XXIV PÓŁMARATON SŁOWIŃSKI ROWY-USTKA 2019

Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce,Stowarzyszenie Turystyczno - Sportowe „USTKA”,Lokalna Organizacja Turystyczna „Ustka i Ziemia Słupska”.
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Ustka
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
96
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
96
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BŁASZCZYK Patryk 104LKS JANTAR USTKAUSTKAM18-291M 101:13:01.85 3:2717.3
2CZERNIAK Robert 5UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORKMOSTYM30-391M 201:15:09.95+00:02:083:3316.8
3PELO Artur 1097 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM40-491M 301:18:43.60+00:05:413:4316.1
4JÓZEFCZYK Grzegorz 22WEJHEROWOM40-492M 401:21:54.45+00:08:523:5215.5
5MIELEWCZYK Łukasz 105LKB BRACI PETKWICKOM30-392M 501:27:44.65+00:14:424:0914.4
6WEGNER Stachu 86POZNAŃM30-393M 601:28:23.05+00:15:214:1114.3
7KAMIENIECKI Rafał 23TUPOT USTKAUSTKAM40-493M 701:28:29.15+00:15:274:1114.3
8TUSCHER Jakub 82FOREST PLOTS FIGHTERSGDYNIAM30-394M 801:28:48.00+00:15:464:1214.3
9MASŁOWSKI Mateusz 45ROGELLI TEAM/MASŁO_BIEGASŁUPSKM30-395M 901:29:08.05+00:16:064:1314.2
10PAJURA Robert 56GDYNIAM30-396M 1001:30:06.00+00:17:044:1614.1
11JEZIERSKI Łukasz 21USTKAM30-397M 1101:30:20.05+00:17:184:1614
12SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 77RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM50-591M 1201:30:56.70+00:17:544:1813.9
13WEGNER Przemysław 85USTKAM40-494M 1301:32:30.75+00:19:284:2313.7
14HABIEDA Lucjan 108M50-592M 1401:32:39.85+00:19:384:2313.7
15RYGIELSKI Arkadiusz 69MOWISŁUPSKM30-398M 1501:33:12.35+00:20:104:2513.6
16JABŁONOWSKI Wojciech 17LĘBORKM40-495M 1601:34:29.75+00:21:274:2813.4
17TUWALSKA Elżbieta 84LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK40-491K 101:34:32.45+00:21:304:2813.4
18TUWALSKA Małgorzata 83LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK40-492K 201:34:38.45+00:21:364:2913.4
19KRAWCZYK Grzegorz 32POLSKA RUNNING TEAMRADOMM40-496M 1701:35:05.45+00:22:034:3013.3
20JANKOWSKI Grzegorz 19BYTÓWM40-497M 1801:35:29.20+00:22:274:3113.3
21LASKA Grzegorz 37USTKAM30-399M 1901:35:43.45+00:22:414:3213.2
22NAGÓREK Kamil 110STOPA SŁUPSKSŁUPSKM30-3910M 2001:35:51.15+00:22:494:3213.2
23NAGÓREK Krzysztof 50TUPOT USTKASŁUPSKM60+1M 2101:35:51.60+00:22:494:3213.2
24ŻYLICZ Paweł 93STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM18-292M 2201:36:03.05+00:23:014:3313.2
25POĆWIARDOWSKI Maciej 63GDAŃSKM18-293M 2301:36:10.35+00:23:084:3313.2
26KOZA Kamil 98USB USTKAUSTKAM30-3911M 2401:36:46.90+00:23:454:3513.1
27PAKUŁA Mateusz 57SŁUPSKM30-3912M 2501:37:09.35+00:24:074:3613
