XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator/ Organizer:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data/ Date:
2018-10-07
Miejsce/ Place:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
193
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
193
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1METTO David 246ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM201M 100:24:22.0000:24:22.00 3:1418.5
2KOTŁOWSKI Bartosz 202LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM202M 2Tak00:24:22.3000:24:22.30+00:00:003:1418.5
3SKIBA Łukasz 250BYDGOSZCZM301M 300:25:32.3000:25:32.30+00:01:103:2417.6
4LUTOWSKI Wojciech 222TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM302M 400:26:03.0000:26:03.00+00:01:413:2817.3
5DEROŃ Waldemar 1701 BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM303M 500:26:22.7500:26:22.75+00:02:003:3017.1
6STANKIEWICZ Błażej 165LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM401M 600:26:31.5000:26:31.50+00:02:093:3217
7GLUGLA Mariusz 139ŚWIECIEM402M 700:26:48.4500:26:48.45+00:02:263:3416.8
8PAWŁOWSKI Tomasz 22ZIELONKAM203M 800:27:18.3500:27:18.35+00:02:563:3816.5
9MAĆKOWSKI Maciej 124UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM304M 900:27:41.5500:27:41.55+00:03:193:4116.3
10BUŚ Szymon 87LKS OSTROMECKOWARSZAWAM204M 1000:28:04.9500:28:04.95+00:03:423:4416
11RETECKI Krzysztof 9BOGMAR / PRESTOOSTROMECKOM403M 11Tak00:28:11.5500:28:11.55+00:03:493:4516
12WILIŃSKI Sebastian 105CZARŻEM305M 12Tak00:28:41.8500:28:41.85+00:04:193:4915.7
13BUDNIK Bartosz 251INOWROCŁAWM161M 1300:29:16.4000:29:16.40+00:04:543:5415.4
14BUKOWIŃSKI Michał 257BYDGOSZCZM404M 1400:29:25.9500:29:25.95+00:05:033:5515.3
15WIĘCKOWSKI Dariusz 72AMS TRIATHLONBYDGOSZCZM306M 1500:29:43.6500:29:43.65+00:05:213:5715.1
16RYMER Jakub 256BYDGOSZCZM307M 1600:29:57.6500:29:57.65+00:05:353:5915
17MOROSZCZAK Bogumił 61SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM405M 1700:30:02.8000:30:02.80+00:05:404:0015
18STANKIEWICZ Jacek 125BYDGOSZCZM205M 1800:30:09.5500:30:09.55+00:05:474:0114.9
19PAWŁOWSKI Radosław 21JFTC SUZIELONKAM501M 1900:30:41.5000:30:41.50+00:06:194:0514.7
20GOŁATA Wojciech 3WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAM308M 20Tak00:30:49.4000:30:49.40+00:06:274:0614.6
21ŚLIWIŃSKI Łukasz 231M309M 21Tak00:30:52.4000:30:52.40+00:06:304:0614.6
22BINKOWSKI Adrian 199PROFESSIONAL HR/CB163GZINM3010M 22Tak00:30:57.8000:30:57.80+00:06:354:0714.5
23ŁADNIAK Dariusz 214CZARNOWOM406M 23Tak00:31:00.9000:31:00.90+00:06:384:0814.5
24ZAKRZEWSKI Mateusz 233STRZYŻAWAM162M 24Tak00:31:01.6500:31:01.65+00:06:394:0814.5
25KRUSZEWSKI Tadeusz 234DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM407M 25Tak00:31:10.5500:31:10.55+00:06:484:0914.4
26PRĄDZYŃSKI Marcin 161TRISPACEBYDGOSZCZM408M 2600:31:10.5500:31:10.55+00:06:484:0914.4
27GÓRA Krystian 100FORDONBYDGOSZCZM3011M 2700:31:15.1500:31:15.15+00:06:534:1014.4
28TRZCIŃSKI Franciszek 102CHEŁMNOM502M 2800:31:35.1000:31:35.10+00:07:134:1214.2
29KARNOWSKI Sebastian 101CZEMLEWOM3012M 29Tak00:31:38.9000:31:38.90+00:07:164:1314.2
30MULLERT Karol 242BYDGOSZCZM3013M 3000:31:41.0000:31:41.00+00:07:194:1314.2
31SYROCKI Michał 71WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM3014M 31Tak00:31:42.3500:31:42.35+00:07:204:1314.2
