XXXI BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin"
Data/ Date:
2017-03-12
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
960
Wystartowało/ Started:
877
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
876
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 6km | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | Powiat-K-OPEN | M-OPEN | Powiat-M-OPEN | N | WP | WP-K | D | K+M | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70+ | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time6km10kmCzas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1STARŻYŃSKI Andrzej 927CENTRUM EKSPORTOWE KLEMENTYNKA-FERTLEK GORZYCEKOWELM201M 100:00:0300:18:3600:31:1100:46:28.3000:46:31.45 3:0519.4
2MARCHUK Sergii 931SK KOVEL LKB RUDNIKKOVELM301M 200:00:0300:18:3600:31:1100:46:42.4500:46:45.80+00:00:143:0619.3
3UKRAIŃSKI Sergii 929SK KOVEL LKB RUDNIKLIVNRM202M 300:00:0300:19:1800:32:4200:49:05.5500:49:09.15+00:02:373:1618.3
4BORZĘCKI Norbert 64KOSZALINKOSZALINM351M 400:00:0300:19:5900:33:5300:50:19.1000:50:22.25+00:03:503:2117.9
5POBŁOCKI Piotr 583UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORKLĘBORKM501M 500:00:0300:19:5800:33:5200:50:19.1500:50:22.55+00:03:503:2117.9
6KNOMENKO Volodymyr 928SK KOVEL LKB RUDNIKLUCKM203M 600:00:0300:19:5800:33:5200:50:57.7000:51:00.80+00:04:293:2317.7
7CZERNIEWSKI Marcin 1257 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM204M 700:00:0400:20:1300:34:2400:51:30.1000:51:34.30+00:05:013:2617.5
8WOJCIECHOWSKI Jarosław 836BIEGACZ Z JAROSŁAWCAŚWINOUJŚCIEM352M 800:00:0300:20:3000:35:1200:51:43.8500:51:47.65+00:05:153:2617.4
9ZWIĄZEK Paweł 880WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM302M 900:00:0400:20:2900:35:1100:52:32.5500:52:37.05+00:06:043:3017.1
10ROSZKOWSKI Tomasz 634WARSZAWA NATOLIN ZACHODNIWARSZAWAM303M 1000:00:0500:20:5400:35:3700:53:16.2000:53:21.20+00:06:473:3316.9
11WASILEWSKI Marek 804LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM401M 1100:00:0300:20:5900:35:5600:53:47.2000:53:50.55+00:07:183:3516.7
12MANIKOWSKI Piotr 465KPPSP ZŁOTÓWZŁOTÓWM353M 1200:00:0500:20:5600:36:0300:54:03.2500:54:08.25+00:07:343:3616.7
13GÓRALSKI Marcin 207GDYNIAM354M 1300:00:0400:21:1900:36:3700:54:10.1500:54:14.75+00:07:413:3616.6
14WYROZĘBSKI Łukasz 857POLICEM355M 1400:00:0400:21:0200:36:3700:54:53.0500:54:57.20+00:08:243:3916.4
15TERLIKOWSKI Grzegorz 919STARGARDM304M 1500:00:0400:21:3900:37:1800:55:38.1500:55:42.35+00:09:093:4216.2
16POLAK Szymon 585ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM402M 1600:00:0400:21:4000:37:1400:55:42.3000:55:47.10+00:09:143:4216.2
17SUCHENIA Piotr 724INOV-8 TEAM / WWW.RUN-PASSION.PLREDAM356M 1700:00:0500:22:2300:38:0200:55:55.8500:56:00.85+00:09:273:4316.1
18OSOWSKI Tomek 532NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNODĘBNOM205M 1800:00:0400:21:3200:37:2300:56:01.3500:56:06.00+00:09:333:4416.1
19SIP Tomasz 672GORZÓW WLKP.M357M 1900:00:0400:21:5300:37:4200:56:07.1500:56:11.35+00:09:383:4416
20KRAUS Damian 377CHROBRY GRYFICEGRYFICEM206M 2000:00:0400:21:5100:37:3500:56:16.8000:56:21.05+00:09:483:4516
21BŁASZCZYK Zbigniew 896SZCZECINEKM403M 2100:00:0900:21:2300:37:1600:56:19.2000:56:28.20+00:09:503:4516
22LEŚNIEWSKI Konrad 430KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM207M 2200:00:0500:22:2300:38:2200:56:31.1500:56:36.15+00:10:023:4615.9
23PANASIUK Siergiei 930SK KOVEL LKB RUDNIKKOVELM404M 2300:00:0300:22:1700:38:2500:56:38.7500:56:42.30+00:10:103:4615.9
24EMILIT Grzegorz 172DZIESIĄTKA BIAŁOGARDKARLINOM305M 2400:00:0700:22:1200:38:0300:56:37.5500:56:45.00+00:10:093:4615.9
25KUBISZ Mateusz 392KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓWKOŁOBRZEGM208M 2500:00:0400:22:0400:38:0700:56:42.1000:56:46.10+00:10:133:4615.9
26KĘDZIERSKI Andrzej 323SZCZECINEKM358M 2600:00:0300:21:2400:37:3400:56:43.8500:56:47.45+00:10:153:4615.9
27SIECZKOWSKI Michał 667SZCZECINM306M 2700:00:0700:22:1800:38:2400:56:41.8500:56:49.05+00:10:133:4615.9
28POBŁOCKA Katarzyna 582UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORKLĘBORKK201K 100:00:0400:22:1700:38:2300:56:47.9500:56:52.05+00:10:193:4715.8
29GESS Mariusz 197GWIK SP. Z O.O.GOLENIÓWM405M 2800:00:0500:22:1400:38:0500:56:55.3500:57:00.35+00:10:273:4715.8
30RUTKOWSKI Jan 647GKS KASZUBI LUZINOLUZINOM406M 2900:00:0900:22:2500:38:1900:56:57.9500:57:07.05+00:10:293:4715.8
31WILCZEWSKI Krzysztof 817MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOTYCHOWOM307M 3000:00:0900:22:1800:38:1900:56:58.2000:57:07.30+00:10:293:4715.8
32NAGLACKI Grzegorz 499RAZ SZCZECINSZCZECINM451M 3100:00:0300:22:0700:38:2500:57:09.8000:57:13.75+00:10:413:4815.7
33POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 581UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORKLĘBORKK202K 200:00:0400:22:1600:38:2400:57:10.9500:57:14.95+00:10:423:4815.7
34GIBA Jacek 198MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM452M 3200:00:0400:22:1900:38:2500:57:16.9500:57:20.95+00:10:483:4915.7
35ŻMUDA Tomasz 887CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG/SARBIAM407M 3300:00:0400:22:1500:38:1600:57:17.2500:57:22.15+00:10:483:4915.7
36WILCZEWSKI Mariusz 818MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOM308M 3400:00:0800:22:1900:38:2100:57:15.3500:57:24.00+00:10:473:4915.7
37BARTKOWIAK Janusz 29K.B. ZDRÓJ MENTORPOŁCZYN ZDRÓJM209M 3500:00:0400:22:0400:38:0700:57:23.2500:57:27.65+00:10:543:4915.7
38NOWAK Daniel 508ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM359M 3600:00:0400:21:5300:38:0800:57:30.0500:57:34.65+00:11:013:5015.7
39BUCŁAW Piotr 75JW 4094, 4RUN TEAM PIŁAPIŁAM309M 3700:00:0500:22:2100:38:5100:57:44.0500:57:49.05+00:11:153:5015.6
40KOPCEWICZ Robert 350ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM502M 3800:00:0300:22:0600:38:3000:58:04.9000:58:08.50+00:11:363:5215.5
41WOJNACH Andrzej 837WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM453M 3900:00:0800:22:2200:38:4700:58:05.9000:58:14.40+00:11:373:5215.5
42KUBIAK Piotr 390PRECON POLSKA-JASTROWIEJASTROWIEM3510M 4000:00:0300:22:1900:38:5600:58:13.8000:58:17.40+00:11:453:5215.5
43PROCHNA Krzysztof 592MĘŻCZYZNAFROMBORKM454M 4100:00:0700:22:4900:39:1000:58:13.3500:58:20.35+00:11:453:5215.5
44KRAKOWSKI Piotr 375KB PIAST MIĘDZYRZECZMIĘDZYRZECZM2010M 4200:00:0600:22:1500:38:4400:58:16.4000:58:22.70+00:11:483:5315.4
45DĄBROWSKI Robert 135JW 2117ZIELENIEWOM3511M 4300:00:0600:22:5100:39:2900:58:18.5000:58:25.15+00:11:503:5315.4
46GARBACZ Krzysztof 185GOLENIÓWM455M 4400:00:0500:22:2900:38:5900:58:25.9500:58:31.20+00:11:573:5315.4
47SZOPIŃSKI Tomasz 748KB BRYZA POSTOMINONAĆMIERZM3010M 4500:00:0400:22:2900:39:1300:58:32.9000:58:37.50+00:12:043:5415.4
48KOTARSKI Wiesław 361TKKF TYTAN POLICEPOLICEM601M 4600:00:0300:22:2000:38:5600:58:37.9500:58:41.60+00:12:093:5415.3
49BARAN Jacek 25CHOJNAM551M 4700:00:0500:22:4200:39:2200:58:48.1500:58:53.15+00:12:193:5515.3
50PIECYK Robert 915BT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM408M 4800:00:0500:22:2800:39:2000:59:04.2000:59:09.30+00:12:353:5615.2
51GARSKI Kryspin 188ŚWIAT PŁYTEK/SEXYRUNNERSBYTÓWM409M 4900:00:0700:23:0400:39:4000:59:07.5500:59:14.85+00:12:393:5615.2
52BURDA Robert 85KOSPELKOSZALINM4010M 5000:00:0900:23:0600:39:5900:59:11.6000:59:20.60+00:12:433:5615.2
53GOLIŃSKI Łukasz 205KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM3512M 5100:00:0500:22:5300:39:4700:59:19.9500:59:25.35+00:12:513:5715.2
54ANTONOWICZ Wojciech 14SZCZECINM503M 5200:00:1100:23:1300:40:0900:59:22.1500:59:33.75+00:12:533:5715.2
55KRUKOWSKI Błażej 382SŁAWNOM3513M 5300:00:0800:22:5100:39:4200:59:23.5000:59:32.25+00:12:553:5715.2
56WITKIEWICZ Eryk 828BIAŁOGARDM4011M 5400:00:0400:22:1400:38:2500:59:25.1500:59:30.10+00:12:563:5715.1
57GŁUSZCZAK Kazimierz 204TEAM KOPEĆŚWINOUJŚCIEM4012M 5500:00:0400:22:2000:39:3000:59:42.7500:59:47.40+00:13:143:5815.1
58BIEDRZYCKI Adam 42CW FANZA KOŁOBRZEGSTARY BOREKM3011M 5600:00:0500:22:2700:39:1901:00:01.9501:00:07.55+00:13:334:0015
59WALCZAK Maciej 796QUAY POZNAŃPOZNAŃM3514M 5700:00:0900:23:0600:40:1601:00:02.8501:00:12.15+00:13:344:0015
60RUDNIKOWSKI Maciej 639BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM4013M 5800:00:1200:22:5100:40:1501:00:03.2501:00:15.65+00:13:344:0015
61PISKORZ Szymon 574KP PSP GRYFICERYMAŃM3012M 5900:00:0700:23:2400:40:4101:00:08.9501:00:16.65+00:13:404:0015
62MENTLAK Dariusz 477KP PSP GRYFICEGRYFICEM3515M 6000:00:0600:23:2500:40:4201:00:09.3001:00:16.00+00:13:414:0015
63AUGUSTYNIAK Przemek 19GRYFINOM2011M 6100:00:0900:22:2500:39:5701:00:15.2001:00:24.70+00:13:464:0114.9
64RATAJCZAK Janusz 613DRAWSKO POMORSKIEM552M 6200:00:0500:22:5900:40:1001:00:18.5001:00:24.05+00:13:504:0114.9
65WEGNER Przemysław 808USTKAM3516M 6300:00:1400:23:3800:40:4801:00:20.5501:00:35.30+00:13:524:0114.9
66KALETA Sebastian 305CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM4014M 6400:00:0800:23:2800:40:3401:00:22.1001:00:30.35+00:13:534:0114.9
67KISZ Przemysław 332SZCZECINM4015M 6500:00:0800:23:2600:40:4301:00:29.9001:00:37.95+00:14:014:0114.9
68PAJDOSZ Rafał 542KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4016M 6600:00:0800:23:3300:40:3901:00:37.0501:00:46.00+00:14:084:0214.8
69TOMASZEWSKI Dawid 773SZWLA STARGARDSZCZECINM4017M 6700:00:0800:23:2700:40:3701:00:45.0001:00:53.90+00:14:164:0314.8
70BIEDRZYCKI Krzysztof 43KOŁOBRZEGM456M 6800:00:0500:23:3600:40:4601:00:53.8501:00:59.55+00:14:254:0314.8
71ODWROT Hubert 5143:33 TEAMTRZCIANKAM457M 6900:00:1000:23:3100:40:4901:00:56.8501:01:06.85+00:14:284:0314.8
72ULDYNOWICZ Łukasz 790MLUKS MOKASYN PŁOTYGRYFICEM3013M 7000:00:0600:23:0400:40:2801:01:02.1501:01:08.20+00:14:334:0414.7
73BEMOWICZ Tomasz 40KB WYGANKOŁOBRZEGM458M 7100:00:0600:23:3300:40:4301:01:02.5001:01:08.65+00:14:344:0414.7
74STACHOWIAK Adrian 708KOŁOBRZEGM3014M 7200:00:0900:23:2600:40:5401:01:04.2001:01:13.25+00:14:354:0414.7
75CHWIEJ Marcin 108ŚWINOUJŚCIEM3517M 7300:00:1100:23:2500:40:5001:01:07.2501:01:19.20+00:14:384:0414.7
76ZATORSKI Zbigniew 867X---O---XGRZYBOWOM3518M 7400:00:2200:23:2000:40:5801:01:13.3501:01:36.05+00:14:454:0414.7
77OSTASZEWSKI Paweł 535GOLENIÓWM4018M 7500:00:1700:23:4600:41:1601:01:15.0001:01:32.40+00:14:464:0514.7
78CHWALISZ Włodek 1063:33 TEAMŁOMNICAM459M 7600:00:1800:23:3400:41:0201:01:16.0001:01:34.50+00:14:474:0514.7
79BAJGERT Robert 21VOLTAIX.PLKOŁOBRZEGM4510M 7700:00:1900:23:3800:41:0101:01:20.3001:01:40.00+00:14:524:0514.7
80LUBIŃSKI Paweł 440KORALEN TEAMKOŁOBRZEGM4019M 7800:00:0300:22:5100:40:3401:01:25.4501:01:29.35+00:14:574:0514.7
81ZIEMBIŃSKI Krzysztof 873DRAWA DRAWSKODRAWSKO POMORSKIEM3519M 7900:00:1100:23:4900:41:1501:01:30.3001:01:42.25+00:15:024:0614.6
82BIŃCZAK Tomasz 49OWSB.PLGDAŃSKM4020M 8000:00:0600:23:5300:41:2701:01:30.9001:01:37.85+00:15:024:0614.6
83FIAŁKA Maciej 176LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAJEZIORKIM4021M 8100:00:0600:23:3600:41:1601:01:33.6501:01:40.30+00:15:054:0614.6
84POTASZNIK Artur 589MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM4511M 8200:00:0500:23:2400:40:5901:01:37.9001:01:43.35+00:15:094:0614.6
85KOWALSKI Cezary 367PARKRUN SZCZECINSZCZECINM504M 8300:00:0700:23:3000:41:1901:01:43.6001:01:51.00+00:15:154:0614.6
86HOC Marek 251LEGE ARTISBYDGOSZCZM3520M 8400:00:1200:24:4100:42:0401:01:52.7501:02:04.75+00:15:244:0714.5
87ŁOWICKI Bartosz 443PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIM2012M 8500:00:0800:23:3400:41:1901:01:59.1501:02:07.65+00:15:304:0714.5
88PRĘDKI Grzegorz 591KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM3015M 8600:00:0400:23:5500:41:4501:02:01.8501:02:06.35+00:15:334:0814.5
89MYSZKOWSKI Jan 497WAŁCZM553M 8700:00:1200:23:5200:41:3801:02:03.1001:02:15.95+00:15:344:0814.5
90ANTOSIK Grzegorz 16KB BRYZA POSTOMINO/JW 1223MASŁOWICEM4022M 8800:00:0600:23:4500:41:3301:02:06.0001:02:12.85+00:15:374:0814.5
91BARCZAK Rafał 26KPP ZŁOTÓWZŁOTÓWM4023M 8900:00:1600:23:5400:41:4601:02:08.5001:02:25.25+00:15:404:0814.5
92TOMCZAK Marek 774ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM3521M 9000:00:0900:24:1700:42:0901:02:19.1501:02:28.75+00:15:504:0914.4
93HARASIMOWICZ Sławek 241NO GRAVITYGOLENIÓWM3522M 9100:00:0800:24:0600:42:1101:02:20.5001:02:29.20+00:15:524:0914.4
94RYBIŃSKI Grzegorz 649SZCZECINM3016M 9200:00:0900:24:0800:42:0501:02:20.7001:02:30.20+00:15:524:0914.4
95PAKULSKI Marcin 543KOSZALINM4024M 9300:00:4900:24:2700:42:0101:02:22.7001:03:12.30+00:15:544:0914.4
96CHUDY Henryk 104K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM602M 9400:00:0700:23:0900:41:0001:02:22.7501:02:30.65+00:15:544:0914.4
97RAGAN Tomasz 607TRZEBIATÓWM3523M 9500:00:1900:23:5200:41:5301:02:25.8001:02:44.80+00:15:574:0914.4
98WROTECKA Katarzyna 8514RUN TEAM PIŁAPIŁAK301K 300:00:0500:24:1100:42:0801:02:26.9501:02:32.35+00:15:584:0914.4
99GIERLACH Jacek 200STOPA SŁUPSKSŁUPSKM2013M 9600:00:1400:23:3500:41:2101:02:29.3001:02:43.90+00:16:014:0914.4
100KOŚCIELNIAK Robert 360TKKF KOSZALINKOSZALINM505M 9700:00:0900:24:0900:42:1101:02:36.6001:02:46.50+00:16:084:1014.4
101PAPIERSKA Iwona 545SZCZECINK302K 400:00:1900:24:1000:42:0501:02:39.5001:02:59.45+00:16:114:1014.4
102ZWOLIŃSKI Jan 882TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM4512M 9800:00:1000:24:1800:42:1001:02:40.4501:02:50.45+00:16:124:1014.4
