XXIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIAŁOŁĘKA 2020 EDYCJA WIRTUALNA

Organizator:
Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data:
2020-11-11
Miejsce:
Polska
Dystans:
5.0 km
Zgłoszonych:
244
Wystartowało:
104
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
104
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KAWA Michał 153#NOTOSTERYDSULEJÓWEKM16-291M 100:18:07.005,0+00:00:003:3716,6
2OCZKOWSKI Mateusz 71GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM40-491M 200:18:22.005,0+00:00:153:4016,3
3SKWARCZ Paweł 202WARSZAWAM30-391M 300:19:24.005,0+00:01:173:5215,5
4PLUSZKA Adam 192VEGE RUNNERSWARSZAWAM40-492M 400:19:40.005,0+00:01:333:5615,3
5DOMIN Andrzej 66WARSZAWAM40-493M 500:19:46.005,0+00:01:393:5715,2
6MARYSZCZAK Maciej 62SBRT WARSZAWADĘBE WIELKIEM40-494M 600:19:53.005,0+00:01:463:5815,1
7CHRAPEK Janusz 194ROSSBIEGANIWARSZAWAM40-495M 700:20:05.005,0+00:01:584:0114,9
8MICHNOWSKI Sebastian 169TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWAM40-496M 800:20:43.005,0+00:02:364:0814,5
9ROSŁON Piotr 24WARSZAWAM40-497M 900:20:49.005,0+00:02:424:0914,4
10KANCIAŁA Łukasz 165WARSZAWAM30-392M 1000:20:50.005,0+00:02:434:1014,4
11PODWYSOCKI Marcin 40TRI-LEVELSEROCKM30-393M 1100:21:02.005,0+00:02:554:1214,3
12MAMLA Zbigniew 90WARSZAWAM50-591M 1200:21:08.005,0+00:03:014:1314,2
13PRĘDOTA Krzysztof 128TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-498M 1300:21:18.005,0+00:03:114:1514,1
14JĘDRZEJCZYK Jarosław 67OSTROŁĘKAM30-394M 1400:21:33.005,0+00:03:264:1813,9
15RAKOWSKI Piotr 88WARSZAWAM16-292M 1500:22:08.005,0+00:04:014:2513,6
16RUSZTECKI Rafał 239WARSZAWAM40-499M 1600:22:17.005,0+00:04:104:2713,5
17KISZKOWIAK Łukasz 166WATWARSZAWAM30-395M 1700:22:41.005,0+00:04:344:3213,2
18PRZYBYSZ Tomasz 146WARSZAWAM16-293M 1800:23:06.005,0+00:04:594:3713,0
19GRĄDZIK Marcin 196DŁUGOSIODŁOM30-396M 1900:23:48.005,0+00:05:414:4512,6
20CHMIEL Przemysław 183ALBATROSYWARSZAWAM40-4910M 2000:24:03.005,0+00:05:564:4812,5
21PAZIEWSKI Andrzej 156BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4911M 2100:24:17.005,0+00:06:104:5112,4
22KUBISZER Krzysztof 220WARSZAWAM40-4912M 2200:24:24.005,0+00:06:174:5212,3
23SZCZEPAŃSKI Paweł 218BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM30-397M 2300:24:36.005,0+00:06:294:5512,2
24WACH Michał 16BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4913M 2400:24:37.005,0+00:06:304:5512,2
25HULANICKI Andrzej 22GOGGLE TEAMWARSZAWAM60+1M 2500:25:13.005,0+00:07:065:0211,9
26SIENKIEWICZ Paweł 152TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM40-4914M 2600:25:19.005,0+00:07:125:0311,8
27WOJTAS Michał 89WARSZAWAM16-294M 2700:25:20.005,0+00:07:135:0411,8