28KULBA Marek 36KB SOBÓTKASOBÓTKAM18-294M 2601:37:21.30+00:24:194:3613
29KOSINSKI Zbigniew 29POZNAŃM40-498M 2701:38:07.80+00:25:054:3912.9
30KMITA Krzysztof 102SIEMIANICEM30-3913M 2801:38:36.80+00:25:344:4012.8
31PIASKOWSKI Robert 59KROTOSZYNM40-499M 2901:38:56.45+00:25:544:4112.8
32PIEKARSKI Jacek 60DĘBNICA KASZUBSKAM30-3914M 3001:41:16.90+00:28:154:4812.5
33WIŚNIEWSKI Maciej 87ŚWIECIEM40-4910M 3101:41:30.70+00:28:284:4812.5
34KUBIAK Jagoda 35WEJHEROWOK30-391K 301:42:12.75+00:29:104:5012.4
35TŁUSTEK Łukasz 80KB BRYZA POSTOMINORUSINOWOM30-3915M 3201:42:40.60+00:29:384:5112.3
36TOMCZAK Dominik 81NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4911M 3301:43:06.30+00:30:044:5312.3
37HORBACZ Grzegorz 16SŁUPSKM40-4912M 3401:44:17.45+00:31:154:5612.1
38KOŁODZIEJCZYK Łukasz 27CZĘSTOCHOWAM30-3916M 3501:44:24.55+00:31:224:5612.1
39MIKICIUK Piotr 97USTKAM40-4913M 3601:44:44.70+00:31:424:5712.1
40PIERNIKOWSKI Sławomir 61CHAŁUPYM40-4914M 3701:45:11.10+00:32:094:5912
41WIŚNIEWSKI Jacek 106NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM40-4915M 3801:45:25.20+00:32:234:5912
42JAŁOWSKA Magdalena 18MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃK40-493K 401:45:34.25+00:32:325:0012
43KAZIUL Krystian 26SŁUPSKM30-3917M 3901:45:41.95+00:32:405:0012
44BONOWICZ Radosław 2POZNAŃM40-4916M 4001:46:19.25+00:33:175:0211.9
45WŁAŚNIAK Łukasz 89MOWILUBUCZEWOM18-295M 4101:46:39.95+00:33:385:0311.9
46PŁYTNIK Andrzej 62POZNAŃM40-4917M 4201:47:06.55+00:34:045:0411.8
47ŻYSZKIEWICZ Piotr 94USB USTKAUSTKAM40-4918M 4301:48:28.30+00:35:265:0811.7
48KANIOWSKI Jacek 24W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4919M 4401:48:50.30+00:35:485:0911.6
49ŚWIETLIK Tomasz 79LEO TEAMKOSZALINM50-593M 4501:48:54.95+00:35:535:0911.6
50KARAŚ Radosław 25NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3918M 4601:49:04.30+00:36:025:1011.6
51SZAŁKOWSKI Wojtek 99TUPOT USTKAUSTKAM40-4920M 4701:49:41.15+00:36:395:1111.5
52NADOLNY Piotr 49USB USTKAGRABNOM40-4921M 4801:49:52.30+00:36:505:1211.5
53JAROS Adam 20SŁUPSKM40-4922M 4901:50:26.30+00:37:245:1411.5
54MALESZKA-BAGIŃSKA Kinga 43GRUPA BIEGOWA KL/ANWROCŁAWK30-392K 501:50:32.35+00:37:305:1411.5
55DUDA Grzegorz 6BEST BEASTSBUKÓWKAM40-4923M 5001:50:54.90+00:37:535:1511.4
56KROTOWSKI Grzegorz 34TUPOT USTKAUSTKAM50-594M 5101:51:20.65+00:38:185:1611.4
57PRZEWROCKI Andrzej 66WYTOWNOM30-3919M 5201:51:52.25+00:38:505:1811.3
58SZOPA Zbigniew 101LEGNICAM60+2M 5301:52:33.50+00:39:315:2011.2
59LUŚCIŃSKI Konrad 40KIELCEM50-595M 5401:52:49.15+00:39:475:2011.2
60SZEWCZUK Piotr 78SŁUPSKM30-3920M 5501:52:49.95+00:39:485:2011.2
61MALINOWSKI Sławek 44HEAVY METAL TEAMSŁUPSKM40-4924M 5601:54:13.90+00:41:125:2411.1
62NACHYŁA Piotr 48STOPA SŁUPSKSŁUPSKM40-4925M 5701:54:50.90+00:41:495:2611