103RYŚKIEWICZ Rafał 651AZS PWSZ KOSZALINKOSZALINM4025M 9900:00:0700:23:0400:41:0901:02:43.3001:02:50.30+00:16:154:1014.4
104GROCHOWALSKI Rafał 217KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM3524M 10000:00:1000:24:1600:42:0901:02:43.7501:02:54.45+00:16:154:1014.3
105CICHOŃCZUK Antoni 109AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAM651M 10100:00:0500:23:5500:41:5601:02:47.1001:02:52.50+00:16:184:1114.3
106KIERZNOWSKI Andrzej 327KB WYGANKOŁOBRZEGM554M 10200:00:1200:23:5700:42:0101:02:51.7001:03:03.75+00:16:234:1114.3
107CHARĘZA Marcin 88ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM3525M 10300:00:3600:23:5700:41:5701:02:53.7001:03:30.40+00:16:254:1114.3
108KONARSKI Bartosz 346ERAKAWY RUNNERSSZCZECINM4026M 10400:00:2700:24:2300:42:3201:03:06.1001:03:33.45+00:16:374:1214.3
109JASTAK Paweł 286SZCZECINM3526M 10500:00:1300:23:5100:41:4401:03:09.1001:03:22.70+00:16:404:1214.3
110KRAWCZYK Mateusz 923AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICY ZDRÓJŁABĘDZIEM2014M 10600:00:2800:24:1100:42:2101:03:14.5001:03:43.20+00:16:464:1314.2
111KIMASZEWSKI Kornel 908KOŁOBRZEGM161M 10700:00:1400:23:1800:40:4701:03:19.5501:03:34.00+00:16:514:1314.2
112UZNAŃSKI Wojciech 794GMINA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM2015M 10800:00:0300:23:3500:42:0501:03:20.2501:03:23.90+00:16:514:1314.2
113GRABSZTUNOWICZ Robert 214TT SZCZECINSZCZECINM4027M 10900:00:1400:25:3600:43:5401:03:22.9001:03:37.15+00:16:544:1314.2
114KOSAKOWSKI Marian 356MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM603M 11000:00:0400:24:1400:42:2601:03:23.7501:03:28.05+00:16:554:1314.2
115PROŚNIEWSKI Mirosław 593RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3527M 11100:00:0600:23:4400:42:0301:03:28.2001:03:34.60+00:16:594:1314.2
116SZCZUPACZYŃSKI Arkadiusz 736RUNGRYFGRYFICEM506M 11200:00:0500:24:1300:42:3501:03:33.3001:03:39.20+00:17:054:1414.2
117MICHALSKI Janusz 484ŚWINOUJŚCIEM507M 11300:00:1600:24:5500:43:0301:03:35.6501:03:52.55+00:17:074:1414.2
118JAROSZEWICZ Grzegorz 280PARKRUN SZCZECINPOLICEM4028M 11400:00:0900:24:1000:42:1801:03:40.7001:03:49.90+00:17:124:1414.1
119STEFANOWICZ Paweł 714ORLEN RUNNING TEAMKOSZALINM4029M 11500:00:2900:24:2700:43:0701:03:47.0501:04:17.00+00:17:184:1514.1
120UZNAŃSKI Ryszard 793KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4513M 11600:00:0600:23:3600:42:1501:03:48.5501:03:54.95+00:17:204:1514.1
121MACIEJKO Witold 454ZŁOCIENIECM555M 11700:00:0600:23:5400:42:4101:03:51.7001:03:58.00+00:17:234:1514.1
122BACHORSKI Tomasz 20KS GRYF KIETRZSTARA ZBLICHA M4514M 11800:00:2700:23:5500:42:3801:03:58.9501:04:26.65+00:17:304:1514.1
123FELSKA Anna 174MŻS WOŁCZA MAŁAWOŁCZA MAŁAK451K 500:00:1400:25:1600:43:4501:03:59.6501:04:14.05+00:17:314:1614.1
124OLEJNIK Przemek 519NIEZRZESZONYSZCZECINM4515M 11900:00:1400:23:5300:42:3501:04:01.9001:04:16.80+00:17:334:1614.1
125WILK Daniel 820KLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP.ŻELICHOWOM4516M 12000:00:0800:24:1100:42:5401:04:02.9001:04:11.80+00:17:344:1614.1
126KROCZYŃSKI Sławomir 379KOŁOBRZEGM556M 12100:00:0600:24:0300:42:2801:04:03.1501:04:10.10+00:17:344:1614
127SZLEGIER Dariusz 745BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM4030M 12200:00:0600:24:2100:43:0201:04:07.9501:04:14.65+00:17:394:1614
128CIEKLIŃSKI Jacek 899KARLINOM3017M 12300:00:3700:25:1000:43:2001:04:14.6001:04:52.15+00:17:464:1714
129KUCZERA Przemysław 397HURPAGUNS TRIATHLON TEAMKOŁOBRZEGM3528M 12400:00:2300:25:0500:43:2901:04:21.7001:04:45.25+00:17:534:1714
130SZPITER Tomasz 749OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM4517M 12500:00:1500:24:2600:42:4101:04:22.0001:04:37.05+00:17:534:1714
131LANGE Rafał 416GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3018M 12600:00:1200:25:1800:43:4801:04:22.3001:04:35.15+00:17:544:1714
132DOMAŃSKI Waldemar 941RUN GRYF GRYFICEGRYFICEM3529M 12700:00:2300:25:2600:44:0501:04:24.5001:04:48.45+00:17:564:1714
133MUCHA Piotr 493FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM3530M 12800:00:2200:24:3800:43:1701:04:28.1501:04:50.55+00:17:594:1714
134MURAWSKA Wioletta 495PARKRUN SZCZECINSZCZECINK452K 600:00:0800:24:2700:43:0201:04:29.7001:04:38.20+00:18:014:1814
135SURDACKI Piotr 727MONIA TEAMGRYFINOM4031M 12900:00:2000:24:4000:43:1901:04:33.7001:04:54.25+00:18:054:1813.9
136SOBCZYK Łukasz 686KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4032M 13000:00:0600:23:5500:42:3501:04:39.9501:04:45.95+00:18:114:1813.9
137LIPIŃSKI Krzysztof 437KOZIEGŁOWYM557M 13100:00:0800:24:1300:43:0301:04:44.1501:04:52.90+00:18:154:1813.9
138ZAWADZKI Damian 870KB WYGANZIELENIEWOM3531M 13200:00:1200:24:4900:43:2501:04:44.8001:04:57.60+00:18:164:1913.9
139WOJTYŚ Karolina 840WRZEŚNIAK303K 700:00:0700:24:3400:43:1901:04:47.0001:04:54.80+00:18:184:1913.9
140WALTER Przemysław 801KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4518M 13300:00:1000:24:3000:43:1201:04:47.5501:04:58.15+00:18:194:1913.9
141SZYMAŃSKI Przemysław 754REWIZOR TRITRZCIANKAM3532M 13400:00:1900:25:0500:43:4501:04:48.7501:05:08.15+00:18:204:1913.9
142TCHÓRZEWSKI Marek 770KOSZALINM4519M 13500:00:0900:24:3100:43:0401:04:50.7501:05:00.70+00:18:224:1913.9
143PRYK Rafał 596ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4033M 13600:00:1800:25:0000:43:4601:04:52.6501:05:11.35+00:18:244:1913.9
144TROSNIAK Piotr 77810 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM4520M 13700:00:1400:24:4600:43:2601:04:53.5001:05:07.65+00:18:254:1913.9
145BEDNARCZYK Tomasz 37TRZCIANKAM3019M 13800:00:1900:25:0500:43:4001:04:55.9501:05:15.05+00:18:274:1913.9
146KRASKIEWICZ Tomasz 376BULK CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM4521M 13900:00:1100:24:1700:43:1201:05:02.9501:05:14.40+00:18:344:2013.8
147RACZYŃSKI Kazimierz 604LINUX MAGAZINE TEAM KOSZALINM4034M 14000:00:1600:24:3500:43:1701:05:06.0001:05:22.30+00:18:374:2013.8
148KASPEROWICZ Dariusz 316SZCZECINM4035M 14100:00:1600:23:5000:42:3201:05:15.0501:05:32.00+00:18:464:2113.8
149CZEKIERDA Bartosz 123GMINA DYGOWOŁYKOWOM2016M 14200:00:2700:24:2800:43:2501:05:18.1501:05:46.05+00:18:494:2113.8
150REKOWSKI Bartosz 618STARGARD SZCZECIŃSKIM162M 14300:00:1000:24:3200:43:3901:05:18.6501:05:29.25+00:18:504:2113.8
151KAZIMIERSKI Piotr 319KOŁOBRZEGM3020M 14400:00:2400:25:1400:44:1201:05:19.4001:05:44.20+00:18:514:2113.8
152KĘDZIELEWSKI Łukasz 321ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM3533M 14500:00:3600:24:3700:43:3401:05:22.4001:05:58.90+00:18:544:2113.8
153OSTROWSKI Marian 922SENIOR 54ZŁOCIENIECM604M 14600:00:1100:24:2200:43:0401:05:25.6001:05:36.60+00:18:574:2113.8
154GRYCZKA Andrzej 221KB WYGANBUDZISTOWOM508M 14700:00:1500:24:4500:43:4301:05:28.5501:05:43.95+00:19:004:2113.7
155LASEK Bartosz 417RAZ SZCZECINSZCZECINM4036M 14800:00:2600:25:0500:43:4601:05:30.1001:05:56.35+00:19:014:2213.7
156RADAWIEC Kamil 605SZCZECINM3534M 14900:00:1000:25:2200:44:2601:05:30.3501:05:40.75+00:19:024:2213.7
157ANDRYSKOWSKI Zdzisław 12LĘBORKM4522M 15000:00:0600:24:0700:43:1001:05:30.8001:05:37.65+00:19:024:2213.7
158PASZKIEWICZ Grzegorz 551SZCZECINM4037M 15100:00:1100:25:2100:44:2501:05:31.2501:05:42.25+00:19:024:2213.7
159KULIŃSKI Bogdan 920DRUŻYNA SZPIKU KGHIGŁOGÓWM558M 15200:00:0900:24:2300:43:1701:05:32.3501:05:42.25+00:19:044:2213.7
160KIJO Patryk 328SZCZECINM3535M 15300:00:4500:25:5600:45:0101:05:39.2001:06:24.70+00:19:104:2213.7
161KRÓL Zbigniew 381KB POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM4038M 15400:00:2500:25:3100:44:2701:05:40.8001:06:06.75+00:19:124:2213.7
162KOŹMIC Ryszard 371WSAP SZCZECINPOLICEM605M 15500:00:1000:24:1400:43:1401:05:40.9501:05:50.95+00:19:124:2213.7
163PUCHAŁA Sławomir 600BLUE TEAM PILAPIŁAM4523M 15600:00:0900:24:1800:43:3801:05:42.3001:05:51.90+00:19:144:2213.7
164MARCINIAK Robert 467SZCZECINM4039M 15700:00:0600:24:5200:43:5501:05:42.7001:05:48.90+00:19:144:2213.7
165BIAŁKOWSKI Marcin 41HOSSA TEAMGDYNIAM4040M 15800:00:3100:25:1800:44:1401:05:43.8501:06:15.50+00:19:154:2213.7
166OLESZCZAK Robert 521KP PSP GRYFICEGRYFICEM4041M 15900:00:0600:24:0400:43:1501:05:50.6001:05:57.55+00:19:224:2313.7
167OLESZCZAK Piotr 522OSP GRYFICEGRYFICEM163M 16000:00:0600:25:2100:44:4301:05:53.8001:06:00.00+00:19:254:2313.7
168LATUSZEK Sebastian 418SZCZECINM2017M 16100:00:2300:25:1300:44:0801:05:58.8501:06:22.65+00:19:304:2313.6
169FRYDRYCH Wojciech 181KB WYGANGRZYBOWOM2018M 16200:00:2000:24:4600:44:0001:06:04.3001:06:24.45+00:19:364:2413.6
170WYSZKOWSKI Marcin 859KB WYGANKOŁOBRZEGM4042M 16300:00:1900:24:4700:44:0201:06:04.6001:06:24.45+00:19:364:2413.6
171PIŃSKI Piotr 572KREISEL RUNNING TEAMPOZNAŃM3021M 16400:00:1800:24:5800:43:5301:06:05.1501:06:23.25+00:19:364:2413.6
172RADOMINSKI Piotr 606TANOWOM4524M 16500:00:1500:25:1000:44:2401:06:06.9501:06:21.95+00:19:384:2413.6
173GIEDRYS Wojtek 1993:33 TEAMTRZCIANKAM4525M 16600:00:1900:25:0000:43:5301:06:07.4501:06:27.35+00:19:394:2413.6
174JAROCHOWICZ Norbert 279NTSNOWOGARDM4526M 16700:00:0500:24:2900:43:4101:06:07.6001:06:13.35+00:19:394:2413.6
175BURAK Piotr 82TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3536M 16800:00:2200:25:3500:44:5201:06:07.7501:06:30.40+00:19:394:2413.6
176REMBECKI Marcin 620SŁUPSKM3022M 16900:00:3000:23:2800:41:2701:06:09.4001:06:40.15+00:19:414:2413.6
177ROMEJ Elżbieta 630ŁKB 'TRUCHT' ŁOBEZŁOBEZK501K 800:00:1100:24:5600:44:0001:06:12.7501:06:23.85+00:19:444:2413.6
178ŚLIWA Marek 933NUTRILITE TEAMPRZECŁAWM4043M 17000:00:0900:25:2400:44:2701:06:20.1001:06:29.80+00:19:514:2513.6
179SIWEK Piotr 673GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM3537M 17100:00:1300:25:1700:44:3101:06:28.5501:06:41.90+00:20:004:2513.5
180KUKIEŁA Tomasz 399KOSZALINM3538M 17200:00:1600:25:4200:45:2101:06:36.1501:06:52.45+00:20:074:2613.5
181HODERNY Adam 253AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM4044M 17300:00:3100:24:2900:43:3501:06:41.1001:07:12.25+00:20:124:2613.5
182GRUSZCZYŃSKI Dawid 220RANGRYFTRZESZYNM3023M 17400:00:3000:24:2900:43:3501:06:41.1501:07:11.95+00:20:124:2613.5
183SZCZECIŃSKI Mariusz 733KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4527M 17500:00:1300:25:4700:45:3901:06:44.6501:06:58.35+00:20:164:2713.5
184RUSIECKI Henryk 643HERMES GRYFINOSZCZECINM606M 17600:00:2700:25:2600:44:4801:06:50.2501:07:17.45+00:20:214:2713.5
185PIETRZYK Tomasz 569KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM3539M 17700:00:1000:24:5400:44:1601:06:59.6001:07:10.35+00:20:314:2813.4
186WILKOWSKI Krzysztof 823KOSZALINM3540M 17800:00:1200:25:1100:44:2801:07:02.6501:07:15.20+00:20:344:2813.4
187GUZIKIEWICZ Marcin 233ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3541M 17900:00:1800:25:1500:44:3201:07:03.9001:07:22.15+00:20:354:2813.4
188SZCZYGIELSKI Radosław 738KOŁOBRZEGM3024M 18000:00:1800:26:0500:45:3501:07:04.3501:07:23.05+00:20:364:2813.4
189KARCZ Artur 310KOŁOBRZEGM3542M 18100:00:1100:27:2600:47:1001:07:04.6501:07:16.25+00:20:364:2813.4
190MORGIEWICZ Piotr 492RUNGRYF GRYFICEZAGÓRCZEM509M 18200:00:2900:26:1000:45:0201:07:04.8501:07:34.45+00:20:364:2813.4
191SMAGOWSKI Wojciech 684KB.SPRINT.ŚWIDWINRĄBINOM3543M 18300:00:2400:24:4200:44:1101:07:12.0501:07:36.30+00:20:434:2813.4
192BARTOSZUK Adam 30BT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4045M 18400:00:0500:25:1000:45:0501:07:14.0501:07:19.95+00:20:454:2813.4
193OLESZCZUK Karol 523POŁCZYN ZDRÓJM4528M 18500:00:1700:26:0000:45:3501:07:15.1501:07:32.60+00:20:464:2913.4
194CZYRNY Łukasz 126KARNICEM3544M 18600:00:0700:24:5200:44:3301:07:16.2001:07:23.60+00:20:474:2913.4
195FILAROWSKI Stefan 177GRUPA NURKÓW INŻYNIERIIKOŁOBRZEGM4529M 18700:00:2600:26:1600:45:2101:07:17.7001:07:44.40+00:20:494:2913.4
196MAZUR Emiliusz 474ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM4046M 18800:00:0600:24:0200:43:0701:07:19.9501:07:26.25+00:20:514:2913.4
197GRUDOWSKI Konrad 219SZCZECIN BUKOWESZCZECINM3025M 18900:00:2400:25:2800:45:0201:07:25.7501:07:50.30+00:20:574:2913.3
198SKRZYPIEC Andrzej 680MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM607M 19000:00:1800:26:1800:45:3501:07:27.4001:07:45.90+00:20:594:2913.3
199KSZCZANOWICZ Jacek 389KOŁOBRZEGM4047M 19100:00:4300:26:0400:45:2401:07:33.2001:08:16.60+00:21:044:3013.3
200WRÓBLEWSKI Grzegorz 854SZCZECINM4530M 19200:00:3800:26:1800:45:5901:07:33.6501:08:11.75+00:21:054:3013.3
201CHAROWSKI Marcin 89STARGARDM3545M 19300:00:1300:25:2800:45:1001:07:36.9001:07:50.80+00:21:084:3013.3
202LENKIEWICZ Piotr 425AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM3546M 19400:00:3000:25:4200:45:1201:07:39.9501:08:10.15+00:21:114:3013.3
203PŁAŻALSKI Łukasz 578RUNGRYF GRYFICEBROJCEM3547M 19500:00:3000:25:4300:45:1301:07:40.1001:08:10.20+00:21:114:3013.3
204GLONEK Dariusz 201WŁOCŁAWEKM4531M 19600:00:3000:25:2700:45:0701:07:46.3001:08:16.35+00:21:184:3113.3
205KRAKOWIAK Sławomir 374KOSZALINM4048M 19700:00:1600:25:4400:45:3101:07:47.8001:08:04.55+00:21:194:3113.3
206AUGUSTYNIAK Grzegorz 18KB WYGANKOŁOBRZEGM4049M 19800:00:2700:25:5500:45:4301:07:48.1501:08:15.25+00:21:194:3113.3
207URBAŃSKI Tomasz 791BIAŁOGARDM4532M 19900:00:1300:25:5200:45:3301:07:59.8501:08:13.00+00:21:314:3213.2
