XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organizator : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data : 2018-10-07
Miejsce : Dąbrowa - Ostromecko
Dystans : 7.5 km
Zgłoszonych : 259
Wystartowało : 193
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 193
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1METTO David 246Zawisza BydgoszczBYDGOSZCZM2000:00:00
2KOTŁOWSKI Bartosz 202LKS OstromeckoOSTROMECKOM20Tak00:00:00
3BRZEZIŃSKA Aleksandra 252BYDGOSZCZK2000:00:00
4SKIBA Łukasz 250BYDGOSZCZM3000:00:00
5KOWALSKA Katarzyna 249WŁOCŁAWEKK3000:00:00
6LUTOWSKI Wojciech 222TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
7DEROŃ Waldemar 1701 Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
8STANKIEWICZ Błażej 165LKS OstromeckoBYDGOSZCZM4000:00:00
9GLUGLA Mariusz 139ŚWIECIEM4000:00:00
10PAWŁOWSKI Tomasz 22ZIELONKAM2000:00:00
11MAĆKOWSKI Maciej 124UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
12SZENK Marta 5BYDGOSZCZK3000:00:00
13BUŚ Szymon 87LKS OstromeckoWARSZAWAM2000:00:00
14RETECKI Krzysztof 9Bogmar / PrestoOSTROMECKOM40Tak00:00:00
15WILIŃSKI Sebastian 105CZARŻEM30Tak00:00:00
16BUDNIK Bartosz 251INOWROCŁAWM1600:00:00
17BUKOWIŃSKI Michał 257BYDGOSZCZM4000:00:00
18WIĘCKOWSKI Dariusz 72AMS TriathlonBYDGOSZCZM3000:00:00
19RYMER Jakub 256BYDGOSZCZM3000:00:00
20MOROSZCZAK Bogumił 61Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM4000:00:00
21STANKIEWICZ Jacek 125BYDGOSZCZM2000:00:00
22PAWŁOWSKI Radosław 21JFTC SUZIELONKAM5000:00:00
23GOŁATA Wojciech 3Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
24BINKOWSKI Adrian 199Professional HR/CB163GZINM30Tak00:00:00
25ŁADNIAK Dariusz 214CZARNOWOM40Tak00:00:00
26ZAKRZEWSKI Mateusz 233STRZYŻAWAM16Tak00:00:00
27KRUSZEWSKI Tadeusz 234DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
27PRĄDZYŃSKI Marcin 161TRISPACEBYDGOSZCZM4000:00:00
29GÓRA Krystian 100FordonBYDGOSZCZM3000:00:00
30ŚLIWIŃSKI Łukasz 231M30Tak00:00:00
31TRZCIŃSKI Franciszek 102CHEŁMNOM5000:00:00
32KARNOWSKI Sebastian 101CZEMLEWOM30Tak00:00:00
33MULLERT Karol 242BYDGOSZCZM3000:00:00
34SYROCKI Michał 71WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30Tak00:00:00
35STARSZAK Paweł 83DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
36JAROCKA Beata 99DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40Tak00:00:00
37ŚCIBAK Wojciech 263JFTC SUBYDGOSZCZM3000:00:00
38STARSZAK Seweryn 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
39KOCINIEWSKI Dariusz 114LKS JanowoDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
40NAGÓRSKA Elżbieta 241ŁOCHOWICEK4000:00:00
41NARTOWSKI Lukasz 151NAWRAM3000:00:00
42PAWŁOWSKI Kamil 23ZIELONKAM2000:00:00
43PALACZ Wioletta 152BYDGOSZCZK4000:00:00
44BAGROWSKI Marek 8UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWOM50Tak00:00:00
45KOCINIEWSKI Wojciech 116LKS JanowoJANOWO 67M16Tak00:00:00