32STARSZAK Paweł 83DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM409M 32Tak00:31:55.3000:31:55.30+00:07:334:1514.1
33ŚCIBAK Wojciech 263JFTC SUBYDGOSZCZM3015M 3300:32:21.9500:32:21.95+00:07:594:1813.9
34STARSZAK Seweryn 85DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM163M 34Tak00:32:26.6000:32:26.60+00:08:044:1913.9
35KOCINIEWSKI Dariusz 114LKS JANOWODĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4010M 35Tak00:32:40.3000:32:40.30+00:08:184:2113.8
36NARTOWSKI Lukasz 151NAWRAM3016M 3600:32:47.9000:32:47.90+00:08:254:2213.7
37PAWŁOWSKI Kamil 23ZIELONKAM206M 3700:32:48.3000:32:48.30+00:08:264:2213.7
38BAGROWSKI Marek 8UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWOM503M 38Tak00:33:16.1500:33:16.15+00:08:544:2613.5
39KOCINIEWSKI Wojciech 116LKS JANOWOJANOWO 67M164M 39Tak00:33:26.1000:33:26.10+00:09:044:2713.5
40GZYL Mikolaj 110JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM3017M 4000:33:30.2500:33:30.25+00:09:084:2813.4
41BIELEC Wojciech 76BYDGOSZCZM3018M 4100:33:35.0500:33:35.05+00:09:134:2813.4
42NALEŻYTY Piotr 94KLINIKA TRIATHLONUBYDGOSZCZM3019M 4200:33:37.8000:33:37.80+00:09:154:2813.4
43GRYGIEL Damian 59MOZGOWINAM207M 43Tak00:33:49.1000:33:49.10+00:09:274:3013.3
44MUZIEWICZ Marcel 264UNISŁAWM191M 4400:33:51.0500:33:51.05+00:09:294:3013.3
45GORGOL Tomasz 166LP500BYDGOSZCZM4011M 4500:33:58.9500:33:58.95+00:09:364:3113.2
46WILCZEWSKI Robert 142WOLFPACKTORUŃM4012M 4600:34:06.4500:34:06.45+00:09:444:3213.2
47SOBOCIŃSKI Kamil 153DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3020M 47Tak00:34:08.6000:34:08.60+00:09:464:3313.2
48ĆWIKLIŃSKI Mikołaj 58FULL SERVICE LADIESBYDGOSZCZM208M 4800:34:09.8000:34:09.80+00:09:474:3313.2
49ŚMIGLEWSKI Aleksander 88OSTROMECKOM209M 49Tak00:34:10.7500:34:10.75+00:09:484:3313.2
50ROSIAK Jarek 230TRZEJ KRÓLOWIEBYDGOSZCZM4013M 5000:34:13.5000:34:13.50+00:09:514:3313.2
51KLINIKOWSKI Jacek 31KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4014M 5100:34:17.1500:34:17.15+00:09:554:3413.1
52KUŚMIEREK Michał 17GZINM3021M 52Tak00:34:20.1000:34:20.10+00:09:584:3413.1
53KOTŁOWSKI Przemysław 163MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4015M 5300:34:28.0500:34:28.05+00:10:064:3513.1
54KRUCZKOWSKI Piotr 189FUJI KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM504M 5400:34:38.2500:34:38.25+00:10:164:3713
55KOHUTEK Artur 132DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4016M 55Tak00:34:38.8500:34:38.85+00:10:164:3713
56HALINIAK Filip 149DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM192M 56Tak00:34:46.4000:34:46.40+00:10:244:3812.9
57BERNACKI Dominik 90CZARNOWOM3022M 5700:34:47.7500:34:47.75+00:10:254:3812.9
58KOCINIEWSKI Łukasz 121LKS JANOWOJANOWOM165M 58Tak00:34:53.2500:34:53.25+00:10:314:3912.9
59LEŚNIAK Adrian 235BYDGOSZCZM3023M 5900:35:00.4000:35:00.40+00:10:384:4012.9
60BIELEC Michał 160BYDGOSZCZM3024M 6000:35:02.2500:35:02.25+00:10:404:4012.8
61POLIWODZIŃSKI Michał 179KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONBYDGOSZCZM3025M 6100:35:08.2000:35:08.20+00:10:464:4112.8
62NOWICKI Błażej 128GRUDZIĄDZM193M 6200:35:13.2000:35:13.20+00:10:514:4112.8
63NOWAKOWSKI Grzegorz 219DEAFBYDGOSZCZM3026M 6300:35:29.3500:35:29.35+00:11:074:4312.7
64KOSIŁO Marcin 127RUNBUSTERSBYDGOSZCZM3027M 6400:35:33.3500:35:33.35+00:11:114:4412.7