208STASIOŁEK Tomasz 711KLUB MIŁOŚNIKÓW ŻONY (CUDZEJ)DOŁUJE/SZCZECINM4533M 20000:00:2600:26:2100:45:4201:07:59.9001:08:26.65+00:21:314:3213.2
209CHOŁUJ Jarek 96ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4050M 20100:00:2300:26:2700:45:5501:08:00.3001:08:23.55+00:21:324:3213.2
210PIECHOWSKI ( JUNIOR) Krzysztof 566LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM164M 20200:00:0700:25:2200:45:0501:08:00.7501:08:08.65+00:21:324:3213.2
211SZULC Kamila 753GDYNIAK304K 900:00:0600:25:2000:45:1001:08:00.9501:08:07.80+00:21:324:3213.2
212PIECHOWSKI Krzysztof 565LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM4051M 20300:00:0700:25:2200:45:0501:08:01.1001:08:08.70+00:21:324:3213.2
213FLORCZUK Marcin 918KARATE KYOKUSHIN MORYŃSTARE OBJEZIERZEM3548M 20400:00:2700:26:4700:46:2201:08:02.3001:08:29.90+00:21:344:3213.2
214MARCZEWSKI Bartosz 468SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIESTARGARDM3549M 20500:00:3500:26:1100:45:5001:08:02.9001:08:38.05+00:21:344:3213.2
215ADAMCZEWSKI Marcel 3MORYŃMORYŃM165M 20600:00:2700:26:4700:46:2201:08:02.9501:08:29.95+00:21:344:3213.2
216BRZĄKAŁA Waldemar 67KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM4534M 20700:00:1800:26:0400:45:5101:08:04.0001:08:22.60+00:21:354:3213.2
217SZYMAŃSKI Marek 755KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM3026M 20800:00:1700:26:0600:45:5201:08:04.3501:08:22.30+00:21:364:3213.2
218NOWICKI Michał 512KB WYGANKOŁOBRZEGM3027M 20900:00:1300:24:4900:44:5201:08:08.0001:08:21.45+00:21:394:3213.2
219ZIÓŁKOWSKI Leszek 8784RUN TEAM PIŁAPIŁAM3028M 21000:00:2200:26:0200:45:4701:08:08.8001:08:30.90+00:21:404:3213.2
220PLATA Tadeusz 576MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM652M 21100:00:0500:25:0900:44:5501:08:13.3001:08:18.90+00:21:454:3213.2
221FIŁONOWICZ Monika 179SZCZECINEKK351K 1000:00:1000:25:2100:45:1401:08:14.5001:08:25.10+00:21:464:3313.2
222SZULC Przemysław 752PRZEMYSŁAW SZULCZBĄSZYŃM3029M 21200:00:1400:25:3800:45:4501:08:17.7501:08:31.90+00:21:494:3313.2
223WOJTYSIAK Marcin 839GOLENIÓWM2019M 21300:00:0900:25:1500:45:1801:08:20.0001:08:29.40+00:21:514:3313.2
224RYŻEWSKI Krzysztof 910QUADIMODO RACINGMIRKÓW-WROCŁAWM4535M 21400:00:1200:25:1800:45:3301:08:21.8501:08:34.25+00:21:534:3313.2
225KURAS Mariusz 407OSTRÓDAM4052M 21500:00:1300:25:2100:45:0801:08:26.4501:08:39.70+00:21:584:3313.2
226SOSIN Tomasz 698SZWLASTARGARDM559M 21600:00:1700:26:0700:45:5501:08:26.8501:08:44.80+00:21:584:3313.1
227JACHNIK Sabina 268SZCZECINK453K 1100:00:0700:25:0400:44:3701:08:28.4501:08:36.35+00:22:004:3313.1
228SZYDKOWSKI Witold 955LIPKAM5510M 21700:00:1000:25:5600:45:5001:08:29.1501:08:39.85+00:22:004:3313.1
229KUSZ Radosław 412KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM4053M 21800:00:1200:25:4800:45:5401:08:29.1501:08:41.15+00:22:004:3313.1
230BIELECKI Andrzej 463:33 TEAMTRZCIANKAM4536M 21900:00:1900:25:4500:45:4701:08:30.4001:08:49.50+00:22:024:3413.1
231CZAPLIŃSKI Jacek 120KOSZALINM3550M 22000:00:2400:26:0900:46:1001:08:37.7501:09:02.10+00:22:094:3413.1
232TWARÓG Eugeniusz 785TEAM COLBERGKOŁOBRZEGM4054M 22100:00:5200:26:5100:46:4101:08:39.2501:09:31.55+00:22:104:3413.1
233DUDA Andrzej 157KOŁOBRZEGM5010M 22200:00:1200:25:1900:45:2301:08:41.1501:08:53.90+00:22:124:3413.1
234HOŁYŃSKI Leszek 255WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPRZECŁAWM3030M 22300:00:2500:26:1400:46:3501:08:43.3001:09:08.45+00:22:154:3413.1
235KOŁTUNIAK Hubert 345GOLENIÓWM3551M 22400:00:1000:26:1000:45:4801:08:43.7001:08:54.15+00:22:154:3413.1
236DURMAN Sławomir 164STARGARDM3031M 22500:00:1700:26:2800:46:1501:08:47.8001:09:05.75+00:22:194:3513.1
237SOWISZ Cezary 703SOWISZ TEAMSZCZECINM5011M 22600:00:2900:26:1600:46:0701:08:48.2001:09:17.20+00:22:194:3513.1
238ZAWADA Wiktor 914GRYFICEM3032M 22700:00:2700:25:1900:45:2401:08:48.7001:09:16.00+00:22:204:3513.1
239KRUKOWSKI Adam 383DRZONOWOM3033M 22800:00:1900:26:0300:46:3901:08:53.2001:09:12.55+00:22:244:3513.1
240WIERZBICKI Jakub 816ŚWIDWINŚWIDWINM3034M 22900:00:1000:25:1800:45:2901:08:57.5501:09:08.45+00:22:294:3513
241HARŁUKOWICZ Krzysztof 242SZCZECINM4055M 23000:00:0800:26:4600:47:4301:09:07.0001:09:15.55+00:22:384:3613
242CIUPA Marcin 114H2DESIGNKOSZALINM4056M 23100:00:1600:25:1700:45:3801:09:12.0001:09:28.75+00:22:434:3613
243POLAŃSKI Dariusz 586JW 3411 MRZEŻYNOMRZEŻYNOM4537M 23200:00:1100:27:2600:47:1501:09:13.3001:09:24.80+00:22:454:3613
244BUCA Jakub 73SZCZECINM5012M 23300:00:2900:26:2900:46:0701:09:15.0501:09:44.70+00:22:464:3713
245HNITECKI Marek 250KOŁOBRZEGM4538M 23400:00:3000:26:3900:46:3201:09:15.8001:09:46.55+00:22:474:3713
246CHOMONT Rafał 97GOLENIÓWM3552M 23500:00:1000:25:3900:46:0201:09:16.5001:09:26.50+00:22:484:3713
247MIEDZIANOWSKI Mariusz 486MARIUSZ MIEDZIANOWSKIGOLENIÓWM4057M 23600:00:2200:27:1600:47:1201:09:17.2001:09:39.80+00:22:484:3713
248PIECZYŃSKI Krzysztof 567SZCZECINM608M 23700:00:0500:25:4800:46:0601:09:20.3001:09:26.05+00:22:524:3713
249DYBUS Thomas Henri 166VFL FOSITE HELGOLANDHELGOLANDM4539M 23800:00:1700:26:2600:46:3901:09:23.1501:09:40.55+00:22:544:3713
250WITCZUK Maciej Konrad 934FSD RUNSZCZECINM3553M 23900:00:4800:26:0800:46:2701:09:24.1001:10:12.95+00:22:554:3713
251BUCZKOWSKI Jacek 768BREMKOŁOBRZEGM4058M 24000:00:0900:26:0100:46:4301:09:24.3001:09:33.80+00:22:564:3713
252KIELING Mariusz 325GULKS BARWICEBARWICEM5511M 24100:00:1100:25:2900:45:4301:09:24.5001:09:35.50+00:22:564:3713
253KUCHARCZYK Marcin 3943:33 TEAMPOZNAŃM3554M 24200:00:2000:26:1700:46:2801:09:27.2501:09:48.20+00:22:584:3713
254STĘPNIAK Grzegorz 716KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKITRZEBIESZEWOM4540M 24300:00:1400:25:0900:45:0901:09:27.7001:09:41.85+00:22:594:3713
255DUCHOWSKI Robert 156100% EKIPA GRYFINOGRYFINOM4059M 24400:00:4900:26:3700:46:3901:09:28.9001:10:18.05+00:23:004:3713
256TROCKI Robert 777KOŁOBRZEGM4060M 24500:00:3100:26:3700:46:3701:09:29.0501:10:01.00+00:23:004:3812.9
257GRABSZTUNOWICZ Małgorzata 215NIEZRZESZONASZCZECINK352K 1200:00:1300:25:3700:45:5201:09:31.0001:09:44.50+00:23:024:3812.9
258DRZEWIECKI Arkadiusz 155PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5013M 24600:00:2900:26:2000:46:2601:09:32.0501:10:01.20+00:23:034:3812.9
259PĘKAŁA Piotr 562ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM4541M 24700:00:2100:26:3500:46:5201:09:32.6001:09:54.20+00:23:044:3812.9
260SKRZOS Tomasz 679WARSZAWAM4061M 24800:00:2000:25:2100:45:3501:09:33.6501:09:54.15+00:23:054:3812.9
261FERENS Rafał 953MIASTKOMIASTKOM3035M 24900:00:1100:23:5400:44:2201:09:36.5501:09:47.65+00:23:084:3812.9
262CIESIELSKI Dawid 111KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM2020M 25000:00:3200:25:5000:46:1201:09:38.3001:10:10.40+00:23:104:3812.9
263KOZYRA Paweł 370RYTELM3555M 25100:00:3900:26:2100:46:3801:09:40.5501:10:20.30+00:23:124:3812.9
264SZABLA Ewelina 729KOSZALINK305K 1300:00:1200:25:4400:46:2301:09:45.5001:09:57.75+00:23:174:3912.9
265DUDEK Mateusz 159KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM2021M 25200:00:1900:26:0900:46:2401:09:47.2001:10:06.40+00:23:184:3912.9
266POBŁOCKA Bożena 580UKS EKONOMIK MARATONCZYK LEBORKLĘBORKK454K 1400:00:0500:26:3400:47:0201:09:53.7501:09:58.75+00:23:254:3912.9
267KASZTELAN Władysław 317TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM3556M 25300:00:2600:26:1300:46:5001:10:03.4501:10:29.95+00:23:354:4012.8
268JAMROŻY Ryszard 272TRUCHT ŁOBEZIŃSKOM5014M 25400:00:3800:26:2600:46:4701:10:03.8501:10:42.10+00:23:354:4012.8
269ADAMCZYK Adam 4ADS SZCZECINSZCZECINM609M 25500:00:2600:25:5100:46:2601:10:04.3001:10:31.00+00:23:364:4012.8
270STORCZYK-RAK Agnieszka 717SZCZECINEKK306K 1500:00:3700:26:1800:46:5401:10:04.3501:10:41.70+00:23:364:4012.8
271RUMISTRZEWICZ Artur 642ŚWINOUJŚCIEM4062M 25600:00:2000:27:0100:47:3001:10:09.1501:10:29.15+00:23:404:4012.8
272PITUŁA Waldemar 575GORZÓW WLKP.M4063M 25700:00:1100:25:2900:45:4101:10:09.7501:10:21.20+00:23:414:4012.8
273RUMISTRZEWICZ Robert 641ŚWINOUJŚCIEM3036M 25800:00:1900:27:0200:47:3101:10:10.7001:10:30.35+00:23:424:4012.8
274SZYMAŃSKI Piotr 758ROSNOWOM4064M 25900:00:4700:27:1200:47:3701:10:12.4501:10:59.85+00:23:444:4012.8
275KURKOWSKA Magdalena 925DRZONOWOK307K 1600:00:1900:26:0300:46:3901:10:14.5501:10:34.35+00:23:464:4112.8
276HOPPE Bronislaw 256JW3937 MRZEŻYNOCZAPLICEM3557M 26000:00:0800:25:4300:46:0601:10:14.8501:10:23.35+00:23:464:4112.8
277GASIEWICZ Damian 192GOLICEM2022M 26100:00:5000:27:2800:47:4701:10:16.3501:11:06.65+00:23:484:4112.8
278KUBLER Andrzej 393ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM3558M 26200:00:4100:26:3700:47:1301:10:18.5501:10:59.70+00:23:504:4112.8
279KUCZER Agata 396STARGARDK308K 1700:00:2300:27:1300:47:3301:10:38.5001:11:01.75+00:24:104:4212.7
280NOWICKI Tomasz 513SZWLASTARGARDM5015M 26300:00:2300:27:1400:47:3301:10:38.6001:11:01.90+00:24:104:4212.7
281KISIEL Mariusz 330MIECHĘCINOM3037M 26400:00:3900:26:5400:47:2101:10:39.4501:11:18.50+00:24:114:4212.7
282WYSZCZELSKI Paweł 858HQ MNCNESTARGARDM4065M 26500:00:2400:26:4900:47:3601:10:39.6501:11:04.35+00:24:114:4212.7
283SOBKOWIAK Robert 689ŚWINOUJŚCIEM4542M 26600:00:3400:26:1400:47:0601:10:44.4501:11:19.30+00:24:164:4312.7
284STĘPIŃSKI Mirosław 715RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4066M 26700:00:4000:26:3200:47:1301:10:45.4501:11:25.85+00:24:174:4312.7
285PLEWA Piotr 5774RUN TEAM PIŁAPIŁAM4067M 26800:00:1300:26:2500:47:1801:10:47.1001:11:00.15+00:24:184:4312.7
286MICHALSKA Małgorzata 483KURY Z WOLNEGO WYBIEGU .ŚWINOUJŚCIEK455K 1800:00:3400:26:1500:47:0601:10:48.0501:11:22.65+00:24:194:4312.7
287STACHOWIAK Ryszard 707BIAŁOGARDM6010M 26900:00:0700:25:5200:47:0901:10:54.1501:11:01.30+00:24:254:4312.7
288JONKO Wojciech 289BIAŁOGARDM653M 27000:00:1800:25:4100:46:2801:10:57.4001:11:16.25+00:24:294:4312.7
289RUDNIK Jerzy 638FLORIANCHOJNICEM654M 27100:00:0700:25:5500:46:4601:11:02.4501:11:10.10+00:24:344:4412.7
290MATERKA Grzegorz 473KLB KAMIEŃ POMORSKIJARSZEWO M5016M 27200:00:3600:27:2000:47:4001:11:02.6001:11:38.85+00:24:344:4412.7
291DĄBROWSKI Wiktor 137SZCZYTNOM2023M 27300:00:1100:27:1500:47:4201:11:03.4501:11:14.75+00:24:354:4412.7
292KULIK Sebastian 943GRABOWOGRABOWOM3038M 27400:00:2600:25:5500:46:4301:11:03.5001:11:29.75+00:24:354:4412.7
293BRZEZICKI Marcin 70WOLINM4068M 27500:00:1200:27:2200:48:3301:11:04.8501:11:17.15+00:24:364:4412.7
294WOJCIECHOWSKI Marcin 835INOWROCŁAWM2024M 27600:00:1800:27:1500:48:2601:11:07.6001:11:26.35+00:24:394:4412.7
295DURKOWSKI Dawid 163SZCZECINM3039M 27700:00:2200:27:3100:49:0201:11:12.0501:11:34.10+00:24:434:4412.6
296TALAREK Robert 769SZCZECINM4069M 27800:00:3500:27:1900:48:0801:11:17.7001:11:52.95+00:24:494:4512.6
297TELESIEWICZ Henryk 950GROCH-BYTÓWSŁAWNOM701M 27900:00:1700:26:1900:47:4501:11:18.9501:11:36.55+00:24:504:4512.6
298RÓŻYCKI Edward 636MUKS TORNADOSZCZECINM6011M 28000:00:2200:27:2700:48:0801:11:19.6001:11:42.10+00:24:514:4512.6
299JARZYNA Roman 282SZWLA STARGARDSTARGARDM4543M 28100:00:0800:26:1100:47:1001:11:22.2001:11:31.05+00:24:534:4512.6
300WEREMIJ Sławek 809ŚWINOUJŚCIEM4070M 28200:00:1800:26:5400:47:4101:11:22.8501:11:41.05+00:24:544:4512.6
301ADAMCZAK Krzysztof 1SZWLA STARGARDSTARGARDM5512M 28300:00:2300:27:1400:47:3301:11:23.6501:11:47.55+00:24:554:4512.6
302BRODZK Adam 65POLICEM3559M 28400:01:0000:27:2500:48:0801:11:23.8001:12:23.80+00:24:554:4512.6
303LEWANDOWSKI Piotr 433SKB DZIKPOLICEM3560M 28500:00:3200:26:5800:48:0501:11:26.6501:11:59.45+00:24:584:4512.6
304ŻARNOWSKA Katarzyna 884PIŁAK401K 1900:00:2700:27:0700:47:5101:11:30.6501:11:57.95+00:25:024:4612.6
305AKIER Adrian 9KOŁOBRZEGM2025M 28600:00:3100:26:3400:47:3501:11:30.9501:12:02.15+00:25:024:4612.6
306MICKIEWICZ Adam 911JW 3937MRZEŻYNOM3040M 28700:00:0800:27:0400:49:1301:11:31.8001:11:40.05+00:25:034:4612.6
307SOKOŁOWSKI Maciej 693KOSZALINM3561M 28800:01:0200:26:5300:48:0001:11:35.4001:12:38.30+00:25:074:4612.6
308KRACZKOWSKI Przemysław 372KOSZALINM3562M 28900:00:5100:26:2900:47:2301:11:35.8001:12:26.95+00:25:074:4612.6
309KOSIOREK Darek 358PNIEWYM5017M 29000:00:1500:26:2300:47:3501:11:37.8001:11:53.10+00:25:094:4612.6
310RAMA Janusz 609KOŁOBRZEGM4071M 29100:00:3600:26:3100:47:1301:11:38.3501:12:14.90+00:25:104:4612.6
311RÓŻAŃSKI Jacek 635NIEZRZESZONYMRZEŻYNOM4544M 29200:00:3600:26:5900:47:4901:11:40.6001:12:16.95+00:25:124:4612.6
312BOJKOWSKI Janusz 56KB BRYZA POSTOMINOJEZIERZANYM4072M 29300:00:4300:27:5000:48:4001:11:40.8001:12:23.90+00:25:124:4612.6
313STEFANIAK Piotr 713ŁEBA MORS POLANDLĘBORKM5513M 29400:00:1500:27:0100:47:3601:11:42.4501:11:57.70+00:25:144:4612.6
314PEŁECHATA Julita 559KOŁOBRZEGK203K 2000:00:2100:26:3800:48:0101:11:44.3001:12:05.50+00:25:164:4612.5
315KOLANKOWSKI Andrzej 340PIŁAM5514M 29500:00:2700:27:2900:48:2901:11:44.9501:12:12.35+00:25:164:4712.5
316PACZYŃSKA Joanna 540WYSOKA KAMIEŃSKAK309K 2100:00:3300:26:3900:47:2801:11:45.6001:12:18.60+00:25:174:4712.5
317WALERIAŃCZYK Roman 798GMINA KOŁOBRZEGGRZYBOWOM4545M 29600:00:3300:27:1200:48:0601:11:46.4001:12:19.80+00:25:184:4712.5
318WILIŃSKI Marek 819KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM5515M 29700:00:5300:27:5400:48:3501:11:47.5001:12:41.10+00:25:194:4712.5
319KOWALCZYK Mateusz 364NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNODĘBNOM166M 29800:00:2900:26:4900:47:4401:11:48.2501:12:17.25+00:25:194:4712.5
