XXXI PÓŁMARATON LIPCOWY OKONEK

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-07-14
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
101
Wystartowało/ Started:
84
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
83
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.27km | 10.54km | 15.81km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Gmina | M-Gmina | N | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60+ | M60-64 | M65-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.27km10.54km15.81kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MAZUR Michał 61OPALENIEM18-291M 100:19:5200:40:0001:00:2701:19:58.15 3:4715.8
2GEHRKE Robert 18PCH_RUNCHODZIEŻM30-391M 200:19:3500:40:0001:00:3101:21:57.55+00:01:593:5315.4
3ROĆKO Krzysztof 95CZAPLAM30-392M 300:20:2000:41:0701:02:1001:23:29.45+00:03:313:5715.2
4KĘDZIERSKI Andrzej 56SZCZECINEKM30-393M 400:19:5400:41:1801:02:5701:24:31.35+00:04:334:0015
5GOSTKOWSKI Łukasz 76KB GOCH BYTÓWBYTÓWM30-394M 500:21:1700:42:2501:03:4201:25:10.45+00:05:124:0214.9
6WILMONT Krzysztof 13SŁUPSKM30-395M 600:20:3100:41:5201:03:4001:25:20.00+00:05:214:0214.8
7WOŹNIAK Grzegorz 39AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-396M 700:20:2500:42:0501:04:2501:26:40.70+00:06:424:0614.6
8KRÓLIKOWSKI Edward 92TRI POSNANIAPLEWISKAM45-491M 800:21:4400:43:5601:06:1101:28:15.80+00:08:174:1014.3
9KACZMAREK Jędrzej 49KP PSP MILICZKOWALEWM18-292M 900:22:3900:45:0701:07:4301:30:33.85+00:10:354:1714
10MILACHOWSKI Sebastian 27NOWINYM30-397M 1000:21:1600:43:5901:07:2201:30:41.65+00:10:434:1714
11KAMIONKA Mateusz 77CHOJNICEM18-293M 1100:21:1400:44:3001:08:2301:31:09.10+00:11:104:1913.9
12SITOWSKI Marcin 81PROMED SZCZECINEKKOSZALINM18-294M 1200:22:3400:45:1101:07:4501:31:43.00+00:11:444:2013.8
13ŚLIWIŃSKI Marek 35PCH_RUNCHODZIEŻM30-398M 1300:22:3100:45:1201:08:2801:31:56.45+00:11:584:2113.8
14MROZIK Daniel 37GÓRZNAM30-399M 1400:22:3700:45:1501:08:3001:32:30.70+00:12:324:2313.7
15SKOWERA Dariusz 53LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM50-541M 1500:22:5500:46:0001:09:1301:33:07.95+00:13:094:2413.6
16SAWICKI Eligiusz 46ZŁOTÓWM55-591M 1600:23:2000:46:5001:10:3501:33:54.55+00:13:564:2713.5
17MYSZKOWSKI Jan 72WAŁCZM60-641M 1700:22:5100:46:0501:10:1201:34:21.70+00:14:234:2813.4
18GŁOGOWSKI Krzysztof 75KORONOWO NA BIEGOWOKORONOWOM40-441M 1800:22:2700:45:3101:09:2901:34:23.40+00:14:254:2813.4
19ROMANOWSKI Przemysław 83PROMANSZCZECINEKM30-3910M 1900:22:5200:46:2301:10:1101:34:23.75+00:14:254:2813.4
20BRALSKI Andrzej 101#ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-3911M 2000:23:3900:47:3001:11:1401:34:49.95+00:14:514:2913.3
21KRÓL Darek 98HERNIK TEAMŚWIĄTNIKIM50-542M 2100:23:1800:47:3401:11:2901:35:15.20+00:15:174:3013.3
22DAJNOWSKI Mateusz 45CHŁOPAK ZE WSIANGOWICEM18-295M 2200:22:1600:45:5901:10:5001:35:30.90+00:15:324:3113.3
23WRÓBLEWSKI Mateusz 5KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-296M 2300:22:4200:45:3801:10:0601:35:44.00+00:15:454:3213.2
24KWIATEK Wojciech 24WARSZAWAM45-492M 2400:22:5500:47:2901:12:0301:36:18.70+00:16:204:3313.1
25STACHOWIAK Marek 97ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAM40-442M 2500:23:3400:47:5201:12:1901:36:47.15+00:16:494:3513.1
