XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startu
   
1POLIWODZIŃSKI Michał 144KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM4000:00:00
2MISUN-NOWAK Katarzyna 123AMS TriathlonOSÓWIECK3000:00:00
3KELER Krzysztof 70Inowrocław BiegaINOWROCŁAWM2000:00:00
4JURKIEWICZ Tatiana 56UKS DĄBROWADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
5NAWROCKI Mariusz 129INOWROCŁAWM3000:00:00
6 27600:00:00
7KOCINIEWSKA Wiktoria 272JANOWOK19Tak00:00:00
8LIPOWSKA Agnieszka 269DĄBROWA CHELMINSKAK30Tak00:00:00
9BŁASZKIEWICZ Marek 268GZINM20Tak00:00:00
10KOWALCZYK Robert 256LKS OstromeckoOSTROMECKOM40Tak00:00:00
11BOGDANOWICZ Patrycja 266Flow Dance StudioBYDGOSZCZK3000:00:00
12 26500:00:00
13GURYN Wiktor 263BYDGOSZCZM3000:00:00
14KUK Piotr 262LKS OstromeckoM40Tak00:00:00
15KAPUSTA Maciej 261M4000:00:00
16GULCZYŃSKI Adam 260OSTROMECKOM40Tak00:00:00
17KRÓL Zbigniew 259BYDGOSZCZM4000:00:00
18HERMANN Wojciech 258HMMBYDGOSZCZM4000:00:00
19ZDUNICH Krzysztof 255M4000:00:00
20ZAKRZEWSKI Mateusz 254STRZYŻAWAM19Tak00:00:00
21MACIEJEWSKI Wojciech 253K.S. WisełkaOSTROMECKAM19Tak00:00:00
22KARDASZ Arkadiusz 252CIELEM4000:00:00
23KUNICKI Michał 251Luks Start NakłoNAKŁOM1900:00:00
24NAWROCKA Sylwia 127Team Pasja - InowrocławINOWROCŁAWK3000:00:00
25RATAJCZYK Przemysław 148TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM2000:00:00
26NOWAK Waldemar 132Tri-Amator Ewelina NowakBIAŁE BŁOTAM5000:00:00
27ANDRZEJEWSKI Paweł 208DOBROMIERZM4000:00:00
28OSIECKI Grzegorz 134KISIELICEM6000:00:00
29KUK Wiktoria 100BOLUMINK19Tak00:00:00
30ŚLIWIŃSKI Łukasz 181BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM30Tak00:00:00
31GOŁATA Wojciech 42Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM30Tak00:00:00
32GOŁATA Julia 43Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
33GOŁATA Agnieszka 44Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
34ROSZAK Zbigniew 154Wataha Łączy nas BieganieGNIEWKOWOM3000:00:00
35GOLA Grzegorz 41tg sokół gniewkowoMARKOWOM4000:00:00
36DĄBROWSKI Paweł 28TORUŃM2000:00:00
37RETECKI Krzysztof 149LKS Bogmar PrestoOSTROMECKOM40Tak00:00:00
38LEWANDOWSKA Małgorzata 106TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK5000:00:00
39TARGOWSKI Marcin 185MKS SP 63BYDGOSZCZM3000:00:00
40KRASKA Maria 90WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK20Tak00:00:00
41ZGLIŃSKA Anna 202Przebiegli Unisław i okoliceUNISŁAWK3000:00:00
42ETTINGER Justyna 32RUN BydgoszczNOWA WIEŚ WIELKAK4000:00:00
43BRZOZOWSKA Iwona 20Przebiegli Unisław i OklliceUNISŁAWK5000:00:00
44KALISZEWSKI Sławomir 613KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
45KALISZEWSKI Wojciech 623KRBIAŁE BŁOTAM3000:00:00
46ROSIAK Jarosław 1533KRBYDGOSZCZM4000:00:00
47FILIPSKA Paulina 34BYDGOSZCZK3000:00:00
48KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 102OSTROŁĘKAK3000:00:00
49SYROCKI Michał 178WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM30Tak00:00:00
50WEYNA Stanisława 192DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK50Tak00:00:00
51ZIELIŃSKI Radosław 204BYDGOSZCZM3000:00:00
52PAWŁOWSKI Radosław 138ZIELONKAM5000:00:00
