XXVIII PÓŁMARATON LIPCOWY

Organizator:
Urząd Miejski w Okonku
Data:
2015-07-19
Miejsce:
Okonek
Dystans:
21,1 km
Zgłoszonych:
135
Wystartowało:
132
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
127
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | 10.6km | 15.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-1 | M-1 | K-2 | M-2 | K-3 | M-3 | K-4 | M-4 | K-5 | M-5 | K-6 | M-6 | K-7 | M-7 | K-8 | M-8 | K-9 | M-9 | K-10 | M-10

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5.3km10.6km15.9kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KRYSKE Bartosz 564RUN TEAM BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-31 000:00:0300:19:2400:39:0400:59:2201:18:4501:18:48 3:4316,1
2RUDNIK Krzysiek 104NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM-32 000:00:0200:19:4000:39:1900:59:2201:19:2901:19:31+00:00:433:4615,9
3HOFFMAN Aleksander 31PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM-41 000:00:0200:19:2200:39:0300:59:2201:19:5001:19:52+00:01:043:4715,9
4SZYMAJDA Grzegorz 1194RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-33 000:00:0300:20:1900:40:5401:02:0901:22:4601:22:49+00:04:013:5515,3
5RADTKA Tomasz 94LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM-42 000:00:0400:20:3800:40:3001:00:0401:23:2401:23:28+00:04:403:5715,2
6BŁASZCZYK Zbigniew 12TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-34 000:00:0300:19:2300:39:4601:01:1701:23:3201:23:35+00:04:473:5715,2
7OSIŃSKI Ryszard 142KS ACTIVE MALBORKMALBORKM-61 000:00:0300:20:4800:41:5401:03:2601:25:2301:25:26+00:06:384:0214,8
8KRYSKE Mariusz 554RUN TEAM BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-35 000:00:0600:21:1100:42:3701:04:2201:25:5601:26:02+00:07:144:0414,7
9CHOŁOTA Marek 14BIEGOWY ŚWIATŻORYM-36 000:00:0300:19:4900:41:0101:02:5901:26:0701:26:10+00:07:224:0414,7
10KASZUBOWSKI Zenon 42ACTIVE MALBORKMALBORKM-62 000:00:0400:20:5400:41:5801:03:4301:26:1401:26:18+00:07:304:0514,7
11RADTKA Artur 95LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAWYRZYSKM-37 000:00:0700:22:2600:44:2201:06:0101:27:3501:27:42+00:08:544:0914,5
12BIEDRZYCKI Andrzej 4OSP STARY BOREK STARY BOREK /KOŁOBRZEG M-71 000:00:0200:20:3100:42:1601:05:1101:28:5901:29:01+00:10:134:1314,2
13KRÓLIKOWSKI Edward 157KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM-51 000:00:0400:22:3300:45:2901:07:5201:29:2501:29:29+00:10:414:1414,2
14PAZDA-POZORSKA Gosiunia 85NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-31 000:00:0200:21:3900:44:0901:07:0001:29:4001:29:42+00:10:544:1414,1
15OCHNIO Ryszard 82POLONIA JASTROWIE PRECON POLSKA JASTROWIEJASTROWIEM-43 000:00:0400:21:0200:43:0901:06:3701:30:1301:30:17+00:11:294:1614,0
16POLCYN Czesław 90GAJEWOM-38 000:00:0300:21:3800:43:5901:07:1101:30:3401:30:37+00:11:494:1714,0