320LENIO Dariusz 423TYCHOWOM3563M 29900:00:0400:27:0900:48:4401:11:51.9501:11:56.70+00:25:234:4712.5
321STRUŚ Artur 720KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM5018M 30000:00:1600:26:4400:48:0501:11:53.4501:12:09.80+00:25:254:4712.5
322KLIMAS Agnieszka 337RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK3010K 2200:00:2400:26:3400:47:5701:11:53.5001:12:17.55+00:25:254:4712.5
323UKRAIŃSKI Sławomir 789KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4546M 30100:00:1000:26:5800:48:1001:11:54.4501:12:04.55+00:25:264:4712.5
324HASS Artur 245E-FIZJOPIŁAM3564M 30200:00:1000:26:4700:47:5201:11:55.6001:12:05.80+00:25:274:4712.5
325KAŹMIERCZAK Robert 894NIEKANINM4547M 30300:00:2800:27:1000:48:3001:11:55.8001:12:23.80+00:25:274:4712.5
326RATAJEWSKI Arkadiusz 616ŚWIDWINM3565M 30400:00:2200:26:4500:47:5501:11:57.4001:12:19.40+00:25:294:4712.5
327SZYMEROWSKI Łukasz 761WEJHEROWOM3566M 30500:00:2800:27:2900:48:3201:11:58.7501:12:27.55+00:25:304:4712.5
328LITAROWICZ Adam 438-------DRAWSKO POMORSKIEM5516M 30600:00:0300:26:2000:47:3501:11:59.5001:12:03.05+00:25:314:4812.5
329DOBAK Stefan 146KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYM702M 30700:00:3100:27:2100:48:3001:12:02.8501:12:34.05+00:25:344:4812.5
330OTTO Michał 539KOSZALINM3041M 30800:00:1300:26:1600:47:3501:12:04.4501:12:17.55+00:25:364:4812.5
331DOMAGAŁA Sławomir 148BRZEŻNOM3567M 30900:00:1900:26:2100:47:3001:12:04.7001:12:24.40+00:25:364:4812.5
332SROKA Robert 706TRZEBIATÓWM4073M 31000:00:3200:27:3500:48:4801:12:07.2501:12:40.20+00:25:384:4812.5
333PRZYBYSZ Michał 597MASZEWOM3042M 31100:00:4500:26:5200:47:3801:12:08.9001:12:54.55+00:25:404:4812.5
334OTOKA Kasia 538MONIA TEAMSZCZECINK402K 2300:00:2000:26:4700:47:5901:12:11.0501:12:31.85+00:25:424:4812.5
335ROMANOWSKI Piotr 628BRAKZIELONA GÓRAM3043M 31200:00:1300:26:1000:47:0701:12:11.9501:12:25.00+00:25:434:4812.5
336KIK Andrzej 329NIE MARNUJ TLENUGDAŃSKM703M 31300:00:3100:26:4800:48:2001:12:14.2501:12:45.25+00:25:454:4812.5
337POLGUJ Piotr 587MKL,PARKRUNSZCZECINEKSZCZECINEKM704M 31400:00:0600:25:1800:45:4201:12:15.4501:12:21.75+00:25:474:4912.5
338HASS Anita 244E-FIZJOPIŁAK353K 2400:00:0900:26:4800:47:5301:12:16.3001:12:25.95+00:25:484:4912.5
339TRZECIAK Dariusz 781KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM4548M 31500:00:4100:28:0800:49:1301:12:17.1001:12:58.35+00:25:484:4912.5
340GIERSZYŃSKI Marcin 944GRABOWOGRABOWOM2026M 31600:00:2400:27:4300:49:0501:12:18.6001:12:43.25+00:25:504:4912.4
341PAWELEC Artur 554ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM4549M 31700:00:1500:27:1700:49:0401:12:20.5501:12:36.20+00:25:524:4912.4
342HOC Dariusz 252KOŁOBRZEGM4074M 31800:00:1200:26:5100:48:2101:12:24.3001:12:36.95+00:25:564:4912.4
343SZYMAŃSKI Mateusz 756MIASTKOM3044M 31900:00:2500:27:3600:48:3301:12:24.9001:12:50.60+00:25:564:4912.4
344OSZMIAŃSKI Stanisław 536KB BRYZA POSTOMINOPAŁOWOM5517M 32000:00:2700:26:0000:47:3501:12:25.3001:12:52.35+00:25:574:4912.4
345KACZMARCZYK Stanisław 297SZWLASTARGARDM5518M 32100:00:1700:27:0500:48:1301:12:29.9001:12:47.15+00:26:014:5012.4
346WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata 834KOŁOBRZEGK456K 2500:00:1400:26:4800:48:1501:12:30.3001:12:44.90+00:26:024:5012.4
347DZIKOWSKI Łukasz 169GRA RUNNERSGRYFICEM3568M 32200:00:4200:27:4600:48:3001:12:30.8501:13:13.20+00:26:024:5012.4
348SIKORSKI Adam 898SIKORROWOKOŁOBRZEGM3045M 32300:00:1300:27:3000:48:4601:12:33.9501:12:47.85+00:26:054:5012.4
349MALINOWSKI Zbigniew 462KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEGM6012M 32400:00:3700:26:2000:47:3801:12:34.1001:13:12.00+00:26:054:5012.4
350KOSECKA Katarzyna 904KB WYGANKOŁOBRZEGK3011K 2600:00:1300:27:2900:48:4601:12:34.5001:12:47.65+00:26:064:5012.4
351WYGANOWSKI Andrzej 856KB WYGANKOŁOBRZEGM705M 32500:00:1200:27:3000:48:4701:12:35.4501:12:47.70+00:26:074:5012.4
352DARONIN Pavlo 130GOLENIÓWM3569M 32600:00:4500:27:4400:48:3801:12:38.9501:13:24.45+00:26:104:5012.4
353CIBORSKI Sławomir 916KOŁOBRZEGM4075M 32700:00:2100:27:2200:48:3901:12:43.3001:13:04.45+00:26:154:5012.4
354SZUBERT Julia 751KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK161K 2700:00:2400:26:3300:47:5201:12:48.0001:13:12.25+00:26:194:5112.4
355CHLEBOWSKI Adam 92WYSOCKI-SKI TEAM SZCZECINSZCZECINM655M 32800:00:1400:27:0600:48:3301:12:49.4501:13:03.45+00:26:214:5112.4
356RONIJ Łukasz 631ANDREW'S TEAMKOŁOBRZEGM3570M 32900:00:1600:27:1500:48:4701:12:51.7001:13:08.55+00:26:234:5112.4
357BARCZYKOWSKI Grzegorz 27POZNAŃM4076M 33000:00:3200:27:5300:49:1601:12:54.1501:13:26.15+00:26:254:5112.3
358PRZYCHÓDZKO Roman 598KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM4550M 33100:00:2400:26:3100:47:1501:12:54.2501:13:18.50+00:26:254:5112.3
359ADAMOWICZ Daniel 7FUNDACJA KROKSZCZECINM3046M 33200:00:2400:26:1500:47:4001:12:56.5001:13:21.25+00:26:284:5112.3
360GRYGORUK Cezary 222SZCZECINM5019M 33300:00:0800:26:5300:48:2601:12:57.0501:13:05.20+00:26:284:5112.3
361FURMAN Tomasz 182WARSZAWAM5020M 33400:00:4200:27:2500:48:2801:12:58.0001:13:40.10+00:26:294:5112.3
362TADROWSKI Tomasz 767INOWROCŁAWM4077M 33500:00:3000:27:3500:49:1601:12:59.6001:13:30.35+00:26:314:5212.3
363BLOK Karol 50ORTOPEDA-BLOK.PLCHOJNICEM3571M 33600:00:3400:27:5600:48:5801:13:00.8501:13:35.45+00:26:324:5212.3
364KULINICZ Agnieszka 403ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK354K 2800:00:1600:27:3800:49:1201:13:04.4501:13:21.05+00:26:364:5212.3
365KOSIOR Piotr 357KOSZALINM4551M 33700:00:3100:26:5100:48:2401:13:06.1501:13:37.85+00:26:374:5212.3
366ROGANOWSKA Danuta 624ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3012K 2900:00:2100:27:4500:49:0001:13:07.0001:13:28.30+00:26:384:5212.3
367WOŹNIAK Piotr 848KOŁOBRZEGM5519M 33800:00:3800:27:1600:48:1901:13:09.1001:13:47.35+00:26:404:5212.3
368NOWAK Klaudia 509ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK3013K 3000:00:1500:27:1700:49:0401:13:09.3001:13:24.95+00:26:414:5212.3
369MAŁKIŃSKI Józef 464RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM6013M 33900:00:4200:27:3400:49:0301:13:14.5501:13:56.85+00:26:464:5212.3
370SPYCHAŁA Maciej 705WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIM4078M 34000:00:4600:27:4100:49:0801:13:14.8501:14:01.70+00:26:464:5312.3
371GRZESIUK Rafał 229SZCZECINM4079M 34100:00:4900:28:3100:50:2501:13:15.6501:14:05.10+00:26:474:5312.3
372IWANIEC Dariusz 261TKKF KOSZALINSIERAKOWOM4080M 34200:00:3700:27:5100:49:2601:13:18.2001:13:56.10+00:26:494:5312.3
373WALKER James 799LONDONM3572M 34300:00:5700:27:2300:48:5101:13:18.8501:14:16.75+00:26:504:5312.3
374SKOWROŃSKI Łukasz 678KOBYLNICAM4552M 34400:00:2200:27:4000:49:2501:13:19.5501:13:42.45+00:26:514:5312.3
375KLOSKOWSKI Dariusz 338NIGHT RUNNERSSŁUPSKM4081M 34500:00:1700:27:1500:49:0501:13:23.1001:13:40.65+00:26:544:5312.3
376GROCHOWSKI Krzysztof 218MASZEWOM3047M 34600:00:1500:26:3900:48:1701:13:27.0501:13:42.80+00:26:584:5312.3
377GUDANIEC Radosław 230TRIATHLON KOSZALINKOSZALINM5021M 34700:00:2600:27:3200:49:0501:13:31.3001:13:57.40+00:27:034:5412.2
378GRZELAK Sebastian 226ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWM5022M 34800:00:1700:27:3500:49:2201:13:34.4501:13:51.90+00:27:064:5412.2
379ŁĄTKOWSKI Patryk 893AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM167M 34900:00:2100:26:3800:48:1901:13:37.7001:13:58.90+00:27:094:5412.2
380SIENICKI Piotr 668OPIUMKOSZALINM4082M 35000:00:3600:27:3000:48:3501:13:38.7501:14:15.55+00:27:104:5412.2
381KARTOSZ Mariusz 315RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM4083M 35100:00:4000:26:5300:48:3201:13:41.1001:14:21.20+00:27:124:5412.2
382WOLSKI Tomasz 844SZCZECINM4553M 35200:00:2800:27:1600:48:5201:13:41.3501:14:09.35+00:27:134:5412.2
383TUCHORSKA Julita 783ZŁOCIENIECK3014K 3100:00:1200:27:0100:48:4901:13:43.5001:13:56.10+00:27:154:5412.2
384LITWINOWICZ Beata 905KOŁOBRZEGK403K 3200:00:3800:27:3700:49:1201:13:44.3501:14:23.15+00:27:164:5512.2
385MĘDEL Cezary 479KOSZALINM4084M 35300:00:1700:27:4900:49:3401:13:46.5501:14:03.65+00:27:184:5512.2
386DAŚKO Marek 131KOŁOBRZEGM5520M 35400:00:2300:28:0300:49:3201:13:48.5501:14:11.80+00:27:204:5512.2
387KOTOWSKI Dominik 362POLICEM3048M 35500:00:3600:28:0800:49:4601:13:52.3501:14:28.80+00:27:244:5512.2
388CIESZYŃSKI Mariusz 113BEAUTY-STUDIO LĘBORKLĘBORKM4085M 35600:00:2900:27:5700:49:3701:13:53.3501:14:22.60+00:27:254:5512.2
389CIESZYŃSKI Marcin 112LĘBORKM3573M 35700:00:2900:27:5700:49:3701:13:53.5001:14:22.80+00:27:254:5512.2
390SŁOWIŃSKI Roman 683BIEGAMY RAZEMGDYNIAM5521M 35800:00:0700:26:4600:49:0101:13:58.5001:14:06.25+00:27:304:5512.2
391TYLL Grzegorz 788PIŁAM6014M 35900:00:2500:27:5300:50:0101:13:58.6501:14:24.55+00:27:304:5512.2
392GARSKA Joanna 187ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK404K 3300:00:1400:27:3900:49:2401:13:59.6501:14:14.45+00:27:314:5612.2
393WIATRZYK Krzysztof 811DARŁOWODARŁOWOM4554M 36000:00:1800:26:4200:48:3201:14:00.6001:14:18.75+00:27:324:5612.2
394SATRO Piotr 663KP PSP KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM3574M 36100:00:3600:27:2900:49:3701:14:03.3501:14:40.05+00:27:354:5612.2
395JAKUBOWSKI Mieczysław 270KOŁOBRZEG BIEGAZIELENIEWOM4086M 36200:00:3200:28:4000:50:4301:14:04.2501:14:36.90+00:27:354:5612.2
396CHUDZIK Zbigniew 105TKKF KOSZALINKOSZALINM5522M 36300:00:1400:27:3400:49:1801:14:05.2001:14:19.65+00:27:364:5612.1
397PUŚCIAN Krzysztof 601GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM4087M 36400:00:4500:27:5100:49:4001:14:05.5501:14:51.45+00:27:374:5612.1
398CZEPUKOJĆ Wojciech 124USTRONIE MORSKIEM2027M 36500:00:4500:28:1200:49:4601:14:07.9501:14:53.35+00:27:394:5612.1
399BRZEZICKA Kornelia 69WOLINK3015K 3400:00:1100:27:3800:49:2601:14:09.3501:14:21.30+00:27:414:5612.1
400MARECKI Marcin 4693:33 TEAMPOZNAŃM3575M 36600:00:2000:28:0700:49:5701:14:09.4501:14:29.75+00:27:414:5612.1
401MIECZKOWSKI Michał 913KTC KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM5523M 36700:00:2500:27:5500:49:3901:14:10.0001:14:35.45+00:27:414:5612.1
402SIDORKIEWICZ Anna 666KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIMIĘDZYWODZIEK457K 3500:00:1900:27:2800:49:1701:14:14.1501:14:33.25+00:27:454:5612.1
403PIELICH Konrad 568SŁUPSKM3049M 36800:00:5400:27:1600:48:5901:14:14.2001:15:08.35+00:27:454:5612.1
404ZAWADA Andrzej 868WYBRZEŻE OBJAZDAWODNICAM5023M 36900:01:0200:28:5400:50:4001:14:14.9501:15:17.25+00:27:464:5712.1
405CZARNECKI Mirosław 122ZŁOTÓWM5524M 37000:00:1100:27:0400:49:2501:14:17.6501:14:29.15+00:27:494:5712.1
406ORZEŁ Jacek 530DYGOWOM4555M 37100:00:3600:27:3000:49:0101:14:21.0501:14:57.85+00:27:524:5712.1
407MAKSYMOWICZ Kornelia 460KOŁOBRZEGK3016K 3600:00:2500:27:4300:49:2301:14:23.1501:14:48.40+00:27:544:5712.1
408KARKOWSKA Wiesława 312BARANOWOK551K 3700:00:1500:27:4600:49:5401:14:23.8001:14:39.35+00:27:554:5712.1
409ROGOŻA Ireneusz 625KOSZALINM4556M 37200:00:2300:28:0500:49:4001:14:26.5501:14:50.25+00:27:584:5712.1
410WILKLISZ Wojciech 821SZCZECIN BIEGASZCZECINM4557M 37300:00:5400:27:5900:50:1601:14:27.2501:15:21.80+00:27:584:5712.1
411CHRZANOWSKI Bartłomiej 103ZIELENIEWOM3050M 37400:00:4100:28:0100:49:5401:14:29.9501:15:11.00+00:28:014:5812.1
412JABŁOŃSKI Arkadiusz 267TYCHOWOM4088M 37500:00:4000:27:4500:49:2401:14:30.1001:15:10.40+00:28:014:5812.1
413ŚWIETLIK Tomasz 766KOSZALINM5525M 37600:00:2100:28:0700:49:4201:14:33.7001:14:55.30+00:28:054:5812.1
414HRYCIÓW Paweł 258BIAŁOGARDBIAŁOGARDM3051M 37700:00:4300:28:2200:50:0801:14:34.4501:15:17.85+00:28:064:5812.1
415ORŁOWSKA Beata 529BEAUTYZONEKOŁOBRZEGK458K 3800:00:3700:28:1300:49:5301:14:35.5001:15:12.60+00:28:074:5812.1
416CZAPLICKI Paweł 119TKKF KOSZALINKOSZALINM4089M 37800:00:0600:27:4700:50:0001:14:38.7501:14:45.05+00:28:104:5812.1
417KLASA Jan 333NOŻYNOM6015M 37900:00:1800:27:1400:49:1201:14:40.1501:14:58.50+00:28:114:5812.1
418KUKIEŁKA Wojciech 400OBROTYM3576M 38000:00:4200:28:3900:50:1301:14:40.2001:15:23.00+00:28:114:5812.1
419ŁUKASZ Marcin 448STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM2028M 38100:00:3300:27:5300:49:4701:14:40.7501:15:13.75+00:28:124:5812.1
420JANKOWSKI Lech 276MARATOŃCZYK TEAM SZCZECINSZCZECINM6016M 38200:00:2500:26:3400:48:4601:14:42.8001:15:08.05+00:28:144:5812
421KACZOROWSKI Mieczysław 301109 SZPITAL WOJSKOWYSZCZECINM4558M 38300:00:1300:28:1000:50:0801:14:45.4001:14:58.55+00:28:174:5912
422RAŚ Ryszard Marek 612EKO-WOD-KANSIANOŻĘTYM656M 38400:00:0500:26:5800:48:5301:14:46.3001:14:51.60+00:28:184:5912
423PILECKI Robert 571SZCZECINM3577M 38500:00:3200:28:4000:50:3701:14:46.6501:15:18.65+00:28:184:5912
424SZCZERBA Beata 734BEZA TEAMŚWINOUJŚCIEK405K 3900:00:5900:28:2100:50:0101:14:47.3501:15:46.60+00:28:194:5912
425CHRZANOWSKI Mariusz 102KOŁOBRZEGM5024M 38600:00:2600:26:4900:48:5301:14:47.6501:15:14.20+00:28:194:5912
426FILIPIAK Witold 926OBRZYCKOM5025M 38700:00:1500:27:4600:49:5401:14:47.6501:15:03.50+00:28:194:5912
427BIELENIS Dariusz 47BEZA TEAMŚWINOUJŚCIEM5026M 38800:00:5800:28:2300:50:0101:14:48.5001:15:46.80+00:28:204:5912
428MICERSKI Tomasz 481TKKF KOSZALINKOSZALINM4090M 38900:00:3800:27:5500:50:0101:14:50.5001:15:28.50+00:28:224:5912
429ROJEK Michał 626TRZYGŁÓWM3578M 39000:00:2800:28:4000:50:5401:14:52.0001:15:20.65+00:28:234:5912
