XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator/ Organizer:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data/ Date:
2018-10-07
Miejsce/ Place:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
193
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
193
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BRZEZIŃSKA Aleksandra 252BYDGOSZCZK201K 100:24:55.8500:24:55.85 3:1918.1
2KOWALSKA Katarzyna 249WŁOCŁAWEKK301K 200:25:39.0500:25:39.05+00:00:433:2517.5
3SZENK Marta 5BYDGOSZCZK302K 300:27:47.0500:27:47.05+00:02:513:4216.2
4JAROCKA Beata 99DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK401K 4Tak00:32:07.5500:32:07.55+00:07:114:1614
5NAGÓRSKA Elżbieta 241ŁOCHOWICEK402K 500:32:40.8500:32:40.85+00:07:454:2113.8
6PALACZ Wioletta 152BYDGOSZCZK403K 600:32:53.5000:32:53.50+00:07:574:2313.7
7BRZOZOWSKA Iwona 86UNISŁAWK404K 700:34:58.7500:34:58.75+00:10:024:3912.9
8PODBIELSKA Alina 46KM UMK TORUŃTORUŃK405K 800:35:04.4500:35:04.45+00:10:084:4012.8
9RYMARKIEWICZ Małgorzata 145KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZK303K 900:35:14.1500:35:14.15+00:10:184:4112.8
10GANDZIAROWSKA Anna 186OTOWICEK202K 10Tak00:35:23.8500:35:23.85+00:10:284:4312.7
11KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 69OSTROŁĘKAK203K 1100:35:41.6000:35:41.60+00:10:454:4512.6
12GÓRECKA Marta 135DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK191K 12Tak00:35:47.3500:35:47.35+00:10:514:4612.6
13CABAJ Agata 24BYDGOSZCZK204K 1300:35:47.5000:35:47.50+00:10:514:4612.6
14KANIEWSKA Alicja 91AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK501K 1400:36:04.1500:36:04.15+00:11:084:4812.5
15RZEPKA Ewa 239WIELKI GŁĘBOCZEKK406K 1500:36:20.1500:36:20.15+00:11:244:5012.4
16ZGLINSKA Anna 134UNISLAWK304K 1600:36:31.1000:36:31.10+00:11:354:5212.3
17SOSIŃSKA Izabela 30GZINK305K 17Tak00:36:40.2500:36:40.25+00:11:444:5312.3
18WOJCIECHOWSKA Emilia 155BYDGOSZCZK407K 1800:37:29.1500:37:29.15+00:12:334:5912
19RADOWSKA Helena 144BYDGOSZCZK502K 1900:37:29.6500:37:29.65+00:12:334:5912
20SOBOLEWSKA Aleksandra 108BYDGOSZCZK205K 2000:37:33.2000:37:33.20+00:12:375:0012
21POTRZEBOWSKA Agata 10DEAFBYDGOSZCZK306K 2100:37:35.9500:37:35.95+00:12:405:0012
22ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 109CHEŁMŻAK206K 2200:37:38.3500:37:38.35+00:12:425:0112
23CZYŻAK Joanna 67AMSNOWY DWÓRK408K 23Tak00:38:22.3500:38:22.35+00:13:265:0611.7
24GAPPA Karolina 203SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK207K 2400:38:25.5500:38:25.55+00:13:295:0711.7
25NUNZEK Agnieszka 131JANOWOK409K 25Tak00:39:30.5500:39:30.55+00:14:345:1611.4
26CHABROS Anna 254ŚWIECIEK307K 2600:39:38.6500:39:38.65+00:14:425:1711.4
27OŚWIECIŃSKA Karolina 258KOKOCKOK208K 2700:40:12.0000:40:12.00+00:15:165:2111.2
28SAJUR Sylwia 240BYDGOSZCZK209K 2800:40:30.6000:40:30.60+00:15:345:2411.1
29MIKSZTOWICZ Oliwia 74JANOWOK2010K 29Tak00:40:30.8500:40:30.85+00:15:355:2411.1
30FILIPSKA Paulina 96BYDGOSZCZK308K 3000:40:45.5500:40:45.55+00:15:495:2611
