40-4914K 3900:38:57.005,0+00:20:507:477,7
92BARCZAK Ewelina 111NOWY DWÓR MAZOWIECKIK16-299K 4000:39:37.005,0+00:21:307:557,6
93WRÓBEL-HARMAS Monika 242WARSZWAK40-4915K 4100:39:46.005,0+00:21:397:577,5
94DANISZEWSKA Marta 30OLSZEWNICA STARAK40-4916K 4200:39:52.005,0+00:21:457:587,5
95KADYK Łukasz 188CEZARWARSZAWAM30-3911M 5300:41:05.005,0+00:22:588:137,3
96KORPALSKI Jacek 147ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM50-595M 5400:41:58.005,0+00:23:518:237,1
97KRAKOWIAK Dobrusia 25WARSZAWAK40-4917K 4300:42:31.005,0+00:24:248:307,1
98KORPALSKA Julia 150ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK16-2910K 4400:43:01.005,0+00:24:548:367,0
99OKUNIEWSKI Grzegorz 224ALIOR RUNNING TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM30-3912M 5500:43:23.005,0+00:25:168:406,9
100KORPALSKA Weronika 148ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK16-2911K 4500:43:54.005,0+00:25:478:466,8
101KORPALSKA Iwona 151WARSZAWAK50-596K 4600:44:00.005,0+00:25:538:486,8
102GLINKA Karol 237PUŁTUSKM30-3913M 5600:46:47.005,0+00:28:409:216,4
103REDA Alicja 101NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK60+3K 4700:48:00.005,0+00:29:539:366,3
104KAMIŃSKI Wiesław 81CITOS VON GRODNOWARSZAWAM50-596M 5700:48:29.005,0+00:30:229:416,2
Znaleziono 104 wynik(ów)