17ŻYLSKI Władysław 62STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZYDŁOWOM-21 000:00:0200:23:0500:46:2101:09:2301:31:0401:31:06+00:12:184:1813,9
18SARNOWSKI Janusz 105ZŁOTÓWM-52 000:00:0400:22:2700:45:0101:08:0001:31:0801:31:12+00:12:244:1913,9
19WOJTASIK Jarosław 151ZŁOTÓWM-63 000:00:0600:23:4100:46:5201:09:2401:31:4001:31:46+00:12:584:2013,8
20SKRZYPCZAK Anna 108LOKATOR NIERUCHOMOŚCIPIŁAK-41 000:00:0500:22:5700:46:0601:09:2201:32:4601:32:51+00:14:034:2313,6
21JAROSZ Jakub 354RUN TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-11 000:00:0500:23:3700:47:0201:10:2301:33:3001:33:35+00:14:474:2513,5
22MAŃKOWSKI Dariusz 71JASTROWIEJASTROWIEM-53 000:00:1100:23:3600:46:4701:10:3101:33:4401:33:55+00:15:074:2613,5
23BEMOWICZ Tomasz 143KB WYGANKOŁOBRZEGM-54 000:00:0700:22:4000:45:4601:09:5801:33:5501:34:02+00:15:144:2713,5
24ROGALSKI Roberto 102ZSW ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJKOSZALINM-39 000:00:0400:23:3300:47:1701:10:5201:34:0101:34:05+00:15:174:2713,5
25MADAJCZAK Jarosław 66TRZCIANKAM-44 000:00:0900:22:4000:45:5601:09:5601:34:0501:34:14+00:15:264:2713,5
26MATUSIK Janusz 69TUCZNO/NIEZRZESZONYTUCZNOM-81 000:00:0500:22:3300:45:5601:09:5201:34:1901:34:24+00:15:364:2813,4
27MROZIK Daniel 77GÓRZNAM-310 000:00:0700:23:2900:46:4401:10:2501:34:5701:35:04+00:16:164:3013,3
28KUBAT Krzysztof 57PIŁAM-311 000:00:0500:22:1500:45:3701:10:0601:35:1801:35:23+00:16:354:3013,3
29ECKERT Zbigniew 24TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-55 000:00:0700:23:5100:47:2601:11:3601:35:2401:35:31+00:16:434:3113,3
30JANUZIK Tomasz 34PIŁAM-312 000:00:0700:23:3600:47:2301:11:3601:35:2701:35:34+00:16:464:3113,3
31KOPER Adam 44SBZZ ZŁOTÓWSKÓRKAM-313 000:00:0700:23:4000:47:0401:11:1001:36:0101:36:08+00:17:204:3313,2
32KOZŁOWSKI Antoni 51FABRYKA PAPIERU KACZORYKRZEWINAM-64 000:00:0900:23:3100:47:1901:11:4001:36:2901:36:38+00:17:504:3413,1
33KOŚCIELNIAK Robert 524RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-65 000:00:0500:24:0000:48:2801:13:0001:36:5201:36:57+00:18:094:3513,1
34RADTKE Robert 97SBZZ ZŁOTÓWNOWINYM-56 000:00:0500:23:0600:47:2101:12:1601:37:4801:37:53+00:19:054:3812,9
35BORRMANN Dawid 6PIŁAM-314 000:00:0700:23:4000:47:4401:12:0801:38:0101:38:08+00:19:204:3812,9
36STOLARÓW Agnieszka 114ACTIVE MALBORKMALBORKK-42 000:00:0400:24:1000:48:3901:13:4501:38:3101:38:35+00:19:474:4012,9
37PIECHOWSKI Krzysztof 87LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM-315 000:00:0400:23:4200:48:3801:13:4301:38:4901:38:53+00:20:054:4012,8
37SAWICKI Eligiusz 106ZŁOTÓWM-66 000:00:0600:24:0300:48:4301:13:4501:38:4701:38:53+00:20:054:4012,8
39RUDNIK Jerzy 146FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-82 000:00:0500:23:1300:47:4001:13:2701:40:0201:40:07+00:21:194:4412,7
