XXVIII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : LKS Ostromecko
Data : 2015-10-11
Miejsce : Ostromecko
Dystans : 7,5 km
Zgłoszonych : 238
Wystartowało : 215
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 215
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOTŁOWSKI Bartosz 206LKS OstromeckoOSTROMECKOM202M 400:00:0000:22:27.6000:22:27.60 2:5920,0
2DANIELSEN Vegard 226AZS CM UMKBYDGOSZCZM203M 500:00:0000:23:02.8000:23:02.80+00:00:353:0419,5
3BUŚ Szymon 69LKS OstromeckoOSTROMECKOM208M 1100:00:0000:25:58.5000:25:58.50+00:03:303:2717,3
4ŚLIWIŃSKI Łukasz 1BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM305M 1300:00:0000:27:26.8000:27:26.80+00:04:593:3916,4
5RETECKI Krzysztof 10OSTROMECKOM401M 1400:00:0000:27:26.9000:27:26.90+00:04:593:3916,4
6ŁATA Marcin 224AZS CM UMKKRAKÓWM209M 1800:00:0000:27:55.6000:27:55.60+00:05:283:4316,1
7ŚMIGLEWSKI Aleksander 52lks OstromeckoOSTROMECKOM191M 3000:00:0000:29:51.5000:29:51.50+00:07:233:5815,1
8HALINIAK Filip 41BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM161M 3200:00:0000:30:00.3000:30:00.30+00:07:324:0015,0
9PIETRZAK Tadeusz 210Tkkf Orzeł BydgoszczOSTROMECKOM601M 3300:00:0000:30:01.3000:30:01.30+00:07:334:0015,0
10URBAŃSKI Andrzej 158OSTROMECKOM407M 3400:00:0000:30:02.6500:30:02.65+00:07:354:0015,0
11KUŚMIEREK Michał 25GZINM2013M 3900:00:0000:30:53.4500:30:53.45+00:08:254:0714,6
12SOBOCIŃSKI Mateusz 211BodmarOSTROMECKOM2014M 4000:00:0000:31:03.2500:31:03.25+00:08:354:0814,5
13LEBA Rafał 18niezrzeszonyDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3014M 4400:00:0000:31:14.8000:31:14.80+00:08:474:0914,4
14LIPOWSKI Jakub 29LKS Dąbrowa ChełmińskaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM162M 4900:00:0000:31:31.6000:31:31.60+00:09:044:1214,3
15KOCINIEWSKI Jacek 84LKS JanowoJANOWOM409M 5200:00:0000:31:53.2000:31:53.20+00:09:254:1514,1
16KOCINIEWSKI Dariusz 78LKS JanowoJANOWOM4010M 5300:00:0000:31:53.6000:31:53.60+00:09:264:1514,1
17KRUSZEWSKI Tadeusz 173niezrzeszonyDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3019M 5500:00:0000:32:01.4500:32:01.45+00:09:334:1614,1
18KOHUTEK Artur 174DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4013M 6300:00:0000:32:45.1500:32:45.15+00:10:174:2213,7
19KOCINIEWSKI Bartłomiej 80LKS JanowoJANOWOM2017M 6400:00:0000:32:49.0000:32:49.00+00:10:214:2213,7
20SZYDŁO Sławomir 102MMPJ TEAMDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4014M 6500:00:0000:32:55.9500:32:55.95+00:10:284:2313,7
21SYROCKI Michał 91WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM2018M 6600:00:0000:32:57.6000:32:57.60+00:10:304:2313,7
22KRZYWDZIŃSKI Dominik 227UKB SzubinSZUBINM163M 7400:00:0000:33:19.3000:33:19.30+00:10:514:2613,5
23KOCINIEWSKI Franciszek 79LKS JanowoJANOWOM164M 7600:00:0000:33:34.3000:33:34.30+00:11:064:2813,4
24FAFIK Cezary 207LKS OstromeckoOSTROMECKOM4016M 7700:00:0000:33:42.5000:33:42.50+00:11:144:2913,4
25CHMURA Krzysztof 147NOWY DWÓRM4018M 8000:00:0000:33:55.0000:33:55.00+00:11:274:3113,3
26SZTUBECKI Jacek 16OSTROMECKOM4019M 8300:00:0000:34:02.7000:34:02.70+00:11:354:3213,2
27RUTKOWSKI Tomasz 138LKS OstromeckoSTRZYŻAWAM4022M 8700:00:0000:34:30.4500:34:30.45+00:12:024:3613,0
28KUZIOŁA Łukasz 117OSTROMECKOM3029M 9300:00:0000:35:03.1500:35:03.15+00:12:354:4012,8
29RZEMEK Sławomir 103ERZETGZINM3032M 10100:00:0000:35:36.4500:35:36.45+00:13:084:4412,6
30BANACH Grzegorz 34WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM509M 10200:00:0000:35:37.0000:35:37.00+00:13:094:4412,6
31BŁAŻEJCZYK Łukasz 93OSTROMECKOM3033M 10300:00:0000:35:46.8500:35:46.85+00:13:194:4612,6
32KOCINIEWSKI Marcin 76LKS JanowoCZARŻEM3034M 10400:00:0000:35:49.0000:35:49.00+00:13:214:4612,6
33SKIBIŃSKI Jarosław 223KopaninoZŁOTORIAM4025M 10500:00:0000:35:49.7500:35:49.75+00:13:224:4612,6
34KOCINIEWSKI Jakub 85LKS JanowoJANOWOM166M 10600:00:0000:35:55.4500:35:55.45+00:13:274:4712,5
35HALINIAK Dominik 38BrakDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM193M 11700:00:0000:36:56.3000:36:56.30+00:14:284:5512,2
36STARSZAK Paweł 127DĄBROWACHEŁMIŃSKAM3040M 11900:00:0000:37:10.4000:37:10.40+00:14:424:5712,1
37KRYŚ Jacek 128NOWY DWÓRM5010M 12100:00:0000:37:14.9000:37:14.90+00:14:474:5712,1
38HALINIAK Bartosz 40BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM194M 12300:00:0000:37:21.7000:37:21.70+00:14:544:5812,0
39BAGROWSKI Marek 19niezrzeszony ratownik medyczyJANOWOM5011M 13000:00:0000:38:03.9500:38:03.95+00:15:365:0411,8
40MROZEK Rafał 81CZARŻEM4032M 14000:00:0000:39:08.2500:39:08.25+00:16:405:1311,5
41HALINIAK Jakub 42BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM167M 14100:00:0000:39:09.9000:39:09.90+00:16:425:1311,5
42HALINIAK Andrzej 37BrakDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5013M 14200:00:0000:39:10.0000:39:10.00+00:16:425:1311,5
43KOSIEDOWSKI Miłosz 123OSTROMECKOM2028M 14900:00:0000:40:07.1500:40:07.15+00:17:395:2011,2
44STĘPIEŃ Bogdan 9NOWY DWÓRM3054M 15100:00:0000:41:03.6500:41:03.65+00:18:365:2811,0
45KARBOWNIK Marcin 229LKS OstromeckoOSTROMECKOM2029M 15200:00:0000:41:03.7000:41:03.70+00:18:365:2811,0
46SOSIŃSKI Paweł 67DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3059M 15700:00:0000:42:15.8000:42:15.80+00:19:485:3810,7
47KARBOWNIK Mateusz 89Bogmar OstromeckoOSTROMECKOM2030M 16000:00:0000:42:27.2500:42:27.25+00:19:595:3910,6
Znaleziono 47 wynik(ów)