Organizator : | Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin" |
Data : | 2017-03-12 |
Miejsce : | Kołobrzeg |
Dystans : | 15 km |
Zgłoszonych : | 960 |
Wystartowało : | 877 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 876 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | Powiat-K-OPEN | M-OPEN | Powiat-M-OPEN | N | WP | WP-K | D | K+M | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70+ | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 50 miejsc wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Bike5_All 6km | Bike10_All 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STARŻYŃSKI Andrzej | 927 | Centrum eksportowe klementynka-Fertlek Gorzyce | KOWEL | M20 | 00:00:03 | 00:18:36 | 00:31:11 | |
2 | UKRAIŃSKI Sergii | 929 | SK KOVEL LKB RudNIK | LIVNR | M20 | 00:00:03 | 00:19:18 | 00:32:42 | |
3 | KNOMENKO Volodymyr | 928 | SK KOVEL LKB RudNIK | LUCK | M20 | 00:00:03 | 00:19:58 | 00:33:52 | |
4 | CZERNIEWSKI Marcin | 125 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M20 | 00:00:04 | 00:20:13 | 00:34:24 | |
5 | OSOWSKI Tomek | 532 | NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO | DĘBNO | M20 | 00:00:04 | 00:21:32 | 00:37:23 | |
6 | KRAUS Damian | 377 | CHROBRY GRYFICE | GRYFICE | M20 | 00:00:04 | 00:21:51 | 00:37:35 | |
7 | KUBISZ Mateusz | 392 | KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:04 | 00:22:04 | 00:38:07 | |
8 | BARTKOWIAK Janusz | 29 | K.B. ZDRÓJ MENTOR | POŁCZYN ZDRÓJ | M20 | 00:00:04 | 00:22:04 | 00:38:07 | |
9 | LEŚNIEWSKI Konrad | 430 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 00:00:05 | 00:22:23 | 00:38:22 | |
10 | KRAKOWSKI Piotr | 375 | KB PIAST MIĘDZYRZECZ | MIĘDZYRZECZ | M20 | 00:00:06 | 00:22:15 | 00:38:44 | |
11 | AUGUSTYNIAK Przemek | 19 | GRYFINO | M20 | 00:00:09 | 00:22:25 | 00:39:57 | ||
12 | ŁOWICKI Bartosz | 443 | PRUSZCZ BIEGA | PRUSZCZ GDAŃSKI | M20 | 00:00:08 | 00:23:34 | 00:41:19 | |
13 | GIERLACH Jacek | 200 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M20 | 00:00:14 | 00:23:35 | 00:41:21 | |
14 | UZNAŃSKI Wojciech | 794 | GMINA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:03 | 00:23:35 | 00:42:05 | |
15 | KRAWCZYK Mateusz | 923 | Ambasador festiwalu biegowego w krynicy zdrój | ŁABĘDZIE | M20 | 00:00:28 | 00:24:11 | 00:42:21 | |
16 | CZEKIERDA Bartosz | 123 | GMINA DYGOWO | ŁYKOWO | M20 | 00:00:27 | 00:24:28 | 00:43:25 | |
17 | FRYDRYCH Wojciech | 181 | KB WYGAN | GRZYBOWO | M20 | 00:00:20 | 00:24:46 | 00:44:00 | |
18 | LATUSZEK Sebastian | 418 | SZCZECIN | M20 | 00:00:23 | 00:25:13 | 00:44:08 | ||
19 | WOJTYSIAK Marcin | 839 | GOLENIÓW | M20 | 00:00:09 | 00:25:15 | 00:45:18 | ||
20 | CIESIELSKI Dawid | 111 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M20 | 00:00:32 | 00:25:50 | 00:46:12 | |
21 | DUDEK Mateusz | 159 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:19 | 00:26:09 | 00:46:24 | |
22 | AKIER Adrian | 9 | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:31 | 00:26:34 | 00:47:35 | ||
23 | DĄBROWSKI Wiktor | 137 | SZCZYTNO | M20 | 00:00:11 | 00:27:15 | 00:47:42 | ||
24 | GASIEWICZ Damian | 192 | GOLICE | M20 | 00:00:50 | 00:27:28 | 00:47:47 | ||
25 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 835 | INOWROCŁAW | M20 | 00:00:18 | 00:27:15 | 00:48:26 | ||
26 | GIERSZYŃSKI Marcin | 944 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:24 | 00:27:43 | 00:49:05 | |
27 | CZEPUKOJĆ Wojciech | 124 | USTRONIE MORSKIE | M20 | 00:00:45 | 00:28:12 | 00:49:46 | ||
28 | ŁUKASZ Marcin | 448 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | STARA ŁUBIANKA | M20 | 00:00:33 | 00:27:53 | 00:49:47 | |
29 | KISIEL Rafał | 331 | LEBIEGA BIEGA | KOŁOBRZEG | M20 | 00:00:39 | 00:27:45 | 00:49:55 | |
30 | SOBCZAK Kacper | 685 | SZCZECIN | M20 | 00:00:14 | 00:27:25 | 00:49:57 | ||
31 | POKRYWIECKI Łukasz | 584 | PANORAMA DĘBNO | GUDZISZ | M20 | 00:00:34 | 00:28:42 | 00:50:35 | |
32 | RYSAK Adrian | 650 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M20 | 00:00:38 | 00:28:32 | 00:52:15 | |
33 | BULAK Mateusz | 81 | PARKOWO | M20 | 00:01:05 | 00:29:52 | 00:53:21 | ||
34 | BIELEC Tomasz | 45 | USTRONIE MORSKIE | M20 | 00:00:51 | 00:29:44 | 00:53:32 | ||
35 | JASIANOWSKI Łukasz | 283 | BTC ORZEŁ BIAŁOGARD | POŁCZYN ZDRÓJ | M20 | 00:00:07 | 00:28:57 | 00:54:21 | |
36 | DROBEK Mateusz | 153 | BIAŁOGARD | M20 | 00:00:23 | 00:28:52 | 00:54:35 | ||
37 | ORYSIAK Tomasz | 951 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:28 | 00:30:32 | 00:56:13 | |
38 | GŁOWACKI Jakub | 946 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:28 | 00:30:32 | 00:56:13 | |
39 | KUNA Dawid | 405 | WAŁCZ | M20 | 00:00:44 | 00:31:29 | 00:57:39 | ||
40 | WALTER Eliasz | 945 | Grabowo | GRABOWO | M20 | 00:00:25 | 00:31:22 | 01:00:48 | |
41 | BRZEZIŃSKI Łukasz | 71 | BIAŁOGARD | M20 | 00:00:24 | 00:34:09 | 01:06:16 |
Znaleziono 41 wynik(ów)