65WESTFALEWSKI Tomasz 164LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 65Tak00:35:33.7500:35:33.75+00:11:114:4412.7
66KOCINIEWSKI Franciszek 115LKS JANOWOJANOWO 67M194M 66Tak00:35:33.9000:35:33.90+00:11:114:4412.7
67JANUS Dawid 228THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM3028M 6700:35:36.2500:35:36.25+00:11:144:4412.6
68MALEC Kamil 140SŁOMOWOM2011M 6800:35:48.9500:35:48.95+00:11:264:4612.6
69WOJCIECHOWSKI Jarosław 154BYDGOSZCZM4017M 6900:35:49.8000:35:49.80+00:11:274:4612.6
70RUTKOWSKI Tomasz 36BRAKSTRZYŻAWAM4018M 70Tak00:35:59.1500:35:59.15+00:11:374:4712.5
71WALUSIAK Miłosz 156RUN PASJABYDGOSZCZM3029M 7100:36:04.0500:36:04.05+00:11:424:4812.5
72PIWOŃSKI Robert 45PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKTORUŃM4019M 7200:36:06.3000:36:06.30+00:11:444:4812.5
73RZEPKA Andrzej 238WIELKI GŁĘBOCZEKM4020M 7300:36:20.2000:36:20.20+00:11:584:5012.4
74TARGOWSKI Marcin 130MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3030M 7400:36:31.1500:36:31.15+00:12:094:5212.3
75TRUDNOWSKI Janusz 78BYDGOSZCZM701M 7500:36:35.9500:36:35.95+00:12:134:5212.3
76KOCINIEWSKI Bartlomiej 89LKS JANOWOJANOWOM3031M 76Tak00:36:49.5000:36:49.50+00:12:274:5412.2
77BIEŃKOWSKI Tomasz 95BYDGOSZCZM601M 7700:37:03.3000:37:03.30+00:12:414:5612.1
78KALEC Marcin 253OSTROMECKOM2012M 78Tak00:37:21.0500:37:21.05+00:12:594:5812
79ŚLIWIŃSKI Piotr 262GZINM2013M 79Tak00:37:21.5000:37:21.50+00:12:594:5812
80SIUDA Marek 146BYDGOSZCZM4021M 8000:37:24.1500:37:24.15+00:13:024:5912
81PERLIK Grzegorz 196BYDGOSZCZM602M 8100:37:25.2000:37:25.20+00:13:034:5912
82KOWALCZYK Robert 237OSTROMECKOM4022M 82Tak00:37:34.1500:37:34.15+00:13:125:0012
83MANDRA Wojciech 68CZARŻEM3032M 83Tak00:37:42.0000:37:42.00+00:13:205:0111.9
84PRZYBORSKI Marcin 41BRAKBYDGOSZCZM3033M 8400:37:43.2000:37:43.20+00:13:215:0111.9
85SOSIŃSKI Paweł 29GZINM3034M 85Tak00:37:51.5000:37:51.50+00:13:295:0211.9
86KUZIOŁA Łukasz 225OSTROMECKOM4023M 86Tak00:37:57.3000:37:57.30+00:13:355:0311.9
87ŁOŚ Dariusz 243M603M 8700:38:05.7500:38:05.75+00:13:435:0411.8
88OSIECKI Grzegorz 141KISIELICEM604M 8800:38:16.4000:38:16.40+00:13:545:0611.8
89KAMINSKI Stefan 15REKREACJATORUNM702M 8900:38:19.0000:38:19.00+00:13:575:0611.7
90SOBCZAK Krzysztof 245BYDGOSZCZM3035M 9000:38:22.4500:38:22.45+00:14:005:0611.7
91RUTKOWSKI Kamil 44BRAKSTRZYŻAWAM195M 91Tak00:38:27.5500:38:27.55+00:14:055:0711.7
92HALINIAK Jakub 148DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM166M 92Tak00:38:28.5000:38:28.50+00:14:065:0711.7
93BANACH Grzegorz 82WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM505M 93Tak00:38:53.0000:38:53.00+00:14:315:1111.6
94ŚLIWIŃSKI Mariusz 159KS CZEMLEWOCZEMLEWOM3036M 94Tak00:39:00.1500:39:00.15+00:14:385:1211.5
95BŁAŻEJEWSKI Dariusz 75KLUB HDK ŚWIECIEŚWIECIEM506M 9500:39:04.9500:39:04.95+00:14:425:1211.5
96POTRZEBOWSKI Marek 65DEAFBYDGOSZCZM3037M 9600:39:43.7500:39:43.75+00:15:215:1711.3
97HALINIAK Dominik 150DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2014M 97Tak00:39:48.4500:39:48.45+00:15:265:1811.3
98BRZOZOWSKI Jarosław 1BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM507M 9800:39:50.5000:39:50.50+00:15:285:1811.3
99BORZYSZKOWSKI Grzegorz 6STARY FORDONBYDGOSZCZM3038M 9900:39:53.6500:39:53.65+00:15:315:1911.3
