XXIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2020 EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2020-11-11
Miejsce:
Polska
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
244
Wystartowało:
104
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KOSTRZEWA Elwira 52PZU SPORT TEAMWARSZAWAK40-49
2LEWANDOWSKA Monika 53WARSZAWAK40-49
3NASKRĘT Mariusz 60RACOTM40-49
4WERNER Kamil 56DZIKI BIEGWARSZAWAM30-39
5MARYSZCZAK Maciej 62SBRT WARSZAWADĘBE WIELKIEM40-49
6OCZKOWSKI Mateusz 71GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM40-49
7ZIARKO Joanna 65WARSZAWAK40-49
8DOMIN Andrzej 66WARSZAWAM40-49
9JĘDRZEJCZYK Jarosław 67OSTROŁĘKAM30-39
10MARYSZCZAK Magda 70SBRT WARSZAWADĘBE WIELKIEK40-49
11BAKUŁA Wiesław 75WAMPIRWACH 140AM50-59
12LALEWICZ Robert 76HUSARIA TEAM RACEWARSZAWAM40-49
13KAMIŃSKI Wiesław 81CITOS VON GRODNOWARSZAWAM50-59
14BIAŁORUCKI Piotr 83WARSZAWAM40-49
15WRÓBLEWSKA Joanna 85FESTIWAL BIEGOWYWARSZAWAK60+
16ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 86WARSZAWAM60+
17RAKOWSKI Piotr 88WARSZAWAM16-29
18TURCZYŃSKA Monika 92LECZO TEAMWARSZAWAK40-49
19KRAJEWSKI Przemysław 94LECZO TEAMWARSZAWAM40-49
20WOJTAS Michał 89WARSZAWAM16-29
21MAMLA Zbigniew 90WARSZAWAM50-59
22ADAMOWICZ Sylwia 96WARSZAWAK40-49
23ZGODA Mateusz 97NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM16-29
24STANISZEWSKA Marta 100WARSZAWAK16-29
25REDA Alicja 101NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK60+
26KRAJEWSKA Alicja 105LECZO TEAMWARSZAWAK16-29
27KRAJEWSKA Urszula 106LECZO TEAMWARSZAWAK16-29
28BARCZAK Ewelina 111NOWY DWÓR MAZOWIECKIK16-29
29SAJEWSKA Karolina 114WARSZAWAK30-39
30BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 108BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK30-39
31MARCZAK Grażyna 109LECZO TEAMWARSZAWAK60+
32KRAJEWSKA Klaudia 118LEGIONOWOK16-29
33KLUSEK Jolanta 12ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK50-59
34PRĘDOTA Krzysztof 128TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-49
35KOSIACKI Karol 13WARSZAWAM30-39
36BALIŃSKA Justyna 140WARSZAWAK30-39
37KORPALSKA Weronika 148ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK16-29
38PRZYBYSZ Tomasz 146WARSZAWAM16-29
39KORPALSKI Jacek 147ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM50-59
40CHOJNOWSKI Andrzej 15BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-49
41KAWA Michał 153#NOTOSTERYDSULEJÓWEKM16-29
42GŁODOWSKA Marta 154ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK16-29
43KORPALSKA Julia 150ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK16-29
44KORPALSKA Iwona 151WARSZAWAK50-59
45SIENKIEWICZ Paweł 152TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM40-49
46PAZIEWSKI Andrzej 156BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-49
47NASEWICZ-MAMLA Halina 158WARSZAWAK50-59
48WACH Michał 16BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-49
49KUCIŃSKI Łukasz 161WARSZAWAM40-49
50KANCIAŁA Łukasz 165WARSZAWAM30-39
51KISZKOWIAK Łukasz 166WATWARSZAWAM30-39
52DOBOSZ Marek 167GRAST & MTBWARSZAWAM40-49
53BODALSKI Jacek 172WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM40-49
54MICHNOWSKI Sebastian 169TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM40-49
55IGNATOWICZ Andrzej 17TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-49
56TOMASZEWSKA Mariola 175WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEWARSZAWAK50-59
57GROTEK Paulina 176WARSZAWAK16-29
58ŁOJEWSKI Marcin 179WARSZAWAM16-29
59CHMIEL Przemysław 183ALBATROSYWARSZAWAM40-49
60RZEPKA Mirek 184WARSZAWAM60+
61MICHAŁOWSKA Anna 187BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAK40-49
62KADYK Łukasz 188CEZARWARSZAWAM30-39
63JARMUŻEWSKA Teresa 189WARSZAWAK40-49
64GADOMSKA Anna 19PZU SPORT TEAMWARSZAWAK30-39
65JARMUŻEWSKI Adam 190TIAWARSZAWAM40-49
66LIPKA Patrycja 191PZU SPORT TEAMŻUROMINK16-29
67PLUSZKA Adam 192VEGE RUNNERSWARSZAWAM40-49
68CHRAPEK Janusz 194ROSSBIEGANIWARSZAWAM40-49
69GRĄDZIK Marcin 196DŁUGOSIODŁOM30-39
70WALCZAK Anna 201WARSZAWAK40-49
71MATEŃKA Piotr 197DYSPOZYCJA DNIA TEAMWARSZAWAM40-49
72ZARĘBA-TREMELET Katarzyna 198CARREFOUR RUNNING TEAMWARSZAWAK40-49
73WESOŁOWSKA Monika 20NIEPORĘTK30-39
74SKWARCZ Paweł 202WARSZAWAM30-39
75PIWKO Justyna 207WARSZAWAK30-39
76MAZUREK Marcin 208WARSZAWAM40-49
77HERMAN Anna 209TEAM GRZYBKIWARSZAWAK40-49
78CABAK Agnieszka 21269WARSZAWAK30-39
79KUBISZER Krzysztof 220WARSZAWAM40-49
80SZCZEPAŃSKI Paweł 218BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM30-39
81HULANICKI Andrzej 22GOGGLE TEAMWARSZAWAM60+
82OKUNIEWSKI Grzegorz 224ALIOR RUNNING TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM30-39
83ORZYŁOWSKA Katarzyna 226WIERZBINK30-39
84GAJEWSKI Mariusz 229PUŁTUSKM40-49
85WIECZOREK Michał 230WARSZAWAM50-59
86FILIPOWICZ Natalia 231WARSZAWAK16-29
87BOGDAŃSKI Bartoszz 232WARSZAWAM40-49
88REGULSKA Ewa 234WARSZAWAK30-39
89GLINKA Karol 237PUŁTUSKM30-39
90ROSŁON Piotr 24WARSZAWAM40-49
91WRÓBEL-HARMAS Monika 242WARSZWAK40-49
92RUSZTECKI Rafał 239WARSZAWAM40-49
93KRAKOWIAK Dobrusia 25WARSZAWAK40-49
94DANISZEWSKA Marta 30OLSZEWNICA STARAK40-49
95SENKO Mateusz 27STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM30-39
96PASTERNAK Joanna 28PZU SPORT TEAMWARSZAWAK30-39
97DZIEDZIC Marlena 31TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAK40-49
98PODWYSOCKI Marcin 40TRI-LEVELSEROCKM30-39
99SZOSTAKOWSKI Jarosław 407BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM50-59
100KOSSAKOWSKA Bogumiła 36RUN CREW OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAK40-49
101TELAKOWSKA Anita 42WARSZAWAK40-49
102DZIEPAK Piotr 471 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM40-49
103KRZYZANOWSKA Zoja 48VEGE RUNNERSWARSZAWAK50-59
104GROCHOWSKA Joanna 44BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK50-59
Znaleziono 104 wynik(ów)