XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOTŁOWSKI Bartosz 86LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 1Tak00:00:0000:23:55.0000:23:55.00 3:1118.8
2FRYDRYCHOWSKI Piotr 36Sokół Kleczew / LKB Braci Petk LęborkKLECZEWM202M 200:00:0000:24:35.5500:24:35.55+00:00:403:1618.3
3RATAJCZYK Przemysław 148TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM203M 300:00:0000:25:07.9500:25:07.95+00:01:123:2017.9
4SKIBA Łukasz 164Szymi TeamBYDGOSZCZM301M 400:00:0000:25:25.5500:25:25.55+00:01:303:2317.7
5DEROŃ Waldemar 2101 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM302M 500:00:0000:25:41.0500:25:41.05+00:01:463:2517.5
6ORCHOLSKI Witold 232T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM401M 600:00:0000:25:51.3500:25:51.35+00:01:563:2617.4
7PAWŁOWSKI Tomasz 139ZIELONKAM204M 700:00:0000:25:55.9500:25:55.95+00:02:003:2717.4
8RETECKI Krzysztof 149LKS Bogmar PrestoOSTROMECKOM402M 8Tak00:00:0000:26:03.8000:26:03.80+00:02:083:2817.3
9MAĆKOWSKI Maciej 116UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM303M 900:00:0000:26:20.8500:26:20.85+00:02:253:3017.1
10MUSIAŁ Michał 125BYDGOSZCZM501M 1000:00:0000:26:37.3000:26:37.30+00:02:423:3216.9
11DĄBROWSKI Paweł 28TORUŃM205M 1100:00:0000:26:55.3500:26:55.35+00:03:003:3516.7
12GLUGLA Mariusz 40The Runners ŚwiecieŚWIECIEM403M 1200:00:0000:27:22.1500:27:22.15+00:03:273:3816.4
13GOŁEMBIEWSKI Marek 45SP44/XVLO MS BydgoszczBYDGOSZCZM404M 1300:00:0000:27:29.2500:27:29.25+00:03:343:3916.4
14ŚLIWIŃSKI Łukasz 181BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM304M 14Tak00:00:0000:27:54.4500:27:54.45+00:03:593:4316.1
15BOJKE Mirosław 12CHEŁMNOM405M 1500:00:0000:28:13.7500:28:13.75+00:04:183:4515.9
16RYMER Jakub 161BYDGOSZCZM305M 1600:00:0000:28:46.3500:28:46.35+00:04:513:5015.6
17HALINIAK Filip 52DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM206M 17Tak00:00:0000:28:59.7500:28:59.75+00:05:043:5115.5
18MATERN Andrzej 118The Runners ŚwiecieŚWIECIEM406M 1800:00:0000:29:04.9500:29:04.95+00:05:093:5215.5
19ŁADNIAK Dariusz 111CZARNOWOM407M 1900:00:0000:29:13.5000:29:13.50+00:05:183:5315.4
20BUŚ Szymon 22LKS OstromeckoWARSZAWAM207M 2000:00:0000:29:17.3500:29:17.35+00:05:223:5415.4
21SZCZEPANIAK Cezary 246BYDGOSZCZM408M 2100:00:0000:29:20.3500:29:20.35+00:05:253:5415.3
22WIĘCKOWSKI Dariusz 195AMS TriathlonBYDGOSZCZM306M 2200:00:0000:29:21.2500:29:21.25+00:05:263:5415.3
23KUNICKI Michał 251Luks Start NakłoNAKŁOM191M 2300:00:0000:29:24.0500:29:24.05+00:05:293:5515.3
24JABŁOŃSKI Marcin 54KrysportTeamBYDGOSZCZM409M 2400:00:0000:29:31.6500:29:31.65+00:05:363:5615.2
25ŁUCZAK Paweł 114TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM502M 2500:00:0000:29:50.3500:29:50.35+00:05:553:5815.1
26KRZYWDZIŃSKI Dominik 95UKB SzubinSZUBINM192M 2600:00:0000:30:05.2500:30:05.25+00:06:104:0015
27ZAKRZEWSKI Mateusz 254STRZYŻAWAM193M 27Tak00:00:0000:30:14.2500:30:14.25+00:06:194:0114.9
