XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SKIBA Łukasz 164Szymi TeamBYDGOSZCZM301M 400:00:0000:25:25.5500:25:25.55 3:2317.7
2DEROŃ Waldemar 2101 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZM302M 500:00:0000:25:41.0500:25:41.05+00:00:153:2517.5
3MAĆKOWSKI Maciej 116UPS BYDGOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM303M 900:00:0000:26:20.8500:26:20.85+00:00:553:3017.1
4ŚLIWIŃSKI Łukasz 181BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM304M 14Tak00:00:0000:27:54.4500:27:54.45+00:02:283:4316.1
5RYMER Jakub 161BYDGOSZCZM305M 1600:00:0000:28:46.3500:28:46.35+00:03:203:5015.6
6WIĘCKOWSKI Dariusz 195AMS TriathlonBYDGOSZCZM306M 2200:00:0000:29:21.2500:29:21.25+00:03:553:5415.3
7SYROCKI Michał 178WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM307M 29Tak00:00:0000:30:41.0000:30:41.00+00:05:154:0514.7
8KARNOWSKI Sebastian 66CZEMLEWOM308M 30Tak00:00:0000:30:42.1500:30:42.15+00:05:164:0514.7
9NAWROCKI Mariusz 129INOWROCŁAWM309M 3400:00:0000:31:34.0000:31:34.00+00:06:084:1214.3
10KAŁAMAJA Jakub 63BYDGOSZCZM3010M 3700:00:0000:31:53.4500:31:53.45+00:06:274:1514.1
11ROSZAK Zbigniew 154Wataha Łączy nas BieganieGNIEWKOWOM3011M 4400:00:0000:33:20.1000:33:20.10+00:07:544:2613.5
12SOWIŃSKI Marcin 173BYDGOSZCZM3012M 4700:00:0000:33:39.0000:33:39.00+00:08:134:2913.4
13MIĘKCZYŃSKI Miłosz 121Lupus TeamZIELONCZYNM3013M 4900:00:0000:33:43.5000:33:43.50+00:08:174:2913.3
14BARSZCZ Tomasz 5BYDGOSZCZM3014M 5400:00:0000:34:17.8000:34:17.80+00:08:524:3413.1
15BIELEC Wojciech 9BYDGOSZCZM3015M 5700:00:0000:34:25.5000:34:25.50+00:08:594:3513.1
16GZYL Mikolaj 214janusze triathlonu 'Exodus' teamBYDGOSZCZM3016M 6000:00:0000:34:40.1500:34:40.15+00:09:144:3713
17ŚLIWIŃSKI Michał 183UKS 'Dąbrowa'UNISLAWM3017M 6100:00:0000:34:41.0500:34:41.05+00:09:154:3713
18BERNACKI Dominik 8CZARNOWOM3018M 6400:00:0000:34:50.4000:34:50.40+00:09:244:3812.9
19KOCINIEWSKI Bartłomiej 76LKS JanowoJANOWOM3019M 71Tak00:00:0000:35:22.6500:35:22.65+00:09:574:4212.7
20MIKA Krystian 122SZLICHTYNGOWAM3020M 7900:00:0000:35:48.5500:35:48.55+00:10:234:4612.6
21BĄK Łukasz 7BYDGOSZCZM3021M 8800:00:0000:36:13.0000:36:13.00+00:10:474:4912.4
22KLAWIKOWSKI Dawid 72TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM3022M 8900:00:0000:36:25.3500:36:25.35+00:10:594:5112.4
23KRAJEWSKI Tomasz 88BYDGOSZCZM3023M 9300:00:0000:36:36.7500:36:36.75+00:11:114:5212.3
24BOROWICZ Ireneusz 14BYDGOSZCZM3024M 9500:00:0000:36:41.6500:36:41.65+00:11:164:5312.3
25ŚLIWIŃSKI Piotr 182GZINM3025M 97Tak00:00:0000:36:49.8000:36:49.80+00:11:244:5412.2
26POLAKOWSKI Tomasz 143CICHORADZM3026M 10100:00:0000:37:37.0500:37:37.05+00:12:115:0012
27ROGOZIŃSKI Aleksander 151BYDGOSZCZM3027M 10200:00:0000:37:48.9500:37:48.95+00:12:235:0211.9
28WALUSIAK Miłosz 189BYDGOSZCZM3028M 10500:00:0000:38:18.4500:38:18.45+00:12:525:0611.7
29SOSIŃSKI Paweł 172GZINM3029M 107Tak00:00:0000:38:29.7500:38:29.75+00:13:045:0711.7
30TARGOWSKI Marcin 185MKS SP 63BYDGOSZCZM3030M 11300:00:0000:39:10.8500:39:10.85+00:13:455:1311.5
31ZIELIŃSKI Radosław 204BYDGOSZCZM3031M 11500:00:0000:39:47.2500:39:47.25+00:14:215:1811.3
32KOCINIEWSKI Marcin 274LKS JanowoCZARŻEM3032M 120Tak00:00:0000:42:15.1500:42:15.15+00:16:495:3810.7
33GOŁATA Wojciech 42Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3033M 121Tak00:00:0000:42:15.8000:42:15.80+00:16:505:3810.7
34BORZYSZKOWSKI Grzegorz 15STARY FORDONBYDGOSZCZM3034M 12400:00:0000:42:34.9000:42:34.90+00:17:095:4010.6
35MROTEK Marcin 124OSTROMECKOM3035M 125Tak00:00:0000:42:48.5000:42:48.50+00:17:225:4210.5
36DZIEDZIC Marcin 30UNISŁAWM3036M 12600:00:0000:43:36.1500:43:36.15+00:18:105:4810.3
37CIEŚLICKI Krzysztof 27SISU TeamBYDGOSZCZM3037M 12900:00:0000:44:28.1500:44:28.15+00:19:025:5510.1
38KALISZEWSKI Sławomir 613KRBIAŁE BŁOTAM3038M 13000:00:0000:49:34.4500:49:34.45+00:24:086:369.1
39KALISZEWSKI Wojciech 623KRBIAŁE BŁOTAM3039M 13100:00:0000:49:34.8000:49:34.80+00:24:096:369.1
40GURYN Wiktor 263BYDGOSZCZM3040M 13900:00:0000:52:07.3500:52:07.35+00:26:416:568.6
Znaleziono 40 wynik(ów)