XXXII BIEG ULICZNY DĄBROWA CHEŁMIŃSKA - OSTROMECKO
Organiser : Ludowy Klub Sportowy Ostromecko
Date : 2019-10-06
Place : Dąbrowa - Ostromecko
Distance : 7.5 km
Registered : 267
Started : 208
Not finished : 0
Finished : 208
On the track : 0
Complete results :
Uproszczone :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | K Open | M Open | Mieszkanka Gminy Dąbrowa Chełmińska | Mieszkaniec Gminy Dąbrowa Chełmińska | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70 | M80
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MMieszkaniec Gminy Dąbrowa ChełmińskaStart timeNet
time
7.5km
Clock
time
7.5km
GapPace
min/km
Pace
km/h
        
1JAROCKA Beata 55DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK401K 2Tak00:00:0000:31:03.7000:31:03.70 4:0814,5
2GANDZIAROWSKA Anna 38OTOWICEK201K 9Tak00:00:0000:34:34.5000:34:34.50+00:03:304:3613,0
3KRASKA Maria 90WAŁDOWO KRÓLEWSKIEK204K 22Tak00:00:0000:36:40.3000:36:40.30+00:05:364:5312,3
4PANKANIN Martyna 270DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK191K 24Tak00:00:0000:37:16.2000:37:16.20+00:06:124:5812,1
5GOŁATA Agnieszka 44Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3018K 31Tak00:00:0000:39:39.3500:39:39.35+00:08:355:1711,3
6SOSIŃSKA Izabela 171GZINK3019K 33Tak00:00:0000:39:57.3500:39:57.35+00:08:535:1911,3
7WILK Oliwia 247CZARŻEK192K 35Tak00:00:0000:40:00.6500:40:00.65+00:08:565:2011,3
8LIPONOGA Victoria 271DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK193K 36Tak00:00:0000:40:05.3500:40:05.35+00:09:015:2011,2
9KOCINIEWSKA Wiktoria 272JANOWOK194K 40Tak00:00:0000:41:23.2000:41:23.20+00:10:195:3110,9
10GOŁATA Julia 43Wilcza WatahaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK195K 41Tak00:00:0000:42:14.4500:42:14.45+00:11:105:3710,7
11OSAK Karolina 233CZARŻEK207K 43Tak00:00:0000:42:58.3500:42:58.35+00:11:545:4310,5
12LIPOWSKA Agnieszka 269DĄBROWA CHELMINSKAK3023K 45Tak00:00:0000:43:26.7000:43:26.70+00:12:235:4710,4
13ZAWADZKA Małgorzata 200DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3025K 47Tak00:00:0000:44:06.4500:44:06.45+00:13:025:5210,2
14KOWALIK Danuta 87DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK3026K 48Tak00:00:0000:44:09.5000:44:09.50+00:13:055:5310,2
15NICIEJEWSKA Julia 273UKS DąbrowaDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK196K 51Tak00:00:0000:45:59.5500:45:59.55+00:14:556:079,8
16POLIWKA Ula 238DĄBROWA CHELMINSKAK3028K 55Tak00:00:0000:48:25.6500:48:25.65+00:17:216:279,3
17KUK Wiktoria 100BOLUMINK197K 56Tak00:00:0000:49:12.6000:49:12.60+00:18:086:339,1
18WICHTOWSKA Ewa 193OSTROMECKOK3029K 57Tak00:00:0000:49:40.3000:49:40.30+00:18:366:379,1
19KUK Sylwia 99OSTROMECKOK3030K 58Tak00:00:0000:49:40.8500:49:40.85+00:18:376:379,1
20KUCHARCZYK Jolanta 264OSTROMECKOK3031K 59Tak00:00:0000:49:41.4500:49:41.45+00:18:376:379,1
21KOTŁOWSKA Małgorzata 85OSTROMECKOOSTROMECKOK506K 61Tak00:00:0000:51:04.5000:51:04.50+00:20:006:488,8
22WEYNA Stanisława 192DĄBROWA CHEŁMIŃSKAK507K 62Tak00:00:0000:51:23.7000:51:23.70+00:20:206:518,8
23JURKIEWICZ Tatiana 56UKS DĄBROWADĄBROWA CHEŁMIŃSKAK198K 63Tak00:00:0000:52:47.3500:52:47.35+00:21:437:028,5
Total 23 results.