40STOLARÓW Robert 113ACTIVE MALBORKMALBORKM-45 000:00:0400:24:1000:48:3901:14:1101:40:1001:40:14+00:21:264:4412,6
41JAROSZ Dariusz 364RUN TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-46 000:00:0800:25:0100:49:5901:15:1301:40:2501:40:33+00:21:454:4512,6
42POLLEY Adam 91LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM-316 000:00:1100:24:2200:49:2701:14:4401:40:4601:40:57+00:22:094:4612,6
43ROMEJ Elżbieta 103LŁKB "TRUCHT"ŁOBEZK-61 000:00:0600:23:4000:48:1901:14:0801:41:1401:41:20+00:22:324:4712,5
44KULPA Marcin 59CSLOG GRUPAGRUDZIĄDZM-317 000:00:0800:22:4800:47:1401:13:1901:41:2501:41:33+00:22:454:4812,5
45TOMCZAK Zbigniew 144ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-83 000:00:0600:24:2700:49:3401:15:2001:41:3301:41:39+00:22:514:4812,5
46PIKULIK Jarosław 89LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICATRZEBOŃM-22 000:00:1000:23:3000:47:1801:11:4401:41:4001:41:50+00:23:024:4912,5
47SZYMIKOWSKI Jarosław 152SZCZECINEKM-318 000:00:1100:24:2500:49:3401:15:4001:41:4801:41:59+00:23:114:4912,4
48ZWOLIŃSKI Jan 1354RUN TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-57 000:00:0400:23:3900:48:2801:14:4101:42:1101:42:15+00:23:274:5012,4
49MILACHOWSKI Sebastian 74SBZZ ZŁOTÓWZŁOTÓWM-319 000:00:0700:25:0000:50:4901:17:0201:42:3701:42:44+00:23:564:5112,3
50OŻÓG Jarosław 83OSIELSKOM-58 000:00:0800:25:4100:51:2601:17:3101:42:5001:42:58+00:24:104:5212,3
51KRAKOWIAK Sławomir 53KOSZALINM-47 000:00:0800:25:0100:49:5901:16:0101:43:1801:43:26+00:24:384:5312,3
52MEJGIER Paweł 72TKKF WODNIK WIĘCBORKSYPNIEWOM-59 000:00:0800:25:2500:51:1501:17:2901:43:2801:43:36+00:24:484:5412,2
53GRABOWSKA Maria 25FUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-43 000:00:0500:25:0000:50:5601:17:3501:44:0201:44:07+00:25:194:5512,2
54REINKE Maciej 100KB MECHANIK PIŁAPIŁAM-320 000:00:0500:25:1600:51:1901:17:3101:44:1701:44:22+00:25:344:5612,1
55ZYGMUNT Marcin 136PZU SPORT TEAMPIŁAM-48 000:00:1000:25:4600:51:1901:17:1901:44:1301:44:23+00:25:354:5612,1
56PIKULIK Jerzy 88TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-84 000:00:1200:24:4600:50:4301:17:1601:44:2601:44:38+00:25:504:5612,1
57LINDA Jan 64LEŚNY LUDEKZAKRZEWOM-321 000:00:0600:25:0100:50:4901:17:0301:44:3701:44:43+00:25:554:5712,1
58SIKORSKI Witold 107KB RUN 42ROSNOWOM-67 000:00:0900:25:1700:52:3101:19:2501:44:4601:44:55+00:26:074:5712,1
59BUCZYŃSKI Eugeniusz 92 BRYGADA ZMECHANIZOWANABIAŁOGARDM-322 000:00:1400:24:4500:50:1801:17:3101:44:5901:45:13+00:26:254:5812,1
60WALENDZIAK Ryszard 12222. BAZA LOTNICTWA POLSKIEGOMALBORKM-49 000:00:0900:24:1800:49:4201:17:0801:45:2801:45:37+00:26:494:5912,0
60SOBOLEWSKI Piotr 11022. BAZA LOTNICTWA POLSKIEGOŻUŁAWKA SZTUMSKAM-23 000:00:1100:24:0500:51:0001:18:2301:45:2601:45:37+00:26:494:5912,0