63MIZERA Agnieszka 47LĘDOWO-OSIEDLEK50-591K 601:55:14.90+00:42:135:2711
64NIWIŃSKI Grzegorz 51TUPOT USTKAUSTKAM60+3M 5801:55:45.80+00:42:435:2910.9
65ROSIAK Jacek 68SŁUPSKM40-4926M 5901:56:34.75+00:43:325:3110.9
66STROJNOWSKI Jerzy 76OSTROWOLek-M60-691M 6001:56:57.25+00:43:555:3210.8
67LISKE Dorota 39ŁÓDŹK40-494K 701:57:16.45+00:44:145:3310.8
68HASIUK Jarek 13HAEVY METAL TEAMOLSZTYNM40-4927M 6101:57:34.20+00:44:325:3410.8
69ZARĘBSKI Maciej 92USTKAM40-4928M 6201:57:37.50+00:44:355:3410.8
70SKOCZYŃSKA Renata 103USB USTKAUSTKAK30-393K 801:57:55.25+00:44:535:3510.7
71LASKA Agnieszka 38MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOK40-495K 901:58:08.45+00:45:065:3510.7
72RZĄDKOWSKA Maria 70USTKAK40-496K 1001:58:20.15+00:45:185:3610.7
73MARUSZAK Przemo 95M30-3921M 6301:59:18.90+00:46:175:3910.6
74GŁÓWKA Alfred 9KARCZMA U FREDAKĘDZIERZYN-KOŹLEM50-596M 6401:59:21.50+00:46:195:3910.6
75HAŁKA Arkadiusz 12TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4929M 6501:59:25.05+00:46:235:3910.6
76KRAWIEC Krzysztof 96M50-597M 6602:00:19.00+00:47:175:4210.5
77BARSZCZEWSKI Sebastian 1BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-4930M 6702:00:34.20+00:47:325:4210.5
78RATAJCZYK Monika 67MOWISŁUPSKK30-394K 1102:00:40.55+00:47:385:4310.5
79ZAGRODZKI Ireneusz 91TUPOT USTKAUSTKAM60+4M 6802:02:22.75+00:49:205:4710.3
80TOMCZAK Sebastian 100USTKAM40-4931M 6902:03:45.45+00:50:435:5110.2
81MIKINKA Magdalena 46SŁAWNOK30-395K 1202:03:48.50+00:50:465:5210.2
82HEJZA Leszek 15OBŁĘŻEM18-296M 7002:04:38.20+00:51:365:5410.2
83STANIASZEK Bogusław 75TUPOT USTKAGŁOBINOM60+5M 7102:05:19.30+00:52:175:5610.1
84FOLTYN Agnieszka 107K40-497K 1302:06:58.05+00:53:566:0110
85POKORNY Edward 64TUPOT USTKAUSTKALek-M70+1M 7202:08:49.30+00:55:476:069.8
86WŁODARCZYK Marta 90STOPA SŁUPSKSŁUPSKK30-396K 1402:10:53.05+00:57:516:129.7
87SALITA Lech 71ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM50-598M 7302:12:50.95+00:59:496:179.5
88GOONTEK Łukasz 10BATORYSŁUPSKM30-3922M 7402:17:04.60+01:04:026:299.2
89MADOŃ-WIŚNIEWSKA Magdalena 42BRAKZIELONA GÓRAK30-397K 1502:18:13.15+01:05:116:339.2
90GRABOWICZ Jerzy 11TUPOT USTKAUSTKAM60+6M 7502:18:27.90+01:05:266:339.1
91SEWERYN Tomasz 72BEST BEASTSBUKOWKAM30-3923M 7602:20:16.15+01:07:146:389
92DUDA Róża 7BEST BEASTSBUKÓWKAK30-398K 1602:20:21.25+01:07:196:399
93KOT Daniel 31KOT TEAMSŁUPSKM40-4932M 7702:21:45.45+01:08:436:438.9
94ŁĄCKI Wojciech 41ALTOM GNIEZNOGNIEZNOLek-M60-692M 7802:23:41.85+01:10:406:488.8
95KOŚCIŃSKI Tomasz 30POZNAŃLek-M60-693M 7902:24:15.90+01:11:146:508.8
96OBSTARCZYK Andrzej 54ZADYSZKA OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM60+7M 8002:26:48.20+01:13:466:578.6
Znaleziono 96 wynik(ów)