46GZYL Mikolaj 110Janusze triathlonu 'exodus' teamBYDGOSZCZM3000:00:00
47BIELEC Wojciech 76BYDGOSZCZM3000:00:00
48NALEŻYTY Piotr 94Klinika TriathlonuBYDGOSZCZM3000:00:00
49MUZIEWICZ Marcel 264UNISŁAWM1900:00:00
50GORGOL Tomasz 166LP500BYDGOSZCZM4000:00:00
51WILCZEWSKI Robert 142WOLFPACKTORUŃM4000:00:00
52SOBOCIŃSKI Kamil 153DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
53ĆWIKLIŃSKI Mikołaj 58Full Service LadiesBYDGOSZCZM2000:00:00
54ŚMIGLEWSKI Aleksander 88OSTROMECKOM20Tak00:00:00
55ROSIAK Jarek 230Trzej KrólowieBYDGOSZCZM4000:00:00
56GRYGIEL Damian 59MOZGOWINAM20Tak00:00:00
57KLINIKOWSKI Jacek 31KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4000:00:00
58KUŚMIEREK Michał 17GZINM30Tak00:00:00
59KOTŁOWSKI Przemysław 163MKS SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:00
60KRUCZKOWSKI Piotr 189FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5000:00:00
61KOHUTEK Artur 132DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
62HALINIAK Filip 149DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM19Tak00:00:00
63BERNACKI Dominik 90CZARNOWOM3000:00:00
64KOCINIEWSKI Łukasz 121LKS JanowoJANOWOM16Tak00:00:00
65BRZOZOWSKA Iwona 86UNISŁAWK4000:00:00
66LEŚNIAK Adrian 235BYDGOSZCZM3000:00:00
67BIELEC Michał 160BYDGOSZCZM3000:00:00
68PODBIELSKA Alina 46KM UMK ToruńTORUŃK4000:00:00
69POLIWODZIŃSKI Michał 179KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM3000:00:00
70NOWICKI Błażej 128GRUDZIĄDZM1900:00:00
71RYMARKIEWICZ Małgorzata 145Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK3000:00:00
72GANDZIAROWSKA Anna 186OTOWICEK20Tak00:00:00
73NOWAKOWSKI Grzegorz 219DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
74KOSIŁO Marcin 127RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3000:00:00
75WESTFALEWSKI Tomasz 164LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
76KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JanowoJANOWO 67M19Tak00:00:00
77JANUS Dawid 228The Runners ŚwiecieŚWIECIEM3000:00:00
78KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 69OSTROŁĘKAK2000:00:00
79GÓRECKA Marta 135DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
80CABAJ Agata 24BYDGOSZCZK2000:00:00
81MALEC Kamil 140SŁOMOWOM2000:00:00
82WOJCIECHOWSKI Jarosław 154BYDGOSZCZM4000:00:00
83RUTKOWSKI Tomasz 36BrakSTRZYŻAWAM40Tak00:00:00
84WALUSIAK Miłosz 156Run PasjaBYDGOSZCZM3000:00:00
85KANIEWSKA Alicja 91Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK5000:00:00
86PIWOŃSKI Robert 45Parafialny Klub Biegacza Toruń - KaszczorekTORUŃM4000:00:00
87RZEPKA Ewa 239WIELKI GŁĘBOCZEKK4000:00:00
88RZEPKA Andrzej 238WIELKI GŁĘBOCZEKM4000:00:00
89ZGLINSKA Anna 134UNISLAWK3000:00:00
90TARGOWSKI Marcin 130MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3000:00:00
91TRUDNOWSKI Janusz 78BYDGOSZCZM7000:00:00
92SOSIŃSKA Izabela 30GZINK30Tak00:00:00
