XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ORCHOLSKI Witold 232T.S. Opatrunki ToruńTORUŃM401M 600:00:0000:25:51.3500:25:51.35 3:2617.4
2RETECKI Krzysztof 149LKS Bogmar PrestoOSTROMECKOM402M 8Tak00:00:0000:26:03.8000:26:03.80+00:00:123:2817.3
3GLUGLA Mariusz 40The Runners ŚwiecieŚWIECIEM403M 1200:00:0000:27:22.1500:27:22.15+00:01:303:3816.4
4GOŁEMBIEWSKI Marek 45SP44/XVLO MS BydgoszczBYDGOSZCZM404M 1300:00:0000:27:29.2500:27:29.25+00:01:373:3916.4
5BOJKE Mirosław 12CHEŁMNOM405M 1500:00:0000:28:13.7500:28:13.75+00:02:223:4515.9
6MATERN Andrzej 118The Runners ŚwiecieŚWIECIEM406M 1800:00:0000:29:04.9500:29:04.95+00:03:133:5215.5
7ŁADNIAK Dariusz 111CZARNOWOM407M 1900:00:0000:29:13.5000:29:13.50+00:03:223:5315.4
8SZCZEPANIAK Cezary 246BYDGOSZCZM408M 2100:00:0000:29:20.3500:29:20.35+00:03:293:5415.3
9JABŁOŃSKI Marcin 54KrysportTeamBYDGOSZCZM409M 2400:00:0000:29:31.6500:29:31.65+00:03:403:5615.2
10BASA Jacek 6ROZBIEGANA KRUSZWICAKRUSZWICAM4010M 3100:00:0000:31:04.2500:31:04.25+00:05:124:0814.5
11HERMANN Wojciech 258HMMBYDGOSZCZM4011M 3600:00:0000:31:45.4500:31:45.45+00:05:544:1414.2
12KOCINIEWSKI Darek 77LKS JanowoJANOWO 67M4012M 40Tak00:00:0000:32:53.7500:32:53.75+00:07:024:2313.7
13ANDRZEJEWSKI Paweł 208DOBROMIERZM4013M 4100:00:0000:33:11.0500:33:11.05+00:07:194:2513.6
14ŁOJEWSKI Mariusz 113UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM4014M 42Tak00:00:0000:33:11.9500:33:11.95+00:07:204:2513.6
15SKONIECZNY Marcin 166Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-PuszczalscyBYDGOSZCZM4015M 4500:00:0000:33:26.2000:33:26.20+00:07:344:2713.5
16BRĄŻKIEWICZ Rafał 18BYDGOSZCZM4016M 4800:00:0000:33:42.5000:33:42.50+00:07:514:2913.4
17ROSIAK Jarosław 1533KRBYDGOSZCZM4017M 5300:00:0000:34:10.1500:34:10.15+00:08:184:3313.2
18KRYSZTOFIAK Michał 93Ulung TeamBYDGOSZCZM4018M 5600:00:0000:34:21.7500:34:21.75+00:08:304:3413.1
19KOTŁOWSKI Przemysław 222MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4019M 5800:00:0000:34:32.2500:34:32.25+00:08:404:3613
20ZAKÓRZEWSKI Jacek 249WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM4020M 59Tak00:00:0000:34:36.8000:34:36.80+00:08:454:3613
21KOCINIEWSKI Jacek 81LKS JanowoJANOWOM4021M 62Tak00:00:0000:34:41.3500:34:41.35+00:08:504:3713
22GRUBICH Arkadiusz 49NIEMCZM4022M 6500:00:0000:34:57.6000:34:57.60+00:09:064:3912.9
23STARSZAK Paweł 175DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4023M 67Tak00:00:0000:35:04.7500:35:04.75+00:09:134:4012.8
24GULCZYŃSKI Adam 260OSTROMECKOM4024M 74Tak00:00:0000:35:30.8500:35:30.85+00:09:394:4412.7
25BIELEC Michał 10SP 63 BydgoszczBYDGOSZCZM4025M 7500:00:0000:35:32.4000:35:32.40+00:09:414:4412.7
26PIWOŃSKI Robert 141TORUŃM4026M 7600:00:0000:35:36.3000:35:36.30+00:09:444:4412.6
27RUTKOWSKI Tomasz 158STRZYŻAWAM4027M 80Tak00:00:0000:35:53.5000:35:53.50+00:10:024:4712.5
28KOWALCZYK Robert 256LKS OstromeckoOSTROMECKOM4028M 81Tak00:00:0000:35:55.5500:35:55.55+00:10:044:4712.5
29ZDUNICH Krzysztof 255M4029M 8700:00:0000:36:11.4500:36:11.45+00:10:204:4912.4
30KAPUSTA Maciej 261M4030M 9100:00:0000:36:28.2000:36:28.20+00:10:364:5112.3
31KUZIOŁA Łukasz 226OSTROMECKOM4031M 96Tak00:00:0000:36:42.4000:36:42.40+00:10:514:5312.3
32KRÓL Karol 91TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM4032M 9800:00:0000:37:14.3500:37:14.35+00:11:234:5712.1
33KRZYWDZIŃSKI Józef 94Tkkf Instalator-PelikanSZUBINM4033M 9900:00:0000:37:31.5500:37:31.55+00:11:405:0012
34POLIWODZIŃSKI Michał 144KS Wisełka Bydgoszcz-FordonBYDGOSZCZM4034M 10400:00:0000:38:03.6500:38:03.65+00:12:125:0411.8
35KRASIŃSKI Piotr 89BYDGOSZCZM4035M 10600:00:0000:38:29.0000:38:29.00+00:12:375:0711.7
36KRÓL Zbigniew 259BYDGOSZCZM4036M 11400:00:0000:39:17.3000:39:17.30+00:13:255:1411.5
37SMYKOWSKI Marcin 169BYDGOSZCZM4037M 11700:00:0000:39:59.7000:39:59.70+00:14:085:1911.3
38BARANOWSKI Damian 4BYDGOSZCZM4038M 12800:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:18:155:5210.2
39KUK Piotr 262LKS OstromeckoM4039M 132Tak00:00:0000:49:40.5000:49:40.50+00:23:496:379.1
40KUCHARCZYK Hubert 97OSTROMECKOM4040M 133Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:23:506:379.1
41ANDERSOHN Paweł 206BYDGOSZCZM4041M 13500:00:0000:50:03.4500:50:03.45+00:24:126:409
42GOLA Grzegorz 41tg sokół gniewkowoMARKOWOM4042M 13800:00:0000:51:59.3000:51:59.30+00:26:076:558.7
43KARDASZ Arkadiusz 252CIELEM4043M 14000:00:0000:52:45.0000:52:45.00+00:26:537:028.5
Znaleziono 43 wynik(ów)