Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko, LZS Nowy Dwór, Zespół Szkół w Ostromecku, Urząd Gminy w Dąbrowie Chełmińskiej, Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS w Toruniu |
Data : | 2016-10-09 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 197 |
Wystartowało : | 169 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 169 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | mieszkaniec gminy Ostromecko | Czas startu | Czas netto 7.5km | Czas brutto 7.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHĘTNIK Rafał | 179 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M30 | 1 | M 7 | 00:00:00 | 00:25:28.50 | 00:25:28.50 | 3:23 | 17.7 (100%) | |||
2 | MIKA Oskar | 187 | KB Łapka | BYDGOSZCZ | M30 | 2 | M 9 | 00:00:00 | 00:25:31.90 | 00:25:31.90 | +00:00:03 (0.2%) | 3:24 | 17.6 (99.4%) | ||
3 | GLUGLA Mariusz | 93 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 3 | M 11 | 00:00:00 | 00:25:42.50 | 00:25:42.50 | +00:00:14 (0.9%) | 3:25 | 17.5 (98.9%) | ||
4 | ŚLIWIŃSKI Łukasz | 199 | Bogmar Ostromecko | OSTROMECKO | M30 | 4 | M 14 | 00:00:00 | 00:26:47.95 | 00:26:47.95 | +00:01:19 (4.9%) | 3:34 | 16.8 (94.9%) | ||
5 | SZYSZKA Mariusz | 89 | Spójnia Białe Błota | BYDGOSZCZ | M30 | 5 | M 15 | 00:00:00 | 00:26:51.00 | 00:26:51.00 | +00:01:22 (5.1%) | 3:34 | 16.8 (94.9%) | ||
6 | PUZACZ Dawid | 142 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | 6 | M 30 | 00:00:00 | 00:31:11.00 | 00:31:11.00 | +00:05:42 (18.3%) | 4:09 | 14.4 (81.4%) | |||
7 | GZYL Mikolaj | 128 | Janusze triathlonu 'Exodus' Team | BYDGOSZCZ | M30 | 7 | M 34 | 00:00:00 | 00:31:30.30 | 00:31:30.30 | +00:06:01 (19.1%) | 4:12 | 14.3 (80.8%) | ||
8 | LEBA Rafał | 115 | 22 ODN | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 8 | M 37 | 00:00:00 | 00:32:08.10 | 00:32:08.10 | +00:06:39 (20.7%) | 4:17 | 14 (79.1%) | ||
9 | DYMEK Sławomir | 76 | BYDGOSZCZ | M30 | 9 | M 38 | 00:00:00 | 00:32:12.05 | 00:32:12.05 | +00:06:43 (20.9%) | 4:17 | 14 (79.1%) | |||
10 | OWCZARSKI Krzysztof | 150 | BYDGOSZCZ | M30 | 10 | M 39 | 00:00:00 | 00:32:27.55 | 00:32:27.55 | +00:06:59 (21.5%) | 4:19 | 13.9 (78.5%) | |||
11 | JAROCKA Beata | 190 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 11 | M 41 | 00:00:00 | 00:32:42.70 | 00:32:42.70 | +00:07:14 (22.1%) | 4:21 | 13.8 (78.0%) | |||
12 | KARNOWSKI Sebastian | 51 | CZEMLEWO | M30 | 12 | M 43 | 00:00:00 | 00:33:02.10 | 00:33:02.10 | +00:07:33 (22.9%) | 4:24 | 13.6 (76.8%) | |||
13 | DUTKOWSKI Tomasz | 153 | MMPJ TEAM | LUBAWKA | M30 | 13 | M 45 | 00:00:00 | 00:33:06.80 | 00:33:06.80 | +00:07:38 (23.1%) | 4:24 | 13.6 (76.8%) | ||
14 | SYROCKI Michał | 81 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M30 | 14 | M 54 | 00:00:00 | 00:33:40.80 | 00:33:40.80 | +00:08:12 (24.4%) | 4:29 | 13.4 (75.7%) | |||
15 | BIZOŃ Michał | 175 | BYDGOSZCZ | M30 | 15 | M 56 | 00:00:00 | 00:33:46.20 | 00:33:46.20 | +00:08:17 (24.6%) | 4:30 | 13.3 (75.1%) | |||
16 | ŚCIBAK Wojciech | 77 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M30 | 16 | M 57 | 00:00:00 | 00:33:48.40 | 00:33:48.40 | +00:08:19 (24.6%) | 4:30 | 13.3 (75.1%) | ||
17 | GORGOL Tomasz | 83 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 17 | M 60 | 00:00:00 | 00:33:59.30 | 00:33:59.30 | +00:08:30 (25.0%) | 4:31 | 13.2 (74.6%) | ||
18 | RZEMEK Sławomir | 112 | RUN BYDGOSZCZ | GZIN | M30 | 18 | M 61 | 00:00:00 | 00:34:01.20 | 00:34:01.20 | +00:08:32 (25.1%) | 4:32 | 13.2 (74.6%) | ||
19 | BIELEC Wojciech | 140 | SP 63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 19 | M 72 | 00:00:00 | 00:35:35.90 | 00:35:35.90 | +00:10:07 (28.4%) | 4:44 | 12.6 (71.2%) | ||