62WALIŃSKA Agnieszka 150SŁUPSKK-44 000:00:0600:26:0500:52:2601:18:5201:45:3401:45:40+00:26:525:0012,0
63REITER Eugeniusz 101POZNAŃM-91 000:00:0800:24:4300:51:1101:19:0001:45:3801:45:46+00:26:585:0012,0
64MOCNY Piotr 75SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-410 000:00:1300:26:4900:53:2101:19:4601:45:4601:45:59+00:27:115:0012,0
65RATAJCZAK Rajmund 98POZNAŃM-68 000:00:0900:25:2000:51:4301:19:1201:46:0901:46:18+00:27:305:0111,9
66WILCZYŃSKI Jarosław 124NIEZRZESZONY (Uczestnik Na Wózku Inwalidzkim)WĄGROWIECM-323 000:00:0800:25:1400:51:1201:18:0501:46:3001:46:38+00:27:505:0211,9
67ŻYLICZ Paweł 141STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-24 000:00:0300:26:2900:54:0001:19:5101:46:3801:46:41+00:27:535:0311,9
68ZIOMEK Joanna 1334RUN TKKF KOSZALINKOSZALINK-45 000:00:0800:25:5300:51:3801:18:5601:46:3901:46:47+00:27:595:0311,9
69DOMINIAK Andrzej 17KB STOPA ŁÓDŹŁÓDŹM-85 000:00:0600:24:1700:50:2401:17:5301:46:5301:46:59+00:28:115:0311,8
70ŁUKASZEWSKI Tomasz 139KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM-72 000:00:1500:25:5700:52:1701:19:0501:46:5001:47:05+00:28:175:0311,9
71SAWICKI Krzysztof 158DRUŻYNA SZPIKUSZCZECINM-25 000:00:1200:25:1000:52:0301:19:5801:48:1201:48:24+00:29:365:0711,7
72ZIOMEK Darek 1324RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-510 000:00:0400:25:2000:52:3201:20:4201:49:0701:49:11+00:30:235:1011,6
73ZIÓŁKOWSKI Wojciech 134KB GOCH BYTÓWOKONEKM-324 000:00:0500:25:0000:51:0801:19:3101:49:2101:49:26+00:30:385:1011,6
74LIETZ Renata 63FZGTCHOJNICEK-21 000:00:0900:25:0300:52:0301:20:1901:49:2401:49:33+00:30:455:1111,6
75DUDEK Edward 20RKB "BACA"RADZIECHOWYRADZIECHOWYM-86 000:00:0300:26:1300:53:3701:21:3301:49:3401:49:37+00:30:495:1111,6
76ZAGRODZKI Ireneusz 129KLUB BIEGACZA TUPOT USTKAUSTKAM-73 000:00:1300:26:0100:52:5801:21:1701:49:3501:49:48+00:31:005:1111,6
77ANKUDOWICZ Damian 2STAROSTWO POWIATOWE W ZŁOTOWIEZŁOTÓWM-325 000:00:0400:25:2600:52:1701:20:4001:50:0101:50:05+00:31:175:1211,5
78URBAŃSKA Emilia 155ŁOCHOWICEK-32 000:00:1200:26:0800:52:5601:21:1401:50:1601:50:28+00:31:405:1311,5
79RATAJCZYK Robert 994RUN TEAM PIŁAPIŁAM-26 000:00:1200:26:3900:52:4501:21:1801:50:3701:50:49+00:32:015:1411,4
80SZWEDA Karol 118ZŁOTÓWM-74 000:00:0700:25:1500:52:2901:20:3701:50:5501:51:02+00:32:145:1511,4
81KOWALSKI Zbigniew 46STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM-75 000:00:0800:25:5200:53:1901:22:0401:50:5801:51:06+00:32:185:1511,4
82GÓRA Agnieszka 28MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKK-33 000:00:1200:26:4900:54:3301:22:2801:51:0601:51:18+00:32:305:1511,4
83TERER Kipkemoi 120WARSZAWAM-511 000:00:0900:24:1800:51:5101:21:0601:51:3101:51:40+00:32:525:1711,4
84NAKONIECZNY Rafał 79BAJADERKI KOSZALINKOSZALINM-326 000:00:0700:27:1000:54:3901:22:4301:51:5301:52:00+00:33:125:1811,3