28GAJEWSKI Mariusz 229PUŁTUSKM40-4915M 2800:25:33.005,0+00:07:265:0611,7
29MATEŃKA Piotr 197DYSPOZYCJA DNIA TEAMWARSZAWAM40-4916M 2900:25:44.005,0+00:07:375:0811,7
30JARMUŻEWSKI Adam 190TIAWARSZAWAM40-4917M 3000:25:51.005,0+00:07:445:1011,6
31WERNER Kamil 56DZIKI BIEGWARSZAWAM30-398M 3100:26:12.005,0+00:08:055:1411,5
32KRAJEWSKI Przemysław 94LECZO TEAMWARSZAWAM40-4918M 3200:26:30.005,0+00:08:235:1811,3
33ZGODA Mateusz 97NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM16-295M 3300:26:35.005,0+00:08:285:1911,3
34BAKUŁA Wiesław 75WAMPIRWACH 140AM50-592M 3400:27:19.005,0+00:09:125:2711,0
35BOGDAŃSKI Bartoszz 232WARSZAWAM40-4919M 3500:27:47.005,0+00:09:405:3310,8
36DZIEPAK Piotr 471 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAM40-4920M 3600:28:06.005,0+00:09:595:3710,7
37CHOJNOWSKI Andrzej 15BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM40-4921M 3700:28:26.005,0+00:10:195:4110,6
38KOSIACKI Karol 13WARSZAWAM30-399M 3800:28:36.005,0+00:10:295:4310,5
39BODALSKI Jacek 172WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM40-4922M 3900:29:41.005,0+00:11:345:5610,1
40ŁOJEWSKI Marcin 179WARSZAWAM16-296M 4000:29:58.005,0+00:11:515:5910,0
41IGNATOWICZ Andrzej 17TARCHOMIN TRIATHLON TEAMWARSZAWAM40-4923M 4100:30:00.005,0+00:11:536:0010,0
42BIAŁORUCKI Piotr 83WARSZAWAM40-4924M 4200:30:08.005,0+00:12:016:0110,0
43LALEWICZ Robert 76HUSARIA TEAM RACEWARSZAWAM40-4925M 4300:30:59.005,0+00:12:526:119,7
44ŻÓŁCIŃSKI Waldemar 86WARSZAWAM60+2M 4400:31:02.005,0+00:12:556:129,7
45NASKRĘT Mariusz 60RACOTM40-4926M 4500:31:17.005,0+00:13:106:159,6
46SENKO Mateusz 27STOWARZYSZENIE RAZEM DLA BIAŁOŁĘKIWARSZAWAM30-3910M 4600:31:33.005,0+00:13:266:189,5
47RZEPKA Mirek 184WARSZAWAM60+3M 4700:32:27.005,0+00:14:206:299,2
48KUCIŃSKI Łukasz 161WARSZAWAM40-4927M 4800:33:10.005,0+00:15:036:389,0
49SZOSTAKOWSKI Jarosław 407BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM50-593M 4900:33:43.005,0+00:15:366:448,9
50DOBOSZ Marek 167GRAST & MTBWARSZAWAM40-4928M 5000:33:51.005,0+00:15:446:468,9
51MAZUREK Marcin 208WARSZAWAM40-4929M 5100:34:02.005,0+00:15:556:488,8
52WIECZOREK Michał 230WARSZAWAM50-594M 5200:34:38.005,0+00:16:316:558,7
53KADYK Łukasz 188CEZARWARSZAWAM30-3911M 5300:41:05.005,0+00:22:588:137,3
54KORPALSKI Jacek 147ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM50-595M 5400:41:58.005,0+00:23:518:237,1
55OKUNIEWSKI Grzegorz 224ALIOR RUNNING TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM30-3912M 5500:43:23.005,0+00:25:168:406,9
56GLINKA Karol 237PUŁTUSKM30-3913M 5600:46:47.005,0+00:28:409:216,4
57KAMIŃSKI Wiesław 81CITOS VON GRODNOWARSZAWAM50-596M 5700:48:29.005,0+00:30:229:416,2
Znaleziono 57 wynik(ów)