430MRUGALSKA Magdalena 937JW1223KOSZALINK204K 4000:00:3000:27:4200:49:5601:14:52.4501:15:22.95+00:28:244:5912
431TEKIEL Marcin 771OSP DYGOWODYGOWOM3579M 39100:00:3600:27:2900:49:3701:14:54.9001:15:31.80+00:28:264:5912
432SAPIKOWSKA Magdalena 662ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK406K 4100:00:1600:27:3800:49:2201:14:56.1001:15:12.85+00:28:274:5912
433KARCZEWSKI Krzysztof 311AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM5526M 39200:00:4200:27:3000:49:4101:14:59.2001:15:41.30+00:28:304:5912
434KUŁAKOWSKI Dawid 404TKKF KOSZALINKOSZALINM4091M 39300:00:3700:27:5600:50:0101:15:00.5501:15:37.75+00:28:325:0012
435ZDANIUKIEWICZ Grzegorz 871WĘZEŁ ŁĄCZNOŚCI WAŁCZWAŁCZM5527M 39400:00:5100:28:3000:50:2801:15:06.0001:15:57.95+00:28:375:0012
436ŚLUBOWSKI Dariusz 763SZCZECINM4092M 39500:00:4700:28:5900:50:4801:15:07.2001:15:54.75+00:28:385:0012
437WALTER Joanna 800KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK459K 4200:00:3000:28:1800:50:2401:15:08.4501:15:38.85+00:28:405:0012
438BANAŚ Adam 24KOŁOBRZEGM3580M 39600:00:1100:27:2700:49:2901:15:09.6501:15:21.45+00:28:415:0012
439WODNICKI Krzysztof 832RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3052M 39700:00:3500:27:3600:49:4901:15:10.8001:15:46.25+00:28:425:0012
440MAJCHRZAK Paweł 936KB POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM4093M 39800:01:0200:28:5900:51:1001:15:11.6001:16:13.85+00:28:435:0012
441CHWIEDUK Andrzej 107KARLINOM3053M 39900:00:2900:28:0000:50:1901:15:12.9501:15:42.25+00:28:445:0012
442WRZESZCZ Piotr 855SZCZECINM4094M 40000:00:5400:27:2800:49:3601:15:20.8501:16:15.80+00:28:525:0111.9
443GAWRYSIAK Przemysław 193WŁODARKAM4095M 40100:00:4800:28:5400:51:0901:15:21.7001:16:10.60+00:28:535:0111.9
444KULCZYK Katarzyna 402KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK355K 4300:00:2300:28:1800:50:4801:15:29.4501:15:52.75+00:29:015:0111.9
445NACHYŁA Paweł 498DZIKI KOSZALINKOSZALINM3054M 40200:00:4500:28:1400:50:1701:15:29.9001:16:15.20+00:29:015:0211.9
446KISIEL Rafał 331LEBIEGA BIEGAKOŁOBRZEGM2029M 40300:00:3900:27:4500:49:5501:15:30.0501:16:09.10+00:29:015:0211.9
447JANKOWSKI Jarosław 275AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWSADLNOM4559M 40400:00:5300:28:5900:50:5701:15:30.3001:16:23.30+00:29:025:0211.9
448WIELGAT Łukasz 813KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM3055M 40500:00:2200:27:3900:49:5601:15:30.7501:15:53.05+00:29:025:0211.9
449KALUZYNSKI Piotr 307WRONKIM5027M 40600:00:3300:27:3800:49:3201:15:31.7501:16:04.80+00:29:035:0211.9
450BURDA Cezary 84PIŁAM4096M 40700:00:2000:28:1900:50:3501:15:33.3501:15:53.55+00:29:055:0211.9
451MEISSNER Bogusław 476ŚWIDWINM5028M 40800:00:2700:27:5800:50:0701:15:33.5501:16:01.35+00:29:055:0211.9
452ZIOMKO Rafał 876KOŁOBRZEGM4560M 40900:00:2900:27:5500:50:0501:15:33.6001:16:02.70+00:29:055:0211.9
453POKRYWIECKI Łukasz 584PANORAMA DĘBNOGUDZISZM2030M 41000:00:3400:28:4200:50:3501:15:33.6501:16:08.25+00:29:055:0211.9
454LENARTOWICZ Stanisław 422STARA ŁUBIANKAM5528M 41100:00:1300:28:2800:50:2001:15:39.3001:15:52.90+00:29:115:0211.9
455DUDZIK Karolina 162KOSZALINK3017K 4400:00:4400:28:3500:51:2101:15:41.0001:16:25.00+00:29:125:0211.9
456OSTAPKO Mateusz 534KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIWYSOKA KAMIEŃSKAM168M 41200:00:2200:27:0200:49:0401:15:42.6001:16:05.10+00:29:145:0211.9
457GÓRECKA-MITORAJ Justyna 208MAMY TO !CHOJNICEK356K 4500:00:2500:27:3300:50:0801:15:42.9001:16:08.25+00:29:145:0211.9
458BUZAŁA Walenty 86STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5529M 41300:00:3200:27:5900:49:5201:15:47.6501:16:20.30+00:29:195:0311.9
459SZARYŃSKI Adam 731IRONMANMIĘDZYZDROJEM4097M 41400:00:0800:26:4600:48:4501:15:48.9001:15:56.90+00:29:205:0311.9
460GODOŃ Piotr 947GRABOWOGRABOWOM3056M 41500:00:2500:28:2900:50:3101:15:51.3501:16:16.40+00:29:235:0311.9
461KOZŁOWIECKI Waldemar 875TKKF KOSZALINKOSZALINM657M 41600:00:1600:28:2400:50:5601:15:54.0501:16:10.15+00:29:255:0311.9
462KACHNOWICZ-BUKAŁA Izabela 295ROZBIEGANY GOLENIÓWGOLENIÓWK407K 4600:00:1700:28:2000:50:5801:16:05.4001:16:22.55+00:29:375:0411.8
463BUKOWIECKA-ANDRYSIAK Małgorzata 80KOŁOBRZEGK408K 4700:00:1900:27:5600:50:4101:16:06.3501:16:25.75+00:29:385:0411.8
464NITA Wiesław 503VILLAGE PUNK RUNPIECEWOM4561M 41700:00:4500:28:3700:51:1501:16:07.2001:16:52.20+00:29:385:0411.8
465CZYŻEWSKI Piotr 128TKKF KOSZALINMĄCZNIKM5029M 41800:00:0500:27:4800:50:0801:16:10.8001:16:16.60+00:29:425:0411.8
466GAZARKIEWICZ Michał 194MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMRUMIAM4098M 41900:00:2500:29:0100:51:0601:16:11.0501:16:36.15+00:29:425:0411.8
467KALINOWSKI Krzysztof 306KOŁOBRZEGM5530M 42000:00:2800:28:3000:50:5001:16:12.7501:16:41.25+00:29:445:0411.8
468OGRODOWICZ Kasia 517KAMIEŃ POMMIĘDZYWODZIEK3018K 4800:00:1900:28:0000:50:2201:16:18.6501:16:37.80+00:29:505:0511.8
469MĘDEL Marta 478TKKF KOSZALINKOSZALINK409K 4900:00:1700:28:2500:51:0001:16:22.2001:16:39.55+00:29:535:0511.8
470BODYS Marek 54KB HERMES GRYFINOGRYFINOM3581M 42100:00:2800:27:0600:50:2101:16:22.4501:16:51.05+00:29:545:0511.8
471KAZIMIERSKA Żaneta 318WOLINK4510K 5000:00:3900:28:0800:50:3801:16:25.9001:17:05.65+00:29:575:0511.8
472PIECHOTA Robert 564KOSZALINM4562M 42200:00:2200:27:0300:50:5101:16:26.8001:16:49.65+00:29:585:0511.8
473DEBERNY Mariusz 138RESKOM4099M 42300:00:3400:27:2600:50:2701:16:30.0501:17:04.45+00:30:015:0611.8
474JAKIMA Szymon 269SŁUPSKM3057M 42400:00:2400:28:3300:50:5801:16:30.5501:16:55.10+00:30:025:0611.8
475ZAREMBSKI Dawid 892RESKOM3058M 42500:00:3400:26:5400:52:2601:16:38.0001:17:12.85+00:30:095:0611.7
476SOROCZYŃSKI Cezary 697KOSZALINM4563M 42600:00:1100:27:5200:50:4001:16:38.0501:16:49.25+00:30:095:0611.7
477ŁUKASIK Marek 447WOŁCZKOWOM3582M 42700:00:4900:29:2000:51:5601:16:38.2501:17:27.35+00:30:095:0611.7
478GASEK Wiesław 189KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM5531M 42800:00:2000:27:5600:50:4501:16:38.7001:16:59.40+00:30:105:0611.7
479RATAJCZYK Monika 614STRZELINKOK3019K 5100:00:3300:28:1600:50:4301:16:44.3001:17:17.90+00:30:165:0611.7
480KWIATKOWSKI Grzegorz 414DOWÓDZTWO 12SDZSZCZECINM40100M 42900:00:3500:26:2900:49:3801:16:46.7001:17:22.15+00:30:185:0711.7
481KURZAJCZYK Joanna 4104RUN TEAM PIŁAPIŁAK4511K 5200:00:1200:28:1300:51:0201:17:02.3001:17:14.90+00:30:345:0811.7
482ZŁOTNICKA-BŁASZCZYK Marta 879GRYFICEK3020K 5300:00:3600:28:0300:50:2401:17:03.8501:17:40.70+00:30:355:0811.7
483DZIKOWSKI Karol 170SZCZECINM3059M 43000:00:4300:28:0200:50:2901:17:11.0001:17:54.15+00:30:425:0811.7
484NAROŻNIAK Mariusz 501RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3583M 43100:00:2300:27:3400:51:0301:17:13.0001:17:36.70+00:30:445:0811.7
485KRAJEWSKI Józef 373KALISZM5532M 43200:00:4300:28:4800:51:3801:17:14.7001:17:57.75+00:30:465:0811.7
486PENDRAK Piotr 561XXKOŁOBRZEGM6017M 43300:00:4800:29:4600:52:4001:17:15.2001:18:03.70+00:30:465:0911.7
487SZYNTOR Łukasz 935GRA RUNNERSGRYFICEM3060M 43400:00:4200:28:4400:51:2901:17:15.4501:17:58.35+00:30:475:0911.6
488OKOŃ Stanisław 518KB WYGANKOŁOBRZEGM5030M 43500:00:3500:28:3300:50:4401:17:16.4001:17:52.10+00:30:485:0911.6
489BIELAK Wojciech 44USTRONIE MORSKIEM169M 43600:00:2500:28:2800:51:1501:17:17.9001:17:43.85+00:30:495:0911.6
490PRYCIŃSKI Krzysztof 595SUCHY LASM40101M 43700:00:4800:29:3100:52:4701:17:26.4001:18:14.75+00:30:585:0911.6
491SZCZYGIEŁ Paweł 740STARGARDM3061M 43800:00:1700:28:0400:51:2801:17:28.3501:17:45.70+00:31:005:0911.6
492BAJUK Zbigniew 22SZCZECINM658M 43900:00:3900:28:5500:52:0501:17:28.5501:18:08.30+00:31:005:0911.6
493RUDZEWICZ Mariusz 640ŚWINOUJŚCIEM3062M 44000:00:3900:28:1200:51:5001:17:36.7001:18:16.25+00:31:085:1011.6
494WOŁOWIEC Przemek 845KOSZALINM3584M 44100:00:2200:30:0200:53:0501:17:37.8001:18:00.75+00:31:095:1011.6
495JABŁOŃSKA Elżbieta 263PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK502K 5400:00:3000:28:5300:52:0401:17:42.0501:18:12.30+00:31:135:1011.6
496SERAFIN Paweł 957DRAWSKO POMORSKIEM3063M 44200:01:0000:28:5700:52:1801:17:44.4501:18:45.30+00:31:165:1111.6
497OSOBNIAK Ryszard 531KOSZALINKOSZALINM6018M 44300:00:5400:29:1500:52:0601:17:46.8501:18:41.15+00:31:185:1111.6
498ZAWADZKA Marzena 8694RUN TEAM PIŁAPIŁAK4512K 5500:00:5500:29:3600:52:2801:17:52.2501:18:48.15+00:31:235:1111.6
499GLOWACKA Daria 202DRAWSKO POMORSKIEK3021K 5600:18:3200:30:1800:50:2301:17:52.8001:36:24.80+00:31:245:1111.6
500SOBCZAK Kacper 685SZCZECINM2031M 44400:00:1400:27:2500:49:5701:17:53.4001:18:07.85+00:31:255:1111.6
501BEDNARCZYK Piotr 36ZIELENIEWOM4564M 44500:00:4800:29:3200:52:4701:17:56.0001:18:44.10+00:31:275:1111.5
502PYTLARZ Waldemar 6034RUN TEAM PIŁAPIŁAM5031M 44600:00:5500:29:3500:52:2801:17:56.6501:18:52.05+00:31:285:1111.5
503WITKA Piotr 827ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEM5032M 44700:00:2600:28:0400:51:4701:17:58.9001:18:25.00+00:31:305:1111.5
504GRABOWSKA Marta 209ZŁOTÓWK205K 5700:00:2400:29:0700:52:3301:18:07.9501:18:32.30+00:31:395:1211.5
505TORCZ Karol 776SZKÓŁKA PŁYWACKA DEPKA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGM3585M 44800:00:2300:27:5700:50:1801:18:09.8001:18:33.70+00:31:415:1211.5
506ZADROŻNY Szymon 860RUNNERS OF WAŁCZWAŁCZM3586M 44900:00:3500:29:2900:53:0001:18:11.4501:18:46.70+00:31:435:1211.5
507SZCZETYŃSKA Karolina 735DRAWSKO POMORSKIEK3022K 5800:01:0000:30:3300:53:5901:18:12.2001:19:12.55+00:31:435:1211.5
508HŁYWA Beata 248KB WYGANKOŁOBRZEGK4010K 5900:00:2600:30:0200:53:4801:18:14.3001:18:40.55+00:31:465:1211.5
509MIELEWCZYK Leszek 488LTS LĘBORKLĘBORKM6019M 45000:00:3800:29:5800:53:1801:18:14.6501:18:53.15+00:31:465:1311.5
510KĘPKA Mirosław 324KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM4565M 45100:00:5300:29:3600:52:5301:18:19.1501:19:12.85+00:31:505:1311.5
511DEREŃ Grzegorz 143KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM40102M 45200:00:5200:29:3600:52:5301:18:20.0501:19:12.85+00:31:515:1311.5
512KOWALSKI Zbigniew 366STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSTARA ŁUBIANKAM5533M 45300:00:3300:28:5600:52:2301:18:22.6501:18:56.05+00:31:545:1311.5
513RUTKOWSKA Anna 644WAŁCZK4513K 6000:00:3500:29:3000:53:0001:18:26.2501:19:01.80+00:31:575:1311.5
514BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 62WOMEN'S FIGHT CLUB KOSZALINKOSZALINK357K 6100:00:1000:27:4900:50:5101:18:32.1501:18:42.25+00:32:035:1411.5
515CYNARSKI Marek 118GAZOWNIK TEAMJEZIORKIM40103M 45400:00:5000:29:3000:52:3501:18:32.8001:19:22.80+00:32:045:1411.5
516BŁAŻEWICZ Marta 53KOŁOBRZEGK358K 6200:00:5500:29:3800:52:3701:18:36.7001:19:31.80+00:32:085:1411.5
517SZNABEL Alina 7474RUN TEAM PIŁAPIŁAK601K 6300:00:5500:29:3600:52:3501:18:38.7501:19:34.40+00:32:105:1411.4
518MARKOWSKI Andrzej 470TKKF KOSZALINKOSZALINM6020M 45500:00:1400:28:0600:51:4301:18:41.8001:18:56.70+00:32:135:1411.4
519PEŁKA Janusz 560KOSZALINM5534M 45600:00:4700:29:3000:53:0501:18:48.5001:19:35.75+00:32:205:1511.4
520WIŚNIEWSKA Magdalena 824DRAWSKO POMORSKIEK3023K 6400:00:4500:29:3600:53:1101:18:48.5501:19:34.25+00:32:205:1511.4
521GRABOWSKA-LESISZ Aneta 211KOSZALINK359K 6500:00:2100:28:0300:51:4901:18:52.4001:19:14.10+00:32:245:1511.4
522NIEWIDZIAJŁO Michał 502DZIERŻONIÓWM3064M 45700:00:2100:28:3900:51:5901:18:54.4001:19:15.95+00:32:265:1511.4
523KUROWSKA Izabela 949FITOKABERLANOWAK3510K 6600:00:2200:30:0700:53:2501:18:59.9001:19:22.60+00:32:315:1611.4
524KACZYŃSKI Mirosław 303KOŁOBRZEGM3065M 45800:00:1800:30:4000:55:1401:19:03.3501:19:21.40+00:32:355:1611.4
525GRANAT Jaroslaw 216GORZÓW WLKP.M5033M 45900:00:4800:29:4700:53:1101:19:07.4001:19:56.00+00:32:395:1611.4
526OPALIŃSKI Stanisław 527KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGM6021M 46000:00:0700:26:5100:49:3501:19:12.1501:19:19.55+00:32:435:1611.4
527ŚWIERZKO Artur 765GORZÓW WLKP.M40104M 46100:00:1100:28:1600:52:0501:19:13.0001:19:24.10+00:32:445:1611.4
528FAJER Markus 173RAZ SZCZECINDOBRA SZCZECIŃSKAM659M 46200:00:2900:28:3200:52:3601:19:13.7001:19:43.15+00:32:455:1611.4
529ANKUDOWICZ Damian 13ZŁOTÓWM3587M 46300:00:1900:30:0400:53:4101:19:17.0501:19:36.05+00:32:485:1711.4
530HOK Bożena 254GRZYBOWOK4514K 6700:00:3900:30:0500:53:3301:19:17.1001:19:56.20+00:32:485:1711.4
531KRZEMIEŃ Ireneusz 388ŚWINOUJŚCIEM5034M 46400:00:5900:29:4800:53:5001:19:19.5501:20:19.15+00:32:515:1711.3
532OSSES Wojciech 533KUNA KOWANÓWKOROŻNOWO OBORNIKIM3588M 46500:00:2700:30:3800:54:3401:19:24.3501:19:51.65+00:32:565:1711.3
533RZEPKA Bartosz 654KUNA KOWANÓWKOOBORNIKIM3589M 46600:00:2700:30:3800:54:3501:19:27.0001:19:54.90+00:32:585:1711.3
534BĄCZYK Monika 33MONIA TEAMSZCZECINK3511K 6800:00:4600:29:3300:52:4801:19:27.8501:20:14.25+00:32:595:1711.3
535AKIER Magdalena 8KOŁOBRZEGK206K 6900:00:3000:27:3300:51:0301:19:28.8501:19:59.05+00:33:005:1711.3
536CHODYNIECKI Krzysztof 94SZCZECINM40105M 46700:00:4700:30:0600:53:4201:19:33.2501:20:21.00+00:33:045:1811.3
537DANOWSKI Maciej 129FITNESS CLUB FORMABIAŁOGARDM40106M 46800:00:4200:30:0100:53:5401:19:35.8001:20:18.15+00:33:075:1811.3
538BĄCZYK Adam 34MONIA TEAMSZCZECINM40107M 46900:00:4600:29:3300:52:4901:19:36.1001:20:22.65+00:33:075:1811.3
539RYSAK Adrian 650RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM2032M 47000:00:3800:28:3200:52:1501:19:36.3001:20:14.70+00:33:085:1811.3
