XXXII BIEG ZAŚLUBIN KOŁOBRZEG 15 KM

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie "Bieg Zaślubin";Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Data/ Date:
2018-03-11
Miejsce/ Place:
Kołobrzeg
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
690
Wystartowało/ Started:
608
Nie ukończyło/ Not finished:
8
Ukończyło/ Finished:
600
Na trasie/ On track:
8

Klasyfikacja/ Classiffication: D

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Generalna | Powiat
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.698km | 7.151km | 7.849km | 14.303km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | K-OPEN-Powiat | M-OPEN | M-OPEN-Powiat | WP | D | K+M | G-K | P-K | G-M | P-M | N | K16 | K16-Powiat | M16 | M16-Powiat | K20 | K20-Powiat | M20 | M20-Powiat | K30-Powiat | M30-Powiat | K30 | M30 | K35 | M35 | K40-Powiat | M40-Powiat | K40 | M40 | K45 | M45 | K50-Powiat | M50-Powiat | K50 | M50 | K55 | M55 | K60-Powiat | M60-Powiat | K60 | M60 | K65 | M65 | K70 | M70-Powiat | M70 | M75 | M80+

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1GRUPA AZOTY POLICEPiotr Pawliński

Bartosz Rycak

Wiesław Kotarski
00:54:47.500

00:56:00.950

00:59:27.800
02:50:16.250
2TKKF KoszalinKamil Orzechowski

Jan Zwoliński

Robert Kościelniak
00:55:35.550

01:01:40.700

01:02:46.300
03:00:02.550
3Postomino 1Tomasz Szopiński

Grzegorz Prędki

Grzegorz Antosik
00:58:02.700

01:00:52.300

01:04:04.100
03:02:59.100
4CW FANZA KOŁOBRZEGTomasz Żmuda

Andrzej Biedrzycki

Jarosław Żmuda
00:59:17.100

01:01:49.850

01:09:08.350
03:10:15.300
5SPEEDKrzysztof Biedrzycki

Marcin Wyszkowski

Wojciech Frydrych
01:03:29.800

01:05:42.550

01:08:09.850
03:17:22.200
6Team ŚwiętaJakub Centka

Michał Centka

Justyna Ławniczak
01:01:23.150

01:03:11.150

01:13:07.800
03:17:42.100
7KPW Świnoujście 1Dariusz Romanowski

Rafał Bzdawka

Maciej Jędrzejak
01:05:23.750

01:05:55.350

01:15:48.950
03:27:08.050
8KPP KOŁOBRZEGRobert Piecyk

Dariusz Hoc

Adam Bartoszuk
01:01:14.750

01:14:49.700

01:14:54.500
03:30:58.950
9TAGER KOSZALINRobert Burda

Jacek Czapliński

Igor Kisieliński
01:00:41.300

01:02:23.900

01:29:41.350
03:32:46.550
10Postomino 2Konrad Leśniewski

Artur Struś

Katarzyna Kulczyk
01:07:18.400

01:13:43.300

01:23:22.650
03:44:24.350
11KPW Świnoujście 3Karol Zabrocki

Marcin Ruciński

Adrian Głowacki
01:17:27.450

01:22:33.800

01:25:19.800
04:05:21.050
12KPW Świnoujście 2Marzena Barra

Małgorzata Śliwińska

Damian Kubisiak
01:22:33.400

01:25:23.000

01:30:02.450
04:17:58.850
Znaleziono 12 wynik(ów)