84JANICKA Katarzyna 32BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-34 000:00:0600:27:1000:54:4001:23:1801:51:5401:52:00+00:33:125:1811,3
86KOZA Mariusz 47CIOSANIECM-327 000:00:1100:24:4700:51:1301:20:0901:53:0801:53:19+00:34:315:2111,2
87KUJATT Wojciech 58KUJATT RUNNERS TEAMGDYNIAM-328 000:00:0500:26:5200:55:3901:25:0801:53:5801:54:03+00:35:155:2411,1
88KOZŁOWIECKI Waldemar 494RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-87 000:00:1300:28:2100:57:2301:27:0501:54:0901:54:22+00:35:345:2411,1
89DRACZYŃSKI Zygmunt 18LŁKB "TRUCHT"ŁOBEZM-92 000:00:1200:26:5000:54:3501:23:2101:54:1801:54:30+00:35:425:2511,1
90MROCZKOWSKA Marta 76KOSZALINK-35 000:00:1400:26:5800:55:2101:24:4601:54:3801:54:52+00:36:045:2511,0
91KRÓLIKOWSKI Andrzej 156LIPKAM-76 000:00:1000:27:2100:56:3201:25:3601:54:4301:54:53+00:36:055:2611,0
92ZBLEWSKI Patryk 130SŁUPSKM-329 000:00:1400:28:0700:56:3001:25:3101:54:5901:55:13+00:36:255:2611,0
93WIELGUS Paweł 123ENERGA OPERATOR TOO SZCZECINEKOKONEKM-330 000:00:0600:26:5500:54:5701:24:3601:55:3401:55:40+00:36:525:2811,0
94GRZELAK Karina 26BIEGNIJMY.PLKOSZALINK-36 000:00:1300:26:5900:55:2201:25:1601:55:2801:55:41+00:36:535:2811,0
95PAECH Ziemowit 84ZŁOTÓWM-512 000:00:1100:28:2000:57:1401:26:2101:55:3701:55:48+00:37:005:2810,9
96MARKOWSKI Andrzej 684RUN TKKF KOSZALIN KOSZALINM-88 000:00:0700:27:1600:56:2101:27:0901:55:5301:56:00+00:37:125:2910,9
97PERLIK Grzegorz 86MIAŁEM SZCZĘŚCIE...BYDGOSZCZM-89 000:00:1300:28:5200:57:1301:26:4901:56:2101:56:34+00:37:465:3010,9
98RADTKE Arkadiusz 96SBZZ ZŁOTÓWNOWINYM-12 000:00:0500:25:3600:55:1101:24:5901:57:0501:57:10+00:38:225:3210,8
99CHODOR Martyna 134RUN TKKF KOSZALINOKONEKK-37 000:00:0900:25:5300:53:3801:25:1501:57:2501:57:34+00:38:465:3310,8
100KOZŁOWSKI Klaudiusz 50KRZEWINAM-27 000:00:1500:26:4800:55:2001:26:0301:57:5201:58:07+00:39:195:3510,7
101ŻELECHOWSKA Magdalena 140KOSZALINK-38 000:00:1000:28:2000:57:2701:28:2401:58:5501:59:05+00:40:175:3810,6
102HAŁAJKO Magdalena 30BABECZKI KOSZALINK-39 000:00:1000:28:2100:57:2801:28:2401:59:0501:59:15+00:40:275:3810,6
103ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 1PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-331 000:00:1400:29:4700:58:3801:28:5801:59:4001:59:54+00:41:065:4010,6
104WIŚNIEWSKI Daniel 127ZŁOTÓWM-77 000:00:1200:29:5100:59:3401:28:3102:00:3802:00:50+00:42:025:4310,5
105DYRCZ Marika 21MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOK-310 000:00:1400:29:5201:00:3501:31:4902:02:2002:02:34+00:43:465:4710,3
106DROŻDŻ Piotr 19STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM-513 000:00:0900:26:0600:54:0901:26:1002:03:1202:03:21+00:44:335:5010,3
107SZLECHT Piotr 116BRAKPOZNAŃM-28 000:00:1500:26:3300:56:5301:29:1102:03:1502:03:30+00:44:425:5010,3
