Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 267 |
Wystartowało : | 208 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MISUN-NOWAK Katarzyna | 123 | AMS Triathlon | OSÓWIEC | K30 | 00:00:00 | ||
2 | JURKIEWICZ Tatiana | 56 | UKS DĄBROWA | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K19 | Tak | 00:00:00 | |
3 | KOCINIEWSKA Wiktoria | 272 | JANOWO | K19 | Tak | 00:00:00 | ||
4 | LIPOWSKA Agnieszka | 269 | DĄBROWA CHELMINSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
5 | BOGDANOWICZ Patrycja | 266 | Flow Dance Studio | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
6 | NAWROCKA Sylwia | 127 | Team Pasja - Inowrocław | INOWROCŁAW | K30 | 00:00:00 | ||
7 | KUK Wiktoria | 100 | BOLUMIN | K19 | Tak | 00:00:00 | ||
8 | GOŁATA Julia | 43 | Wilcza Wataha | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K19 | Tak | 00:00:00 | |
9 | GOŁATA Agnieszka | 44 | Wilcza Wataha | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | |
10 | LEWANDOWSKA Małgorzata | 106 | TG'SOKÓŁ GNIEWKOWO | LIPIE | K50 | 00:00:00 | ||
11 | KRASKA Maria | 90 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
12 | ZGLIŃSKA Anna | 202 | Przebiegli Unisław i okolice | UNISŁAW | K30 | 00:00:00 | ||
13 | ETTINGER Justyna | 32 | RUN Bydgoszcz | NOWA WIEŚ WIELKA | K40 | 00:00:00 | ||
14 | BRZOZOWSKA Iwona | 20 | Przebiegli Unisław i Okllice | UNISŁAW | K50 | 00:00:00 | ||
15 | FILIPSKA Paulina | 34 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
16 | KURBIEL-SYROCKA Aleksandra | 102 | OSTROŁĘKA | K30 | 00:00:00 | |||
17 | WEYNA Stanisława | 192 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K50 | Tak | 00:00:00 | ||
18 | BRĄŻKIEWCZ Izabela | 17 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
19 | PODLEWSKA Michalina | 142 | UNISŁAW | K20 | 00:00:00 | |||
20 | SKONIECZNA Marlena | 165 | Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-ON The Move | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
21 | ULOWSKA Katarzyna | 187 | CHMIELARZ TEAM | WATOROWO | K20 | 00:00:00 | ||
22 | BOROWICZ Anna | 13 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
23 | ROGOZIŃSKA Karolina | 150 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
24 | ŁADNIAK Bernadeta | 112 | CZARNOWO | K30 | 00:00:00 | |||
25 | KOTŁOWSKA Małgorzata | 85 | OSTROMECKO | OSTROMECKO | K50 | Tak | 00:00:00 | |
26 | SKÓRCZ Małgorzata | 167 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:00 | |||
27 | GAPPA Karolina | 39 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | K20 | 00:00:00 | |||
28 | KALINOWSKA Lidia | 58 | MAŁE CZYSTE | K30 | 00:00:00 | |||
29 | KWIATKOWSKA Małgorzata | 105 | ZŁAWIEŚ WIELKA | K30 | 00:00:00 | |||
30 | PODBIELSKA Alina | 237 | KM UMK Toruń | TORUŃ | K50 | 00:00:00 | ||
31 | ZDUNIAK Anna | 201 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | |||
32 | GADOMSKA Maria | 37 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | ||
33 | MALCZEWSKA Mirka | 117 | BYDGOSZCZ | K60 | 00:00:00 | |||
34 | NUNZEK Agnieszka | 133 | #żółtokrólewscy | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | ||
35 | KNIOŁA Lucyna | 74 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K50 | 00:00:00 | |||
36 | SOSIŃSKA Izabela | 171 | GZIN | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
37 | JAROCKA Beata | 55 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K40 | Tak | 00:00:00 | ||
38 | OŚWIECIŃSKA Karolina | 135 | KOKOCKO | K20 | 00:00:00 | |||
39 | MICHNIEWICZ Małgorzata | 120 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
40 | KOWALIK Danuta | 87 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
41 | KLAWIKOWSKA Julita | 71 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
42 | KACZMAREK Anna | 57 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
43 | PALACZ Wioletta | 136 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
44 | KUCZYŃSKA Agnieszka | 98 | GIERKOWO | K30 | 00:00:00 | |||
45 | SZENK Marta | 179 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
46 | OSAK Karolina | 233 | CZARŻE | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
47 | BALEWSKA Iwona | 3 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | |||
48 | GRABSKA Patrycja | 48 | INOWROCŁAW | K20 | 00:00:00 | |||
49 | FRĄCKOWIAK Marta | 35 | Krysport Team | MYŚLĘCINEK | K30 | 00:00:00 | ||
50 | KUK Sylwia | 99 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
51 | WICHTOWSKA Ewa | 193 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
52 | NIKOŁAJEW Monika | 131 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | |||
53 | MICHALIK Joanna | 119 | PBSLK | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
54 | TARGOWSKA Małgorzata | 184 | AZS UTP BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:00 | ||
55 | ZAWADZKA Małgorzata | 200 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
56 | KUCHARCZYK Jolanta | 264 | OSTROMECKO | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
57 | ŚLIWIŃSKA Justyna | 180 | UKS Dąbrowa | UNISŁAW | K30 | 00:00:00 | ||
58 | GANDZIAROWSKA Anna | 38 | OTOWICE | K20 | Tak | 00:00:00 | ||
59 | POLIWKA Ula | 238 | DĄBROWA CHELMINSKA | K30 | Tak | 00:00:00 | ||
60 | NICIEJEWSKA Julia | 273 | UKS Dąbrowa | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K19 | Tak | 00:00:00 | |
61 | PANKANIN Martyna | 270 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K19 | Tak | 00:00:00 | ||
62 | LIPONOGA Victoria | 271 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K19 | Tak | 00:00:00 | ||
63 | DZIEDZIC Agnieszka | 29 | UNISŁAW | K30 | 00:00:00 | |||
64 | SIUDZIŃSKA Anna | 243 | BYDGOSZCZ | K40 | 00:00:00 | |||
65 | WILK Oliwia | 247 | CZARŻE | K19 | Tak | 00:00:00 | ||
66 | KUCIAK Angelika | 224 | Chmielarz Team | PLUSKOWĘSY | K30 | 00:00:00 |
Znaleziono 66 wynik(ów)