XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZENK Marta 179BYDGOSZCZK301K 100:00:0000:27:18.1000:27:18.10 3:3816.5
2JAROCKA Beata 55DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK401K 2Tak00:00:0000:31:03.7000:31:03.70+00:03:454:0814.5
3NAWROCKA Sylwia 127Team Pasja - InowrocławINOWROCŁAWK302K 300:00:0000:31:20.0500:31:20.05+00:04:014:1014.4
4MICHALIK Joanna 119PBSLKBYDGOSZCZK303K 400:00:0000:32:23.4500:32:23.45+00:05:054:1913.9
5BOGDANOWICZ Patrycja 266Flow Dance StudioBYDGOSZCZK304K 500:00:0000:33:00.7000:33:00.70+00:05:424:2413.6
6PALACZ Wioletta 136BYDGOSZCZK402K 600:00:0000:33:47.4000:33:47.40+00:06:294:3013.3
7PODBIELSKA Alina 237KM UMK ToruńTORUŃK501K 700:00:0000:34:26.7500:34:26.75+00:07:084:3513.1
8BOROWICZ Anna 13BYDGOSZCZK305K 800:00:0000:34:33.1000:34:33.10+00:07:154:3613
9GANDZIAROWSKA Anna 38OTOWICEK201K 9Tak00:00:0000:34:34.5000:34:34.50+00:07:164:3613
10KALINOWSKA Lidia 58MAŁE CZYSTEK306K 1000:00:0000:35:09.0500:35:09.05+00:07:504:4112.8
11KURBIEL-SYROCKA Aleksandra 102OSTROŁĘKAK307K 1100:00:0000:35:18.8000:35:18.80+00:08:004:4212.7
12FILIPSKA Paulina 34BYDGOSZCZK308K 1200:00:0000:35:42.3500:35:42.35+00:08:244:4512.6
13MISUN-NOWAK Katarzyna 123AMS TriathlonOSÓWIECK309K 1300:00:0000:35:43.9000:35:43.90+00:08:254:4512.6
14KLAWIKOWSKA Julita 71TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZK3010K 1400:00:0000:35:49.7000:35:49.70+00:08:314:4612.6
15ZGLIŃSKA Anna 202Przebiegli Unisław i okoliceUNISŁAWK3011K 1500:00:0000:35:58.9500:35:58.95+00:08:404:4712.5
16KACZMAREK Anna 57BYDGOSZCZK3012K 1600:00:0000:36:07.2500:36:07.25+00:08:494:4812.5
17PODLEWSKA Michalina 142UNISŁAWK202K 1700:00:0000:36:10.3500:36:10.35+00:08:524:4912.4
18ULOWSKA Katarzyna 187CHMIELARZ TEAMWATOROWOK203K 1800:00:0000:36:11.5500:36:11.55+00:08:534:4912.4
19SKONIECZNA Marlena 165Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-ON The MoveBYDGOSZCZK403K 1900:00:0000:36:17.2000:36:17.20+00:08:594:5012.4
20BRZOZOWSKA Iwona 20Przebiegli Unisław i OklliceUNISŁAWK502K 2000:00:0000:36:23.0000:36:23.00+00:09:044:5112.4
21KUCIAK Angelika 224Chmielarz TeamPLUSKOWĘSYK3013K 2100:00:0000:36:24.5500:36:24.55+00:09:064:5112.4
22KRASKA Maria 90WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK204K 22Tak00:00:0000:36:40.3000:36:40.30+00:09:224:5312.3
23FRĄCKOWIAK Marta 35Krysport TeamMYŚLĘCINEKK3014K 2300:00:0000:36:46.3000:36:46.30+00:09:284:5412.2
24PANKANIN Martyna 270DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK191K 24Tak00:00:0000:37:16.2000:37:16.20+00:09:584:5812.1
25ETTINGER Justyna 32RUN BydgoszczNOWA WIEŚ WIELKAK404K 2500:00:0000:37:19.2500:37:19.25+00:10:014:5812.1
26GAPPA Karolina 39SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK205K 2600:00:0000:37:32.5000:37:32.50+00:10:145:0012
27ROGOZIŃSKA Karolina 150BYDGOSZCZK3015K 2700:00:0000:37:48.9500:37:48.95+00:10:305:0211.9
28TARGOWSKA Małgorzata 184AZS UTP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3016K 2800:00:0000:39:22.9500:39:22.95+00:12:045:1411.4
29SIUDZIŃSKA Anna 243BYDGOSZCZK405K 2900:00:0000:39:25.8000:39:25.80+00:12:075:1511.4
30KWIATKOWSKA Małgorzata 105ZŁAWIEŚ WIELKAK3017K 3000:00:0000:39:26.2500:39:26.25+00:12:085:1511.4
31GOŁATA Agnieszka 44Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 31Tak00:00:0000:39:39.3500:39:39.35+00:12:215:1711.3
32LEWANDOWSKA Małgorzata 106TG'SOKÓŁ GNIEWKOWOLIPIEK503K 3200:00:0000:39:43.3000:39:43.30+00:12:255:1711.3