93KOCINIEWSKI Bartlomiej 89LKS JanowoJANOWOM30Tak00:00:00
94BIEŃKOWSKI Tomasz 95BYDGOSZCZM6000:00:00
95KALEC Marcin 253OSTROMECKOM20Tak00:00:00
96ŚLIWIŃSKI Piotr 262GZINM20Tak00:00:00
97SIUDA Marek 146BYDGOSZCZM4000:00:00
98WOJCIECHOWSKA Emilia 155BYDGOSZCZK4000:00:00
99RADOWSKA Helena 144BYDGOSZCZK5000:00:00
100SOBOLEWSKA Aleksandra 108BYDGOSZCZK2000:00:00
101KOWALCZYK Robert 237OSTROMECKOM40Tak00:00:00
102POTRZEBOWSKA Agata 10DEAFBYDGOSZCZK3000:00:00
103ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 109CHEŁMŻAK2000:00:00
104MANDRA Wojciech 68CZARŻEM30Tak00:00:00
105PRZYBORSKI Marcin 41BrakBYDGOSZCZM3000:00:00
106SOSIŃSKI Paweł 29GZINM30Tak00:00:00
107KUZIOŁA Łukasz 225OSTROMECKOM40Tak00:00:00
108ŁOŚ Dariusz 243M6000:00:00
109OSIECKI Grzegorz 141KISIELICEM6000:00:00
110KAMINSKI Stefan 15rekreacjaTORUNM7000:00:00
111CZYŻAK Joanna 67AMSNOWY DWÓRK40Tak00:00:00
112SOBCZAK Krzysztof 245BYDGOSZCZM3000:00:00
113GAPPA Karolina 203SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:00
114RUTKOWSKI Kamil 44BrakSTRZYŻAWAM19Tak00:00:00
115HALINIAK Jakub 148DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
116BANACH Grzegorz 82WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM50Tak00:00:00
117ŚLIWIŃSKI Mariusz 159KS CZEMLEWOCZEMLEWOM30Tak00:00:00
118BŁAŻEJEWSKI Dariusz 75Klub HDK ŚwiecieŚWIECIEM5000:00:00
119NUNZEK Agnieszka 131JANOWOK40Tak00:00:00
120CHABROS Anna 254ŚWIECIEK3000:00:00
121POTRZEBOWSKI Marek 65DEAFBYDGOSZCZM3000:00:00
122HALINIAK Dominik 150DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
123BRZOZOWSKI Jarosław 1BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5000:00:00
124BORZYSZKOWSKI Grzegorz 6STARY FORDONBYDGOSZCZM3000:00:00
125KUK Bartłomiej Adam 126OSTROMECKOM16Tak00:00:00
126ANDERSOHN Pawel 162PSGBYDGOSZCZM4000:00:00
127OŚWIECIŃSKA Karolina 258KOKOCKOK2000:00:00
128KOCINIEWSKI Marcin 120LKS JanowoCZARŻEM30Tak00:00:00
129DŁONIAK Edmund 79tg sokół gniewkowoGNIEWKOWOM7000:00:00
130SAJUR Sylwia 240BYDGOSZCZK2000:00:00
131MIKSZTOWICZ Oliwia 74JANOWOK20Tak00:00:00
132FALKOWSKI Ireneusz 40BrakBYDGOSZCZM5000:00:00
133ZIELIŃSKI Radosław 18BYDGOSZCZM3000:00:00
134FILIPSKA Paulina 96BYDGOSZCZK3000:00:00
135KRÓL Zbigniew 255BYDGOSZCZM4000:00:00
136SIUDZIŃSKA Anna 62BBKTSBYDGOSZCZK30Yes00:00:00
137RUTKOWSKI Szymon 37brakSTRZYŻAWAM16Tak00:00:00
138BLEJA Krystian 48PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3000:00:00
139SZYDŁO Mariusz 168DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
140SZYDŁO Adam 169DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
141SZYDŁO Sławomir 167DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
142PANKANIN Agata 147LKS Dąbrowa ChełmińskaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK16Tak00:00:00
143MANDRA Marcin 13TORUŃM3000:00:00
144CIEŚLICKI Krzysztof 236BYDGOSZCZM3000:00:00
145MANISZEWSKI Zbigniew 215UNISŁAWM6000:00:00