26MUSIELAK Piotr 65PGB SPORTOWA PACZKA UP-PŃ 56POZNAŃM45-493M 2600:23:3800:48:1801:13:3201:38:21.30+00:18:234:3912.9
27MAJEWSKI Robert 82ZŁOTÓWM30-3912M 2700:23:5200:49:0101:13:4101:38:34.85+00:18:364:4012.8
28ECKERT Zbigniew 38TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM45-494M 2800:24:1800:49:0301:13:3601:38:42.50+00:18:444:4012.8
29BIAŁCZYK Mariusz 71LOKATOR PIŁAPIŁAM40-443M 2900:24:4100:49:4601:14:5801:40:15.70+00:20:174:4512.6
30ZDRENKA Mateusz 50ZŁOTÓWM18-297M 3000:23:5100:49:2301:14:4801:40:25.60+00:20:274:4512.6
31JAROSZ Dariusz 80TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM40-444M 3100:24:4500:48:5201:13:4301:41:19.10+00:21:204:4812.5
32PRZYBYSZ Maciej 86PCH_RUNSZAMOCINM30-3913M 3200:24:1700:49:0901:15:1901:42:30.80+00:22:324:5112.3
33JASZCZUK Piotr 90PADISZCZECINEKM18-298M 3300:24:4500:49:4501:15:4001:42:44.05+00:22:454:5212.3
34DOBAK Stefan 79KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYM70+1M 3400:26:1900:51:5901:17:3401:42:54.00+00:22:554:5212.3
35OCHNIO Ryszard 26POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIEJASTROWIEM40-445M 3500:25:1800:50:4301:16:5601:43:56.10+00:23:574:5512.2
36STRĄCZEK Michał 21MRZEŻYNOM40-446M 3600:24:4900:50:2101:16:3301:43:56.55+00:23:584:5512.2
37KARCZEWSKI Krzysztof 19PGB SPORTOWA PACZKATRZEBIATÓWM55-592M 3700:24:5400:50:2601:16:3801:44:32.85+00:24:344:5712.1
38WIĘZIK Henryk 100WAŁCZM70+2M 3800:26:2200:52:3101:19:0701:46:05.10+00:26:065:0111.9
39ŚWIETLIK Tomasz 40LEO TEAMKOSZALINM55-593M 3900:26:1100:52:2901:19:2701:46:38.80+00:26:405:0311.9
40HAŁA Marta 57TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEK30-391K 100:24:5300:51:5201:19:2301:46:49.50+00:26:515:0311.9
41KUBIŚ Paweł 23APTEKARZESZCZECINEKM30-3914M 4000:27:1500:54:1301:20:3801:47:03.60+00:27:055:0411.8
42GAJEK Artur 1KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-447M 4100:26:3700:53:1101:20:0901:48:20.10+00:28:215:0811.7
43KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 31TUROWOM40-448M 4200:26:3000:53:0701:20:2601:48:42.05+00:28:435:0911.6
44SNIEGOCKI Paweł 54TARNOWO PODGÓRNE BIEGA/POMORSKI TEAM BIEGOWYTARNOWO PODGÓRNEM40-449M 4300:25:1000:51:1201:18:2101:48:43.05+00:28:445:0911.6
45JANKOWSKA Monika 58SZCZECINEKK18-291K 200:26:0800:53:3401:21:3401:48:52.20+00:28:545:0911.6
46STRZELECKI Zbigniew 16KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60-642M 4400:25:1300:51:5801:19:5901:49:08.10+00:29:095:1011.6
47STEMPNIAK Krzysztof 78INOWROCŁAWM45-495M 4500:25:3800:53:0301:21:1901:49:26.90+00:29:285:1111.6
48KOWALCZYK Seweryn 44TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM18-299M 4600:24:0400:52:0101:20:2701:50:25.20+00:30:275:1311.5
49WOSZTYL Alicja 63KLASS DESIGNKOSZALINK30-392K 300:25:1500:52:2001:21:2601:50:26.40+00:30:285:1411.5
50PODAWCA Łukasz 62JW 1223 KOSZALINSIANÓWM30-3915M 4700:25:1600:52:2101:21:2701:50:27.05+00:30:285:1411.5
51SIKORSKI Marcin 96KMCPIŁAM30-3916M 4800:24:4800:50:3001:20:2901:51:23.75+00:31:255:1611.4
52WIŚNIEWSKA Anna 99HERNIK TEAMPOZNAŃK30-393K 400:26:4800:55:0201:23:2201:51:35.40+00:31:375:1711.3
53STACHOWIAK Danuta 91ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAK40-441K 500:26:2700:54:4101:23:2401:52:08.70+00:32:105:1811.3
