XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organiser : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Date : 2018-10-07
Place : Dąbrowa - Ostromecko
Distance : 7.5 km
Registered : 259
Started : 193
Not finished : 0
Finished : 193
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaStart timeNet
time
7.5km
Clock
time
7.5km
GapPace
min/km
Pace
km/h
        
1KOWALSKA Katarzyna 249WŁOCŁAWEKK301K 200:00:0000:25:39.0500:25:39.05 3:2517,5
2SZENK Marta 5BYDGOSZCZK302K 300:00:0000:27:47.0500:27:47.05+00:02:083:4216,2
3RYMARKIEWICZ Małgorzata 145Klinika TriathlonuBYDGOSZCZK303K 900:00:0000:35:14.1500:35:14.15+00:09:354:4112,8
4ZGLINSKA Anna 134UNISLAWK304K 1600:00:0000:36:31.1000:36:31.10+00:10:524:5212,3
5SOSIŃSKA Izabela 30GZINK305K 17Tak00:00:0000:36:40.2500:36:40.25+00:11:014:5312,3
6POTRZEBOWSKA Agata 10DEAFBYDGOSZCZK306K 2100:00:0000:37:35.9500:37:35.95+00:11:565:0012,0
7CHABROS Anna 254ŚWIECIEK307K 2600:00:0000:39:38.6500:39:38.65+00:13:595:1711,4
8FILIPSKA Paulina 96BYDGOSZCZK308K 3000:00:0000:40:45.5500:40:45.55+00:15:065:2611,0
9SIUDZIŃSKA Anna 62BBKTSBYDGOSZCZK309K 31Yes00:00:0000:41:01.8000:41:01.80+00:15:225:2811,0
10NIECHWIEJ Małgorzata 54FULL SERVICE LADIESTCZEWK3010K 3600:00:0000:44:20.5500:44:20.55+00:18:415:5410,2
11ŁEMPICKA Ewelina 171Full Service LadiesREPTOWOK3011K 37Tak00:00:0000:44:51.7000:44:51.70+00:19:125:5810,0
12GOŁATA Agnieszka 4Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3012K 39Tak00:00:0000:45:08.4000:45:08.40+00:19:296:0110,0
13WASIELEWSKA Daria 226BYDGOSZCZK3013K 4100:00:0000:45:24.0500:45:24.05+00:19:456:039,9
14ZAWADZKA Małgorzata 260DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3014K 43Tak00:00:0000:46:30.6500:46:30.65+00:20:516:129,7
15BEDNARCZYK Joanna 80AXA Running TeamCZARNOWOK3015K 5000:00:0000:47:22.5000:47:22.50+00:21:436:189,5
16ROZMARYNOWICZ Anna 229LovelasyDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3016K 52Tak00:00:0000:48:20.1000:48:20.10+00:22:416:269,3
17NOWAKOWSKA Marta 218DEAFBYDGOSZCZK3017K 5500:00:0000:49:23.2500:49:23.25+00:23:446:359,1
18KOZIOŁ Karina 60DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 57Tak00:00:0000:53:15.5500:53:15.55+00:27:367:068,5
19HOŁOWNIA-MLECZEK Izabela 53Full Service LadiesJAGODOWOK3019K 5800:00:0000:53:22.6500:53:22.65+00:27:437:068,4
20KUCHARCZYK Jola 158OSTROMECKOK3020K 59Tak00:00:0000:54:18.2500:54:18.25+00:28:397:148,3
21WILCZEWSKA Monika 143WOLFPACKTORUŃK3021K 6000:00:0000:54:18.3500:54:18.35+00:28:397:148,3
Total 21 results.