540SZEWCZYKOWSKI Grzegorz 743BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZ / KOŁOBRZEGM3590M 47100:00:3300:27:5900:50:5301:19:37.8501:20:10.90+00:33:095:1811.3
541KIEŁKOWSKI Przemysław 326KOŁOBRZEGM3591M 47200:00:4800:30:0000:53:5801:19:42.2501:20:30.90+00:33:135:1811.3
542SAJNÓG Joanna 659KOŁOBRZEG MARATON TEAMKOŁOBRZEGK3024K 7000:00:4800:30:0000:53:5801:19:42.5001:20:31.15+00:33:145:1811.3
543HANULA Piotr 239BŁĘKITNYPATROL WWFDARŁOWOM40108M 47300:00:2100:29:4500:54:2301:19:42.6001:20:04.20+00:33:145:1811.3
544MIGALSKA STANKIEWICZ Lucyna 489GRYFICEK3512K 7100:00:3000:28:4900:52:5501:19:43.7501:20:14.05+00:33:155:1811.3
545MAJCHRZAK Paweł 458SUNDAYBIKERS KARLINO TEAMKARLINOM40109M 47400:00:4200:29:4900:53:5301:19:43.9501:20:25.95+00:33:155:1811.3
546DAWIDOWSKI Michał 133ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM3592M 47500:00:2800:31:1600:55:3401:19:44.1001:20:12.95+00:33:155:1811.3
547ZIENCINA Marcin 874KOŁOBRZEGM3593M 47600:00:4000:29:1800:53:0201:19:48.7501:20:29.70+00:33:205:1911.3
548KURAS Piotr 408SARBIAM6510M 47700:00:1800:28:0700:51:5601:19:48.9501:20:07.60+00:33:205:1911.3
549JANISZEWSKI Mieczysław 273BULK CARGO PORT SZCZECINSZCZECINM5535M 47800:00:4700:29:5700:53:2801:19:50.4501:20:37.95+00:33:225:1911.3
550WROTECKA Emilia 852UJŚCIEK3025K 7200:00:1800:29:1700:52:5801:19:50.6001:20:09.15+00:33:225:1911.3
551ZASTAWA Adam 866KLINISKA WIELKIEM40110M 47900:00:4700:29:5800:53:2801:19:50.6001:20:37.80+00:33:225:1911.3
552JANUS Grzegorz 277RAMS TRAINING HOUSE/ RONIN GOLD TEAMKOŁOBRZEGM3066M 48000:00:4200:29:0900:53:2401:19:50.7501:20:32.75+00:33:225:1911.3
553SAK Piotr 660KOŁOBRZEGM40111M 48100:00:2600:30:0200:53:4801:19:57.2001:20:24.10+00:33:285:1911.3
554ZIELNIK Daniel 872CZŁUCHÓWM40112M 48200:00:5400:30:0700:54:0401:20:00.5501:20:55.35+00:33:325:2011.2
555STACHOWSKI Andrzej 709SZCZECINM4566M 48300:00:5700:29:3900:52:5801:20:02.6001:21:00.15+00:33:345:2011.2
556DEJNAK Mariola 139GRYFICEK552K 7300:00:3000:28:4900:52:5501:20:07.8001:20:38.50+00:33:395:2011.2
557NAPIERAŁA Bogumił 924KORA KOSZALINKARLINOM5035M 48400:00:4100:29:2200:52:5301:20:09.0501:20:50.45+00:33:405:2011.2
558AKIER Tomasz 10NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM40113M 48500:00:2900:28:0600:52:0901:20:09.9501:20:39.65+00:33:415:2011.2
559TROSZCZYŃSKA Izabela 779OBORNIKIK207K 7400:01:0500:29:5300:53:2001:20:12.1001:21:17.35+00:33:435:2011.2
560BULAK Mateusz 81PARKOWOM2033M 48600:01:0500:29:5200:53:2101:20:12.2001:21:17.45+00:33:435:2011.2
561BIELEC Tomasz 45USTRONIE MORSKIEM2034M 48700:00:5100:29:4400:53:3201:20:14.8501:21:06.15+00:33:465:2111.2
562SUJAK Włodzimierz 725MARECKI VS EQUATORZAŁOMM5536M 48800:01:0100:30:3700:54:3801:20:15.3001:21:16.45+00:33:475:2111.2
563WARYSZ Dominik 802RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM3067M 48900:00:4400:29:5800:53:4601:20:15.4001:20:59.40+00:33:475:2111.2
564WITA Filip 825WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYWOLSZTYNM3068M 49000:01:0000:31:3400:55:0401:20:17.3001:21:18.20+00:33:495:2111.2
565ŻYWOT Norbert 890KOŁOBRZEGM40114M 49100:00:5700:29:3600:53:1401:20:26.7001:21:23.80+00:33:585:2111.2
566PTAK Katarzyna 954KOŁOBRZEGK3513K 7500:00:2200:28:4600:52:4901:20:29.1501:20:51.55+00:34:005:2111.2
567NOWAK-IGNACAK Monika 510BIAŁOGARDK4011K 7600:00:3500:30:2600:53:5801:20:36.4001:21:11.55+00:34:085:2211.2
568BARTECKA Ewelina 28KUNA KOWANÓWKOROŻNOWOK3514K 7700:00:2700:30:3700:54:3501:20:40.1001:21:07.80+00:34:115:2211.2
569PARADOWSKA Ewelina 546ZA - BIEGANE BABECZKI. NOWOGARDNOWOGARDK3026K 7800:00:3400:31:1800:55:2801:20:47.4001:21:21.60+00:34:195:2311.1
570SAJA Przemysław 658NOWOGARDM3069M 49200:00:3400:30:3300:54:3101:20:47.8001:21:22.60+00:34:195:2311.1
571HRYCAJ Tomasz 257KOŁOBRZEGM3070M 49300:00:3600:30:0200:53:5501:20:49.2001:21:25.25+00:34:205:2311.1
572DRABARZ Michał 151ZAWADZKIEGO SZCZECINSZCZECINM40115M 49400:00:3300:30:2900:55:1301:20:49.4501:21:23.05+00:34:215:2311.1
573DENISIUK Krzysztof 140SZCZECINSZCZECINM6022M 49500:00:1800:29:4800:53:2301:20:50.4501:21:09.00+00:34:225:2311.1
574KRAWCZYK Nata 378RUN NATKAWEJHEROWOK3515K 7900:00:4000:30:0300:54:0401:20:53.6001:21:34.15+00:34:255:2311.1
575JUSZCZAK Krzysztof 294KOSZALINM6023M 49600:01:0700:29:2200:53:1901:20:56.3001:22:03.30+00:34:285:2311.1
576KOZŁOWSKI Maciej 369AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM40116M 49700:00:1700:30:3700:54:4001:20:57.8001:21:15.25+00:34:295:2311.1
577JABŁOŃSKI Mirosław 266PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM5036M 49800:00:3500:30:0200:54:0301:21:00.8001:21:36.65+00:34:325:2411.1
578ADAMCZYK Arkadiusz 6BLUE TEAM PIŁAPIŁAM4567M 49900:00:1100:30:2400:54:1601:21:03.3001:21:14.40+00:34:355:2411.1
579BOROWIEC Mariusz 63KOŁOBRZEGM4568M 50000:01:0200:31:0900:55:0101:21:03.8501:22:06.15+00:34:355:2411.1
580JUSIŃSKA Anna 895SŁAWOBORZEK4515K 8000:00:2200:30:1900:54:2301:21:06.7501:21:28.95+00:34:385:2411.1
581MACIOSZEK Agnieszka 455KARLINOK4012K 8100:00:3700:29:0800:54:0501:21:08.8501:21:46.20+00:34:405:2411.1
582TOPOLIŃSKI Ireneusz 775KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM3594M 50100:00:3200:29:2600:53:1501:21:11.3501:21:43.65+00:34:435:2411.1
583ŁUCZEJKO Sławomir 444TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM5037M 50200:00:5400:29:3800:53:4501:21:11.5501:22:06.50+00:34:435:2411.1
584BUCH Jacek 74NIEZRZESZONYKOŁOBRZEGM5038M 50300:00:3700:29:3500:53:3601:21:15.5501:21:53.15+00:34:475:2511.1
585GRABOWSKI Grzegorz 213GDYNIAM40117M 50400:00:4000:29:3800:53:4201:21:21.9001:22:02.50+00:34:535:2511.1
586SZYMCZAK Amanda 760KOŁOBRZEGK208K 8200:00:4600:29:5800:54:1401:21:23.0501:22:09.20+00:34:545:2511.1
587ROSA Malwina 632ŚWIDWINK3027K 8300:00:4400:30:1600:54:1501:21:23.4001:22:07.90+00:34:555:2511.1
588ŚWIERCZ Dariusz 764WAŁCZM5039M 50500:00:2200:28:4500:54:0101:21:28.1001:21:50.60+00:34:595:2511
589SZŁAPKA Dariusz 746ŚWINOUJŚCIEM5040M 50600:00:5600:29:3900:56:1101:21:29.4001:22:26.10+00:35:015:2611
590JASIANOWSKI Łukasz 283BTC ORZEŁ BIAŁOGARDPOŁCZYN ZDRÓJM2035M 50700:00:0700:28:5700:54:2101:21:31.2001:21:38.65+00:35:025:2611
591KOLANOWSKA Grażyna 341BYDGOSZCZK553K 8400:00:3400:30:1200:54:2701:21:32.0501:22:06.50+00:35:035:2611
592KOLANOWSKI Wojciech 342BYDGOSZCZM5537M 50800:00:3400:30:1200:54:2701:21:32.2001:22:06.50+00:35:035:2611
593JASIŃSKI Jarosław 285KOŁOBRZEGM40118M 50900:00:5900:30:1400:54:1601:21:36.3001:22:36.00+00:35:085:2611
594ADAMCZYK Piotr 5ŚWINOUJŚCIEM40119M 51000:00:3800:30:0900:54:3101:21:36.8001:22:15.35+00:35:085:2611
595KUCHARCZYK Robert 395RUNGRYFGRYFICEM4569M 51100:00:4300:29:0100:53:0201:21:39.4001:22:22.70+00:35:115:2611
596ARYS Krzysztof 17AMATORDZWONOWOM5041M 51200:00:5200:30:2500:54:4901:21:42.5001:22:34.65+00:35:145:2611
597LENKIEWICZ Stanisław 424MARATON DEBNODĘBNOM5538M 51300:00:3100:30:1200:54:2501:21:44.0501:22:15.70+00:35:155:2611
598WITKOWSKI Andrzej 829GORZÓW WLKP.M5042M 51400:00:4800:29:2300:54:1601:21:59.5501:22:47.65+00:35:315:2711
599JOŃCZYK Tadeusz 290DLA IRKAKOŁOBRZEGM4570M 51500:00:3500:29:4800:54:4101:22:15.0501:22:51.00+00:35:465:2910.9
600KAZIMIERSKI Marek 917GRZYBOWOM3071M 51600:00:4400:29:4200:53:5001:22:15.5001:23:00.30+00:35:475:2910.9
601SKORUPA Edward 676SZCZECINEKM5539M 51700:00:1600:28:4400:52:5701:22:15.6501:22:31.65+00:35:475:2910.9
602SZUBERT Agnieszka 750KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK3516K 8500:00:4400:31:3600:56:0601:22:15.7501:23:00.30+00:35:475:2910.9
603WRÓBLEWICZ Irena 853NAKIELSKI KLUB BIEGACZANAKŁO NAD NOTECIĄK3517K 8600:00:4000:30:2600:55:0501:22:17.2001:22:58.15+00:35:485:2910.9
604LEŚNIEWSKI Kazimierz 429WŁOCŁAWEKM751M 51800:00:1600:30:4000:55:1201:22:23.0501:22:39.70+00:35:545:2910.9
605PIÓRO Ewa 573KOŁOBRZEGK4013K 8700:00:4000:30:5400:55:3901:22:23.9501:23:04.25+00:35:555:2910.9
606WESOŁOWSKI Tomasz 810KOSZALINM3072M 51900:01:0100:30:5200:55:2701:22:24.2501:23:26.05+00:35:555:2910.9
607OLESZEK Tomasz 524RASCH POLSKAGOLENIÓWM4571M 52000:00:5600:32:0400:56:3201:22:25.8501:23:22.60+00:35:575:2910.9
608WILKOSZ Tomasz 822HAIRBOXKOŁOBRZEGM4572M 52100:00:3500:31:5600:55:5701:22:27.7501:23:03.05+00:35:595:2910.9
609KOWALCZYK Piotr 363KOSZALINM3073M 52200:00:4400:29:2700:54:0101:22:30.4501:23:14.45+00:36:025:3010.9
610POTERALSKI Radosław 590JOGGING ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40120M 52300:00:4200:30:0000:54:2201:22:40.7001:23:23.30+00:36:125:3010.9
611WIERZBICKA Agata 815WROCŁAWK3028K 8800:00:1900:30:1500:55:2001:22:40.7001:23:00.65+00:36:125:3010.9
612DZIEKONSKI Jacek 168ŚLĘZAK TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM6024M 52400:00:3600:29:2000:53:4301:22:40.8001:23:17.70+00:36:125:3010.9
613CYBULSKI Michał 117KB DZIKPOLICEM3074M 52500:00:3900:31:3800:56:5201:22:42.8001:23:22.60+00:36:145:3010.9
614GAJEWSKI Przemek 183SZCZECINM3595M 52600:01:0300:32:3100:56:5301:22:47.6001:23:51.25+00:36:195:3110.9
615ŻUKOWSKA Małgorzata 888NTSNOWOGARDK3029K 8900:00:3800:30:0400:54:2101:22:55.2001:23:34.10+00:36:265:3110.9
616KORNIOWSKA Ewelina 353KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4014K 9000:00:5600:31:2800:56:1301:23:03.4501:23:59.70+00:36:355:3210.8
617KLEINSZMID Marta 334OSP BIAŁY BÓRBIAŁY BÓRK4015K 9100:00:2000:30:2200:54:4301:23:13.3001:23:34.10+00:36:455:3210.8
618MARTUSZEWSKI Ryszard 471RUNNERS OF WAŁCZWAŁCZM4573M 52700:01:0300:29:1700:57:1801:23:13.8001:24:17.75+00:36:455:3210.8
619LIPIŃSKI Błażej 903TWÓJ STOMATOLOGCHOJNICEM3075M 52800:00:3500:30:0400:54:5301:23:16.8501:23:52.45+00:36:485:3310.8
620KRÓL Marcin 380MORZYCZYNM40121M 52900:00:4200:29:3000:54:2101:23:18.0501:24:00.65+00:36:495:3310.8
621RZĄDKOWSKA Maria 652USTKAK4016K 9200:00:2100:30:2500:54:5001:23:23.0001:23:44.00+00:36:545:3310.8
622CHOŚCIŃSKI Piotr 100HAIRBOXTORUŃM40122M 53000:00:3400:31:5700:56:1701:23:23.8501:23:58.35+00:36:555:3310.8
623HAŁAS Tomasz 237SŁAWNOM5043M 53100:00:5800:31:3500:56:3601:23:24.3501:24:23.10+00:36:565:3310.8
624LEWANDOWSKI Mirosław 432RASCH POLSKA GOLENIÓWGOLENIÓWM5540M 53200:00:5600:31:5400:56:2901:23:32.3001:24:28.35+00:37:045:3410.8
625HELLER Zdzisław 246NIEZRZESZONYKOSZALINM6025M 53300:00:5100:30:2300:55:3901:23:33.0001:24:24.95+00:37:045:3410.8
626KURZYMSKI Piotr 411BIZON TEAMSZCZECINM4574M 53400:00:1300:29:5200:55:1201:23:33.3501:23:47.20+00:37:055:3410.8
627TRZEBA Monika 780ŚWINOUJŚCIEK3518K 9300:00:1800:29:5700:54:5801:23:34.5501:23:52.55+00:37:065:3410.8
628SOWISZ Danuta 702SOWISZ TEAMSZCZECINK4516K 9400:00:3700:30:2400:55:2901:23:34.7501:24:12.55+00:37:065:3410.8
629MACIĄŻEK Renata 451KOŁOBRZEGK3519K 9500:00:4900:31:4500:56:5001:23:36.1501:24:26.05+00:37:075:3410.8
630MACIĄŻEK Jarosław 450KOŁOBRZEGM3596M 53500:00:5000:31:4400:56:4901:23:36.2501:24:26.35+00:37:075:3410.8
631KAZUSEK Jan 320KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOM6511M 53600:00:4600:30:2800:54:5201:23:43.4501:24:29.60+00:37:155:3410.8
632MAJEWSKI Borys 459KOŁOBRZEGM3597M 53700:00:4900:32:1100:57:0601:23:44.7501:24:34.20+00:37:165:3510.7
633KRZANOWSKI Marcin 387BIAŁOGARDM3598M 53800:01:0300:32:1800:58:0401:23:44.9501:24:47.95+00:37:165:3410.7
634PAPACZEK Małgorzata 544NOWY TOMYŚLK3030K 9600:01:0200:33:0800:57:3701:23:45.2001:24:47.60+00:37:165:3510.7
635MIĄSEK Ryszard 480MANOWOM40123M 53900:00:5600:31:0600:55:4301:23:46.3501:24:43.20+00:37:185:3510.7
636MALINOWSKA Małgorzata 461KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINK554K 9700:00:2100:30:1000:55:0401:23:47.3501:24:08.65+00:37:195:3510.7
637ŁAZARCZYK Wacław Bogdan 441ROUTE 11KOŁOBRZEGM6026M 54000:00:4700:32:1200:57:0401:23:48.8501:24:36.60+00:37:205:3510.7
638GAZARKIEWICZ Antoni 195BHMW_GDYNIAGDAŃSKM6512M 54100:00:4000:30:5300:56:2501:23:51.0001:24:31.75+00:37:225:3510.7
639MAZUREK Barbara 475BABECZKI KOSZALINKOSZALINK3520K 9800:00:5900:30:1400:55:3501:23:51.7001:24:50.95+00:37:235:3510.7
640KARNICKI Zygmunt 314TKKF KOSZALINKOSZALINM6027M 54200:00:1500:29:2300:54:1801:23:58.9501:24:14.45+00:37:305:3510.7
641DUDZIAK Piotr 160KOSZALINKOSZALINM40124M 54300:00:2400:29:3500:54:2001:24:00.9501:24:25.15+00:37:325:3610.7
642KACPRZAK Seweryn 296GOLENIÓWM40125M 54400:00:5400:31:4000:56:5101:24:06.8501:25:01.70+00:37:385:3610.7
643DIDŁUCH Jacek 144KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAMKARŚCINOM40126M 54500:00:5400:28:5300:54:3401:24:08.6501:25:03.05+00:37:405:3610.7
644KONKEL Joanna 347MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK503K 9900:00:1900:30:1900:55:1901:24:10.1501:24:29.55+00:37:415:3610.7
645LĄCZAK Justyna 419ASSECO ACTIVE TEAMSZCZECINK3521K 10000:00:3000:30:0400:55:0701:24:15.5001:24:45.50+00:37:475:3710.7
646GUZIKOWSKI Tomasz 234GUZIK TEAMSZCZECINM3599M 54600:00:1900:30:2700:56:1701:24:16.3501:24:35.45+00:37:485:3710.7
647HERBA Zbigniew 247SZWLASTARGARDM6028M 54700:00:5300:30:5800:56:3101:24:19.6001:25:13.40+00:37:515:3710.7
648OPACZYK Paweł 526PRESTO TRAVELPOZNAŃM6029M 54800:00:5500:31:3100:56:5201:24:22.1001:25:17.55+00:37:535:3710.7
649NOWAK Wiesław 507ROWERY TUROWSKISZCZECINM6513M 54900:00:5400:30:5800:56:3001:24:26.8501:25:21.20+00:37:585:3710.7
650CZARNECKA Teresa 121SZCZECINK3031K 10100:00:3100:30:0100:55:4101:24:32.3001:25:03.35+00:38:045:3810.6