20 | STARSZAK Paweł | 36 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 20 | M 75 | 00:00:00 | 00:35:57.40 | 00:35:57.40 | +00:10:28 (29.2%) | 4:47 | 12.5 (70.6%) | |||
21 | KUZIOŁA Łukasz | 152 | OSTROMECKO | M30 | 21 | M 79 | 00:00:00 | 00:36:45.55 | 00:36:45.55 | +00:11:17 (30.7%) | 4:54 | 12.2 (68.9%) | |||
22 | CHORZĘPA Bogusław | 56 | RunnING | BYDGOSZCZ | M30 | 22 | M 83 | 00:00:00 | 00:37:24.55 | 00:37:24.55 | +00:11:56 (31.9%) | 4:59 | 12 (67.8%) | ||
23 | SOBOCIŃSKI Kamil | 136 | Taurus-Technic Team | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 23 | M 84 | 00:00:00 | 00:37:27.00 | 00:37:27.00 | +00:11:58 (32.0%) | 4:59 | 12 (67.8%) | ||
24 | SZCZYGIEŁ Michał | 64 | BYDGOSZCZ | M30 | 24 | M 88 | 00:00:00 | 00:37:38.75 | 00:37:38.75 | +00:12:10 (32.3%) | 5:01 | 12 (67.8%) | |||
25 | KOCINIEWSKI Marcin | 42 | LKS Janowo | CZARŻE | M30 | 25 | M 90 | 00:00:00 | 00:37:45.50 | 00:37:45.50 | +00:12:17 (32.5%) | 5:02 | 11.9 (67.2%) | ||
26 | GROTT Bartłomiej | 67 | BYDGOSZCZ | M30 | 26 | M 93 | 00:00:00 | 00:38:23.70 | 00:38:23.70 | +00:12:55 (33.7%) | 5:07 | 11.7 (66.1%) | |||
27 | SOSIŃSKI Paweł | 20 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M30 | 27 | M 95 | 00:00:00 | 00:38:54.10 | 00:38:54.10 | +00:13:25 (34.5%) | 5:11 | 11.6 (65.5%) | |||
28 | WITT Wojciech | 57 | BYDGOSZCZ | M30 | 28 | M 96 | 00:00:00 | 00:39:03.50 | 00:39:03.50 | +00:13:35 (34.8%) | 5:12 | 11.5 (65.0%) | |||
29 | BLEJA Krystian | 2 | PGB Sportowa Paczka | BYDGOSZCZ | M30 | 29 | M 101 | 00:00:00 | 00:39:25.40 | 00:39:25.40 | +00:13:56 (35.4%) | 5:15 | 11.4 (64.4%) | ||
30 | HERMANOWSKI Łukasz | 185 | Runbusters | BYDGOSZCZ | M30 | 30 | M 104 | 00:00:00 | 00:39:36.80 | 00:39:36.80 | +00:14:08 (35.7%) | 5:16 | 11.4 (64.4%) | ||
31 | RÓŻAŃSKI Karol | 116 | T5E | TORUN | M30 | 31 | M 106 | 00:00:00 | 00:40:11.25 | 00:40:11.25 | +00:14:42 (36.6%) | 5:21 | 11.2 (63.3%) | ||
32 | DZIEDZIC Marcin | 106 | UNISŁAW | M30 | 32 | M 108 | 00:00:00 | 00:40:34.65 | 00:40:34.65 | +00:15:06 (37.2%) | 5:24 | 11.1 (62.7%) | |||
33 | BIELEC Michał | 139 | MKS SP 63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 33 | M 109 | 00:00:00 | 00:40:35.20 | 00:40:35.20 | +00:15:06 (37.2%) | 5:24 | 11.1 (62.7%) | ||
34 | BORZYSZKOWSKI Grzegorz | 18 | Stary Fordon | BYDGOSZCZ | M30 | 34 | M 110 | 00:00:00 | 00:40:48.70 | 00:40:48.70 | +00:15:20 (37.6%) | 5:26 | 11 (62.1%) | ||
35 | SZULERECKI Marcin | 58 | GTW | PAPOWO TORUŃSKIE | M30 | 35 | M 113 | 00:00:00 | 00:41:17.20 | 00:41:17.20 | +00:15:48 (38.3%) | 5:30 | 10.9 (61.6%) | ||
36 | KALISZEWSKI Sławomir | 49 | BIAŁE BŁOTA | M30 | 36 | M 114 | 00:00:00 | 00:41:24.70 | 00:41:24.70 | +00:15:56 (38.5%) | 5:31 | 10.9 (61.6%) | |||
37 | MIKUŁA Tomasz | 22 | GORDON RUN | SZUBIN | M30 | 37 | M 115 | 00:00:00 | 00:41:39.05 | 00:41:39.05 | +00:16:10 (38.8%) | 5:33 | 10.8 (61.0%) | ||
38 | KARASZEWSKI Slawomir | 21 | ROZANKOWO | M30 | 38 | M 121 | 00:00:00 | 00:44:32.85 | 00:44:32.85 | +00:19:04 (42.8%) | 5:56 | 10.1 (57.1%) | |||
39 | TUPTANOWSKI Przemysław | 135 | WELD-line Team | ŁOCHOWO | M30 | 39 | M 122 | 00:00:00 | 00:45:04.45 | 00:45:04.45 | +00:19:35 (43.5%) | 6:00 | 10 (56.5%) | ||
40 | ANDERSOHN Piotr | 189 | AWKS PITIK | OSTROMECKO | M30 | 40 | M 125 | 00:00:00 | 00:47:05.30 | 00:47:05.30 | +00:21:36 (45.9%) | 6:16 | 9.6 (54.2%) | ||
41 | KALISZEWSKI Wojciech | 50 | BIAŁE BŁOTA | M30 | 41 | M 128 | 00:00:00 | 00:48:57.10 | 00:48:57.10 | +00:23:28 (48.0%) | 6:31 | 9.2 (52.0%) | |||
42 | KAPELIŃSKI Adam | 191 | AWKS PITIK | BYDGOSZCZ | M30 | 42 | M 129 | 00:00:00 | 00:49:17.90 | 00:49:17.90 | +00:23:49 (48.3%) | 6:34 | 9.1 (51.4%) |
Znaleziono 42 wynik(ów)