53PAWŁOWSKI Tomasz 139ZIELONKAM2000:00:00
54BRĄŻKIEWICZ Rafał 18BYDGOSZCZM4000:00:00
55BRĄŻKIEWCZ Izabela 17BYDGOSZCZK4000:00:00
56BIELEC Wojciech 9BYDGOSZCZM3000:00:00
57ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 205Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM5000:00:00
58LEWANDOWSKI Władysław 107INOWROCŁAWM6000:00:00
59RUTKOWSKI Tomasz 158STRZYŻAWAM40Tak00:00:00
60PODLEWSKA Michalina 142UNISŁAWK2000:00:00
61SKONIECZNA Marlena 165Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-ON The MoveBYDGOSZCZK4000:00:00
62SKONIECZNY Marcin 166Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-PuszczalscyBYDGOSZCZM4000:00:00
63BORZYSZKOWSKI Grzegorz 15STARY FORDONBYDGOSZCZM3000:00:00
64GLUGLA Mariusz 40The Runners ŚwiecieŚWIECIEM4000:00:00
65RUTKOWSKI Szymon 159STRZYŻAWAM19Tak00:00:00
66ULOWSKA Katarzyna 187CHMIELARZ TEAMWATOROWOK2000:00:00
67BOROWICZ Anna 13BYDGOSZCZK3000:00:00
68ROGOZIŃSKA Karolina 150BYDGOSZCZK3000:00:00
69BOROWICZ Ireneusz 14BYDGOSZCZM3000:00:00
70RUTKOWSKI Kamil 160STRZYŻAWAM19Tak00:00:00
71ROGOZIŃSKI Aleksander 151BYDGOSZCZM3000:00:00
72ŁADNIAK Dariusz 111CZARNOWOM4000:00:00
73ŁADNIAK Bernadeta 112CZARNOWOK3000:00:00
74KOTŁOWSKI Bartosz 86LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
75KOTŁOWSKA Małgorzata 85OSTROMECKOOSTROMECKOK50Tak00:00:00
76SKÓRCZ Małgorzata 167BYDGOSZCZK5000:00:00
77GAPPA Karolina 39SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK2000:00:00
78KARNOWSKI Sebastian 66CZEMLEWOM30Tak00:00:00
79KALINOWSKA Lidia 58MAŁE CZYSTEK3000:00:00
80KWIATKOWSKA Małgorzata 105ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:00
81POLAKOWSKI Tomasz 143CICHORADZM3000:00:00
82KOCINIEWSKI Bartłomiej 76LKS JanowoJANOWOM30Tak00:00:00
83ŁOJEWSKI Mariusz 113UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM40Tak00:00:00
84SKÓRCZ Tomasz 168BYDGOSZCZM5000:00:00
85GRUBICH Arkadiusz 49NIEMCZM4000:00:00
86PIWOŃSKI Robert 141TORUŃM4000:00:00
87PODBIELSKA Alina 237KM UMK ToruńTORUŃK5000:00:00
88ZDUNIAK Anna 201TORUŃK4000:00:00
89KOCINIEWSKI Darek 77LKS JanowoJANOWO 67M40Tak00:00:00
90KOCINIEWSKI Franciszek 78LKS JanowoJANOWO 67M20Tak00:00:00
91KOCINIEWSKI Wojciech 79LKS JanowoJANOWO 67M19Tak00:00:00
92GADOMSKA Maria 37RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK6000:00:00
93KOCINIEWSKI Marcin 274LKS JanowoCZARŻEM30Tak00:00:00
94KOCINIEWSKI Jacek 81LKS JanowoJANOWOM40Tak00:00:00
95MALCZEWSKA Mirka 117BYDGOSZCZK6000:00:00
96NUNZEK Agnieszka 133#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK4000:00:00
97KNIOŁA Lucyna 74NAKŁO NAD NOTECIĄK5000:00:00
98SOSIŃSKI Paweł 172GZINM30Tak00:00:00
99SOSIŃSKA Izabela 171GZINK30Tak00:00:00
100WIĘCKOWSKI Dariusz 195AMS TriathlonBYDGOSZCZM3000:00:00
101WESTFALEWSKI Tomasz 191LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
102JAROCKA Beata 55DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK40Tak00:00:00
103WILK Krzysztof 267BOLUMINEKM70Tak00:00:00
104SKIBA Łukasz 164Szymi TeamBYDGOSZCZM3000:00:00
105BĄK Łukasz 7BYDGOSZCZM3000:00:00
106MIKA Krystian 122SZLICHTYNGOWAM3000:00:00