33SOSIŃSKA Izabela 171GZINK3019K 33Tak00:00:0000:39:57.3500:39:57.35+00:12:395:1911.3
34ŚLIWIŃSKA Justyna 180UKS DąbrowaUNISŁAWK3020K 3400:00:0000:39:57.6000:39:57.60+00:12:395:1911.3
35WILK Oliwia 247CZARŻEK192K 35Tak00:00:0000:40:00.6500:40:00.65+00:12:425:2011.3
36LIPONOGA Victoria 271DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK193K 36Tak00:00:0000:40:05.3500:40:05.35+00:12:475:2011.2
37BALEWSKA Iwona 3TORUŃK406K 3700:00:0000:40:18.7000:40:18.70+00:13:005:2211.2
38OŚWIECIŃSKA Karolina 135KOKOCKOK206K 3800:00:0000:41:01.6500:41:01.65+00:13:435:2811
39ŁADNIAK Bernadeta 112CZARNOWOK3021K 3900:00:0000:41:07.9000:41:07.90+00:13:495:2810.9
40KOCINIEWSKA Wiktoria 272JANOWOK194K 40Tak00:00:0000:41:23.2000:41:23.20+00:14:055:3110.9
41GOŁATA Julia 43Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK195K 41Tak00:00:0000:42:14.4500:42:14.45+00:14:565:3710.7
42MICHNIEWICZ Małgorzata 120BYDGOSZCZK407K 4200:00:0000:42:30.9000:42:30.90+00:15:125:4010.6
43OSAK Karolina 233CZARŻEK207K 43Tak00:00:0000:42:58.3500:42:58.35+00:15:405:4310.5
44NIKOŁAJEW Monika 131BYDGOSZCZK3022K 4400:00:0000:43:17.9500:43:17.95+00:15:595:4610.4
45LIPOWSKA Agnieszka 269DĄBROWA CHELMINSKAK3023K 45Tak00:00:0000:43:26.7000:43:26.70+00:16:085:4710.4
46DZIEDZIC Agnieszka 29UNISŁAWK3024K 4600:00:0000:43:35.9500:43:35.95+00:16:175:4810.3
47ZAWADZKA Małgorzata 200DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3025K 47Tak00:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:16:485:5210.2
48KOWALIK Danuta 87DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3026K 48Tak00:00:0000:44:09.5000:44:09.50+00:16:515:5310.2
49GADOMSKA Maria 37RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK601K 4900:00:0000:45:39.8000:45:39.80+00:18:216:059.9
50BRĄŻKIEWCZ Izabela 17BYDGOSZCZK408K 5000:00:0000:45:51.4500:45:51.45+00:18:336:069.8
51NICIEJEWSKA Julia 273UKS DąbrowaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK196K 51Tak00:00:0000:45:59.5500:45:59.55+00:18:416:079.8
52KUCZYŃSKA Agnieszka 98GIERKOWOK3027K 5200:00:0000:46:08.5500:46:08.55+00:18:506:099.8
53KNIOŁA Lucyna 74NAKŁO NAD NOTECIĄK504K 5300:00:0000:46:28.2500:46:28.25+00:19:106:119.7
54MALCZEWSKA Mirka 117BYDGOSZCZK602K 5400:00:0000:48:07.4500:48:07.45+00:20:496:249.4
55POLIWKA Ula 238DĄBROWA CHELMINSKAK3028K 55Tak00:00:0000:48:25.6500:48:25.65+00:21:076:279.3
56KUK Wiktoria 100BOLUMINK197K 56Tak00:00:0000:49:12.6000:49:12.60+00:21:546:339.1
57WICHTOWSKA Ewa 193OSTROMECKOK3029K 57Tak00:00:0000:49:40.3000:49:40.30+00:22:226:379.1
58KUK Sylwia 99OSTROMECKOK3030K 58Tak00:00:0000:49:40.8500:49:40.85+00:22:226:379.1
59KUCHARCZYK Jolanta 264OSTROMECKOK3031K 59Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:22:236:379.1
60SKÓRCZ Małgorzata 167BYDGOSZCZK505K 6000:00:0000:51:04.1500:51:04.15+00:23:466:488.8
61KOTŁOWSKA Małgorzata 85OSTROMECKOOSTROMECKOK506K 61Tak00:00:0000:51:04.5000:51:04.50+00:23:466:488.8
62WEYNA Stanisława 192DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK507K 62Tak00:00:0000:51:23.7000:51:23.70+00:24:056:518.8
63JURKIEWICZ Tatiana 56UKS DĄBROWADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK198K 63Tak00:00:0000:52:47.3500:52:47.35+00:25:297:028.5
64GRABSKA Patrycja 48INOWROCŁAWK208K 6400:00:0000:53:44.8000:53:44.80+00:26:267:098.4
65NUNZEK Agnieszka 133#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK409K 6500:00:0000:53:50.3000:53:50.30+00:26:327:108.4
66ZDUNIAK Anna 201TORUŃK4010K 6600:00:0000:54:54.2000:54:54.20+00:27:367:198.2
Znaleziono 66 wynik(ów)