651GZELA Olga 236BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK3522K 10200:00:1500:30:0500:55:5301:24:34.7001:24:50.10+00:38:065:3810.6
652NIERYCHLEWSKI Maciej 932BEZRZECZEM40127M 55000:00:1000:30:5500:56:5001:24:36.7501:24:47.05+00:38:085:3810.6
653WALCZAK Agnieszka 797TKKF KOSZALINKOSZALINK4017K 10300:00:1600:29:2100:54:5801:24:42.6501:24:59.10+00:38:145:3810.6
654TYKA Edward 787NIESTOWARZYSZONYŚWIETOCHŁOWICEM706M 55100:00:4400:31:1800:56:5901:24:46.6501:25:31.45+00:38:185:3910.6
655SODNOMGOMBO Alimaa 691WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK555K 10400:00:0900:30:0300:55:2701:24:46.8501:24:56.15+00:38:185:3910.6
656REMBARZ Piotr 619MIASTKOM3076M 55200:01:0100:31:0700:56:2401:24:47.1501:25:48.15+00:38:185:3910.6
657DOMAŃSKI Adam 150KOŁOBRZEGM40128M 55300:00:5500:32:0100:57:3601:24:47.9001:25:43.30+00:38:195:3910.6
658ORYSIAK Tomasz 951GRABOWOGRABOWOM2036M 55400:00:2800:30:3200:56:1301:25:01.9001:25:30.20+00:38:335:4010.6
659ANTOSIEWICZ Robert 15LULACLUBOTWOCKM4575M 55500:00:3800:31:1500:56:4501:25:04.2501:25:42.65+00:38:355:4010.6
660WITKA Grażyna 826ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEK504K 10500:00:2500:31:0600:57:0101:25:05.2501:25:30.70+00:38:365:4010.6
661LEWICKI Andrzej 434MORYŃM6030M 55600:00:2300:31:0000:56:2601:25:05.8501:25:29.45+00:38:375:4010.6
662SUPROŃ Izabela 726BIAŁY BÓRK3523K 10600:00:2100:30:2100:55:4301:25:08.0001:25:29.05+00:38:395:4010.6
663SZEWCZYK Monika 742SZCZECINK209K 10700:00:3100:31:4100:57:1301:25:15.6001:25:46.70+00:38:475:4110.6
664BARSZCZEWSKI Sabastian 961BP WWFMIELENKOM40129M 55700:00:1900:29:4600:54:4301:25:15.8001:25:35.45+00:38:475:4110.6
665GŁOWACKI Jakub 946GRABOWOGRABOWOM2037M 55800:00:2800:30:3200:56:1301:25:18.5001:25:47.20+00:38:505:4110.5
666ŁANGOWSKA Iwona 901KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK505K 10800:00:4000:31:3000:57:0201:25:22.6501:26:03.60+00:38:545:4110.5
667LENKIEWICZ Marta 426AT-AKTYWNY TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWK3032K 10900:00:4100:31:2600:57:1601:25:26.2001:26:07.75+00:38:575:4110.5
668MŁYNAREK Piotr 490WYSTĘPM40130M 55900:00:5900:31:4500:57:2701:25:27.5501:26:27.25+00:38:595:4110.5
669KACZYŃSKI Henryk 302GRYFICEM6031M 56000:00:1200:29:0800:54:4601:25:30.4001:25:42.75+00:39:025:4210.5
670STRZELCZYK Wioletta 721PIŁAK4018K 11000:00:1100:30:3800:56:5001:25:30.5001:25:41.50+00:39:025:4210.5
671WOJTANOWSKI Tomasz 838KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM35100M 56100:00:5400:30:1500:55:4901:25:36.6501:26:30.95+00:39:085:4210.5
672RUCZKO Sławomir 637USAA RUCZKOGDYNIAM40131M 56200:00:1600:30:2000:55:5101:25:38.3001:25:54.95+00:39:105:4210.5
673WODNICKA Ewa 831RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4517K 11100:00:4400:32:0400:57:5601:25:38.9001:26:23.45+00:39:105:4210.5
674BUDZICH Marcin 77KOŁOBRZEGM3077M 56300:00:5100:32:2800:58:0401:25:39.4501:26:31.05+00:39:115:4210.5
675DRACZYŃSKI Zygmunt 152LŁKB TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM6514M 56400:00:3900:30:0400:54:3501:25:41.1501:26:20.70+00:39:125:4210.5
676BANAŚ Marcin 23WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM35101M 56500:01:0100:31:4000:57:1801:25:43.6501:26:45.10+00:39:155:4210.5
677KUNA Dawid 405WAŁCZM2038M 56600:00:4400:31:2900:57:3901:25:46.1501:26:30.80+00:39:175:4310.5
678GUDANIEC Dorota 231TRIATHLON KOSZALINKOSZALINK556K 11200:00:2500:31:5600:57:2301:25:49.6001:26:15.05+00:39:215:4310.5
679MACKOWICZ Aneta 457REHABILITACJA WOMP SZCZECINSZCZECINK4019K 11300:00:3300:31:3700:57:0801:25:55.6001:26:28.65+00:39:275:4310.5
680KORCZYK Joanna 352KOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWA CYKLISTÓWKOŁOBRZEGK3033K 11400:00:5300:32:1200:58:2201:26:04.2501:26:57.50+00:39:355:4410.5
681WOLANT Adam 842KTC KOŁOBRZEG ŚWIAT KÓŁEKKOŁOBRZEGM35102M 56700:00:5300:32:1200:58:2301:26:04.9001:26:57.95+00:39:365:4410.5
682JABŁOŃSKA Katarzyna 264TYCHOWOK4020K 11500:00:4000:31:1400:57:4201:26:10.4001:26:50.80+00:39:425:4410.4
683NITA Katarzyna 504VILLAGE PUNK RUNPIECEWOK4518K 11600:00:4400:31:0200:57:0201:26:11.5001:26:55.85+00:39:435:4410.4
684HAWRYLAK Piotr 921ZIELENIEWOM40132M 56800:00:4500:31:3500:57:4701:26:20.5001:27:05.75+00:39:525:4510.4
685OGRODOWCZYK Jagoda 516KOŁOBRZEGK3034K 11700:00:4300:31:0300:57:0301:26:23.3501:27:06.75+00:39:555:4510.4
686PELC Marzena 557RUN GRYF GRYFICEGRYFICEK4021K 11800:00:4400:32:0400:58:0401:26:24.6501:27:08.85+00:39:565:4510.4
687PAJĄK Krzysztof 541RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM5541M 56900:01:0300:32:1800:58:1501:26:39.9501:27:42.95+00:40:115:4610.4
688WACHHOLZ Beata 795KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK4519K 11900:00:4600:32:1900:58:0801:26:41.7501:27:27.80+00:40:135:4610.4
689SZELEŹNIAK Monika 741RUMIAK4022K 12000:00:4600:31:3400:57:3501:26:50.0501:27:36.95+00:40:215:4710.4
690JEDLECKA Magdalena 288LUB WYBIERZ Z LISTYSŁUPSKK4023K 12100:00:5000:32:5200:58:5001:26:52.4501:27:43.20+00:40:245:4710.4
691KOŁAKOWSKI Dariusz 344KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINM4576M 57000:00:5300:33:4400:59:4401:26:58.1001:27:52.00+00:40:295:4710.3
692KACZMAREK Zenon 298KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓWKOŁOBRZEGM6515M 57100:00:3300:31:3700:57:2201:27:03.5001:27:36.70+00:40:355:4810.3
693HAPKE Piotr 240WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM4577M 57200:00:2600:31:2400:57:5501:27:04.7501:27:30.95+00:40:365:4810.3
694SCHULZ Radek 6653:33 TEAMTRZCIANKAM4578M 57300:00:1900:30:4000:57:1301:27:07.8001:27:27.60+00:40:395:4810.3
695KANTOR Łukasz 309SZCZECINM35103M 57400:00:3700:30:1300:56:1401:27:09.9501:27:47.10+00:40:415:4810.3
696PASZTOR Ania 552KOŁOBRZEGK2010K 12200:00:3500:31:4000:58:0101:27:11.6001:27:46.60+00:40:435:4810.3
697SOBKOWIAK Magda 688KURY Z WOLNEGO WYBIEGU .ŚWINOUJŚCIEK4520K 12300:00:5700:31:4500:57:5801:27:28.3001:28:25.55+00:41:005:4910.3
698ŻELAZEK Beata 885KURY Z WOLNEGO WYBIEGU .ŚWINOUJŚCIEK4521K 12400:00:5600:31:4600:57:5801:27:28.8001:28:25.75+00:41:005:4910.3
699NAPIERAŁA Marcin 500KOSZALINM35104M 57500:01:0100:33:3401:00:0501:27:29.7501:28:31.05+00:41:015:5010.3
700DROBEK Mateusz 153BIAŁOGARDM2039M 57600:00:2300:28:5200:54:3501:27:29.9501:27:53.20+00:41:015:5010.3
701MAŁETKA Piotr 902TEAM COLBERGKOŁOBRZEGM40133M 57700:00:4000:31:5300:57:5601:27:35.8001:28:16.15+00:41:075:5010.3
702BORECKI Stanisław 594RUN TEAM PIŁAPIŁAM6032M 57800:00:3000:33:2101:00:0501:27:42.3501:28:12.75+00:41:145:5010.3
703BĄK Zbigniew 35RUNNERSWALDE DARŁOWODARŁOWOM35105M 57900:00:3400:31:3200:58:3001:27:50.0501:28:24.15+00:41:215:5110.2
704ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 171ŚWINOUJŚCIEK4024K 12500:00:5200:32:4300:59:0501:27:51.1501:28:43.60+00:41:225:5110.2
705ADAMCZEWSKA Ewelina 2MORYŃMORYŃK3524K 12600:00:3500:31:4400:58:5101:27:59.0501:28:34.90+00:41:305:5110.2
706HRYNIEWICZ Andrzej 259GRZYBOWOM5542M 58000:00:5200:32:4400:59:1701:28:00.1001:28:52.15+00:41:315:5210.2
707KARMELITA Ewa 313ŁOBZONKA WYRZYSKWYRZYSKK602K 12700:00:1100:31:4100:58:1901:28:01.6001:28:13.20+00:41:335:5210.2
708LOBA Jerzy 439DZIWNÓWM6516M 58100:01:0400:33:0400:59:2401:28:03.2501:29:07.50+00:41:345:5210.2
709JASINOWSKA Emilia 284GIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIEMIĘDZYCHÓDK651K 12800:00:1600:31:0100:57:3701:28:22.0001:28:38.20+00:41:535:5310.2
710GRABOWSKI Marek 212ZŁOTÓWM5044M 58200:00:2500:32:0000:59:0001:28:23.0001:28:48.65+00:41:545:5310.2
711WIELGUS Marcin 952WROCŁAWM35106M 58300:00:2800:30:0300:55:3301:28:27.3501:28:55.80+00:41:595:5310.2
712WRONA Józef 891PORTO-BRYGIER KRZYŻWIELEŃM752M 58400:00:4100:32:5400:59:3201:28:46.2501:29:27.95+00:42:175:5510.1
713DAWIDOWSKA Magdalena 132NOWOGARDK3525K 12900:00:5100:32:1200:59:1201:29:02.2501:29:53.75+00:42:335:5610.1
714GRABOWSKA Elżbieta 210ZŁOTÓWK506K 13000:00:2400:32:0100:59:0101:29:11.3501:29:36.15+00:42:435:5610.1
715BĘDZIAK Jerzy 938KOŁOBRZEGM5543M 58500:00:1000:30:5600:58:0001:29:12.9001:29:23.40+00:42:445:5610.1
716GRZELAK Karina 225KOSZALINK4025K 13100:00:3700:32:5001:00:1401:29:20.9001:29:58.20+00:42:525:5710.1
717GRZESIUK Anna 228SZCZECINK4026K 13200:00:5000:33:5901:00:3201:29:22.7001:30:13.00+00:42:545:5710.1
718TRZECIAK Anna 782KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK4522K 13300:00:4100:29:3800:53:4401:29:31.4501:30:12.55+00:43:035:5810.1
719KWOCZ Krzysztof 415RUNGRYFGRYFICEM5045M 58600:01:0300:32:1900:59:2701:29:33.0501:30:36.15+00:43:045:5810.1
720LIPERTOWICZ Adrianna 436RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK4027K 13400:01:0200:32:2100:59:2801:29:33.5501:30:36.25+00:43:055:5810
721WOŹNIAK Jacek 127KOŁOBRZEGM40134M 58700:00:0600:32:1000:59:2101:29:41.6001:29:47.80+00:43:135:5810
722KONOPIŃSKI Leszek 348BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6033M 58800:00:4100:31:4100:59:0201:29:45.0501:30:26.75+00:43:165:5910
723OLSZYK Tadeusz 525BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM6034M 58900:00:4100:31:4100:59:0101:29:45.3501:30:27.10+00:43:175:5910
724PAWŁOWSKA Urszula 556SKWIERZYNKAK3035K 13500:01:0000:33:3701:00:3001:29:48.4001:30:49.00+00:43:205:5910
725SIOŁA Danuta 671GRA RUNNERSGRYFICEK4028K 13600:00:4200:30:4800:57:5801:29:52.1001:30:34.10+00:43:235:5910
726KACZOR Piotr 300GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM40135M 59000:00:2900:32:5601:00:3801:29:56.9001:30:26.70+00:43:285:5910
727HANĆ Ryszard 238SZCZECINM5046M 59100:00:5500:34:0001:01:5801:30:00.7001:30:56.60+00:43:326:0010
728GARGULIŃSKI Andrzej 186NOWOGARDM40136M 59200:00:5100:32:4100:59:3401:30:01.5501:30:53.20+00:43:336:0010
729LEKTARSKA Małgorzata 421WROCŁAWK3526K 13700:00:2100:32:1100:59:0301:30:05.0001:30:26.70+00:43:366:0010
730OKOŁO-KUŁAK Ola 940GRABOWOŁOBEZK4523K 13800:00:2800:33:2301:00:3301:30:08.6001:30:36.70+00:43:406:0010
731WAWRZYNIAK Przemysław 8053:33 TEAMSTĘSZEWM5047M 59300:00:2000:31:4000:58:3101:30:12.0001:30:32.10+00:43:436:0010
732WAWRZYNIAK Anna 8063:33 TEAMSTĘSZEWK3527K 13900:00:1900:31:3200:58:5801:30:12.1001:30:31.70+00:43:436:0010
733PYDYNOWSKA Elżbieta 602KOŁOBRZEGK557K 14000:00:5500:32:5901:00:0801:30:15.9001:31:11.45+00:43:476:0110
734DOMAŃSKA Katarzyna 149KOŁOBRZEGK4029K 14100:00:5500:32:5901:00:0801:30:18.4001:31:13.70+00:43:506:0110
735WASIAK Sylwester 803GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOM35107M 59400:00:5400:32:3101:00:1301:30:18.8501:31:13.40+00:43:506:0110
736REMPLAKOWSKI Krzysztof 622WE RUNROSNOWOM40137M 59500:00:2100:32:0700:59:3301:30:20.6501:30:42.55+00:43:526:0110
737REMPLAKOWSKA Małgorzata 621WE RUNROSNOWOK3528K 14200:00:2100:32:0700:59:3401:30:21.1501:30:42.65+00:43:526:0110
738PRZYCHÓDZKO Sebastian 841KTC KOŁOBRZEG ŚWIAT KÓŁEKKOŁOBRZEGM35108M 59600:00:3200:32:5301:00:3601:30:26.2001:30:58.20+00:43:576:0110
739FIRLIK Mirosław 180MIĘDZYWODZIEM5048M 59700:01:0200:33:1400:59:0501:30:29.4501:31:32.15+00:44:016:029.9
740STYCZYŃSKI Rafał 722KOŁOBRZEGM35109M 59800:00:1000:32:2300:59:4901:30:35.5001:30:45.95+00:44:076:029.9
741JAWORSKI Szymon 287KOŁOBRZEGM3078M 59900:00:0900:32:2400:59:5101:30:36.0001:30:45.95+00:44:076:029.9
742RATAJEWSKA Agnieszka 615FITOSKAŚWIDWINK3529K 14300:00:2200:31:1700:58:5701:30:36.7001:30:58.80+00:44:086:029.9
743SKORUPA Justyna 675SZCZECINEKK2011K 14400:00:1500:31:0900:58:2001:30:48.2501:31:03.60+00:44:196:039.9
744MACKOJĆ Agnieszka 456RUNGRYFGRYFICEK4524K 14500:00:4500:33:0701:00:1501:30:48.8501:31:33.95+00:44:206:039.9
745PAVLIUTKIN Aleksandr 553KOŁOBRZEGM40138M 60000:00:3300:32:4701:00:3901:30:50.2501:31:23.95+00:44:216:039.9
746BARYLSKI Grzegorz 31WITNICAM40139M 60100:00:3500:31:4400:59:0001:30:53.0501:31:28.70+00:44:246:039.9
747MALINOWSKI Mariusz 463GORZÓW WLKP.M40140M 60200:00:5900:33:0401:00:1001:30:57.1501:31:56.65+00:44:286:039.9
748UTRAJCZAK Daniel 792POZNAŃM40141M 60300:00:5800:33:1401:01:0101:31:06.4501:32:05.25+00:44:386:049.9
749KRUPINIEWICZ Antoni 384SKORPIONLEGIONOWOM4579M 60400:00:5900:32:3501:00:0101:31:12.3001:32:12.10+00:44:446:049.9
750RZOŃCA Izabela 655ŚWINOUJŚCIEK4030K 14600:00:5900:33:1901:00:2801:31:17.7501:32:17.30+00:44:496:059.9
751KORCZ Sylwia 351BEZA TEAMŚWINOUJŚCIEK3530K 14700:00:5900:33:1901:00:2801:31:18.4001:32:17.60+00:44:506:059.9
752HARNER Jacek 243POLICEM3079M 60500:00:3900:31:3900:58:4201:31:19.4001:31:59.25+00:44:516:059.9
753JABŁOŃSKA Katarzyna 262FIZJOTERAPIAWŁOCŁAWEKK3036K 14800:00:5800:34:1601:01:3001:31:24.9501:32:23.70+00:44:566:059.8
754KUBIK Monika 391GŁADYSZEWOK4031K 14900:01:0100:34:1401:01:0701:31:26.3001:32:27.80+00:44:586:059.8
755LEPPERT Katarzyna 427SZCZECINK3037K 15000:00:4300:33:1501:00:4901:31:38.3001:32:22.25+00:45:106:069.8
756SŁOMSKI Zenon 682KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM707M 60600:00:5500:32:1700:59:3601:31:39.2001:32:34.90+00:45:106:069.8
757HRYNIEWICZ Ewa 260GRZYBOWOK558K 15100:00:5000:32:5301:00:4301:31:40.0001:32:30.85+00:45:116:069.8
758STYGAR Ewa 723KOŁOBRZEGK4032K 15200:00:3600:33:1301:01:0101:31:40.6501:32:16.85+00:45:126:069.8
759GASIEWICZ Roman 191GOLICEM5049M 60700:00:5000:34:2601:01:5701:31:42.4501:32:33.05+00:45:146:069.8
760JABŁOŃSKI Robert 265FIZJOTERAPIAWŁOCŁAWEKM4580M 60800:00:5800:34:1501:01:3001:31:43.0001:32:41.65+00:45:146:069.8