107KUŹMA Wojciech 104BYDGOSZCZM5000:00:00
108HALINIAK Jakub 51DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM19Tak00:00:00
109HALINIAK Filip 52DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
110HALINIAK Dominik 53DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM20Tak00:00:00
111BRZOZOWSKI Jarosław 21BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5000:00:00
112BOJKE Mirosław 12CHEŁMNOM4000:00:00
113MACIEJEWSKI Zbigniew 115TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM5000:00:00
114GZYL Mikolaj 214janusze triathlonu 'Exodus' teamBYDGOSZCZM3000:00:00
115KAWALEC Marcin 69OSTROMECKOM20Tak00:00:00
116MAĆKOWSKI Maciej 116UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM3000:00:00
117ZAKÓRZEWSKI Jacek 249WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM40Tak00:00:00
118BASA Jacek 6ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM4000:00:00
119OŚWIECIŃSKA Karolina 135KOKOCKOK2000:00:00
120WALUSIAK Miłosz 189BYDGOSZCZM3000:00:00
121KUZIOŁA Łukasz 226OSTROMECKOM40Tak00:00:00
122MICHNIEWICZ Małgorzata 120BYDGOSZCZK4000:00:00
123ŁUCZAK Paweł 114TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5000:00:00
124KOWALIK Danuta 87DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
125BUŚ Szymon 22LKS OstromeckoWARSZAWAM2000:00:00
126KLAWIKOWSKI Dawid 72TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
127KLAWIKOWSKA Julita 71TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3000:00:00
128KACZMAREK Anna 57BYDGOSZCZK3000:00:00
129KRÓL Karol 91TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:00
130DEROŃ Waldemar 2101 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:00
131PALACZ Wioletta 136BYDGOSZCZK4000:00:00
132POLIWODZIŃSKI Mateusz 145KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM1900:00:00
133TRUDNOWSKI Janusz 186Run PasjaBYDGOSZCZM7000:00:00
134CHMIELEWSKI Ireneusz 26CZARNE STOPY SM.BYDGOSZCZTORUŃM5000:00:00
135KOPIEC Mateusz 84REPTOWOM20Tak00:00:00
136KARBOWNIK Marcin 65LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM20Tak00:00:00
137KUCZYŃSKA Agnieszka 98GIERKOWOK3000:00:00
138SOWIŃSKI Marcin 173BYDGOSZCZM3000:00:00
139BARSZCZ Tomasz 5BYDGOSZCZM3000:00:00
140STARSZAK Paweł 175DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM40Tak00:00:00
141STARSZAK Seweryn 176DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM19Tak00:00:00
142SZENK Marta 179BYDGOSZCZK3000:00:00
143STROMCZYŃSKI Wiesław 177Tuptus BorównoBYDGOSZCZM6000:00:00
144OSAK Karolina 233CZARŻEK20Tak00:00:00
145KRYSZTOFIAK Michał 93Ulung TeamBYDGOSZCZM4000:00:00
146SMYKOWSKI Marcin 169BYDGOSZCZM4000:00:00
147SMYKOWSKI Paweł 170BYDGOSZCZM1900:00:00
148KRAJEWSKI Tomasz 88BYDGOSZCZM3000:00:00
149BALEWSKA Iwona 3TORUŃK4000:00:00
150LIPOWSKI Jakub 275DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM19Tak00:00:00
151GRABSKA Patrycja 48INOWROCŁAWK2000:00:00
152BERNACKI Dominik 8CZARNOWOM3000:00:00
153KRUCZKOWSKI Piotr 92KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5000:00:00
154FRĄCKOWIAK Marta 35Krysport TeamMYŚLĘCINEKK3000:00:00