100KUK Bartłomiej Adam 126OSTROMECKOM167M 100Tak00:40:04.8000:40:04.80+00:15:425:2011.2
101ANDERSOHN Pawel 162PSGBYDGOSZCZM4024M 10100:40:10.6500:40:10.65+00:15:485:2111.2
102KOCINIEWSKI Marcin 120LKS JANOWOCZARŻEM3039M 102Tak00:40:17.6500:40:17.65+00:15:555:2211.2
103DŁONIAK Edmund 79TG SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM703M 10300:40:27.2500:40:27.25+00:16:055:2311.1
104FALKOWSKI Ireneusz 40BRAKBYDGOSZCZM508M 10400:40:36.2500:40:36.25+00:16:145:2411.1
105ZIELIŃSKI Radosław 18BYDGOSZCZM3040M 10500:40:43.4500:40:43.45+00:16:215:2511.1
106KRÓL Zbigniew 255BYDGOSZCZM4025M 10600:40:58.0000:40:58.00+00:16:365:2711
107RUTKOWSKI Szymon 37BRAKSTRZYŻAWAM168M 107Tak00:41:06.8500:41:06.85+00:16:445:2810.9
108BLEJA Krystian 48PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM3041M 10800:41:18.4500:41:18.45+00:16:565:3010.9
109SZYDŁO Mariusz 168DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM169M 109Tak00:41:31.9500:41:31.95+00:17:095:3210.8
110SZYDŁO Adam 169DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1610M 110Tak00:41:32.0000:41:32.00+00:17:105:3210.8
111SZYDŁO Sławomir 167DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4026M 111Tak00:41:32.5000:41:32.50+00:17:105:3210.8
112MANDRA Marcin 13TORUŃM3042M 11200:42:34.8000:42:34.80+00:18:125:4010.6
113CIEŚLICKI Krzysztof 236BYDGOSZCZM3043M 11300:42:35.6500:42:35.65+00:18:135:4010.6
114MANISZEWSKI Zbigniew 215UNISŁAWM605M 11400:42:43.6500:42:43.65+00:18:215:4110.5
115STRUTYŃSKI Włodzimierz 55FULL SERVICE LADIESPIGŻAM509M 11500:42:50.2000:42:50.20+00:18:285:4210.5
116ZOLTEK Patryk 122DABROWA CHELMINSKAM2015M 116Tak00:42:50.2000:42:50.20+00:18:285:4210.5
117ANDRZEJEWSKI Paweł 248DOBROMIERZM4027M 11700:43:35.1000:43:35.10+00:19:135:4810.3
118JAWORSKI Janusz 66TOPORZYSKOM5010M 11800:44:03.7500:44:03.75+00:19:415:5210.2
119WILK Krzysztof 265BOLUMINEKM606M 119Tak00:44:15.2500:44:15.25+00:19:535:5410.2
120OSZUBSKI Kazimierz 137BYDGOSZCZM4028M 12000:44:51.5500:44:51.55+00:20:295:5810
121TOMASZEWSKI Tomasz 232CZARNOWOM3044M 12100:45:25.5000:45:25.50+00:21:036:039.9
122ZIĘTEK Paweł 42BYDGOSZCZM2016M 12200:45:29.8500:45:29.85+00:21:076:039.9
123UCIŃSKI Edward 113TTKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM704M 12300:45:37.4000:45:37.40+00:21:156:049.9
124ADAMCZEWSKI Łukasz 119KOŁOBRZEGM3045M 12400:45:37.4000:45:37.40+00:21:156:049.9
125KARWICKI Łukasz 25DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3046M 125Yes00:45:50.4000:45:50.40+00:21:286:069.8
126GOLA Grzegorz 73MARKOWOM4029M 12600:46:06.0500:46:06.05+00:21:446:089.8
127POZNAŃ Mateusz 56FULL SERVICE LADIESGZINM2017M 127Tak00:47:10.8000:47:10.80+00:22:486:179.5
128KALISZEWSKI Sławomir 1033KRBIAŁE BŁOTAM3047M 12800:48:42.4500:48:42.45+00:24:206:299.2
129CORREA Andrew 16OSTROMECKOM3048M 129Yes00:49:00.8500:49:00.85+00:24:386:329.2
130ANGIEL Władysław 106TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM705M 13000:49:41.8500:49:41.85+00:25:196:379.1
131BRODACKI Igor 261DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM1611M 131Tak00:51:33.4000:51:33.40+00:27:116:528.7
132KALISZEWSKI Wojciech 1043KRBIAŁE BŁOTAM3049M 13200:52:10.4500:52:10.45+00:27:486:578.6
133KUCHARCZYK Hubert 157OSTROMECKOM4030M 133Tak00:54:19.6500:54:19.65+00:29:577:148.3
Znaleziono 133 wynik(ów)