28BUTRYN Nikodem 23BYDGOSZCZM503M 2800:00:0000:30:27.3000:30:27.30+00:06:324:0314.8
29SYROCKI Michał 178WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM307M 29Tak00:00:0000:30:41.0000:30:41.00+00:06:464:0514.7
30KARNOWSKI Sebastian 66CZEMLEWOM308M 30Tak00:00:0000:30:42.1500:30:42.15+00:06:474:0514.7
31BASA Jacek 6ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM4010M 3100:00:0000:31:04.2500:31:04.25+00:07:094:0814.5
32KOCINIEWSKI Łukasz 83LKS JanowoJANOWOM194M 32Tak00:00:0000:31:06.3000:31:06.30+00:07:114:0814.5
33STARSZAK Seweryn 176DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM195M 33Tak00:00:0000:31:16.4000:31:16.40+00:07:214:1014.4
34NAWROCKI Mariusz 129INOWROCŁAWM309M 3400:00:0000:31:34.0000:31:34.00+00:07:394:1214.3
35KOCINIEWSKI Franciszek 78LKS JanowoJANOWO 67M208M 35Tak00:00:0000:31:39.2000:31:39.20+00:07:444:1314.2
36HERMANN Wojciech 258HMMBYDGOSZCZM4011M 3600:00:0000:31:45.4500:31:45.45+00:07:504:1414.2
37KAŁAMAJA Jakub 63BYDGOSZCZM3010M 3700:00:0000:31:53.4500:31:53.45+00:07:584:1514.1
38MACIEJEWSKI Wojciech 253K.S. WisełkaOSTROMECKAM196M 38Tak00:00:0000:32:06.2500:32:06.25+00:08:114:1614
39KELER Krzysztof 70Inowrocław BiegaINOWROCŁAWM209M 3900:00:0000:32:34.9500:32:34.95+00:08:394:2013.8
40KOCINIEWSKI Darek 77LKS JanowoJANOWO 67M4012M 40Tak00:00:0000:32:53.7500:32:53.75+00:08:584:2313.7
41ANDRZEJEWSKI Paweł 208DOBROMIERZM4013M 4100:00:0000:33:11.0500:33:11.05+00:09:164:2513.6
42ŁOJEWSKI Mariusz 113UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM4014M 42Tak00:00:0000:33:11.9500:33:11.95+00:09:164:2513.6
43KALISZ Andrzej 59Torunski Klub TriathlonowyCHEŁMŻAM504M 4300:00:0000:33:14.7000:33:14.70+00:09:194:2513.5
44ROSZAK Zbigniew 154Wataha Łączy nas BieganieGNIEWKOWOM3011M 4400:00:0000:33:20.1000:33:20.10+00:09:254:2613.5
45SKONIECZNY Marcin 166Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-PuszczalscyBYDGOSZCZM4015M 4500:00:0000:33:26.2000:33:26.20+00:09:314:2713.5
46LIPOWSKI Jakub 275DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM197M 46Tak00:00:0000:33:28.4500:33:28.45+00:09:334:2713.4
47SOWIŃSKI Marcin 173BYDGOSZCZM3012M 4700:00:0000:33:39.0000:33:39.00+00:09:444:2913.4
48BRĄŻKIEWICZ Rafał 18BYDGOSZCZM4016M 4800:00:0000:33:42.5000:33:42.50+00:09:474:2913.4
49MIĘKCZYŃSKI Miłosz 121Lupus TeamZIELONCZYNM3013M 4900:00:0000:33:43.5000:33:43.50+00:09:484:2913.3
50HALINIAK Jakub 51DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM198M 50Tak00:00:0000:33:49.9500:33:49.95+00:09:544:3013.3
51STROMCZYŃSKI Wiesław 177Tuptus BorównoBYDGOSZCZM601M 5100:00:0000:33:54.3500:33:54.35+00:09:594:3113.3
52PAWŁOWSKI Radosław 138ZIELONKAM505M 5200:00:0000:34:03.3500:34:03.35+00:10:084:3213.2
53ROSIAK Jarosław 1533KRBYDGOSZCZM4017M 5300:00:0000:34:10.1500:34:10.15+00:10:154:3313.2
54BARSZCZ Tomasz 5BYDGOSZCZM3014M 5400:00:0000:34:17.8000:34:17.80+00:10:224:3413.1
