XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO

Organizator:
Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Dąbrowa - Ostromecko
Dystans:
7.5 km
Zgłoszonych:
267
Wystartowało:
208
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
208
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaCzas startuCzas
netto
7.5km
Czas
brutto
7.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOTŁOWSKI Bartosz 86LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM201M 1Tak00:00:0000:23:55.0000:23:55.00 3:1118.8
2RETECKI Krzysztof 149LKS Bogmar PrestoOSTROMECKOM402M 8Tak00:00:0000:26:03.8000:26:03.80+00:02:083:2817.3
3ŚLIWIŃSKI Łukasz 181BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM304M 14Tak00:00:0000:27:54.4500:27:54.45+00:03:593:4316.1
4HALINIAK Filip 52DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM206M 17Tak00:00:0000:28:59.7500:28:59.75+00:05:043:5115.5
5ZAKRZEWSKI Mateusz 254STRZYŻAWAM193M 27Tak00:00:0000:30:14.2500:30:14.25+00:06:194:0114.9
6SYROCKI Michał 178WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM307M 29Tak00:00:0000:30:41.0000:30:41.00+00:06:464:0514.7
7KARNOWSKI Sebastian 66CZEMLEWOM308M 30Tak00:00:0000:30:42.1500:30:42.15+00:06:474:0514.7
8KOCINIEWSKI Łukasz 83LKS JanowoJANOWOM194M 32Tak00:00:0000:31:06.3000:31:06.30+00:07:114:0814.5
9STARSZAK Seweryn 176DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM195M 33Tak00:00:0000:31:16.4000:31:16.40+00:07:214:1014.4
10KOCINIEWSKI Franciszek 78LKS JanowoJANOWO 67M208M 35Tak00:00:0000:31:39.2000:31:39.20+00:07:444:1314.2
11MACIEJEWSKI Wojciech 253K.S. WisełkaOSTROMECKAM196M 38Tak00:00:0000:32:06.2500:32:06.25+00:08:114:1614
12KOCINIEWSKI Darek 77LKS JanowoJANOWO 67M4012M 40Tak00:00:0000:32:53.7500:32:53.75+00:08:584:2313.7
13ŁOJEWSKI Mariusz 113UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE I BIEGAJANOWO /K/ DABROWY CHELMINSKIEJM4014M 42Tak00:00:0000:33:11.9500:33:11.95+00:09:164:2513.6
14LIPOWSKI Jakub 275DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM197M 46Tak00:00:0000:33:28.4500:33:28.45+00:09:334:2713.4
15HALINIAK Jakub 51DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM198M 50Tak00:00:0000:33:49.9500:33:49.95+00:09:544:3013.3
16ZAKÓRZEWSKI Jacek 249WAŁDOWO KRÓLEWSKIEM4020M 59Tak00:00:0000:34:36.8000:34:36.80+00:10:414:3613
17KOCINIEWSKI Jacek 81LKS JanowoJANOWOM4021M 62Tak00:00:0000:34:41.3500:34:41.35+00:10:464:3713
18WESTFALEWSKI Tomasz 191LKS BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOM2010M 66Tak00:00:0000:34:58.0500:34:58.05+00:11:034:3912.9
19STARSZAK Paweł 175DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM4023M 67Tak00:00:0000:35:04.7500:35:04.75+00:11:094:4012.8
20KOPIEC Mateusz 84REPTOWOM2011M 68Tak00:00:0000:35:05.8000:35:05.80+00:11:104:4012.8
21KOCINIEWSKI Wojciech 79LKS JanowoJANOWO 67M199M 69Tak00:00:0000:35:13.9000:35:13.90+00:11:184:4112.8
22KOCINIEWSKI Bartłomiej 76LKS JanowoJANOWOM3019M 71Tak00:00:0000:35:22.6500:35:22.65+00:11:274:4212.7
23GULCZYŃSKI Adam 260OSTROMECKOM4024M 74Tak00:00:0000:35:30.8500:35:30.85+00:11:354:4412.7
24RUTKOWSKI Tomasz 158STRZYŻAWAM4027M 80Tak00:00:0000:35:53.5000:35:53.50+00:11:584:4712.5
25KOWALCZYK Robert 256LKS OstromeckoOSTROMECKOM4028M 81Tak00:00:0000:35:55.5500:35:55.55+00:12:004:4712.5
26KOCINIEWSKI Mateusz 82LKS JanowoJANOWOM2012M 82Tak00:00:0000:35:57.8500:35:57.85+00:12:024:4712.5
27KAWALEC Marcin 69OSTROMECKOM2013M 86Tak00:00:0000:36:10.3500:36:10.35+00:12:154:4912.4
28KUZIOŁA Łukasz 226OSTROMECKOM4031M 96Tak00:00:0000:36:42.4000:36:42.40+00:12:474:5312.3
29ŚLIWIŃSKI Piotr 182GZINM3025M 97Tak00:00:0000:36:49.8000:36:49.80+00:12:544:5412.2
30BŁASZKIEWICZ Marek 268GZINM2014M 100Tak00:00:0000:37:33.7500:37:33.75+00:13:385:0012
31HALINIAK Dominik 53DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM2015M 103Tak00:00:0000:38:02.7500:38:02.75+00:14:075:0411.8
32SOSIŃSKI Paweł 172GZINM3029M 107Tak00:00:0000:38:29.7500:38:29.75+00:14:345:0711.7
33RUTKOWSKI Kamil 160STRZYŻAWAM1911M 109Tak00:00:0000:38:39.0500:38:39.05+00:14:445:0911.6
34RUTKOWSKI Szymon 159STRZYŻAWAM1912M 112Tak00:00:0000:38:58.3500:38:58.35+00:15:035:1111.5
35KARBOWNIK Marcin 65LKS OSTROMECKOOSTROMECKOM2016M 118Tak00:00:0000:40:45.9500:40:45.95+00:16:505:2611
36STAŃCZAK Kamil 174GZINM2017M 119Tak00:00:0000:41:23.5000:41:23.50+00:17:285:3110.9
37KOCINIEWSKI Marcin 274LKS JanowoCZARŻEM3032M 120Tak00:00:0000:42:15.1500:42:15.15+00:18:205:3810.7
38GOŁATA Wojciech 42Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM3033M 121Tak00:00:0000:42:15.8000:42:15.80+00:18:205:3810.7
39WILK Krzysztof 267BOLUMINEKM703M 122Tak00:00:0000:42:30.0000:42:30.00+00:18:355:4010.6
40MROTEK Marcin 124OSTROMECKOM3035M 125Tak00:00:0000:42:48.5000:42:48.50+00:18:535:4210.5
41KUK Bartłomiej 101ŁKS OstromeckoOSTROMECKOM1914M 127Tak00:00:0000:43:54.7000:43:54.70+00:19:595:5110.3
42KUK Piotr 262LKS OstromeckoM4039M 132Tak00:00:0000:49:40.5000:49:40.50+00:25:456:379.1
43KUCHARCZYK Hubert 97OSTROMECKOM4040M 133Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:25:466:379.1
Znaleziono 43 wynik(ów)