31SIUDZIŃSKA Anna 62BBKTSBYDGOSZCZK309K 31Yes00:41:01.8000:41:01.80+00:16:055:2811
32PANKANIN Agata 147LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK161K 32Tak00:41:32.0500:41:32.05+00:16:365:3210.8
33ŁOŚ Katarzyna 244K503K 3300:42:51.5500:42:51.55+00:17:555:4210.5
34ANDRZEJEWSKA Joanna 247DOBROMIERZK4010K 3400:43:35.1000:43:35.10+00:18:395:4810.3
35WIESE Katarzyna 51FULL SERVICE LADIESBYDGOSZCZK2011K 3500:44:14.9500:44:14.95+00:19:195:5310.2
36NIECHWIEJ Małgorzata 54FULL SERVICE LADIESTCZEWK3010K 3600:44:20.5500:44:20.55+00:19:245:5410.2
37ŁEMPICKA Ewelina 171FULL SERVICE LADIESREPTOWOK3011K 37Tak00:44:51.7000:44:51.70+00:19:555:5810
38ŚPICA Dorota 118BYDGOSZCZK504K 3800:44:59.2000:44:59.20+00:20:035:5910
39GOŁATA Agnieszka 4WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3012K 39Tak00:45:08.4000:45:08.40+00:20:126:0110
40STARSZAK Julia 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK192K 40Tak00:45:19.4000:45:19.40+00:20:236:029.9
41WASIELEWSKA Daria 226BYDGOSZCZK3013K 4100:45:24.0500:45:24.05+00:20:286:039.9
42WOLANIN Ola 43SILNOK2012K 4200:45:29.6500:45:29.65+00:20:336:039.9
43ZAWADZKA Małgorzata 260DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3014K 43Tak00:46:30.6500:46:30.65+00:21:346:129.7
44BODEK Małgorzata 267K2013K 4400:46:55.7000:46:55.70+00:21:596:159.6
45SADURSKA Agnieszka 185PANIOTOWICEK2014K 45Tak00:46:55.8500:46:55.85+00:22:006:159.6
46KIEC Dominika 38BYDGOSZCZK2015K 4600:46:56.0000:46:56.00+00:22:006:159.6
47CZAJKOWSKA Adriana 266BYDGOSZCZK2016K 4700:46:56.1500:46:56.15+00:22:006:159.6
48LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 223OSTROMECKOK4011K 48Tak00:47:10.1500:47:10.15+00:22:146:179.5
49CHABROS Małgorzata 227THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK2017K 4900:47:15.4000:47:15.40+00:22:196:189.5
50BEDNARCZYK Joanna 80AXA RUNNING TEAMCZARNOWOK3015K 5000:47:22.5000:47:22.50+00:22:266:189.5
51GRABSKA-ZIELIŃSKA Sylwia 19BYDGOSZCZK2018K 5100:48:17.6500:48:17.65+00:23:216:269.3
52ROZMARYNOWICZ Anna 229LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3016K 52Tak00:48:20.1000:48:20.10+00:23:246:269.3
53KNIOŁA Lucyna 49NAKŁO NAD NOTECIĄK505K 5300:48:29.4500:48:29.45+00:23:336:279.3
54GRABSKA Patrycja 20DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK2019K 5400:48:41.0000:48:41.00+00:23:456:299.2
55NOWAKOWSKA Marta 218DEAFBYDGOSZCZK3017K 5500:49:23.2500:49:23.25+00:24:276:359.1
56KACZMAREK Agnieszka 34BYDGOSZCZK4012K 5600:49:47.8000:49:47.80+00:24:516:389
57KOZIOŁ Karina 60DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 57Tak00:53:15.5500:53:15.55+00:28:197:068.5
58HOŁOWNIA-MLECZEK Izabela 53FULL SERVICE LADIESJAGODOWOK3019K 5800:53:22.6500:53:22.65+00:28:267:068.4
59KUCHARCZYK Jola 158OSTROMECKOK3020K 59Tak00:54:18.2500:54:18.25+00:29:227:148.3
60WILCZEWSKA Monika 143WOLFPACKTORUŃK3021K 6000:54:18.3500:54:18.35+00:29:227:148.3
Znaleziono 60 wynik(ów)