55MACIEJEWSKI Zbigniew 115TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM506M 5500:00:0000:34:20.1000:34:20.10+00:10:254:3413.1
56KRYSZTOFIAK Michał 93Ulung TeamBYDGOSZCZM4018M 5600:00:0000:34:21.7500:34:21.75+00:10:264:3413.1
57BIELEC Wojciech 9BYDGOSZCZM3015M 5700:00:0000:34:25.5000:34:25.50+00:10:304:3513.1
58KOTŁOWSKI Przemysław 222MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4019M 5800:00:0000:34:32.2500:34:32.25+00:10:374:3613
59ZAKÓRZEWSKI Jacek 249WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM4020M 59Tak00:00:0000:34:36.8000:34:36.80+00:10:414:3613
60GZYL Mikolaj 214janusze triathlonu 'Exodus' teamBYDGOSZCZM3016M 6000:00:0000:34:40.1500:34:40.15+00:10:454:3713
61ŚLIWIŃSKI Michał 183UKS 'Dąbrowa'UNISLAWM3017M 6100:00:0000:34:41.0500:34:41.05+00:10:464:3713
62KOCINIEWSKI Jacek 81LKS JanowoJANOWOM4021M 62Tak00:00:0000:34:41.3500:34:41.35+00:10:464:3713
63LEWANDOWSKI Władysław 107INOWROCŁAWM602M 6300:00:0000:34:46.7000:34:46.70+00:10:514:3812.9
64BERNACKI Dominik 8CZARNOWOM3018M 6400:00:0000:34:50.4000:34:50.40+00:10:554:3812.9
65GRUBICH Arkadiusz 49NIEMCZM4022M 6500:00:0000:34:57.6000:34:57.60+00:11:024:3912.9
66WESTFALEWSKI Tomasz 191LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 66Tak00:00:0000:34:58.0500:34:58.05+00:11:034:3912.9
67STARSZAK Paweł 175DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4023M 67Tak00:00:0000:35:04.7500:35:04.75+00:11:094:4012.8
68KOPIEC Mateusz 84REPTOWOM2011M 68Tak00:00:0000:35:05.8000:35:05.80+00:11:104:4012.8
69KOCINIEWSKI Wojciech 79LKS JanowoJANOWO 67M199M 69Tak00:00:0000:35:13.9000:35:13.90+00:11:184:4112.8
70MAŁKIŃSKI Józef 228BYDGOSZCZM603M 7000:00:0000:35:18.3500:35:18.35+00:11:234:4212.7
71KOCINIEWSKI Bartłomiej 76LKS JanowoJANOWOM3019M 71Tak00:00:0000:35:22.6500:35:22.65+00:11:274:4212.7
72GODZIUK Roman 211TORUŃM507M 7200:00:0000:35:23.4000:35:23.40+00:11:284:4312.7
73BRATEK Andrzej 16TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM604M 7300:00:0000:35:26.0500:35:26.05+00:11:314:4312.7
74GULCZYŃSKI Adam 260OSTROMECKOM4024M 74Tak00:00:0000:35:30.8500:35:30.85+00:11:354:4412.7
75BIELEC Michał 10SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM4025M 7500:00:0000:35:32.4000:35:32.40+00:11:374:4412.7
76PIWOŃSKI Robert 141TORUŃM4026M 7600:00:0000:35:36.3000:35:36.30+00:11:414:4412.6
77MOCZYNSKI Leszek. 230Fordon biega.BYDGOSZCZM605M 7700:00:0000:35:41.2500:35:41.25+00:11:464:4512.6
78POLIWODZIŃSKI Mateusz 145KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM1910M 7800:00:0000:35:46.0000:35:46.00+00:11:514:4612.6
79MIKA Krystian 122SZLICHTYNGOWAM3020M 7900:00:0000:35:48.5500:35:48.55+00:11:534:4612.6
80RUTKOWSKI Tomasz 158STRZYŻAWAM4027M 80Tak00:00:0000:35:53.5000:35:53.50+00:11:584:4712.5
81KOWALCZYK Robert 256LKS OstromeckoOSTROMECKOM4028M 81Tak00:00:0000:35:55.5500:35:55.55+00:12:004:4712.5
82KOCINIEWSKI Mateusz 82LKS JanowoJANOWOM2012M 82Tak00:00:0000:35:57.8500:35:57.85+00:12:024:4712.5