146STRUTYŃSKI Włodzimierz 55FULL SERVICE LADIESPIGŻAM5000:00:00
146ZOLTEK Patryk 122DABROWA CHELMINSKAM20Tak00:00:00
148ŁOŚ Katarzyna 244K5000:00:00
149ANDRZEJEWSKI Paweł 248DOBROMIERZM4000:00:00
149ANDRZEJEWSKA Joanna 247DOBROMIERZK4000:00:00
151JAWORSKI Janusz 66TOPORZYSKOM5000:00:00
152WIESE Katarzyna 51Full Service LadiesBYDGOSZCZK2000:00:00
153WILK Krzysztof 265BOLUMINEKM60Tak00:00:00
154NIECHWIEJ Małgorzata 54FULL SERVICE LADIESTCZEWK3000:00:00
155OSZUBSKI Kazimierz 137BYDGOSZCZM4000:00:00
156ŁEMPICKA Ewelina 171Full Service LadiesREPTOWOK30Tak00:00:00
157ŚPICA Dorota 118BYDGOSZCZK5000:00:00
158GOŁATA Agnieszka 4Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
159STARSZAK Julia 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
160TOMASZEWSKI Tomasz 232CZARNOWOM3000:00:00
161WOLANIN Ola 43SILNOK2000:00:00
162ZIĘTEK Paweł 42BYDGOSZCZM2000:00:00
163ADAMCZEWSKI Łukasz 119KOŁOBRZEGM3000:00:00
163UCIŃSKI Edward 113TTKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM7000:00:00
165KARWICKI Łukasz 25DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Yes00:00:00
166GOLA Grzegorz 73MARKOWOM4000:00:00
167ZAWADZKA Małgorzata 260DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
168BODEK Małgorzata 267K2000:00:00
169SADURSKA Agnieszka 185PaniOTOWICEK20Tak00:00:00
170KIEC Dominika 38BYDGOSZCZK2000:00:00
171LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 223OSTROMECKOK40Tak00:00:00
172POZNAŃ Mateusz 56Full Service LadiesGZINM20Tak00:00:00
173CHABROS Małgorzata 227The Runners ŚwiecieŚWIECIEK2000:00:00
174PERLIK Grzegorz 196BYDGOSZCZM6000:00:00
175BEDNARCZYK Joanna 80AXA Running TeamCZARNOWOK3000:00:00
176GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 19BYDGOSZCZK2000:00:00
177ROZMARYNOWICZ Anna 229LovelasyDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
178KNIOŁA Lucyna 49NAKŁO NAD NOTECIĄK5000:00:00
179GRABSKA Patrycja 20Decathlon Team InowrocławINOWROCŁAWK2000:00:00
180KALISZEWSKI Sławomir 1033KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
181CORREA Andrew 16OSTROMECKOM30Yes00:00:00
182NOWAKOWSKA Marta 218DEAFBYDGOSZCZK3000:00:00
183WASIELEWSKA Daria 226BYDGOSZCZK3000:00:00
184ANGIEL Władysław 106TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM7000:00:00
185KACZMAREK Agnieszka 34BYDGOSZCZK4000:00:00
186BRODACKI Igor 261DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM16Tak00:00:00
187KALISZEWSKI Wojciech 1043KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
188KOZIOŁ Karina 60DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
189HOŁOWNIA-MLECZEK Izabela 53Full Service LadiesJAGODOWOK3000:00:00
190KUCHARCZYK Jola 158OSTROMECKOK30Tak00:00:00
191WILCZEWSKA Monika 143WOLFPACKTORUŃK3000:00:00
192KUCHARCZYK Hubert 157OSTROMECKOM40Tak00:00:00
193CZAJKOWSKA Adriana 266BYDGOSZCZK2000:00:00
Znaleziono 193 wynik(ów)