761KAMIŃSKI Andrzej 308NAKIELSKI KLUB BIEGACZANAKŁO NAD NOTECIĄM40142M 60900:00:5800:34:1801:01:1701:31:46.5001:32:45.20+00:45:186:079.8
762GAŁKA Marcin 184TRZEBIATÓWM35110M 61000:00:0800:32:1601:00:2501:31:47.5001:31:55.80+00:45:196:079.8
763OŚWIĘCIMSKA Ewelina 537TRZEBIATÓWK3038K 15300:00:0700:32:1701:00:2601:31:47.9001:31:55.80+00:45:196:079.8
764BEDNARZ Katarzyna 38KOŁOBRZEGK4033K 15400:00:4100:33:2001:01:1901:31:56.7001:32:38.40+00:45:286:079.8
765CHROMICZ Katarzyna 101SZCZECINK3531K 15500:00:3600:33:1401:01:0101:31:57.5501:32:33.80+00:45:296:079.8
766GASIEWICZ Anna 190GOLICEK507K 15600:00:5000:34:2501:01:5701:31:59.2001:32:49.70+00:45:306:079.8
767SOKÓŁ Mirosław 696DĘBNOM4581M 61100:00:5000:34:2501:01:5701:31:59.7501:32:49.85+00:45:316:079.8
768SOKÓŁ Katarzyna 695DĘBNOK4525K 15700:00:4900:34:2601:01:5801:31:59.9501:32:49.70+00:45:316:089.8
769ŁUKASIK Małgorzata 446WOŁCZKOWOK3532K 15800:00:4900:32:3401:00:5001:32:06.5501:32:55.65+00:45:386:089.8
770RZYDUCH Piotr 656RWT W BYDGOSZCZYSUCHATÓWKAM40143M 61200:00:4000:33:1601:01:0501:32:10.7001:32:51.55+00:45:426:089.8
771SIWEK Arleta 674GWIEZDNA FLOTA MASZEWOMASZEWOK3533K 15900:00:3000:33:1201:01:2601:32:16.3001:32:46.70+00:45:486:099.8
772GRABOWSKI Krzysztof 958KOŁOBRZEGM4582M 61300:00:5200:33:5101:02:0301:32:20.1001:33:12.80+00:45:516:099.7
773CHAWZIUK Robert 91PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM5544M 61400:00:4800:33:4901:01:5301:32:30.9501:33:19.65+00:46:026:109.7
774CHAWZIUK Magdalena 90PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK4526K 16000:00:4600:33:5201:01:5701:32:33.4001:33:19.80+00:46:056:109.7
775PTASZYŃSKA Katarzyna 599KOŁOBRZEG BIEGAKOŁOBRZEGK603K 16100:00:4200:33:5301:02:0201:32:36.4501:33:18.75+00:46:086:109.7
776ZAMARLIK Tomasz 864BARDZO FAJNY KLUBSZCZECINM35111M 61500:00:4800:29:4500:57:4801:32:38.6001:33:27.15+00:46:106:109.7
777JANKOWSKI Remigiusz 274KOŁOBRZEGM35112M 61600:00:5900:32:2501:00:4001:32:39.4001:33:39.30+00:46:116:109.7
778SKWARK Krzysztof 681SZCZECINM40144M 61700:00:3300:31:5600:59:2401:32:39.4501:33:13.35+00:46:116:109.7
779SZYMCZAK Monika 759PIŁAK3039K 16200:00:1600:32:0201:00:3801:32:46.9501:33:02.95+00:46:186:119.7
780SOWA Krzysztof 699SZCZECINM3080M 61800:00:3300:31:3400:58:2501:32:53.9001:33:27.15+00:46:256:119.7
781ZIONTKOWSKA Jolanta 877SZCZECINK559K 16300:00:5500:33:5901:01:5801:33:02.2501:33:58.20+00:46:336:129.7
782BRYNDZA Piotr 66KOŁOBRZEGM40145M 61900:00:4900:32:3101:02:0101:33:08.7001:33:58.00+00:46:406:129.7
783SADOWSKA Beata 657SZCZECINK4527K 16400:00:3200:33:2801:01:5901:33:16.5001:33:49.00+00:46:486:139.6
784OLEJNIK Marzena 520NIEZRZESZONASZCZECINK4528K 16500:00:1700:33:4301:02:0501:33:26.5001:33:44.25+00:46:586:139.6
785RZESZOTARSKI Jacek 907KOŁOBRZEGM40146M 62000:00:5800:34:3401:03:1201:33:26.5001:34:24.75+00:46:586:139.6
786DEPTA Paweł 141KOŁOBRZEGM40147M 62100:00:5800:34:3401:03:1201:33:26.5501:34:24.75+00:46:586:139.6
787SERKIS Piotr 942ŁOBEZM3081M 62200:00:2700:33:3501:02:0801:33:33.1001:34:01.00+00:47:046:149.6
788NOWACZYK Dorota 505KOŁOBRZEGK4529K 16600:00:3700:33:0501:01:4701:33:41.1501:34:19.05+00:47:126:149.6
789BYKOWSKI Bogdan 87BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAZIELONA GÓRAM6517M 62300:00:4600:32:0500:59:4201:33:51.9501:34:38.65+00:47:236:159.6
790MIEKCZYNSKA Marta 487KB.SPRINT.ŚWIDWINŚWIDWINK3534K 16700:00:2100:33:0101:01:2901:34:01.1501:34:22.35+00:47:326:169.6
791SZCZYGIELSKI Michał 739KOŁOBRZEGM3082M 62400:00:4300:34:3101:03:0701:34:02.2001:34:46.00+00:47:336:169.6
792BIERNACKI Rene 48POLANICA ZDRÓJM708M 62500:00:5700:35:0301:03:3701:34:14.7501:35:12.65+00:47:466:179.5
793SERAFIN Justyna 956DRAWSKO POMORSKIEK3040K 16800:01:0000:33:3801:02:0701:34:20.0501:35:20.90+00:47:516:179.5
794HEJŁASZ Katarzyna 939DRAWSKO POMORSKIEK3535K 16900:01:0000:33:3801:02:0801:34:20.4501:35:21.00+00:47:526:179.5
795FILIPCZYK Mieczysław 178NIEZRZESZONYŚWIDWINM5545M 62600:00:1200:32:1201:00:5001:34:30.2501:34:42.55+00:48:016:189.5
796HNAT Rafał 249RUNNERS OF WAŁCZWAŁCZM4583M 62700:00:2500:29:5500:59:4901:34:30.5001:34:56.35+00:48:026:189.5
797CHOŚCIŃSKA Agnieszka 99HAIRBOXTORUŃK4034K 17000:00:3400:34:2401:02:3901:34:41.5001:35:15.95+00:48:136:189.5
798ŻABCZAK Jakub 883POZNANIANKAKOŁOBRZEGM40148M 62800:00:5100:35:1301:03:5601:34:43.8501:35:34.90+00:48:156:189.5
799MASZEROWSKA Marta 472POZNANIANKAKOŁOBRZEGK4035K 17100:00:5000:35:1401:03:5701:34:43.8501:35:34.65+00:48:156:189.5
800BELL Ewa 39LONDONK3536K 17200:00:5700:34:4501:03:3501:34:46.9501:35:44.65+00:48:186:199.5
801WALTER Eliasz 945GRABOWOGRABOWOM2040M 62900:00:2500:31:2201:00:4801:34:55.1001:35:20.75+00:48:266:199.5
802KUPREWICZ Grzegorz 406JW1223KOSZALINM3083M 63000:00:1300:33:5601:03:2301:35:01.0501:35:14.75+00:48:326:209.5
803KOLIKOW Antoni 959KOŁOBRZEGM1610M 63100:00:1400:35:3901:04:0501:35:13.6501:35:28.25+00:48:456:209.5
804DMITRUK Andrzej 145WAŁCZM5050M 63200:00:2400:31:4901:00:3101:35:34.3501:35:58.50+00:49:066:229.4
805PASEK Paula 548DUNOWOK3041K 17300:00:3800:34:0401:03:3501:35:40.1501:36:19.10+00:49:116:229.4
806LESZCZYŃSKI Roman 428SO-BIEBIE-GAMOSTROŁĘKAM6518M 63300:00:5000:33:0301:02:0901:35:46.1501:36:36.35+00:49:176:239.4
807KURCZ Barbara 409BABECZKI KOSZALINKOSZALINK4530K 17400:00:5900:34:5001:03:5701:35:55.3501:36:54.65+00:49:276:239.4
808WIELIŃSKI Krzysztof 814KB HERMES GRYFINOGRYFINOM6519M 63400:00:5600:35:2601:04:3401:36:15.6001:37:11.70+00:49:476:259.4
809SALITA Lech 661ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM5546M 63500:00:5100:35:0001:05:2501:36:23.3501:37:14.90+00:49:556:259.3
810BURCHARDT Mirka 83RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK652K 17500:00:4000:32:5101:02:4601:36:25.4001:37:05.60+00:49:576:259.3
811ZAPIEC Aniela 865WYSOKAK604K 17600:00:3100:34:1001:03:2701:36:34.7001:37:06.20+00:50:066:269.3
812WŁODARCZYK Agnieszka 830KOŁOBRZEGK3042K 17700:00:3700:37:2901:06:0801:36:40.8501:37:18.50+00:50:126:269.3
813KUHN-ZAWADZKA Joanna 398KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAK3537K 17800:00:4700:34:0401:06:3401:36:44.5501:37:31.70+00:50:166:269.3
814BRZOSTWOSKA Ewa 72KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOK3538K 17900:00:2300:33:0301:02:2801:36:46.8501:37:10.80+00:50:186:279.3
815ODWROT-LEGAWIEC Barbara 5153:33 TEAMSZAMOTUŁYK4036K 18000:00:4000:35:2201:04:2101:36:51.2001:37:31.35+00:50:226:279.3
816ŁUKASZYK Eliza 449HAIRBOXKOŁOBRZEGK3043K 18100:00:3100:33:0601:03:2301:36:51.3501:37:22.40+00:50:236:279.3
817WOŹNIAK Stanisław 849KOŁOBRZEGM6520M 63600:00:4400:33:4401:03:1601:36:59.6001:37:44.30+00:50:316:289.3
818KOLASA Tomasz 343KOŁOBRZEGM4584M 63700:00:4300:33:4601:03:1701:37:00.6001:37:44.50+00:50:326:289.3
819WĄSOWICZ Anna 807STRAMNICAK3539K 18200:01:0100:34:4801:04:0001:37:03.9001:38:05.70+00:50:356:289.3
820WORONA Przemek 846NIERZESZONYDRAWSKO POMORSKIEM35113M 63800:01:0000:34:1501:03:2701:37:16.1001:38:16.65+00:50:476:299.3
821MACIEJEWSKA Anna 906POZNAŃK4037K 18300:00:4200:34:3701:04:1401:37:22.0001:38:04.10+00:50:536:299.2
822JÓŹWICKA Aneta 291SZCZECINK4038K 18400:00:3100:35:0101:04:5401:37:26.9001:37:58.80+00:50:586:299.2
823WOSZCZYK Renata 847SZCZECINK3540K 18500:00:3100:35:0001:04:5401:37:26.9501:37:58.35+00:50:586:299.2
824KOZŁOWSKA Kinga 368KOŁOBRZEGK3541K 18600:00:5800:34:3601:04:0001:37:36.2001:38:34.40+00:51:076:309.2
825SOBUŚ Jacek 690JESTESMYFAJNI.PLSZCZECINM3084M 63900:00:5000:34:5801:06:2301:37:42.9501:38:33.55+00:51:146:309.2
826LEŚNIEWSKI Dominik 900RAMS TRAINING HOUSEKOŁOBRZEGM3085M 64000:00:4300:34:2001:04:1801:37:48.7501:38:31.85+00:51:206:319.2
827CSULITS Claudia 115TREUENK4531K 18700:00:4500:34:2101:04:0901:37:55.6001:38:41.00+00:51:276:319.2
828ROLINSKI Jan 627FINISH LINERSBERLINM35114M 64100:01:0600:34:3601:03:4901:38:01.3501:39:07.75+00:51:336:329.2
829MANOWSKI Andrzej 466DENTSU AEGIS RUNNERSWARSZAWAM4585M 64200:00:3900:32:3401:03:3701:38:02.7001:38:41.95+00:51:346:329.2
830KAINTOCH David 304FINISH LINERSBERLINM35115M 64300:01:0400:34:3701:03:5001:38:02.8501:39:07.65+00:51:346:329.2
831TUDRUJ Andrzej 784SŁUPSKM40149M 64400:00:2000:32:3001:02:4601:39:13.3501:39:33.75+00:52:456:369.1
832WÓDCZAK Katarzyna 850KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOK2012K 18800:00:3200:35:3301:06:0301:39:22.6501:39:54.95+00:52:546:379.1
833SIKORA Tomasz 670ŚWIDWINM5547M 64500:00:1600:34:5101:06:0001:39:27.0501:39:43.40+00:52:586:379
834SOWIŃSKI Janusz 701KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM5548M 64600:00:4500:32:3601:03:0501:39:35.6501:40:21.00+00:53:076:389
835NOWICKI Sławomir 511STARGARDM5549M 64700:00:4700:35:4301:06:1501:40:17.1501:41:04.15+00:53:486:419
836KOSTRZEWA Joanna 359SZWLASTARGARDK3542K 18900:00:4600:35:4401:06:1601:40:17.2501:41:03.65+00:53:486:419
837MALINOWSKA Anna 948GRABOWOŁOBEZK3543K 19000:00:2600:38:1001:07:2701:40:28.9001:40:55.65+00:54:006:419
838SZARYŃSKA Natalia 730IRONMANMIĘDZYZDROJEK162K 19100:00:0700:33:4101:05:1401:40:44.8501:40:52.15+00:54:166:438.9
839DRZEWIECKA Agnieszka 154PARKRUN ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK4532K 19200:00:5200:33:2701:01:0401:40:53.2001:41:45.95+00:54:246:438.9
840ZAKRZEWSKI Tadeusz 863DARGOCICEM6035M 64800:00:0400:33:2901:04:5801:41:52.2501:41:56.65+00:55:236:478.8
841GAŁUSZKA Marcin 909FINISZ MORĄGMORĄGM35116M 64900:00:0800:32:1101:03:4101:41:57.3001:42:06.15+00:55:296:478.8
842DUSZA Anna 165SZCZECINK4533K 19300:00:4300:35:4901:07:2801:41:58.7501:42:42.25+00:55:306:478.8
843MURAWSKI Waldemar 496SZCZECINM6521M 65000:00:2800:35:3801:07:4001:42:01.5501:42:29.75+00:55:336:488.8
844KULA Szymon 401GDYNIAM40150M 65100:00:4300:36:1601:07:2601:42:05.6501:42:49.50+00:55:376:488.8
845CHODOROWSKA Agnieszka 93NIE ZRZESZONADĘBNOK4534K 19400:00:2500:36:0901:07:5801:42:26.6001:42:51.65+00:55:586:498.8
846JAMROŻY Jagoda 271WRZOSOWOK2013K 19500:00:3100:35:2601:06:4901:43:03.3501:43:34.55+00:56:356:528.7
847CWAJDA Karolina 116SZCZECINK2014K 19600:00:3300:38:4501:10:2101:43:08.8501:43:42.60+00:56:406:528.7
848SKOWROŃSKA Dominika 897KOBYLNICAK163K 19700:00:2400:37:2301:08:0501:43:30.7001:43:54.85+00:57:026:548.7
849SKOWROŃSKA Anna 677KOBYLNICAK4039K 19800:00:2300:37:2301:08:0601:43:38.8501:44:02.75+00:57:106:548.7
850JURCZAK Jarosław 293KS HANZA GOLENIÓWGOLENIÓWM6036M 65200:00:3200:35:4901:07:4901:43:39.6501:44:12.55+00:57:116:548.7
851SCHMIDT Dariusz 664KOŁOBRZEGM5051M 65300:01:0100:35:3601:06:5101:43:41.5501:44:43.30+00:57:136:548.7
852MICHALSKA Agnieszka 482ŚWINOUJŚCIEK5510K 19900:00:5300:36:0501:08:0701:43:54.6501:44:48.50+00:57:266:558.7
853GUZOWSKA Iwona 235KS UZNAMŚWINOUJŚCIEK508K 20000:00:5300:36:0501:08:0701:43:55.1501:44:48.75+00:57:266:558.7
854KLESZCZ Bożena 335PIŁAK4040K 20100:00:5100:36:1501:08:5401:43:59.5501:44:50.90+00:57:316:558.7
855BUDZYŃSKA Elżbieta 78BBL SŁUPSKSŁUPSKK509K 20200:00:3100:34:5701:07:0201:43:59.8001:44:31.45+00:57:316:568.7
856KLESZCZ Adam 336PIŁAM40151M 65400:00:5100:36:1401:08:4601:44:00.3501:44:51.95+00:57:326:568.7
857SZCZYGIELSKA Aleksandra 737KOŁOBRZEGK3544K 20300:00:3900:36:3601:08:4301:44:10.9001:44:50.00+00:57:426:568.6
858BRZEZIŃSKI Łukasz 71BIAŁOGARDM2041M 65500:00:2400:34:0901:06:1601:44:21.3501:44:45.70+00:57:536:578.6
859BRZESKA Magdalena 68SZCZECINK2015K 20400:00:3300:38:4501:10:3401:44:37.2001:45:11.05+00:58:086:588.6
860WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 912KOŁOBRZEGK4041K 20500:01:0100:37:0801:10:1301:46:33.6001:47:35.05+01:00:057:068.4
861KRYSA Krystian 386KOŁOBRZEGM1611M 65600:00:5200:36:2001:09:1501:46:43.3001:47:35.40+01:00:157:068.4
862KRYSA Krzysztof 385KOŁOBRZEGM4586M 65700:00:5200:36:2001:09:1501:46:43.5001:47:36.20+01:00:157:068.4
863KACZMAREK Ewa 299ZABRZEK3545K 20600:00:5800:35:3901:10:1101:47:26.3501:48:24.95+01:00:587:098.4
864MACIEJEWSKA Grażyna 452SZWLAMARIANOWOK5511K 20700:00:4800:38:2501:11:2101:47:30.8501:48:18.90+01:01:027:108.4
865DERENOWSKA Stefania 142RUNGRYFGRYFICEK5010K 20800:00:4500:38:0901:11:0301:47:38.9001:48:24.45+01:01:107:108.4
866RAMA Ewa 610KOŁOBRZEGK5011K 20900:01:0200:37:0801:10:1501:47:40.9501:48:43.05+01:01:127:108.4
867LEGAWIEC Paweł 4203:33 TEAMSZAMOTUŁYM4587M 65800:00:4000:37:2901:10:3401:47:47.3501:48:27.40+01:01:197:118.4
868KĘDZIERSKI Jarek 322KOSTRZYN NAD ODRĄM4588M 65900:00:2200:35:1601:08:1301:47:56.7501:48:19.25+01:01:287:118.3
869KOPCEWICZ Henryk 349CROWN GOLENIOWGOLENIÓWM6037M 66000:00:5500:37:1901:10:4901:49:44.1001:50:40.05+01:03:157:198.2
870PASEK Jan 549DUNOWOM6038M 66100:00:1200:37:4601:12:4701:51:28.5001:51:41.35+01:05:007:258.1
871BORKOWSKA Ewa 61ZŁOTÓWK653K 21000:00:4700:39:3401:14:0301:52:50.1501:53:37.35+01:06:217:318
872BOMAK Dorota 57KOŁOBRZEGK3044K 21100:00:3700:37:5001:12:2501:54:36.8501:55:14.45+01:08:087:387.9
873SZCZEBLEWSKI Józef 732MANOWOM6039M 66200:00:0400:40:0901:15:1901:55:59.9501:56:04.65+01:09:317:447.8
874MACIEJEWSKI Henryk 453SZWLAMARIANOWOM753M 66300:00:4700:39:2601:16:1801:57:07.5501:57:55.10+01:10:397:487.7
875MORAWSKA Monika 491KOŁOBRZEGK4042K 21200:01:0500:43:5501:45:0302:13:57.7002:15:02.80+01:27:298:556.7
876ROSIŃSKA Janina 633PABIANICEK70+1K 21300:00:0500:45:4701:28:5202:14:44.8002:14:50.10+01:28:168:596.7
REKOWSKI Adam 617PLK S.A. CENTRALASTARGARD SZCZECIŃSKIM55DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 877 wynik(ów)