83NOWAK Waldemar 132Tri-Amator Ewelina NowakBIAŁE BŁOTAM508M 8300:00:0000:35:59.4500:35:59.45+00:12:044:4712.5
84ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 205Decathlon Team InowrocławJANIKOWOM509M 8400:00:0000:36:01.1500:36:01.15+00:12:064:4812.5
85NAWROCKI Jarosław 128BYDGOSZCZM5010M 8500:00:0000:36:08.0500:36:08.05+00:12:134:4912.5
86KAWALEC Marcin 69OSTROMECKOM2013M 86Tak00:00:0000:36:10.3500:36:10.35+00:12:154:4912.4
87ZDUNICH Krzysztof 255M4029M 8700:00:0000:36:11.4500:36:11.45+00:12:164:4912.4
88BĄK Łukasz 7BYDGOSZCZM3021M 8800:00:0000:36:13.0000:36:13.00+00:12:184:4912.4
89KLAWIKOWSKI Dawid 72TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3022M 8900:00:0000:36:25.3500:36:25.35+00:12:304:5112.4
90SIKORA Antoni 241Żniński Klub Biegacza 1992PNIEWYM701M 9000:00:0000:36:27.9500:36:27.95+00:12:324:5112.3
91KAPUSTA Maciej 261M4030M 9100:00:0000:36:28.2000:36:28.20+00:12:334:5112.3
92KUŹMA Wojciech 104BYDGOSZCZM5011M 9200:00:0000:36:32.3000:36:32.30+00:12:374:5212.3
93KRAJEWSKI Tomasz 88BYDGOSZCZM3023M 9300:00:0000:36:36.7500:36:36.75+00:12:414:5212.3
94KRUCZKOWSKI Piotr 92KRYSPORT TEAMBYDGOSZCZM5012M 9400:00:0000:36:41.1500:36:41.15+00:12:464:5312.3
95BOROWICZ Ireneusz 14BYDGOSZCZM3024M 9500:00:0000:36:41.6500:36:41.65+00:12:464:5312.3
96KUZIOŁA Łukasz 226OSTROMECKOM4031M 96Tak00:00:0000:36:42.4000:36:42.40+00:12:474:5312.3
97ŚLIWIŃSKI Piotr 182GZINM3025M 97Tak00:00:0000:36:49.8000:36:49.80+00:12:544:5412.2
98KRÓL Karol 91TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM4032M 9800:00:0000:37:14.3500:37:14.35+00:13:194:5712.1
99KRZYWDZIŃSKI Józef 94Tkkf Instalator-PelikanSZUBINM4033M 9900:00:0000:37:31.5500:37:31.55+00:13:365:0012
100BŁASZKIEWICZ Marek 268GZINM2014M 100Tak00:00:0000:37:33.7500:37:33.75+00:13:385:0012
101POLAKOWSKI Tomasz 143CICHORADZM3026M 10100:00:0000:37:37.0500:37:37.05+00:13:425:0012
102ROGOZIŃSKI Aleksander 151BYDGOSZCZM3027M 10200:00:0000:37:48.9500:37:48.95+00:13:535:0211.9
103HALINIAK Dominik 53DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2015M 103Tak00:00:0000:38:02.7500:38:02.75+00:14:075:0411.8
104POLIWODZIŃSKI Michał 144KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM4034M 10400:00:0000:38:03.6500:38:03.65+00:14:085:0411.8
105WALUSIAK Miłosz 189BYDGOSZCZM3028M 10500:00:0000:38:18.4500:38:18.45+00:14:235:0611.7
106KRASIŃSKI Piotr 89BYDGOSZCZM4035M 10600:00:0000:38:29.0000:38:29.00+00:14:345:0711.7
107SOSIŃSKI Paweł 172GZINM3029M 107Tak00:00:0000:38:29.7500:38:29.75+00:14:345:0711.7
108OSIECKI Grzegorz 134KISIELICEM606M 10800:00:0000:38:36.7000:38:36.70+00:14:415:0811.7
109RUTKOWSKI Kamil 160STRZYŻAWAM1911M 109Tak00:00:0000:38:39.0500:38:39.05+00:14:445:0911.6
110BRZOZOWSKI Jarosław 21BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM5013M 11000:00:0000:38:40.1500:38:40.15+00:14:455:0911.6
111TRUDNOWSKI Janusz 186Run PasjaBYDGOSZCZM702M 11100:00:0000:38:49.8000:38:49.80+00:14:545:1011.6
