XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator/ Organizer:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data/ Date:
2018-10-07
Miejsce/ Place:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
193
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
193
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M40

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STANKIEWICZ Błażej 165LKS OSTROMECKOBYDGOSZCZM401M 600:26:31.5000:26:31.50 3:3217
2GLUGLA Mariusz 139ŚWIECIEM402M 700:26:48.4500:26:48.45+00:00:163:3416.8
3RETECKI Krzysztof 9BOGMAR / PRESTOOSTROMECKOM403M 11Tak00:28:11.5500:28:11.55+00:01:403:4516
4BUKOWIŃSKI Michał 257BYDGOSZCZM404M 1400:29:25.9500:29:25.95+00:02:543:5515.3
5MOROSZCZAK Bogumił 61SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM405M 1700:30:02.8000:30:02.80+00:03:314:0015
6ŁADNIAK Dariusz 214CZARNOWOM406M 23Tak00:31:00.9000:31:00.90+00:04:294:0814.5
7KRUSZEWSKI Tadeusz 234DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM407M 25Tak00:31:10.5500:31:10.55+00:04:394:0914.4
8PRĄDZYŃSKI Marcin 161TRISPACEBYDGOSZCZM408M 2600:31:10.5500:31:10.55+00:04:394:0914.4
9STARSZAK Paweł 83DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM409M 32Tak00:31:55.3000:31:55.30+00:05:234:1514.1
10KOCINIEWSKI Dariusz 114LKS JANOWODĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4010M 35Tak00:32:40.3000:32:40.30+00:06:084:2113.8
11GORGOL Tomasz 166LP500BYDGOSZCZM4011M 4500:33:58.9500:33:58.95+00:07:274:3113.2
12WILCZEWSKI Robert 142WOLFPACKTORUŃM4012M 4600:34:06.4500:34:06.45+00:07:344:3213.2
13ROSIAK Jarek 230TRZEJ KRÓLOWIEBYDGOSZCZM4013M 5000:34:13.5000:34:13.50+00:07:424:3313.2
14KLINIKOWSKI Jacek 31KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM4014M 5100:34:17.1500:34:17.15+00:07:454:3413.1
15KOTŁOWSKI Przemysław 163MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4015M 5300:34:28.0500:34:28.05+00:07:564:3513.1
16KOHUTEK Artur 132DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4016M 55Tak00:34:38.8500:34:38.85+00:08:074:3713
17WOJCIECHOWSKI Jarosław 154BYDGOSZCZM4017M 6900:35:49.8000:35:49.80+00:09:184:4612.6
18RUTKOWSKI Tomasz 36BRAKSTRZYŻAWAM4018M 70Tak00:35:59.1500:35:59.15+00:09:274:4712.5
19PIWOŃSKI Robert 45PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKTORUŃM4019M 7200:36:06.3000:36:06.30+00:09:344:4812.5
20RZEPKA Andrzej 238WIELKI GŁĘBOCZEKM4020M 7300:36:20.2000:36:20.20+00:09:484:5012.4
21SIUDA Marek 146BYDGOSZCZM4021M 8000:37:24.1500:37:24.15+00:10:524:5912
22KOWALCZYK Robert 237OSTROMECKOM4022M 82Tak00:37:34.1500:37:34.15+00:11:025:0012
23KUZIOŁA Łukasz 225OSTROMECKOM4023M 86Tak00:37:57.3000:37:57.30+00:11:255:0311.9
24ANDERSOHN Pawel 162PSGBYDGOSZCZM4024M 10100:40:10.6500:40:10.65+00:13:395:2111.2
25KRÓL Zbigniew 255BYDGOSZCZM4025M 10600:40:58.0000:40:58.00+00:14:265:2711
26SZYDŁO Sławomir 167DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4026M 111Tak00:41:32.5000:41:32.50+00:15:015:3210.8
27ANDRZEJEWSKI Paweł 248DOBROMIERZM4027M 11700:43:35.1000:43:35.10+00:17:035:4810.3
28OSZUBSKI Kazimierz 137BYDGOSZCZM4028M 12000:44:51.5500:44:51.55+00:18:205:5810
29GOLA Grzegorz 73MARKOWOM4029M 12600:46:06.0500:46:06.05+00:19:346:089.8
30KUCHARCZYK Hubert 157OSTROMECKOM4030M 133Tak00:54:19.6500:54:19.65+00:27:487:148.3
Znaleziono 30 wynik(ów)