XXIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2020 EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2020-11-11
Miejsce:
Polska
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
244
Wystartowało:
104
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OCZKOWSKI Mateusz 71GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM40-491M 200:18:22.005,0+00:00:003:4016,3
2PLUSZKA Adam 192VEGE RUNNERSWARSZAWAM40-492M 400:19:40.005,0+00:01:183:5615,3
3DOMIN Andrzej 66WARSZAWAM40-493M 500:19:46.005,0+00:01:243:5715,2
4MARYSZCZAK Maciej 62SBRT WARSZAWADĘBE WIELKIEM40-494M 600:19:53.005,0+00:01:313:5815,1
5CHRAPEK Janusz 194ROSSBIEGANIWARSZAWAM40-495M 700:20:05.005,0+00:01:434:0114,9
6MICHNOWSKI Sebastian 169TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM40-496M 800:20:43.005,0+00:02:214:0814,5
7ROSŁON Piotr 24WARSZAWAM40-497M 900:20:49.005,0+00:02:274:0914,4
8PRĘDOTA Krzysztof 128TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-498M 1300:21:18.005,0+00:02:564:1514,1
9RUSZTECKI Rafał 239WARSZAWAM40-499M 1600:22:17.005,0+00:03:554:2713,5
10CHMIEL Przemysław 183ALBATROSYWARSZAWAM40-4910M 2000:24:03.005,0+00:05:414:4812,5
11PAZIEWSKI Andrzej 156BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4911M 2100:24:17.005,0+00:05:554:5112,4
12KUBISZER Krzysztof 220WARSZAWAM40-4912M 2200:24:24.005,0+00:06:024:5212,3
13WACH Michał 16BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4913M 2400:24:37.005,0+00:06:154:5512,2
14SIENKIEWICZ Paweł 152TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM40-4914M 2600:25:19.005,0+00:06:575:0311,8
15GAJEWSKI Mariusz 229PUŁTUSKM40-4915M 2800:25:33.005,0+00:07:115:0611,7
16MATEŃKA Piotr 197DYSPOZYCJA DNIA TEAMWARSZAWAM40-4916M 2900:25:44.005,0+00:07:225:0811,7
17JARMUŻEWSKI Adam 190TIAWARSZAWAM40-4917M 3000:25:51.005,0+00:07:295:1011,6
18KRAJEWSKI Przemysław 94LECZO TEAMWARSZAWAM40-4918M 3200:26:30.005,0+00:08:085:1811,3
19BOGDAŃSKI Bartoszz 232WARSZAWAM40-4919M 3500:27:47.005,0+00:09:255:3310,8
20DZIEPAK Piotr 471 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM40-4920M 3600:28:06.005,0+00:09:445:3710,7
21CHOJNOWSKI Andrzej 15BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4921M 3700:28:26.005,0+00:10:045:4110,6
22BODALSKI Jacek 172WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM40-4922M 3900:29:41.005,0+00:11:195:5610,1
23IGNATOWICZ Andrzej 17TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-4923M 4100:30:00.005,0+00:11:386:0010,0
24BIAŁORUCKI Piotr 83WARSZAWAM40-4924M 4200:30:08.005,0+00:11:466:0110,0
25LALEWICZ Robert 76HUSARIA TEAM RACEWARSZAWAM40-4925M 4300:30:59.005,0+00:12:376:119,7
26NASKRĘT Mariusz 60RACOTM40-4926M 4500:31:17.005,0+00:12:556:159,6
27KUCIŃSKI Łukasz 161WARSZAWAM40-4927M 4800:33:10.005,0+00:14:486:389,0
28DOBOSZ Marek 167GRAST & MTBWARSZAWAM40-4928M 5000:33:51.005,0+00:15:296:468,9
29MAZUREK Marcin 208WARSZAWAM40-4929M 5100:34:02.005,0+00:15:406:488,8
Znaleziono 29 wynik(ów)