112RUTKOWSKI Szymon 159STRZYŻAWAM1912M 112Tak00:00:0000:38:58.3500:38:58.35+00:15:035:1111.5
113TARGOWSKI Marcin 185MKS SP 63BYDGOSZCZM3030M 11300:00:0000:39:10.8500:39:10.85+00:15:155:1311.5
114KRÓL Zbigniew 259BYDGOSZCZM4036M 11400:00:0000:39:17.3000:39:17.30+00:15:225:1411.5
115ZIELIŃSKI Radosław 204BYDGOSZCZM3031M 11500:00:0000:39:47.2500:39:47.25+00:15:525:1811.3
116SMYKOWSKI Paweł 170BYDGOSZCZM1913M 11600:00:0000:39:58.8500:39:58.85+00:16:035:1911.3
117SMYKOWSKI Marcin 169BYDGOSZCZM4037M 11700:00:0000:39:59.7000:39:59.70+00:16:045:1911.3
118KARBOWNIK Marcin 65LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2016M 118Tak00:00:0000:40:45.9500:40:45.95+00:16:505:2611
119STAŃCZAK Kamil 174GZINM2017M 119Tak00:00:0000:41:23.5000:41:23.50+00:17:285:3110.9
120KOCINIEWSKI Marcin 274LKS JanowoCZARŻEM3032M 120Tak00:00:0000:42:15.1500:42:15.15+00:18:205:3810.7
121GOŁATA Wojciech 42Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3033M 121Tak00:00:0000:42:15.8000:42:15.80+00:18:205:3810.7
122WILK Krzysztof 267BOLUMINEKM703M 122Tak00:00:0000:42:30.0000:42:30.00+00:18:355:4010.6
123CHMIELEWSKI Ireneusz 26CZARNE STOPY SM.BYDGOSZCZTORUŃM5014M 12300:00:0000:42:32.0000:42:32.00+00:18:375:4010.6
124BORZYSZKOWSKI Grzegorz 15STARY FORDONBYDGOSZCZM3034M 12400:00:0000:42:34.9000:42:34.90+00:18:395:4010.6
125MROTEK Marcin 124OSTROMECKOM3035M 125Tak00:00:0000:42:48.5000:42:48.50+00:18:535:4210.5
126DZIEDZIC Marcin 30UNISŁAWM3036M 12600:00:0000:43:36.1500:43:36.15+00:19:415:4810.3
127KUK Bartłomiej 101ŁKS OstromeckoOSTROMECKOM1914M 127Tak00:00:0000:43:54.7000:43:54.70+00:19:595:5110.3
128BARANOWSKI Damian 4BYDGOSZCZM4038M 12800:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:20:115:5210.2
129CIEŚLICKI Krzysztof 27SISU TeamBYDGOSZCZM3037M 12900:00:0000:44:28.1500:44:28.15+00:20:335:5510.1
130KALISZEWSKI Sławomir 613KRBIAŁE BŁOTAM3038M 13000:00:0000:49:34.4500:49:34.45+00:25:396:369.1
131KALISZEWSKI Wojciech 623KRBIAŁE BŁOTAM3039M 13100:00:0000:49:34.8000:49:34.80+00:25:396:369.1
132KUK Piotr 262LKS OstromeckoM4039M 132Tak00:00:0000:49:40.5000:49:40.50+00:25:456:379.1
133KUCHARCZYK Hubert 97OSTROMECKOM4040M 133Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:25:466:379.1
134ANDERSOHN Maciej 207BYDGOSZCZM1915M 13400:00:0000:50:01.7500:50:01.75+00:26:066:409
135ANDERSOHN Paweł 206BYDGOSZCZM4041M 13500:00:0000:50:03.4500:50:03.45+00:26:086:409
136ANGIEL Władysław 1TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM801M 13600:00:0000:50:13.2500:50:13.25+00:26:186:419
137SKÓRCZ Tomasz 168BYDGOSZCZM5015M 13700:00:0000:50:38.0500:50:38.05+00:26:436:458.9
138GOLA Grzegorz 41tg sokół gniewkowoMARKOWOM4042M 13800:00:0000:51:59.3000:51:59.30+00:28:046:558.7
139GURYN Wiktor 263BYDGOSZCZM3040M 13900:00:0000:52:07.3500:52:07.35+00:28:126:568.6
140KARDASZ Arkadiusz 252CIELEM4043M 14000:00:0000:52:45.0000:52:45.00+00:28:507:028.5
Znaleziono 140 wynik(ów)