155KUK Bartłomiej 101ŁKS OstromeckoOSTROMECKOM19Tak00:00:00
156KUK Sylwia 99OSTROMECKOK30Tak00:00:00
157JABŁOŃSKI Marcin 54KrysportTeamBYDGOSZCZM4000:00:00
158WICHTOWSKA Ewa 193OSTROMECKOK30Tak00:00:00
159KRZYWDZIŃSKI Józef 94Tkkf Instalator-PelikanSZUBINM4000:00:00
160KRZYWDZIŃSKI Dominik 95UKB SzubinSZUBINM1900:00:00
161NAWROCKI Jarosław 128BYDGOSZCZM5000:00:00
162NIKOŁAJEW Monika 131BYDGOSZCZK3000:00:00
163KAŁAMAJA Jakub 63BYDGOSZCZM3000:00:00
164MICHALIK Joanna 119PBSLKBYDGOSZCZK3000:00:00
165RYMER Jakub 161BYDGOSZCZM3000:00:00
166BRATEK Andrzej 16TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM6000:00:00
167ANGIEL Władysław 1TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM8000:00:00
168TARGOWSKA Małgorzata 184AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3000:00:00
169FRYDRYCHOWSKI Piotr 36Sokół Kleczew / LKB Braci Petk LęborkKLECZEWM2000:00:00
170BARANOWSKI Damian 4BYDGOSZCZM4000:00:00
170ZAWADZKA Małgorzata 200DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK30Tak00:00:00
172KUCHARCZYK Jolanta 264OSTROMECKOK30Tak00:00:00
172KUCHARCZYK Hubert 97OSTROMECKOM40Tak00:00:00
174ŚLIWIŃSKI Michał 183UKS 'Dąbrowa'UNISLAWM3000:00:00
175ŚLIWIŃSKA Justyna 180UKS DąbrowaUNISŁAWK3000:00:00
176BUTRYN Nikodem 23BYDGOSZCZM5000:00:00
177SZCZEPANIAK Cezary 246BYDGOSZCZM4000:00:00
178BIELEC Michał 10SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:00
179CIEŚLICKI Krzysztof 27SISU TeamBYDGOSZCZM3000:00:00
180KALISZ Andrzej 59Torunski Klub TriathlonowyCHEŁMŻAM5000:00:00
181GANDZIAROWSKA Anna 38OTOWICEK20Tak00:00:00
182SIKORA Antoni 241Żniński Klub Biegacza 1992PNIEWYM7000:00:00
183POLIWKA Ula 238DĄBROWA CHELMINSKAK30Tak00:00:00
184ŚLIWIŃSKI Piotr 182GZINM30Tak00:00:00
185NICIEJEWSKA Julia 273UKS DąbrowaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
186PANKANIN Martyna 270DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
187LIPONOGA Victoria 271DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK19Tak00:00:00
188MUSIAŁ Michał 125BYDGOSZCZM5000:00:00
189DZIEDZIC Agnieszka 29UNISŁAWK3000:00:00
190DZIEDZIC Marcin 30UNISŁAWM3000:00:00
191MIĘKCZYŃSKI Miłosz 121Lupus TeamZIELONCZYNM3000:00:00
192KRASIŃSKI Piotr 89BYDGOSZCZM4000:00:00
193STAŃCZAK Kamil 174GZINM20Tak00:00:00
194KOCINIEWSKI Mateusz 82LKS JanowoJANOWOM20Tak00:00:00
195SIUDZIŃSKA Anna 243BYDGOSZCZK4000:00:00
196MAŁKIŃSKI Józef 228BYDGOSZCZM6000:00:00
197GOŁEMBIEWSKI Marek 45SP44/XVLO MS BydgoszczBYDGOSZCZM4000:00:00
198MATERN Andrzej 118The Runners ŚwiecieŚWIECIEM4000:00:00
199MROTEK Marcin 124OSTROMECKOM30Tak00:00:00
200KOCINIEWSKI Łukasz 83LKS JanowoJANOWOM19Tak00:00:00
201ORCHOLSKI Witold 232T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM4000:00:00
202GODZIUK Roman 211TORUŃM5000:00:00
203WILK Oliwia 247CZARŻEK19Tak00:00:00
204KOTŁOWSKI Przemysław 222MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4000:00:00
205MOCZYNSKI Leszek. 230Fordon biega.BYDGOSZCZM6000:00:00
206KUCIAK Angelika 224Chmielarz TeamPLUSKOWĘSYK3000:00:00
207ANDERSOHN Paweł 206BYDGOSZCZM4000:00:00
208ANDERSOHN Maciej 207BYDGOSZCZM1900:00:00
Znaleziono 208 wynik(ów)