XXXI BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator/ Organizer:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data/ Date:
2018-10-07
Miejsce/ Place:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans/ Distance:
7.5 km
Zgłoszonych/ Registered:
259
Wystartowało/ Started:
193
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
193
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAROCKA Beata 99DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK401K 4Tak00:32:07.5500:32:07.55 4:1614
2GANDZIAROWSKA Anna 186OTOWICEK202K 10Tak00:35:23.8500:35:23.85+00:03:164:4312.7
3GÓRECKA Marta 135DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK191K 12Tak00:35:47.3500:35:47.35+00:03:394:4612.6
4SOSIŃSKA Izabela 30GZINK305K 17Tak00:36:40.2500:36:40.25+00:04:324:5312.3
5CZYŻAK Joanna 67AMSNOWY DWÓRK408K 23Tak00:38:22.3500:38:22.35+00:06:145:0611.7
6NUNZEK Agnieszka 131JANOWOK409K 25Tak00:39:30.5500:39:30.55+00:07:235:1611.4
7MIKSZTOWICZ Oliwia 74JANOWOK2010K 29Tak00:40:30.8500:40:30.85+00:08:235:2411.1
8SIUDZIŃSKA Anna 62BBKTSBYDGOSZCZK309K 31Yes00:41:01.8000:41:01.80+00:08:545:2811
9PANKANIN Agata 147LKS DĄBROWA CHEŁMIŃSKADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK161K 32Tak00:41:32.0500:41:32.05+00:09:245:3210.8
10ŁEMPICKA Ewelina 171FULL SERVICE LADIESREPTOWOK3011K 37Tak00:44:51.7000:44:51.70+00:12:445:5810
11GOŁATA Agnieszka 4WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3012K 39Tak00:45:08.4000:45:08.40+00:13:006:0110
12STARSZAK Julia 84DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK192K 40Tak00:45:19.4000:45:19.40+00:13:116:029.9
13ZAWADZKA Małgorzata 260DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3014K 43Tak00:46:30.6500:46:30.65+00:14:236:129.7
14SADURSKA Agnieszka 185PANIOTOWICEK2014K 45Tak00:46:55.8500:46:55.85+00:14:486:159.6
15LUBOWIECKA-KUZIOŁA Sylwia 223OSTROMECKOK4011K 48Tak00:47:10.1500:47:10.15+00:15:026:179.5
16ROZMARYNOWICZ Anna 229LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3016K 52Tak00:48:20.1000:48:20.10+00:16:126:269.3
17KOZIOŁ Karina 60DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 57Tak00:53:15.5500:53:15.55+00:21:087:068.5
18KUCHARCZYK Jola 158OSTROMECKOK3020K 59Tak00:54:18.2500:54:18.25+00:22:107:148.3
Znaleziono 18 wynik(ów)