108KOPROWSKI Tomasz 45ZHPPOZNAŃM-29 000:00:1500:26:3300:56:5401:29:1202:03:3202:03:47+00:44:595:5110,2
109ZYGMUNT Angelika 137PIŁAK-46 000:00:1100:29:5101:00:0601:31:5702:03:5702:04:08+00:45:205:5210,2
110JARUGA Artur 37KOSZALINM-332 000:00:1000:30:1701:01:2701:32:3602:04:4602:04:56+00:46:085:5410,1
111MIELCZAREK Mateusz 73NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-210 000:00:1400:28:2000:57:3001:28:2402:04:5402:05:08+00:46:205:5510,1
112PYTLARZ Waldemar 934RUN TEAM PIŁAPIŁAM-69 000:00:1100:29:5201:00:0601:31:5702:05:4002:05:51+00:47:035:5710,1
113KARASOWSKI Marek 39BRAKBRZEGM-78 000:00:1300:27:2300:56:3801:28:4102:06:4802:07:01+00:48:136:0010,0
114LASOTA Mirosław 60WAŁCZM-810 000:00:1600:29:4701:01:1401:33:5602:07:4102:07:57+00:49:096:039,9
115DZIESZUK Dariusz 224RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-514 000:00:0600:28:2500:57:3201:30:5902:08:3102:08:37+00:49:496:059,9
116POZORSKI Krzysztof 92NIGHTRUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-333 000:00:1400:30:3601:02:1301:34:2402:08:3202:08:46+00:49:586:059,8
117BZÓWKA Bogdan 153ZŁOTÓWM-411 000:00:1300:28:2100:57:5501:31:4602:09:2402:09:37+00:50:496:079,8
118ZDANOWSKI Marian 131POZNAŃM-79 000:00:1500:31:1101:03:5001:36:5002:09:2702:09:42+00:50:546:089,8
119ŁUKASZEWSKI Szymon 138KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM-515 000:00:1500:30:4501:02:5001:37:2402:11:3002:11:45+00:52:576:139,6
120PYDYN Andrzej 149ZŁOTÓWM-610 000:00:0600:29:2001:01:4401:37:0202:11:5002:11:56+00:53:086:149,6
120PYDYN Regina 148ZŁOTÓWK-62 000:00:0500:29:2101:01:4501:37:0402:11:5102:11:56+00:53:086:149,6
122BIALIK Wiesław 3K. B. SPRINT ŚWIDWINCIESZENIEWOM-811 000:00:1000:29:2601:02:4601:38:2902:15:2502:15:35+00:56:476:259,3
123MAŃKOWSKA Janina 70JASTROWIEJASTROWIEK-63 000:00:0900:29:5201:01:2201:39:1602:16:4502:16:54+00:58:066:289,3
124BUJAK Justyna 10KUJATT RUNNERS TEAMGDYNIAK-311 000:00:0600:32:0801:06:2001:41:1602:16:5802:17:04+00:58:166:299,2
125LASOTA Irena 61WAŁCZK-81 000:00:0700:30:3501:05:1701:42:5502:23:2602:23:33+01:04:456:478,8
126TREJDER Maria 121BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-47 000:00:0900:34:2801:10:5901:47:1302:23:2702:23:36+01:04:486:478,8
127KASIERSKA Ewa Katarzyna 41WKB META LUBLINIECPOZNAŃK-91 000:00:1500:36:1501:16:3201:57:0302:38:0502:38:20+01:19:327:298,0
128OKOŁOWICZ Sebastian 145SŁUPSKM-334 000:00:1100:23:5800:49:3901:18:51+00:19:374:5712,1
129WARYLEWSKI Dariusz 154ŁOCHOWICEM-412 000:00:1300:28:4900:56:2301:25:35+00:26:235:2211,1
130BARTNIK Marian 1474RUN TKKF KOSZALINKOSZALINM-101 000:00:0300:43:4001:32:1402:24:27+01:25:059:056,6
131GÓRA Sylwester 29MARATOŃCZYK OKONEKOKONEKM-413 000:00:0200:22:3500:46:13+00:07:084:2113,8
132WIĘZIK Henryk 126WAŁCZM-102 000:00:1600:28:36+00:09:255:2311,1
Znaleziono 132 wynik(ów)