Organizator : | Ludowy Klub Sportowy Ostromecko |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Dąbrowa - Ostromecko |
Dystans : | 7.5 km |
Zgłoszonych : | 267 |
Wystartowało : | 208 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 208 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLIWODZIŃSKI Michał | 144 | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
2 | KOWALCZYK Robert | 256 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
3 | KUK Piotr | 262 | LKS Ostromecko | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
4 | KAPUSTA Maciej | 261 | M40 | 00:00:00 | ||||
5 | GULCZYŃSKI Adam | 260 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
6 | KRÓL Zbigniew | 259 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
7 | HERMANN Wojciech | 258 | HMM | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
8 | ZDUNICH Krzysztof | 255 | M40 | 00:00:00 | ||||
9 | KARDASZ Arkadiusz | 252 | CIELE | M40 | 00:00:00 | |||
10 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 208 | DOBROMIERZ | M40 | 00:00:00 | |||
11 | GOLA Grzegorz | 41 | tg sokół gniewkowo | MARKOWO | M40 | 00:00:00 | ||
12 | RETECKI Krzysztof | 149 | LKS Bogmar Presto | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
13 | ROSIAK Jarosław | 153 | 3KR | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
14 | BRĄŻKIEWICZ Rafał | 18 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
15 | RUTKOWSKI Tomasz | 158 | STRZYŻAWA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
16 | SKONIECZNY Marcin | 166 | Fordon Runners-Nessi Kolorowa Drużyna-Biegacze-On The Move-Puszczalscy | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
17 | GLUGLA Mariusz | 40 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 00:00:00 | ||
18 | ŁADNIAK Dariusz | 111 | CZARNOWO | M40 | 00:00:00 | |||
19 | ŁOJEWSKI Mariusz | 113 | UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGA | JANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJ | M40 | Tak | 00:00:00 | |
20 | GRUBICH Arkadiusz | 49 | NIEMCZ | M40 | 00:00:00 | |||
21 | PIWOŃSKI Robert | 141 | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | |||
22 | KOCINIEWSKI Darek | 77 | LKS Janowo | JANOWO 67 | M40 | Tak | 00:00:00 | |
23 | KOCINIEWSKI Jacek | 81 | LKS Janowo | JANOWO | M40 | Tak | 00:00:00 | |
24 | BOJKE Mirosław | 12 | CHEŁMNO | M40 | 00:00:00 | |||
25 | ZAKÓRZEWSKI Jacek | 249 | WAŁDOWO KRÓLEWSKIE | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
26 | BASA Jacek | 6 | ROZBIEGANA KRUSZWICA | KRUSZWICA | M40 | 00:00:00 | ||
27 | KUZIOŁA Łukasz | 226 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
28 | KRÓL Karol | 91 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
29 | STARSZAK Paweł | 175 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
30 | KRYSZTOFIAK Michał | 93 | Ulung Team | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
31 | SMYKOWSKI Marcin | 169 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
32 | JABŁOŃSKI Marcin | 54 | KrysportTeam | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
33 | KRZYWDZIŃSKI Józef | 94 | Tkkf Instalator-Pelikan | SZUBIN | M40 | 00:00:00 | ||
34 | BARANOWSKI Damian | 4 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
35 | KUCHARCZYK Hubert | 97 | OSTROMECKO | M40 | Tak | 00:00:00 | ||
36 | SZCZEPANIAK Cezary | 246 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
37 | BIELEC Michał | 10 | SP 63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
38 | KRASIŃSKI Piotr | 89 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | |||
39 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 45 | SP44/XVLO MS Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
40 | MATERN Andrzej | 118 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 00:00:00 | ||
41 | ORCHOLSKI Witold | 232 | T.S. Opatrunki Toruń | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | ||
42 | KOTŁOWSKI Przemysław | 222 | MKS SP 63 BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | ||
43 | ANDERSOHN Paweł | 206 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 |
Znaleziono 43 wynik(ów)