54BIK Stanisław 94BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTALUBINM55-594M 4900:27:2500:55:3501:24:2101:53:42.30+00:33:445:2311.1
55LEWANDOWSKI Grzegorz 42STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOSZYDŁOWOM40-4410M 5000:26:4200:53:1701:21:1601:54:06.50+00:34:085:2411.1
56MALICKI Grzegorz 66SCYZORYKNOWY KAZANÓWM45-496M 5100:24:5800:53:4501:24:0801:54:21.25+00:34:235:2511.1
57PIETRZYK Szymon 64OKONEKM18-2910M 5200:22:4400:48:5101:20:3501:54:46.35+00:34:485:2611
58LASOTA Mirosław 88WAŁCZM65-691M 5300:27:4500:56:5401:26:1301:56:07.20+00:36:095:3010.9
59KUJATT Wojciech 3HERBMARATONOW.PLGDYNIAM40-4411M 5400:27:4800:56:5701:26:1601:56:10.10+00:36:115:3010.9
60CHOJNIAK Wiesław 29PARKRUN POZNAŃPOZNAŃM45-497M 5500:27:3400:55:4201:25:2401:58:12.80+00:38:145:3610.7
61PLUTA Katarzyna 69ZABIEGANINOCĄ OKONEKOKONEKK18-292K 600:29:1500:58:4601:28:3301:58:19.75+00:38:215:3610.7
62ŻURAWIK Piotr 70KORZYBSKIE REKINYM45-498M 5600:29:2200:59:2501:29:4601:59:12.00+00:39:135:3810.6
63SZUMSKI Łukasz 33SŁAWAM40-4412M 5700:25:2500:52:5801:23:5001:59:57.10+00:39:585:4110.6
64JĘCZEŃ Kornela 74ZABIEGANI NOCĄOKONEKK18-293K 700:29:1500:58:4701:28:5302:00:26.85+00:40:285:4210.5
65SZULC Edyta 60WARSZAWAK40-442K 800:30:0601:00:1201:31:0702:00:55.45+00:40:575:4310.5
66LASOTA Irena 89WAŁCZK60+1K 900:30:3901:01:4801:32:4502:04:08.00+00:44:095:5210.2
67JUSZCZAK Krzysztof 47KOSZALINM60-643M 5800:28:5800:58:5901:31:2202:06:12.80+00:46:145:5810
68JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 12LOTYŃM18-2911M 5900:28:4000:59:2401:32:0402:06:40.10+00:46:416:0010
69KORNIEWICZ Katarzyna 67PIŁAK40-443K 1000:29:3401:01:0001:33:1502:07:08.75+00:47:106:0110
70KIEŁTYKA Tomasz 84#ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-3917M 6000:29:4601:00:2801:32:0502:07:53.80+00:47:556:039.9
71SAWCZUK Rafał 9#ZABIEGANINOCĄOKONEKM30-3918M 6100:31:2201:03:2601:36:1902:11:49.10+00:51:506:149.6
72SAWCZUK Bogdan 8#ZABIEGANINOCĄOKONEKM60-644M 6200:31:2201:03:2601:36:2002:11:49.35+00:51:516:149.6
73KOCH Antoni 28ŚREMM55-595M 6300:30:4401:04:3401:40:1302:14:50.20+00:54:526:239.4
74KOSECKA Helena 85104 B.LOGZŁOCIENIECK30-394K 1100:29:5201:03:3001:41:1502:18:07.80+00:58:096:329.2
75SULEJA Joanna 52SZWLA STARGARDSTARGARDK55-591K 1200:30:3701:04:3101:40:3702:18:20.95+00:58:226:339.2
76PORWICH Henryk 73TARNOWO PODGÓRNE BIEGASZCZECINM70+3M 6400:28:5901:00:3101:38:0702:18:32.25+00:58:346:339.1
77SZUMSKA Lidia 34SŁAWAK40-444K 1300:32:4101:05:5901:42:0802:18:36.40+00:58:386:349.1
78HELLER Zdzisław 15NIEZRZESZONYKOSZALINM60-645M 6500:32:4501:07:0601:42:4202:20:14.70+01:00:166:389
79HETEL Beata 36OKONEKK30-395K 1400:32:0001:08:2601:44:3102:20:50.40+01:00:526:409
80HETEL Adam 87BYDGOSZCZM30-3919M 6600:32:0101:08:2701:44:3102:20:50.95+01:00:526:409
81KOŁDA Halina 68PCH_RUNCHODZIEŻK55-592K 1500:30:3901:06:1901:44:4902:22:09.85+01:02:116:448.9
82BUJAK Justyna 4HERBMARATONOW.PLFANIANOWOK30-396K 1600:35:0601:10:4801:49:0002:28:58.70+01:09:007:038.5
83MOŻDŻEŃ Barbara 93GNIEZNOK55-593K 1700:35:1101:10:5201:49:0402:29:03.70+01:09:057:038.5
84PRAŻNIEWSKI Zbigniew 17NIEZRZESZONYSZCZECINM50-543M 6700:29:4701:03:25+00:23:255:5810
Znaleziono 84 wynik(ów)